Top 10 Fortnite Skins |, 10 nejlepších Fortnite Skins všech dob | Bohatství geeků

. Na rozdíl od většiny legendárních kůží bylo tento k dispozici k nákupu přímého bez bitvy. Samozřejmě to nebylo levné, stálo to neuvěřitelných 2000 V-bucks. Je to stará kůže, součást zlatého věku hry a vydává říjen 2018.

10 nejlepších kůží Fortnite

K dispozici je spousta Fortniteho kůže, ale které jsou nejlepší? Sestavili jsme tento vědecký top 10.

Naposledy aktualizováno: 5. září 2022

1. Rajčatová hlava

Každý je oblíbený, klasický ovocný hrdina!

2. Strašidelný medvěd

Strašidelný medvěd byl vlastně valentýnskou kůží s omezenou edicí. Ale přesto, trochu strašidelný.

3. Astro Jack

Tento astronaut inspirovaný Travisem Scottem je, ehm, z tohoto světa.

4. Midas

Hráči, kteří dosáhli úrovně 100 kapitoly 100, mohli získat tuto stinnou vypadající darebák Fortnite Skin pro 950 V-bucks!

5. Ryba

Tato exotická legenda s obličejem ryb je vzácnou kůží Fortnite a říká se, že byla inspirována Darwinem z úžasného světa Gumball.

6.

Je součástí banánového svazku a začal se oblékat jako špionáž dapper v kapitole 2.

7. Havran

.

8.

Část série lávových, Fiery Blaze je aktualizovaná kůže a je vidět v kapitole 2: sezóna 3!

9. Rippey

Tento hrdina Slurp Squad je přátelským skvrnou. Kdo-ví, co. Je mnohem hezčí než jeho nepřítel, kala.

10.

. Jsou částečně kuřeni? Kdo ví!

Více věcí

Top 20 zajímavých faktů PS4

12 Perfektně broskvová princezna broskev fakta

12 Fakta Danny Aarons pro fanoušky!

11 Bradavice Legacy Facts

Top 10 nejlepších kůží Fortnite všech dob

Top 10 nejlepších kůží Fortnite všech dob

Stejně jako ostatní v kategorii „Free-to-Play“ je Fortnite plný kosmetických předmětů. .’Fortnite je hlavní hráč na globální herní scéně, což vede ke spolupráci s největšími hvězdami a zábavními powerhouses. .

Po celá léta Fortnite neustále uvolňoval obsah kůže, který se nashromáždil. . .„Nicméně, nezasloužili se do kontroly a pokračovali v uvolňování pokožky po kůži, každá se lišila v kvalitě a slávě.

10 nejlepších kůží Fortnite

Fortnite

Pořadí cokoli ve hře tak bohaté na obsah, protože Fortnite je náročný. . Spolupráce s zábavními giganty se ukázalo jako plodné, protože některé z kůží v něm obsahovaly mistrovské návrhy.

Náklady na kůži jsou dalším aspektem, který si zaslouží při pohledu při hodnocení, protože bychom nechtěli, abyste přeplatili věci, které nestojí za to. Samozřejmě, že nejlepší z nejlepších není nikdy snadné najít, ale jakmile se podíváte kolem všech cenných hotovosti, může být několik drahokamů ležící v čekání.

Ragnarok

Ragnarok Skin Fortnite

Ragnarok je legendární kůže představená cesta zpět v roce 2018. Byla to součást sezóny 5 Battle Pass a odměněných hráčů, kteří dosáhli mocné úrovně 100. Jako základní kůže vypadá Ragnarok jako nemrtvý viking, který se vrací, aby pronásledoval své nepřátele.

. Po vydělávání 250 k-500k sezóny XP by hráči získali přístup k fantastické helmě, která vypadá stejně strašidelně jako vždy. Je to vynikající kůže, která je v současné době nedostupná, ale doufáme, že by to mohlo znovu klesnout v rámci nějaké speciální akce.

Nikdy nevíš, co je za rohem s Fortnite Skins.

Reaper

Reaper Fortnite

Reaper je legendární kůže představená ve hře na vrcholu své popularity v roce 2018. Bylo k dispozici hráčům, kteří dosáhli úrovně 100 v sezóně 3 Battle Pass. V průběhu let se to stalo jednou z nejpopulárnějších kůží, jaké kdy byly vydány v populární bitvě Royale.

. Téměř to určitě znamenalo smrt, kdykoli jste viděli někoho, kdo ho nosí a blíží se k vám.

Chci říct, kdo by nechtěl hrát jako legendární Baba Yaga, obejít mapu a jeden po druhém sundat své nepřátele?

Lara croft

Lara Croft Fortnite

Lara Croft Skin je série herních legend Skin odměněná hráčům za dosažení úrovně 15 v kapitole 2 sezóny 6 Battle Pass. Vyšlo to v březnu 2021, představující protagonistu uznávané série Tomb Raider. S nedávnou reemergencí franšízy Tomb Raider není divu, že spolupracoval s králem Battle Royals.

Kůže obsahuje několik stylů, všechny odemknuté dosažením různých úrovní bitevního průchodu. .

V každém případě její úžasná kůže určitě ukazuje pozornost návrháře k detailům v těchto rozsáhlých spolupráci.

Raptor

Raptor Fortnite

Raptor je legendární kůže vydaná právě když hra zvedla tempo v roce 2018. Jako takový zůstává rozšířenou přítomností na rozlehlém kožním trhu hry kvůli jeho věku a významu. Na rozdíl od kůží, o kterých jsme dosud psali, byl Raptor k dispozici ke koupi za 2000 V-Bucks Way zpět v sezóně 1.

Ačkoli je to jednoduché v designu, The Raptor Skin je naprosto klasika, symbolizuje rané úspěchy hry. To také přichází s Raptorem Satchel Bling spojený dohromady a kůže se naposledy objevila v obchodech asi před třemi týdny. Očekávejte však, že se vrátí, protože hra by bez ní nebyla stejná.

Demogorgon

Demogorgon Fortnite

Demogorgon je vzácná pleť, kterou lze zakoupit z obchodu ve hře. V době dostupnosti to stálo 1200 V-bucks, cestu v roce 2019. Kůže byla součástí spolupráce mezi Netflix a Epic Games. Demogorgon je jedním z primárních antagonistů v hitové sérii Netflix Stranger Things.„Trvalo to svět bouří a po sezóně to pokračuje v období, takže není divu, proč je epické hry přivedly.

Momentálně není k dispozici ke koupi, ale nepochybuji, že se brzy vrátí.

Raz

Raz Fortnite

RAZ je legendární kůže dána těm vášnivým hráčům, kteří dosáhnou úrovně bitevního průsmyku 50 během kapitoly 2, sezóna 6. Vydáno v březnu 2021. Je to jedna z mnoha jedinečných postav navržených epickými hrami a já musím přiznat, že to vypadá skvěle. Kůže je dodávána ve dvou stylech, glyfském akolytu a glyfském mistru, které jsou podle jejich ohledu dobře vypadající. Ten je mnohem stylovější a rozdává neonovou hororovou vibraci.

Spolu s kůží dostávají hráči také emote snů, což je vždy pěkné. Když se věci spojí s kůžími, zvyšuje to pouze jejich hodnotu. Nicméně, Raz je další fantastická kůže ve stále se rozvíjející kosmetické knihovně Fortnite.

Big Chuggus

Big Chuggus

. V listopadu 2019 zasáhl obchod a stál 1500 V-Bucks. Epic navrhl pokožku o tehdy populárním meme „Big Chungus“, který se objevil téměř kdekoli. Fortnite, jako je hra s trendem, okamžitě skočil na rozjetý vůz a vydal pamětní kůži.

Velikost kůže je také pozoruhodná, což z něj činí jeden z největších modelů ve hře. Juggus zpět bling je sbalen s kůží. Kromě Big Chungus je v konstrukci kůže znatelný vliv DC, především z vlivu Bane. Obě postavy mají velké rámy, zkumavky a estetika Steampunk, která často dominuje komiksů DC.

Epic naposledy otočil kůži skrz obchod před šesti týdny a měli byste očekávat, že se brzy objeví znovu.

Dummy

Dummy Fortnite

Figurína je vzácná Fortnite Skin zakoupitelná z obchodu ve hře 1200 V-bucks. Kůže vyšla v srpnu 2020, během kapitoly 2, sezóna 3. Je to jedna z nejskrodivějších kůží ve hře, modelované po testování na havárii figuríny. Ti z vás, kteří viděli House of Wax a více než několik epizod Doctor Who, jistě znají vibraci.

Na těchto kůžích panenek je jen něco záhadného. Přestože je strašidelná, figurína je pěkně vypadající kůže, která stojí nad ostatními. Jeho velkou výhodou je jeho lenost, zejména ve srovnání s většinou tohoto seznamu.

Kůže také přichází ve dvou stylech, více než dost rozmanitosti pro 1200 V-bucks. Bohužel to naposledy obsahovalo v obchodě v lednu 2021, takže doufáme, že se brzy vrátí.

Deadfire

Deadfire

DeadFire je legendární kůže zakoupitelná v obchodě ve hře. Na rozdíl od většiny legendárních kůží bylo tento k dispozici k nákupu přímého bez bitvy. Samozřejmě to nebylo levné, stálo to neuvěřitelných 2000 V-bucks. Je to stará kůže, součást zlatého věku hry a vydává říjen 2018.

Má dva volitelné styly a samotná kůže je reaktivní. . Korunní klenot sezóny 6, Deadfire je nepochybně jedna z nejlepších západních kůží, které Fortnite kdy měl. A doufejme, že to uvidíme co nejdříve v obchodě.

Deadpool

Deadpool Fortnite

Deadpool je pleť Marvel Series vydaná v kapitole 2, sezóna 2. Bylo to odměněno hráčům, kteří dokončili 7. týdenní výzvy Deadpoolu. Pro ty, kteří neslyšeli, je Deadpool jednou z nejpopulárnějších postav Marvel. Takže přirozeně, v obvyklém epickém herním módě, společnost představila spolupráci s Marvel na počest filmu Deadpool 2.

Deadpool, který je antihrdinou, představuje mnoho zbraní, včetně páru Katanas. Existují dva volitelné styly a další dvě barevné variace – hodně, když se domníváte, že vydali kůži zdarma. Deadpool se chystá získat třetí film a jeho popularita roste, takže očekávejte, že brzy uvidíme nějaké nové věci související s Deadpoolem.

Závěr

Fortnite 2

Fortnite je hra zdarma, kde je kosmetika šílenství. Nejlepší jsou však často mimo rotaci nebo uzamčeni na neurčito. Ty nad ponořte se dovnitř a ven z obchodu sporadicky. Než si přečtete tento článek, někteří z nich mohou být dokonce k dispozici ke koupi, takže se ujistěte, že budete dohlížet na rotace v obchodě ve hře, abyste se ujistili, že vše získáte.

Tento článek byl produkován a syndikován bohatstvím geeků.