Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Open Beta Dated, Ghost Recon: Wildlands Open Beta je živá, zde je to, jak ke stažení a co je zahrnuto | Gamesradar

Ghost Recon: Wildlands Open Beta je živá, zde je to, jak si stáhnout a co je zahrnuto

Viděl něco zpravodajského? Řekni nám!

Datum vydání beta Wildlands

Asistent zpravodajského manažera pro Trueachivements a člen týmu NewsHounds od roku 2010. Milovník dokončení, tvrdé úspěchy, střelci, akce, dobrodružství a závodní tituly, hip-hop, Wu-Tang a NBA. Naleznete na tom, že jsem pracoval na nekonečném nevyřízeném backlogu, na kterém můžete vidět můj pokrok prostřednictvím mého blogu TA.

Získejte největší doručené zprávy o Xbox doručené přímo do vaší doručené pošty.
Zaregistrujte se nyní zdarma

Zaregistrujte se zdarma, abyste měli svůj úspěchy a statistiky her sledované.

Spravujte svou sbírku her, změřte svůj pokrok v celé herní řadě, dokonce stanovte cíle bodování a dokončení a my se na ně napravíme pokusy o jejich dosažení!

Provozujeme také přes 700 000 herních sezení, abychom našim členům pomohli odemknout miliony úspěchů a navázali nové přátele.

.

  • © 2023 TrueGaming Network Ltd, všechna práva vyhrazena
  • Smluvní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Správa nastavení cookie
  • Inzerujte o TrueeCHIEVEERS
  • Úplný seznam her Xbox
  • Seznamy her Xbox
  • Xbox Live Status
  • Úspěch Unlocked Meme Maker
  • Seznamte se s týmem
  • Truetrofie pro PlayStation
  • TruesteAmaChievievements pro PC

Ghost Recon: Open Beta Wildlands ‘Open je živá, zde je návod, jak si stáhnout a co je zahrnuto

Otevřená beta verze pro Ghost Recon: Wildlands je nyní naživo a dává každému šanci infiltrovat a zničit (virtuální) bolivijské drogové kartely, které si vybírají. Nejste si jisti, o čem je hra? Kliknutím na tento titul získáte přehled všech podrobností, které jsme se dosud naučili, ale přečtěte si zde a dozvíte se více o beta beta.

Jak se dostanu do Recon Ghost Recon: Wildlands Beta?

Je to bezplatná, otevřená beta verze pro PC, PS4 a Xbox One, takže vše, co musíte udělat, je stáhnout klienta ze stránky Ubisoft nebo přímo z vašeho online obchodu výběru.

Kdy je Ghost Recon: Wildlands Beta?

The Ghost Recon: Wildlands Open Beta začala ve čtvrtek 23. února v 6:00 EST / 11:00 GMT a skončí v pondělí 27. února současně. Celá hra bude následovat 7. března.

Mohu hrát The Ghost Recon: Wildlands Beta in Co-op?

Jo, můžete hrát vše v beta (a plné hře) s až třemi dalšími hráči. K účasti na multiplayeru budete potřebovat předplatné Xbox Live Gold nebo PlayStation Plus.

Má Ghost Recon: Wildlands Beta má jednoho hráče?

ani náhodou! Můžete také zdarma hrát beta (a znovu, celou hru) v jednom hráči, pokud dáváte přednost společnosti Squadmates AI.

Co je v The Ghost Recon: Wildlands Beta?

Tato verze beta dává hráčům běh dvou provincií: Itacua a Montuyoc. Celá hra nabídne 21, takže se jedná pouze o předkrm, ale stále by mělo být dostatek místa k potulování. Můžete volně přijímat mise proti drogovým kartelům a jejich spojencům na obou územích, jak si vyberete, i když budete mít snadnější čas, pokud se nejdříve zabýváte Itacua. Montuyoc bude pro nové hráče výrazně náročnější. Kamkoli jdete, budete moci použít výběr vozidel a zbraní plné hry k provádění tajných operací nebo výbušných útoků.

Existují nějaké duchů Recon: Wildlands Beta Bonusy za celou hru?

Existuje alespoň jedna odměna a není to obvyklý obchod s kožními kožními zbraněmi. Zúčastněte se otevřené beta verze a získáte přístup k exkluzivní misi „Unidad Conspiracy“, pokud hrajete celou hru před 31. březnem (vyjde 7. března). Jen se ujistěte, že používáte stejný účet Ubisoft pro oba.

Kolik výbuchů bude?

Alespoň tolik.

Viděl něco zpravodajského? Řekni nám!

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Connor Sheridan

Dostal jsem BA v žurnalistice z Central Michigan University – i když nejlepší vzdělání, které jsem tam obdržel, bylo od CM Life, jeho studentské noviny. Dlouho předtím jsem začal studovat ve videohrách tím, že jsem obtěžoval svého staršího bratra, abych nechal hrát Zeldu na Super Nintendo. Dříve jsem byl stážistou pro GameSpot, spisovatel zpravodajství pro CVG, a teď jsem spisovatelem štábu v GamesRadar.

Starfield je větší a ambicióznější než Skyrim, ale bude to vydržet zkoušku času stejným způsobem?

Tato chaotická, zbraň s roguelikeem mě nechala odstřelovat násilné racky a zvedání dítěte axolotls