Top 10 her zombie přežití, které se hrají v roce 2023, nejlepší zombie hry na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší zombie hry na PC 2023

Cena: 59 $.99

Přežijte zombie apokalypsu: 10 nejlepších her zombie přežití pro PC

Gaming Respawn - Zprávy a recenze videoher

Během posledního desetiletí hry zombie přežití nadále rostou v popularitě, protože hráči se snaží otestovat své dovednosti proti nemrtvým. S pohlcujícími příběhy a intenzivní hratelností nabízejí Zombie Games hráčům vzrušující zážitek, který vás určitě udrží na nohou. Pokud jste fanouškem her Zombie Survival a hledáte ty nejlepší dostupné na PC, jste se dostali na správné místo. V tomto seznamu jsme sestavili prvních deset her pro přežití zombie pro PC, které nabízejí hráčům jedinečnou směs hororu, strategie a akce.

Od milovaných klasiků jako Walking Dead a Poslední stojan k novějším vydáním, jako je Dny pryč a Den před, Tyto hry vás určitě udrží na okraji vašeho sedadla, když budete bojovat za přežití proti nemrtvým hordám. Ať už jste ostřílený hráč zombie přežití nebo čerstvý tření, tyto hry vám určitě poskytnou hodiny zábavy. Popadněte tedy své zbraně a připravte se na to, aby se postavili proti nemrtvým!

Jaké jsou nejlepší hry na přežití zombie v roce 2023?

The Walking Dead: Poslední sezóna

The Walking Dead: Poslední sezóna je jednou z nejlepších zombie her s větvením příběhů, které najdete. Na základě populárních grafických románů stejného názvu se hráči přebírají roli Clementine, který je ostříleným přeživším, který má za úkol navigovat nebezpečí tohoto post-apokalyptického světa, který je naplněn nemrtvým i živým. Představujeme pohlcující hraní, srdcervoucí děj a bohatý vývoj postav, poslední splátka v Walking Dead Franšíza je nutností pro fanoušky seriálu a hry pro přežití zombie obecně. Není překvapením, že hra byla dobře přijata s jeho emocionálním vyprávěním a silné interakce postavy, které byly citovány jako konkrétní oblasti chvály, což z ní činí standout vstup do žánru přežití zombie. Jedním z klíčových faktorů, které přispěly k úspěchu „Walking Dead: Poslední sezóna“, je vysoce kvalitní vývoj postav, který umožňuje pomocí 3D znakových návrhů a modelovacích služeb. Tyto služby umožnily tvůrcům vyvinout realistické a složité postavy, se kterými by se hráči mohli spojit na hlubší úrovni. Použití pokročilých 3D znakových návrhů a modelovacích služeb nejen zlepšilo vizuální vzhled hry, ale také přispělo k emocionálně působivému vyprávění, které je série známá. To zdůrazňuje důležitost investování do 3D znakových návrhů a modelovacích služeb pro vytváření přesvědčivých a nezapomenutelných herních zážitků.

Datum vydání: 2018

Cena: 19 $.99

Chcete se dozvědět více o The Walking Dead: Poslední sezóna? Klikněte zde.

Stav rozkladu 2

Vyvinuto společností Undead Labs, Stav rozkladu 2 je populární hra pro přežití zombie, která během Zombie Apokalypsy úkol zavádí hráče s budováním a správou vlastní komunity. Tím, že hráče s nutností zaměřit na správu zdrojů a budování základů, hra poskytuje hráčům jedinečnou směs hraní hry a strategického rozhodování. Existuje jen několik zombie her s budovou základny, které vám umožňují vybudovat komunitu jako v Stav úpadku, A z tohoto důvodu je to jeden z nejlepších. Aby přežili, musí hráči uklidit zásoby, najmout nové přeživší a bránit svou základnu proti neúnavným vlnám nemrtvých. Stav rozkladu 2 Také obsahuje dynamický otevřený svět, který mohou hráči prozkoumat ve své snaze o kořist, pozůstalé a nový domov. Pokud hledáte obrovský otevřený svět, který bude chovat jako vaše apokalyptické hřiště, pak Stav rozkladu 2 je přímo tam jako jedna z nejlepších her pro přežití zombie, které můžete hrát na PC a Xbox.

Možná v roce 2023 uvidíme State of Decay 3, o kterém víme, že se vyvíjí. Pokud hledáte novou zombie hru v roce 2023, State of Decay 3 bude snad jedním z nejlepších. Musí to nejprve uvolnit!

Datum vydání: 2018

Cena: 14 $.99

Chcete se dozvědět více o Stav rozkladu 2? Klikněte zde.

7 dní do smrti

7 dní do smrti je hra přežití zombie zasazená do obrovského, ale plně ničitelného otevřeného světa. Poté, co byla vydána v roce 2013, hra byla nadále aktualizována a přešla od síly na sílu. Od budování základny a řemesla po úkoly a průzkum nikdy nebudou mít hráči, kteří by měli dělat 7 dní do smrti. Aby přežili proti hordám nemrtvých, které se potulují po světě, musí hráči shromažďovat zdroje, řemeslné předměty a stavět úkryty. K dispozici je také vyrovnávací systém, který hráčům umožňuje stát se silnějším a kvalifikovaným, čím déle přežijete. 7 dní do smrti Není to však jen zážitek pro jednoho hráče, protože hra vám také umožňuje spojit se s partou přátel, abyste mohli přežít zombie apokalypsu a společně budovat vlastní komunitu. Zombie hry s kooperačními režimy je těžké přijít, ale existuje jen málo, které jsou zábavnější než 7 dní do smrti.

Datum vydání: 2013

Cena: $ 24.99

Chcete se dozvědět více o 7 dní do smrti? Klikněte zde.

Dayz

Dayz je jednou z nejpopulárnějších her zombie přežití a je často považována za vrchol žánru. Hra má silný důraz na mechaniku přežití a je známá pro svůj realismus a pozornost k detailům, které hráče s udržováním zdraví, hladu a žíznivé úrovně jejich postavy. Nejen to, ale existuje složitý lékařský systém, který přidává další výzvu při přežití v tomto post-apokalyptickém světě. Hráči musí také bojovat s hrozbou jiných hráčů, protože hra je velmi silně zaměřena na PvP. Vzhledem ke svému otevřenému a pohlcujícímu hraní, Dayz nabízí jedinečný a intenzivní herní zážitek. Hra je známá svou realistickou grafikou a pozorností k detailům, což pomáhá oživit post-apokalyptický svět.

Datum vydání: 2018

Cena: 44 $.99

Chcete se dozvědět více o Dayz? Klikněte zde.

Projekt zomboid

Projekt zomboid je jedna hra pro přežití zombie, která zažila v posledních několika letech explozi v popularitě. Pravděpodobně je to proto, že se stal známým svým realistickým a pohlcujícím hraním, stejně jako obrovským otevřeným světem. Aby hráči přežili, musí shromažďovat zdroje, stavět úkryty a řemeslné předměty, aby přežili proti hordám nemrtvých. Pokud hledáte zombie hry se systémem crafting, Projekt zomboid Pokryl jste! Hra také obsahuje hluboký vývoj postav a mechaniku přežití, protože hráči musí udržovat své zdraví, hlad, hlad a žízeň, stejně jako jejich duševní stav. Se svou pohlcující hraní a otevřený svět, Projekt zomboid nabízí jedinečný a intenzivní herní zážitek. Je to také jedna z mála zombie her s hratelností vozidla a s dalšími aktualizacemi a funkcemi plánovanými v průběhu roku 2023, Projekt zomboid měl by i nadále přecházet ze síly k síle!

Datum vydání: 2013

Cena: 19 $.99

Chcete se dozvědět více o Projekt zomboid? Klikněte zde.

Poslední z nás část I

Přestože je téměř deset let, Poslední z nás část 1 je jedna hra, kterou musíte hrát na PC v roce 2023. Hráči, kteří jsou zasazeni do post-apokalyptického světa, který byl zpustošen smrtící houbou, předpokládají roli Joela, prošetřeseného, ​​ale milého přeživšího, který má za úkol doprovázet mladou dívku jménem Ellie po celé zemi ve snaze najít lék na virus. Po cestě musí hráči uklidit zdroje, řemeslné zbraně a předměty a bojovat jak infikované tvory, tak nepřátelské lidské nepřátele, aby uspěli na jejich cestě. Se zaměřením na realistickou a odvážnou hratelnost, Poslední z nás část 1 je nutností pro fanoušky žánru přežití. Neexistují žádné zombie hry, které dělají atmosférické prostředí lépe než Poslední z nás.

Datum vydání: 2023

Cena: 59 $.99

Chcete se dozvědět více o Poslední z nás část I na PC? Klikněte zde.

Dny pryč

Dny pryč je akce Action-Adventure Zombie na severozápadě Pacific. Hráči převezmou kontrolu nad Deacon St. John, bývalý psanec, který se snaží přežít v post-apokalyptickém světě, který viděl většinu lidstva, který vymazal tajemný virus. Hráči mohou očekávat, že budou vychytávat zásoby, vytvářet předměty a bojovat s hordami nemrtvých – žádná zombie hra nedělala hordy jako Dny pryč! Hra obsahuje obrovský otevřený svět, což hráčům umožňuje prozkoumat různé prostředí a úplné úkoly vlastním tempem. Kromě boje s zombie se musí Deacon také potýkat s dalšími nebezpečími, jako jsou konkurenční lidská frakce a environmentální rizika. S jeho pohlcující hraní, ohromující grafikou a přesvědčivým příběhem, Dny pryč obdržel od hráčů rozsáhlou chválu, přestože získal od kritiků některé nevýrazné recenze.

Datum vydání: 2019

Cena: 49 $.99

Chcete se dozvědět více o Dny pryč? Klikněte zde.

Poslední stánek: Aftermath

Poslední stánek: Aftermath je vzrušující akce nabitá zombie vyvinutá společností Con Artist Games (tvůrci populárních Poslední stojan série). V této samostatné hře shora dolů se hráči přebírají roli přeživšího zkoumajícího zříceniny civilizace, když vychytáváte zásoby do řemeslných zbraní a dalších předmětů. Používání tajnosti a bojových dovedností, aby zůstali naživu, mohou hráči dokonce odemknout silné mutace, aby zlepšili jejich schopnosti. Skvělá funkce Poslední stánek: Aftermath je to, že když přeživší zemře, hráči mohou hru začít znovu jako nová postava s odemknutím na základě jejich pokroku z předchozího běhu.

Datum vydání: 2021

Cena: $ 24.99

Chcete se dozvědět více o Poslední stánek: Aftermath? Klikněte zde.

Umírací světlo 2: Zůstaňte lidskou

Umírací světlo 2: Zůstaňte lidskou je hra pro přežití zombie, která staví hráče do bot putuáře a vydávají se na snahu odhalit pravdu o své minulosti. Nastaveno v krásně detailním a obrovském otevřeném světě, Umírající světlo 2 Nabízí pohlcující a atmosférické hry, kde se nebezpečí skrývá v každém rohu. Hráči musí také zlepšit své bojové dovednosti a schopnosti parkouru, aby měli šanci na přežití, zejména v noci, kdy se infikované stávají aktivnějšími a nebezpečnějšími – tento dynamický denní a noční cyklus přidává další vrstvu výzvy a strategie Umírající světlo 2.

Datum vydání: 2022

Cena: 59 $.99

Chcete se dozvědět více o Umírací světlo 2: Zůstaňte lidskou? Klikněte zde.

Den před

Den předtím na páře

Den před je nadcházející hra přežití MMO Zombie, která se odehrává v post-pandemické Americe. V tomto světě, který se infikovanými překročil, se hráči budou muset uklidit za zdroje a bojovat za přežití proti infikovaným i jiným hráčům, kteří budou bezpochyby chtít vše, co máte. Den před Obsahuje obrovskou řadu realistických zbraní a také podrobná vozidla, která mohou hráči řídit a prozkoumat obrovský otevřený svět, který obsahuje více různých biomů. Den před Vypadá to, že je to vzrušující a náročná hra, která jistě osloví fanoušky žánru přežití zombie. Doufejme, Den před bude splnit očekávání, která budou považována za jednu z nejlepších nových zombie her v roce 2023.

Datum vydání: ETA 2023

Cena: N/a

Chcete se dozvědět více o Den před? Klikněte zde.

Závěrečné myšlenky

Žánr přežití zombie prošel v posledních letech dlouhou cestu a nyní existuje mnoho fantastických her, z nichž si můžete vybrat. Ať už hledáte náročný a pohlcující zážitek singl-hráče nebo vzrušující dobrodružství pro více hráčů, je tu pro vás zombie hra. Z otevřeného světa Dayz Kooperativní hraní 7 dní do smrti, Možnosti jsou skutečně nekonečné. Popadněte si své zbraně a připravte se na nemrtvé – budoucnost lidstva je ve vašich rukou!

Nejlepší zombie hry na PC 2023

Pokud hledáte ty nejlepší zombie hry takto, máme spoustu pokladů, zleva 4 mrtvé, do umírání světla 2 a dále.

Dáma s útočnou puškou čelí proti velké zombie ve State of Decay 2, jedné z nejlepších zombie her na PC

Publikováno: 25. července 2023

Jaké jsou nejlepší zombie hry na PC? Bez těchto svírání na kotníku můžete jen stěží udělat krok, takže je to platná otázka. Fascinace populární kultury nemrtvými nám dala mnoho darů – a mnoha memů – takže musíte získat své ložiska a vědět, kde najít nejlepší zombie hry na PC.

Naštěstí náš seznam mrtvých dobrých hitů má vše, o co by nadšenec zombie mohl požádat, od bezplatných PC her, až po kooperační hry, jako jsou Dayz, které jsou více lovecraftianské dobové kousky. Pokud se vám líbí, můžete si provést podváděcí objížďku prostřednictvím obranových her Tower a post-apokalypsy parkouru. Pojďte s námi, abyste našli ty, které stojí za to hrát právě teď, když jsme se brodili přes hordy shamblingových mrtvol.

Toto jsou nejlepší zombie hry na PC:

Nejlepší zombie hry: Zombie se chystá kousnout Leon Kennedyho, ale Leon má nůž připraven čelit tomuto útoku tím, že bodne zombie do hlavy

Resident Evil 2

Bylo to dlouho, ale remake Resident Evil 2 přináší očekávání fanoušků ve velkém. Shodově se rozhodl spíše pro perspektivu nad ranou než na pevné úhly kamery originálu, věrně obnovuje ikonickou policejní stanici a další oblasti páteře naplněné až po okraj zombie čekající na snímání tváře pryč.

Samozřejmě existuje také konstantní strašidlo MR. X S durpingové kolem, jako by vlastní místo, nebo útulná monstróznost číhající v kanárech vás udržuje na nohou na nohou. Je to nejlepší z klasických her Resident Evil, a protože budoucí hry, jako je Resident Evil Village, se odrazí od nemrtvých lidí jako svých hlavních nepřátel, je to jedna z nejlepších her Resident Evil se zombie v Zombies v. Podívejte se na naši recenzi Resident Evil 2 od Chris Priestman a dozvíte se více o tomto neuvěřitelném remake.

Nejlepší hry zombie: Dvě velmi ozářené zombie, z nichž jedna nabíjejí energetický výbuch, od Call of Duty Black Ops: Studená válka

Call of Duty: Black Ops – studená válka

Upřímně řečeno, můžete si na tento seznam zvolit některou z her Treyarch’s Call of Duty, protože jejich režimy zombie hordy jsou nejlepší v okolí. Black Ops 4 měl vynikající dobrý režim zombie, ale vybrali jsme studenou válku Black Ops, protože je to pěkný vstupní bod pro ty, kteří tento režim nehráli dříve. Stává se tak, že zbytek hry je celkově vzrušující hra FPS.

Má také nový příběh, skvělé návody a velikonoční vejce habaděj. Původní mapa je také mnohem snazší pro klasické režimy přežití. Stále existuje spousta, do kterých se vám potopí zuby, a příjem od těch, kteří ji hráli, byla pozitivnější než předchozí splátky. Naše recenze Call of Duty Black Ops studená válka označila hru za jeden z nejlepších roku a vydělala neuvěřitelných 9/10.

Nejlepší hry Zombie: Hocker v zadní části krve s nataženými čtyřmi pažemi. Má na sobě kalhoty, které se trhají ve švech

Zpět 4 krev

Ti, kteří hledají hru podobnou levé 4 mrtvé, se mohou hodně těšit. I když to zpočátku mělo skalnaté spuštění, četné rovnovážné záplaty a aktualizace udělaly zpět 4 Blood kampaň hodný vstup. Můžete upgradovat hratelné postavy, známé jako čističe, vybavením nejlepších 4 krevních karet zpět, aby se jejich dovednosti rozšiřovaly nebo jim poskytly více využití pro uzdravovací předměty.

Po celou dobu však „herní režisér“ neustále upravuje úroveň obtížnosti na základě výkonu vašeho týmu a zavádí nové hrozby. Od svého vydání došlo k třem rozšířením, z nichž každá byla s novými hravými postavami, zbraněmi a kapitolami pro váš tým čisticích prostředků. Podívejte se na naše recenze zpět 4 krve a podívejte se, jak duchovní nástupce Turtle Rock Studios pro L4D drží.

Nejlepší zombie hry: ulice plná zombie v projektu Zomboid obklopující byt a opuštěnou budovu

Projekt zomboid

“Takto jsi zemřel,” říká vám projekt Zomboid, když poprvé chodíte do překročení americké krajiny, protože máte pocit, že to nekončí dobře. Na nějakou dobu však můžete alespoň vytáhnout nevyhnutelné – vytáhnout izometrickou existenci skrz drsné úklidové, zdroje potravy a dovednosti první pomoci, které budete dobře honit z nejlepších her na přežití.

Celá mapa je otevřená a vedení je minimální – pouze dobrá příprava a karta otevřená pro Zomboid Wiki vás může zachránit. Jakmile jste založili domácí základnu, hra se stane otázkou napjatého rozbití a popadnutí a zvažuje potenciální kořist proti šanci na setkání zombie. Dlouhodobé přežití znamená přestavbu venkovské Ameriky-výstavba a údržba farem a přijetí defenzivního stylu hry.

Tam, kde většina zombie her je o zasažení mrtvých s něčím vážným před přesunem na těžší dělostřelectvo, je Zomboid o vyhýbání se, pečlivé správě a strategii pomalého hoření. Když už mluvíme o pomalém popálení, Zomboid byla v otevřeném rozvoji téměř půl desetiletí – takže podívejte se, co z toho v našem projektu děláme v našem projektu Zomboid Early Access Review. Nenechte se však odkládat značkou Early Access: Toto je jedna z nejbohatších existujících her zombie.

Nejlepší zombie hry: Deacon St. John honí zombie při jízdě na svém motocyklu. Jeho zbraň na ně ukazuje

Dny pryč

Dny pryč je hra zombie pro ty, kteří mají pocit, že zážitky, jako je Dead Rising. Začíná to poměrně pomalu, s protagonistou na motocyklu vychytává z zpustošených silnic v kaskádové oblasti, ale brzy se otočí, aby se stala poněkud intenzivním zážitkem.

Zatímco většina her zombie ztratí svou hrozbu, jakmile najdete vozidlo, Freokers ve dnech je více nakloněno bezohledně skočit na vás, když urychlíte podél silnic s úlomky, a poté se budete muset příliš dlouho potýkat hordy zombifikovaných lidí a zvířat. Pokud vás to neprodá, co takhle vyhlídka na odrazení Zombie Bears? Na rozdíl od verze PlayStation 4, která při startu bojovala s chybami, naše denní recenze vysvětluje, o kolik lepší je PC verze kvůli vylepšení kvality života, kterou hra obdržela.

Nejlepší zombie hry: Muž se chystá střílet zombie v deštivé ulici v Dayz

Dayz

Navzdory trpělivosti podporovatele podporovatele k rozbitému bodu s prokazatelným zneužíváním konceptu včasného přístupu je více než dost na samostatné Dayz, aby vám připomněl, proč mod obdržel vše tu dobrou vůli.

Stále snášíte tuto nervovou fázi přežití, flistujete ze skleníku na čerpací stanici ve snaze shromáždit vybavení a vyhnout se konfliktům – Dayz je jednou z těch simulačních her, kde havraní nemrtvé nejsou tím, co pronásleduje váš každý krok. Stále budete mít ty momenty Cormac McCarthy na silnici a skenovat cizince pro stopy, pokud jde o jejich záměry. Jakmile však najdete na sodě a kouscích, Dayz se otevře. Tento skleník se stává správným zemědělským pozemkem. Stačí vás udržet a projít obchodníky naživu.

Banditry již není Dayzův výchozí-existuje potenciál pro obchodní střediska, rozsáhlé farmy a stabilní vesnice. Bohužel jsme několik aktualizací daleko od postsověkého civilizovaného snu a postupem času se chyby a problémy s výkonem mohou nadšením rozdrtit. Ale Dayz už není jen sim přežití – je to také živá sim.

Nejlepší hry zombie - obézní zombie, která se válí na most ve státě Decay 2

Stav rozkladu 2

Pokud hledáte přesvědčivý příběh, lépe vám obsluhuje původní stav rozpadu. Pokračování však provádí obdivuhodnou práci, že vydává systémy první hry, aby se vytvořila pro uspokojivější hru na otevřeném světě.

Hraje jako RPG, State of Decay 2 má jednoduchou, ale uspokojující jádro smyčku. Vyberete protagonisty z vaší komunity pozůstalých a vezmete je do přírody, abyste našli potřebné jídlo, palivo nebo drogy, aby zbytek naživu udržoval naživu. Jakmile se zhroutí do postele domů – nebo pod údery nemrtvých – můžete převzít kontrolu nad jinou postavou ze své základny s vlastním pozadím, osobností a bojovými schopnostmi.

Kdykoli se rozhodnete nechat dalšího cizince do své rostoucí základny, necháte jinou hratelnou postavu; další nový příběh, který napsáte střed a konec. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jaký je stát 3. Uveďte náš stav úpadku 2 recenze a zjistěte, co si o hře myslel Harry Shepherd.

Nejlepší hry Zombie: Střelba zombie s působivými svaly při zabíjení podlahy 2. Menší zombie jsou kolem ní a spousta opuštěných aut. Ve vzduchu je spousta kouře a rozhlasová věž se chystá zhroutit

Zabíjení podlahy 2

Jedna z nejlepších kooperačních her na PC-kromě levého 4 Dead 2-Killing Floor 2 je chaotický, zběsilý spěch, když vyfukujete nemrtvý mozek do Rambunctious Heavy Metal.

Zombie všech tvarů a velikostí přicházejí na vás silné a rychle, takže zabíjení podlahy 2 je vynikajícím titulem kooperativního pick-up-and-play. Ale jak věnujete více času oddáváním se na místě zombie bashing, zabíjení podlahy 2 se stává zombie hra s ponorným taktickým prvkem: teď trávíte své zdroje nasáknuté krví nebo je ušetříte pro tvrdší budoucí konfrontaci?

Hra zabíjení podlahy 2, co je nejdůležitější, se cítí skvěle hrát jako úžasně krvavý střelec s přáteli-jeho nejlepším mechanikem je přírůstek po spuštění, který věci ještě zlepšil.

Nejlepší zombie hry: Zombie skákala k přeživšímu v Dying Light 2

Umírací světlo 2: Zůstaňte lidskou

Techland postavil na útěku-Shuffle-Away? -Úspěch mrtvého ostrova s ​​umírajícím světlem-další zombie hra s otevřeným světem přizpůsobena přizpůsobitelným melee zbraním a kooperací čtyř hráčů. Pak nám studio (nakonec) dalo umírající světlo 2 a my jsme nemohli být šťastnější. Vynikající systém parkouru nastavuje umírající světlo 2 od svých soupeřů. Zatímco tato hra s otevřeným světem RPG není bez jejích problémů, snadno získává místo jako jedna z nejlepších zombie her minulého roku.

Stejně jako jeho přeživší ve světě post-vybití, umírající světlo 2 je vychytávání. Jeho ikony mapy a odklony jsou vytrženy z vzorce Ubisoft. Parkour je přezdíván z Mirror’s Edge. Ale šplhání informuje každý další aspekt hry a proměňuje to v průzkumné, vznikající dobrodružství. Pro dosažení nejlepších výsledků ignorujte opakující se mise a vydejte se na střechy, postavené s vertikálním meandrem. S ohledem na to je naše recenze umírajícího světla 2.

Nejlepší zombie hry: Vaše členové strany se shromažďují kolem táboráku v orgánu Trail, protože jedna ze strany spočívá ve spacáku

Varhanová stezka

Tato pocta tato zombie pocta nejslavnější staré hře všech dob je tvrdá jako nehty. Úkoly o varhanních stezkách vás vedením stanice vozu pozůstalých na cestě na západ a stejně jako všechny hry pro přežití zombie, vaše primární obavy udržují dobré zásoby jídla, medicíny a munice, nemluvě o vyhýbání se vyhýbání se roamingovým balíčkům masa nemrtvý.

Skutečnými hvězdami orgánových stezek jsou setkání s náhodnými událostmi, které vás budou i nadále chytit mimo strážní hodiny do hry se vším od bojů z Zombie Boss a Gangs of Raiders, až po vaše pozůstalé, které uzavírají nemoci nebo přijímat zvědavá práce od cizinců. V Organ Trail jste vždy na zadní noze, řídíte postupný sestup vaší strany do nemoci a hysterie One strašlivé setkání najednou, ale každý boj, který se vám podaří škrábat, se cítí jako herkulovský úspěch, a to je ten pocit, který vám řídí Voz z slabé stanice dále.

Nejlepší hry Zombie: Klaun Zombie mimo zábavní park Whispering Parks v levém 4 mrtvém 2. Má na sobě pruhované kalhoty, které jsou drženy podvazky s modrým květem na nich. Má také klaunský make -up a červený nos, přestože je zombie

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Zatímco některé post-apokalyptické scénáře výchozí pro známou verzi zombie-dom, na kterou jsme byli dlouho znecitlivěni, Left 4 Dead 2 představuje svět, ve kterém je normalita až příliš nedávná. Je to zombie hra, která rozhodně nebyla vylepšena, a to i ve srovnání s různě s tématem sourozenců Vermintide a dvěma hrami výplaty trestného činu výplaty.

Přestože se města vyprázdnila po vlnách evakuací, lidstvo se cítí dostatečně blízko, aby se dotkla díky zprávám, které se na zdi bezpečných domů vyšplhaly. Je tu také jedinečné teplo: kulturní vliv New Orleans a jeho okolí prosakuje z bažin do ulic a do soundtracku.

Nejlepší hry Zombie: Clementine oslovuje Lee

Walking Dead

Telltale’s The Walking Dead Series je nejlépe popsána jako konverzační systém vázaný na časovač, inspirovaný sociální úzkostí. Je tu pocit mezilidského tepla orámovaného zastřešujícím tempem, jako je táborák za chladnou noc. Často se vás pokouší odzbrojit humorem a půl hodiny oddechu, než krutě přejel na postavy, o které jste se starali, způsobem, který mohou jen nejlepší dobrodružné hry na PC. Ti zlí géniové.

Je to něco, co bychom chtěli vidět z více zombie her: The Walking Dead ve skutečnosti není o chodci. Jsou to pouze pozadí pro řadu příběhů o lidské přirozenosti. Klíčové postavy zde jsou schopné jak velkých laskavostí, tak neodpustitelných zlem ve jménu ochrany jejich vlastní. Jediné ujištění se nachází na konci každé epizody, když uvidíte, jaké procento ostatních hráčů učinilo stejné hrozné kompromisy jako vy. Dejte naši Walking Dead: The Final Season Review, abyste zjistili, na čem vám chybí.

Nejlepší hry Zombie: Pink Dots představují zombie v atomu zombie smasher, které se běží městem

Atom Zombie Smasher

Atom Zombie Smasher je jednou z mála Zombie Games, která se chystá na velký obrázek. To vám dává na starosti obranné síly a úkoly města Nuevo Aires. Z vašeho pohledu shora dolů voláte záchranné vrtulníky, přímé odstřelovací týmy a prosazujete monstrózní oběti, abyste dosáhli svého cíle.

Váš cíl pro většinu map je jednoduchý: Airvac co nejvíce občanů. Řeknete svým vrtulníkům, kam přistát, umístit své námořní týmy a nastavit výbušniny. Poté, když narazíte na začátek, Zombies zaplaví z různých vstupů kolem úrovně. Pokud zombie dosáhne civilisty, jsou okamžitě nakaženi a příliš rychle se může městský blok zaplatit nemrtvými.

Někdy musíte snížit své ztráty. Pokaždé, když vložíte blokádu šetřící hru, nevyhnutelně zachytíte některé z vašich poplatků na nesprávné straně. Distancovaná perspektiva shora dolů-která vrhá žluté tečky jako civvičky a růžové jako Zombs-podporuje distancovaný utilitarismus. Tentokrát nejste Francis, Bill, Zoey nebo Louis – jste vojenské padající bomby na hlavách.

Nejlepší zombie hry - Strážce parku, šéfkuchař a voják s nočním vision Googles se snaží chránit své prase před zombie v bezkonkurtovaném

Bezúhelný

Pro ty, kteří hledají zombie hry na rozpočet. Zde najdete svět naplněný předměty na kořist, velkou mapu, kterou můžete prozkoumat, a mnoho blokově vyhlížejících zombie. Neustálé aktualizace zajišťují, že zůstane poněkud svěží, i když je základní hraní podobné Dayz.

Nemusí to být nejrealističtější hra na přežití, ale díky jednoduchému konceptu přežívání je to mnohem dostupnější. Nerušený je nejlepší, když hlídáte ulice zamořené zombie s několika důvěryhodnými kamarády.

Resident Evil 4 Remake Chainsaw Demo TMP - Leon drží taktickou pistoli ve vesnici poblíž několika vesničanů, včetně dr. Salvador s motorovou pilou

Resident Evil 4 Remake

Capcom znovu pracoval na magii s dalším nesmírně úspěšným remakeem, tentokrát revitalizuje jednu z nejoblíbenějších her všech dob. Remake Resident Evil 4 nemusí mít tradiční zombie jako v prvních třech hrách, ale tito infikovaní vesničané jsou pravděpodobně ještě děsivější než jejich předchůdci.

Vaše první přehrávání rezidentního rezidenta 4 je plná děsivých okamžiků, intenzivních honiček a spousty okamžiků, kdy dokončujete boje s několika kulkami zbývajícími ve vašem inventáři. Jakékoli následné přehrávání vás nezavedou téměř tak dlouho pomocí odemknutí remake 4 remake rezidentních 4. Poskytněte recenzi našeho rezidentního zlého 4 recenze přečtení a zjistěte, co dělá tento remake tak zvláštním.

Dva lidští přeživší se zbraněmi bojujícími proti zombie, zatímco nafukovací žralok se odrazí mezi nimi

Mrtvý ostrov 2

Po celou tu dobu se Dead Island 2 podařilo uniknout spojkám vývoje, aby se stal jedním z nejlepších simulátorů zabíjení zombie. Jako jeden z zabijáků šesti mrtvých ostrovů 2 se nemusíte obávat, že se nakazíte kdykoli, jakmile prozkoumáte malebné pláže pekla a, krájení a protáhnutí se skrz nespočet vln zombie.

Jak je uvedeno v našem recenzi Dead Islandu 2, zatímco v kampani je pohřben příběh, to není důvod, proč tuto hru zavádíte. Je to všechno o různých způsobech, jak můžete vzít zombie pomocí řady dovedností a zbraní Dead Islandu 2. Důrazně doporučujeme zkontrolovat náš průvodce pojistkami Dead Island 2, abyste se dostali dopředu před těmito vzácnými položkami – použijte je k přístupu k vzácnému kořisti a dalším cenným předmětům, které vám pomohou dosáhnout pokroku v kampani.

Tady to máte, nejlepší hry zombie na PC. Pokud hledáte více děsivějších zážitků, máme seznam nejlepších hororových her, které vás udrží na okraji vašeho sedadla. Až budete připraveni se usadit, uveďte seznam nejlepších relaxačních her, které si přečtěte před spaním.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Zombie hry

Bojovat s zombie a vyhýbejte se tomu, abyste se sami stali! Zde si můžete vybrat spousta akčních zombie her. Použijte filtry k třídění podle Top, nejvíce hraných a nejnovějších.

Mini Royale: Nations

Město Sandbox – auta, zombie, ragdolls!
NOOB: Zombie vězení útěk

12 minibartů

Stickman Zombie vs Stickman Hero

Špatné vejce

Vytrvalost: Sci-fi střelec shora dolů
Tanks vs Zombies: Tank Battle

Ponurá pronásledování

Monster Shooter Apokalypse

Shootup.io

Základna: zombie apokalypsa

Aréna

Zombo Buster stoupající remasterovaný
Stickman: Legacy of Zombie War
Zombie vypuknutí arény

Zombie vypuknutí arény

Zombo Buster Advance
Horde Killer: Vy vs 100

Nejlepší základna

Zombie lovci online
Stickman Sword Fighting 3D

Stickman Sword Fighting 3D

Monstra bojují s arénou

Monstra bojují s arénou

Stickman Zombie Escape

Strašidelné země

Táta králík

Donald Trap

Zombiehunter.io

Zombie Defender: Epic Tower Obrana

Swingshot

Garáž Apokalypsa

Crazy Pixel Gun Apokalypse 4

Crazy Pixel Gun Apokalypse 4

Kulometový zahradník
Řízení automobilu a střelby zombie

Ostrov

Kozí vs zombie

Vlevo 4 mrtvé

Jsi nemrtvý

Populární značky

100s bezplatných zombie her

Uvolněte svou posedlost zombie apokalypsou

Zombie apokalypsa. Jedno z nejuznávanějších témat ve videohrách a filmech. Často způsobené rychle infekční chorobou, kterou nelze obsahovat. Věrohodnost takového scénáře je součástí důvodu, proč jsou zombie hry tak populární na hraní na webu. Existují stovky bezplatných zombie her, které vám pomohou zažít tento děsivý scénář v reálném čase.

Hrajte nejlepší zombie hry online

Přežití proti Hordes zombie může být zábavná výzva. Ale někdy chcete jen spustit zombie dolů pomalým pohybem při řízení auta. Podívejte se na město Sandbox – auta, zombie, ragdolls! Pro to.

Klasická hra pro přežití obsahuje intenzivní vlny zombie, které testují vaši schopnost udržet váš chlad pod tlakem. Infikované dny je vynikající, akční hra pomocí tohoto formátu. Podívejte se na Stickman: Legacy Zombie War!

Dalším vzrušujícím způsobem, jak zažít tento scénář apokalypsy, je online s přáteli. Podívejte se na Zombs Royale nebo Zombie Hunters Online, kde najdete několik zombie-slayingových chaosu shora dolů.

Ať už hledáte jakoukoli chuť hry zombie apokalypsy, najdete ji zde. Procházejte sbírku pro mnoho dalších špičkových titulů.

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější hry zombie?

 1. Mini Royale: Nations
 2. Město Sandbox – auta, zombie, ragdolls!
 3. NOOB: Zombie vězení útěk
 4. 12 minibartů
 5. Stickman Zombie vs Stickman Hero
 6. Špatné vejce
 7. Sandstrike.io
 8. Zombie Hunter
 9. Vytrvalost: Sci-fi střelec shora dolů
 10. Zombie Raft

Jaké jsou nejlepší hry zombie na mobilní telefony a tablety?

 1. Zombie lovci online
 2. Tanks vs Zombies: Tank Battle
 3. 12 minibartů
 4. Špatné vejce
 5. NOOB: Zombie vězení útěk

Jaké jsou některé podceňované hry zombie?

 1. Ostrov
 2. Vlevo 4 mrtvé
 3. Zombs Royale (Zombsroyale.io)
 4. Papír Minecraft

Co jsou zombie hry?

Zombie hry jsou subgenre hororových her s zombie. Obvykle musíte přežít proti hordám těchto dravých reanimovaných mrtvol, abyste se vyhnuli tomu, aby se stal jedním z nich. Často existuje prvek přežití, ale najdete multiplayer, singleplayer, 2D plošinátoři a mnoho dalších her s zombie.

Vyvarujte se, že budete jíst mozky v kterékoli z našich bezplatných online zombie her. Hrajte nyní ve svém webovém prohlížeči.