Top 10 her zombie přežití, které se hrají v roce 2023, Zombie Top-Down Games · Hrajte online zdarma

N/a

Přežijte zombie apokalypsu: 10 nejlepších her zombie přežití pro PC

Během posledního desetiletí hry zombie přežití nadále rostou v popularitě, protože hráči se snaží otestovat své dovednosti proti nemrtvým. S pohlcujícími příběhy a intenzivní hratelností nabízejí Zombie Games hráčům vzrušující zážitek, který vás určitě udrží na nohou. Pokud jste fanouškem her Zombie Survival a hledáte ty nejlepší dostupné na PC, jste se dostali na správné místo. V tomto seznamu jsme sestavili prvních deset her pro přežití zombie pro PC, které nabízejí hráčům jedinečnou směs hororu, strategie a akce.

Od milovaných klasiků jako Walking Dead a Poslední stojan k novějším vydáním, jako je a Den před, Tyto hry vás určitě udrží na okraji vašeho sedadla, když budete bojovat za přežití proti nemrtvým hordám. Ať už jste ostřílený hráč zombie přežití nebo čerstvý tření, tyto hry vám určitě poskytnou hodiny zábavy. Popadněte tedy své zbraně a připravte se na to, aby se postavili proti nemrtvým!

Jaké jsou nejlepší hry na přežití zombie v roce 2023?

The Walking Dead: Poslední sezóna

The Walking Dead: Poslední sezóna je jednou z nejlepších zombie her s větvením příběhů, které najdete. Na základě populárních grafických románů stejného názvu se hráči přebírají roli Clementine, který je ostříleným přeživším, který má za úkol navigovat nebezpečí tohoto post-apokalyptického světa, který je naplněn nemrtvým i živým. Walking Dead Franšíza je nutností pro fanoušky seriálu a hry pro přežití zombie obecně. Není překvapením, že hra byla dobře přijata s jeho emocionálním vyprávěním a silné interakce postavy, které byly citovány jako konkrétní oblasti chvály, což z ní činí standout vstup do žánru přežití zombie. Jedním z klíčových faktorů, které přispěly k úspěchu „Walking Dead: Poslední sezóna“, je vysoce kvalitní vývoj postav, který umožňuje pomocí 3D znakových návrhů a modelovacích služeb. Tyto služby umožnily tvůrcům vyvinout realistické a složité postavy, se kterými by se hráči mohli spojit na hlubší úrovni. . To zdůrazňuje důležitost investování do 3D znakových návrhů a modelovacích služeb pro vytváření přesvědčivých a nezapomenutelných herních zážitků.

Datum vydání: 2018

Cena: 19 $.99

The Walking Dead: Poslední sezóna? Klikněte zde.

Stav rozkladu 2

Vyvinuto společností Undead Labs, Stav rozkladu 2 je populární hra pro přežití zombie, která během Zombie Apokalypsy úkol zavádí hráče s budováním a správou vlastní komunity. Tím, že hráče s nutností zaměřit na správu zdrojů a budování základů, hra poskytuje hráčům jedinečnou směs hraní hry a strategického rozhodování. Existuje jen několik zombie her s budovou základny, které vám umožňují vybudovat komunitu jako v , A z tohoto důvodu je to jeden z nejlepších. Aby přežili, musí hráči uklidit zásoby, najmout nové přeživší a bránit svou základnu proti neúnavným vlnám nemrtvých. Stav rozkladu 2 Také obsahuje dynamický otevřený svět, který mohou hráči prozkoumat ve své snaze o kořist, pozůstalé a nový domov. Pokud hledáte obrovský otevřený svět, který bude chovat jako vaše apokalyptické hřiště, pak Stav rozkladu 2 je přímo tam jako jedna z nejlepších her pro přežití zombie, které můžete hrát na PC a Xbox.

Možná v roce 2023 uvidíme State of Decay 3, o kterém víme, že se vyvíjí. . Musí to nejprve uvolnit!

2018

Cena: 14 $.99

Chcete se dozvědět více o Stav rozkladu 2? .

7 dní do smrti

je hra přežití zombie zasazená do obrovského, ale plně ničitelného otevřeného světa. Poté, co byla vydána v roce 2013, hra byla nadále aktualizována a přešla od síly na sílu. Od budování základny a řemesla po úkoly a průzkum nikdy nebudou mít hráči, kteří by měli dělat 7 dní do smrti. Aby přežili proti hordám nemrtvých, které se potulují po světě, musí hráči shromažďovat zdroje, řemeslné předměty a stavět úkryty. K dispozici je také vyrovnávací systém, který hráčům umožňuje stát se silnějším a kvalifikovaným, čím déle přežijete. 7 dní do smrti . Zombie hry s kooperačními režimy je těžké přijít, ale existuje jen málo, které jsou zábavnější než 7 dní do smrti.

Datum vydání: 2013

Cena: $ 24.99

Chcete se dozvědět více o 7 dní do smrti? Klikněte zde.

Dayz

je jednou z nejpopulárnějších her zombie přežití a je často považována za vrchol žánru. Hra má silný důraz na mechaniku přežití a je známá pro svůj realismus a pozornost k detailům, které hráče s udržováním zdraví, hladu a žíznivé úrovně jejich postavy. Nejen to, ale existuje složitý lékařský systém, který přidává další výzvu při přežití v tomto post-apokalyptickém světě. Hráči musí také bojovat s hrozbou jiných hráčů, protože hra je velmi silně zaměřena na PvP. Vzhledem ke svému otevřenému a pohlcujícímu hraní, Dayz nabízí jedinečný a intenzivní herní zážitek. Hra je známá svou realistickou grafikou a pozorností k detailům, což pomáhá oživit post-apokalyptický svět.

Datum vydání: 2018

Cena: 44 $.99

Chcete se dozvědět více o Dayz? Klikněte zde.

Projekt zomboid je jedna hra pro přežití zombie, která zažila v posledních několika letech explozi v popularitě. Pravděpodobně je to proto, že se stal známým svým realistickým a pohlcujícím hraním, stejně jako obrovským otevřeným světem. Aby hráči přežili, musí shromažďovat zdroje, stavět úkryty a řemeslné předměty, aby přežili proti hordám nemrtvých. Pokud hledáte zombie hry se systémem crafting, Projekt zomboid Pokryl jste! Hra také obsahuje hluboký vývoj postav a mechaniku přežití, protože hráči musí udržovat své zdraví, hlad, hlad a žízeň, stejně jako jejich duševní stav. Se svou pohlcující hraní a otevřený svět, Projekt zomboid nabízí jedinečný a intenzivní herní zážitek. Je to také jedna z mála zombie her s hratelností vozidla a s dalšími aktualizacemi a funkcemi plánovanými v průběhu roku 2023, Projekt zomboid měl by i nadále přecházet ze síly k síle!

Datum vydání: 2013

Cena: 19 $.99

Chcete se dozvědět více o ? Klikněte zde.

Poslední z nás část I

Přestože je téměř deset let, Poslední z nás část 1 . Hráči, kteří jsou zasazeni do post-apokalyptického světa, který byl zpustošen smrtící houbou, předpokládají roli Joela, prošetřeseného, ​​ale milého přeživšího, který má za úkol doprovázet mladou dívku jménem Ellie po celé zemi ve snaze najít lék na virus. Po cestě musí hráči uklidit zdroje, řemeslné zbraně a předměty a bojovat jak infikované tvory, tak nepřátelské lidské nepřátele, aby uspěli na jejich cestě. Se zaměřením na realistickou a odvážnou hratelnost, Poslední z nás část 1 je nutností pro fanoušky žánru přežití. Neexistují žádné zombie hry, které dělají atmosférické prostředí lépe než .

Datum vydání:

Cena: 59 $.99

Poslední z nás část I na PC? .

Dny pryč

Dny pryč je akce Action-Adventure Zombie na severozápadě Pacific. Hráči převezmou kontrolu nad Deacon St. John, bývalý psanec, který se snaží přežít v post-apokalyptickém světě, který viděl většinu lidstva, který vymazal tajemný virus. Hráči mohou očekávat, že budou vychytávat zásoby, vytvářet předměty a bojovat s hordami nemrtvých – žádná zombie hra nedělala hordy jako Dny pryč! . Kromě boje s zombie se musí Deacon také potýkat s dalšími nebezpečími, jako jsou konkurenční lidská frakce a environmentální rizika. S jeho pohlcující hraní, ohromující grafikou a přesvědčivým příběhem, Dny pryč obdržel od hráčů rozsáhlou chválu, přestože získal od kritiků některé nevýrazné recenze.

Datum vydání:

Cena: 49 $.

Dny pryč? Klikněte zde.

Poslední stánek: Aftermath

Poslední stánek: Aftermath je vzrušující akce nabitá zombie vyvinutá společností Con Artist Games (tvůrci populárních Poslední stojan série). V této samostatné hře shora dolů se hráči přebírají roli přeživšího zkoumajícího zříceniny civilizace, když vychytáváte zásoby do řemeslných zbraní a dalších předmětů. . Skvělá funkce Poslední stánek: Aftermath je to, že když přeživší zemře, hráči mohou hru začít znovu jako nová postava s odemknutím na základě jejich pokroku z předchozího běhu.

Datum vydání: 2021

Cena: $ 24.99

Poslední stánek: Aftermath? Klikněte zde.

Umírací světlo 2: Zůstaňte lidskou

je hra pro přežití zombie, která staví hráče do bot putuáře a vydávají se na snahu odhalit pravdu o své minulosti. Nastaveno v krásně detailním a obrovském otevřeném světě, Umírající světlo 2 Nabízí pohlcující a atmosférické hry, kde se nebezpečí skrývá v každém rohu. Hráči musí také zlepšit své bojové dovednosti a schopnosti parkouru, aby měli šanci na přežití, zejména v noci, kdy se infikované stávají aktivnějšími a nebezpečnějšími – tento dynamický denní a noční cyklus přidává další vrstvu výzvy a strategie .

2022

Cena: 59 $.99

Chcete se dozvědět více o Umírací světlo 2: Zůstaňte lidskou? Klikněte zde.

Den před

Den předtím na páře

Den před je nadcházející hra přežití MMO Zombie, která se odehrává v post-pandemické Americe. V tomto světě, který se infikovanými překročil, se hráči budou muset uklidit za zdroje a bojovat za přežití proti infikovaným i jiným hráčům, kteří budou bezpochyby chtít vše, co máte. Den před Obsahuje obrovskou řadu realistických zbraní a také podrobná vozidla, která mohou hráči řídit a prozkoumat obrovský otevřený svět, který obsahuje více různých biomů. Vypadá to, že je to vzrušující a náročná hra, která jistě osloví fanoušky žánru přežití zombie. Doufejme, bude splnit očekávání, která budou považována za jednu z nejlepších nových zombie her v roce 2023.

Cena:

Chcete se dozvědět více o ? Klikněte zde.

. . Z otevřeného světa Dayz Kooperativní hraní , . Popadněte si své zbraně a připravte se na nemrtvé – budoucnost lidstva je ve vašich rukou!

Zombie · shora dolů · zdarma online hry

. !

 1. Velitel krychleStrategie velitele krychle
 2. Maze přežití infekce
 3. Undergrave puzzle
 4. Akce drift apokalypsy
 5. Mrtvé ohniskoMrtvé ohnisko zombie

Klikněte sem a přidejte nás na plochu . jestli chceš

 • Zombie Madness Arcade
 • .
 • Battle Cube Royale
 • Swingshot
 • Zombeat.
 • Zombie Derby (2019)
 • Střelec na hřbitov Puppets
 • .
 • Lovci zombie: Střelec arény
 • Omezená zóna
 • Zombie Killers Střelba
 • Zombain.ioZombain.IO přežití
 • Blokované zombie děti přežití
 • Hrobová chamtivostHrobová chamtivost slasher
 • Poslední pevnostPoslední obhajoba pevnosti
 • Nechte mě na pokoji
 • Garáž Apokalypsy přežití
 • Vesmírná arénaSpace Arena Shooter
 • Zombie zabíjení střílení
 • Zombie Food Truck
 • Reaper nemrtvých
 • Zomburger 2: Pomsta na trhuZomburger 2: Obrana Market Revenge
 • Super zombie znovu
 • Sbalte hrobySbalte hádanku Graves
 • Zombie RebornZombie Reborn Shooter
 • Pixel Zombie Shooter 2017
 • Nemrtvá jízda
 • Monster Rush Arcade
 • Jdu dovnitř.
 • Temné dny přežití
 • HaunteningHauntening Arcade
 • Leatka
 • Animovaný shora dolů zombie

  Pátek 6. března 2015 – 12:03

  • 2D – Kompletní znaky
  • Bomblast
  • Výukové programy Konita – Vytvoření střelce na Zombie v Scracle
  • pixelart-hra
  • Aktiva QND002
  • Shora dolů aktiva

  Náhled

  . Exportoval jsem v plném rozlišení, ale pravděpodobně to vypadá nejlépe při rozlišení poloviny nebo čtvrti.

  1. Zombie_idle
  2. Zombie_attack

  Mít na to – pokud se cítíte jako připisující, neřeknu ne 🙂

  tds_zombie.zip 1.9 MB [21983 ke stažení]

  Komentáře

  Připojil se před 8 lety před 10 měsíci

  Skvělé umění ! Mohl byste udělat animaci smrti? 🙂

  . .

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte a zaregistrujte komentáře