Top 10 nadcházejících her MMORPG z roku 2023 a 2024, nadcházející MMOS

Nadcházející MMOS

Není překvapením, že Ark 2 bude pokračovat ve stejném duchu jako původní hra: Úspěšný zážitek z přežití pro více hráčů na otevřeném světě. Přesto je v dílech několik vylepšení. Skvělá akce v ARK 2 bude prožívána z pohledu třetí osoby, takže se připravte na vaši postavu plášť, skluzavka, volný lez, parkour a houpačka. Dinosauři jsou nevyhnutelné, ale tentokrát také dostaneme Vin Deisel.

Top 10 nadcházejících her MMORPG z roku 2023 a 2024

Některé z nejmodernějších herních titulů pro hraní rolí pro více hráčů se vyvíjejí a jsou naplánovány na vydání v roce 2023 nebo 2024.

Rayan, zveřejněno 7. března 2023

Moderní masivně multiplayerové online hry (MMOS) prošly dlouhou cestu od jejich původu v tunelech založených na slovech. Růst popularity tohoto žánru dosáhl svého vrcholu, silně přispěl mnoha zakládajícími tituly, včetně masivního úspěchu her, jako je World of Warcraft, Final Fantasy XI, Guild Wars, Eva Online, Pán prstenů online a a trochu víc.

Každý rok vidíme spoustu nových mmorpgů a další přicházejí. Udržovali jsme to pod kontrolou, uvedli jsme některé z nejzajímavějších masivních her pro více hráčů online, které se v současné době vyvíjejí a jsou naplánovány na vydání v roce 2023 nebo 2024. Ve skutečnosti však desítky na desítky MMORPG jsou v současné době v různých fázích vývoje a žánr roste v bezprecedentní rychlosti.

Top 10, nadcházející, MMORPG hry, Throne a Liberty

Trůn a svoboda

Nadcházející PC a PlayStation 5 NCSOFT Exkluzivní trůn a Liberty je originální IP. Dříve známá jako Project TL, jedná se o nadcházející masivně multiplayer online hra na hraní rolí (MMORPG), která měla být nástupcem linie, než se přepíná do svého vlastního projektu.

Hraní oblast trůnu a svobody je nepřetržitá a otevřená pro průzkum. Hra obsahuje dynamický mechanismus počasí, který ovlivní jak bojový systém, tak grafickou reprezentaci světa. Protože se jedná o MMO, která měla povzbudit hráče, aby vyprávěli své příběhy, vývojáři popsali příběh hry jako sága na pozadí místo vyprávění, které převládá nad vaší zkušeností.

Vydání trůnu a svobody je naplánováno na první polovinu roku 2023, i když přesné datum musí být ještě stanoveno. Můžete předpokládat, že hra projde uzavřenou beta období, které bude testováno před vydáním.

Top 10, nadcházející, hry MMORPG, Pax Dei

Pax Dei

PAX DEI je nadcházející sociální karanténní mmo vyvinutý společností Mainframe Industries, kde každý věří v magii a uznává, že duchové a další fantastické bytosti existují. Legendy středověku slouží jako inspirace pro tuto masivně multiplayerovou online hru na karanténu. Toto není přehánění, ale spíše přirozené sledování hry, která klade prémii na schopnost hráče utvářet svět prostřednictvím akcí.

Mainframe Industries říká, že hráči staví vše ve světě Pax Dei, od zahrad a oblečení po zdi a zbraně. Budou se také účastnit komunitě tisíců dalších hráčů, když objevují nové oblasti, staví obydlí, vytvářejí své pověsti a píšou své vlastní příběhy. Hráči budou spolupracovat v reálném čase, když staví své říše. Zatímco formování aliancí s ostatními v online zkušenosti bude pravděpodobně velkým remízou, Pax Dei bude obsahovat PvP a klan vs. Možnosti klanu.

Playtest Registrations for Titul PAX DEI Title jsou v současné době otevřeny na webových stránkách Mainframe Industries. Ti, kteří se nemohou dočkat, až začnou vytvářet svůj vlastní jedinečný příběh v MMO, to mohou udělat, aniž by čekali, až společnost oznámí datum vydání.

Top 10, nadcházející, hry MMORPG, noční vrány

Noční vrany

Madngine, studio, se také zapojilo do výroby V4, HIT a Overhit v současné době pracuje na vývoji Night Crows. Hra je akcí třetí osoby Massivel Multiplayer online hraní rolí (MMORPG). Primárním losováním názvu bude, že bude podporovat boj proti hráči-versus-hráč mezi více než tisíci uživateli najednou.

Příběh nočních vrán se koná v Evropě kolem 13. století a zaměřuje se na cech jménem Night Crows. To je náš cech právě tam. Když se setkáváme, abychom bojovali proti bezprostředním nebezpečím, je fascinující vidět, že mezi těmi, kteří se k nám připojili, jsou členy královské rodiny, samotného papeže, rytířů a dalších důležitých náboženských osobností. Přestože má poněkud konvenční prostředí a ještě obecnější předpoklad, tato korejská masivně multiplayerová online hra není zaznamenána pro jeho vyprávění bohatství.

Očekává se, že hra bude k dispozici v dubnu 2023. Vývojáři nezveřejnili, zda mají v úmyslu provést beta testy před zahájením hry, ani neuvedli, zda předběžná registrace by měla za následek jakýkoli druh bonusu nebo motivace. Nebo pokud existuje možnost předběžně zaregistrovat pro cokoli.

Top 10, nadcházející, MMORPG hry, Dune: Probuzení

Dune: Probuzení

Dune: Awakening je bezplatná hra na hrací hru s online přežití vyvinutá společností FunCom a vydaná Legendary Entertainment. Tato online hra pro přežití v otevřeném světě se odehrává masivně multiplayerová online hra na pouštní planetě Arrakis, nastavení tisíc hráčů bude sdílet. Arrakis bude nepřetržitým prostředím, které mísí náročné přežití masivních, přetrvávajících online her se sociálními komponenty těchto her.

Hra s karanténou Dune: Probuzení má ohromující vizuální styl nabitý vysoce přesným zobrazením pouštní planety Arrakis. Název hry je přežití. Planeta Dune je nebezpečné místo k životu kvůli pískovským červům a drsné atmosféře. Hra požádala o registraci beta, ale kromě toho jsme neobdrželi žádné další informace.

Top 10, nadcházející, MMORPG hry, ARK 2

ARK 2

Studio Wildcard vyvíjí ARK 2 jako sledování jejich úspěšné hry pro přežití Ark: přežití se vyvinulo. ARK 2 je jednou z nejočekávanějších nových her z roku 2023, která slibuje, že hráče poslali do většího sdíleného prostředí s dušími podobnými akce, která se rozšiřuje o založení jedné z nejlepších her přežití posledních let.

Není překvapením, že Ark 2 bude pokračovat ve stejném duchu jako původní hra: Úspěšný zážitek z přežití pro více hráčů na otevřeném světě. Přesto je v dílech několik vylepšení. Skvělá akce v ARK 2 bude prožívána z pohledu třetí osoby, takže se připravte na vaši postavu plášť, skluzavka, volný lez, parkour a houpačka. Dinosauři jsou nevyhnutelné, ale tentokrát také dostaneme Vin Deisel.

ARK 2 je plánována na vydání 2023. Vývojáři nám neposkytli konkrétní časový rozvrh vydání, ale můžeme očekávat, že se více uslyšíme, protože se datum vydání přibližuje blíže.

Top 10, nadcházející, MMORPG hry, Legend of Ymir

Legenda o Ymiru

Legend of Ymir je nadcházející masivně multiplayerová hra na hraní rolí vyvinutá společností Wemade Studio. Je to nadcházející masivně multiplayerová hra na hraní rolí (MMORPG), která bude běžet na konzolách příští generace. S využitím skandinávského světa jako nadace se Legenda of Ymir zaměřuje na vyprávění Mir v novém kontextu a zároveň spojí prvky fantazie a realismu.

Příběh hry byl udržován tajemstvím, i když bude obsahovat bitvy PvP. Vyprávění o Mir bude znovu předáno ve fantasy prostředí v této nové hře Massive Multiplayer online hraní rolí. Kromě toho bude pro PVP k dispozici obléhací válka v Legend of Ymir. Svítivý pohled na sérii miR je reimaginován v Legend of Ymir z severoevropského hlediska. Vyprávění o Mir bude znovu předáno ve fantasy prostředí v této nové hře Massive Multiplayer online hraní rolí. Kromě toho bude pro PVP k dispozici obléhací válka v Legend of Ymir.

Legenda o Ymiru, stejně jako mnoho jiných herních her, bude mít kontroverzní NFT, které mohou vypnout hráče, kteří nejsou fanoušky technologie. V dubnu 2023 bude Legend of Ymir přehrát na PC a Mobile.

Top 10, nadcházející, hry MMORPG, Ashes of Creation

Popel stvoření

Ashes of Creation je nadcházející vysoce fantazie MMORPG vyvinutý společností IntRepid Studios a vydán společností Sony Online Entertainment. Tato hra má prostředí řízené hráči, domy postavené na hráčích, dynamické události a boj PvP.

Hra byla již nějakou dobu ve vývoji, zatímco v prosinci 2017 začala svou před alfa fázi a stále se vyvíjí. Hra se ukázala jako jedna z nejočekávanějších masivně multiplayerů online hraní rolí (MMORPGS). Zatímco po webu se vznášely tidbity o hře, důležité detaily zůstaly tajné.

Ačkoli tým může zvážit alternativní platformy pro pokračující existenci MMO v průběhu vývoje, od 1. dubna 2022, jsou přesvědčeni pouze o jedné věci: Ashes of Creation bude k dispozici výhradně na PC.

Top 10, nadcházející, MMORPG hry, slavík

Slavík

Inflexion Games, studio za nadcházejícím Sdíleným světem přežití, je plné průmyslových veteránů a bývalých zaměstnanců Bioware za nadcházejícím MMO Nightingale.

Zničení systému Arcane Gateway vás nechalo izolovat od své vlastní reality. V důsledku katastrofy se ocitnete v nebezpečném bludišti Enchanted, ale nebezpečných fae zemí, kde musíte bojovat za přežití. Vaším posláním je zvládnout řídí, abyste mohli bezpečně cestovat prostřednictvím sítě bran mezi rozměry. Nalezení cesty do Nightingale, konečné zbývající lidské pevnosti, je možné pouze poté, co tuto hádanku vyřešíte.

Začátkem roku 2023 začne uzavřená beta verze pro slavík, s časným přístupem na jaře. Oba budou spuštěny pouze pro PC, což může být nějakou dobu, než se dozvíme, co je slavík.

Top 10, nadcházející, MMORPG hry, SoulFrame

SoulFrame

Vývojáři válečného rámu odhalili hru bezplatné s názvem SoulFrame, která se liší od sci-fi zaměření svého předchůdce ve prospěch fantastičtějšího prostředí. V mnoha ohledech je nejnovější masivně masivně multiplayerová online hra pro více hráčů (MMO), SoulFrame, přímým pokračováním jejich divoce úspěšného prvního MMO, Warframe.

Ve srovnání s Warframe zdůrazní fantazii a akční orientovanou hru a zároveň zůstane bezplatný titul, který získá zpět jeho vývojové náklady prostřednictvím mikrotrankcí ve hře ve hře. Zdá se, že hra je v raných fázích vývoje; Informace o něm jsou proto v současné době vzácné. Máme však dostatek informací, abychom mohli vaši zvědavost.

Pro SoulFrame ještě musí existovat stanovené datum vydání, protože vývoj je stále v plenkách. Ani první upoutávka na oznámení neobsahuje okno vydání, což ztěžuje předvídání, kdy bude hra k dispozici.

Top 10, nadcházející hry MMORPG, do ozvěny

Do ozvěny

Canadian Studio Etlok Studios oznámila svou další hru na hraní rolí MMO, do Echo. Hráči do Echo si mohou vybudovat svou pověst a objevit své místo v okouzleně realizovaném sdíleném vesmíru, zatímco se zapojují do tradičních herních prvků, jako je kolekce zdrojů, řešení hádanek a boj.

Ačkoli vývojáři hry uvedli, že boj bude hratelný v konečném vydání, neřekli, zda to bude tabarget, akce nebo hybridní systém. Zatímco do Echo je stále v dílech, jeho upoutávky slibuje, že verze pre-alfa bude brzy k dispozici, takže hráči se mohou dozvědět více o masivně multiplayerové online hře na hraní rolí (MMORPG), jejímž cílem je revoluci v tomto odvětví.

A konečně je tu zvláštní zmínka.

Top 10, nadcházející, hry MMORPG, Chrono Odyssey

Chrono Odyssey

Chrono Odyssey, dříve známý jako přísně tajné projekty NPIXEL, bude vyvinuto jihokorejským studiem společnosti a letos vydán. I když je to jeden z esteticky příjemnějších MMORPGS, Chrono Odyssey čelí tvrdé konkurenci ve výklenku, který je obtížné proniknout do. Jihokorejské rozvojové studio NPIXEL oznámilo, že pracují na fantazii MMORPG z příštího generace s názvem Chrono Odyssey pro PC, konzoly a mobilní telefon a samotná hra bude vydána v roce 2023.

Dejte nám vědět o vašich nejočekávanějších MMORPG v sekci komentářů níže.

Azfar Rayan (@azfarrayan)
Editor, noobfeed

Nadcházející MMOS

Zjistěte o nadcházejících hrách MMO o vývoji nebo testování beta beta.

Ashfall

Ashfall

Uvolnění za 6 dní

Divize Tom Clancy: Resurgence

Divize Tom Clancy: Resurgence

Uvolnění za 6 dní

Legendarium online

Legendarium online

Vydání za 1 měsíc

Maximální rychlost

Maximální rychlost

Vydání za 1 měsíc

Den před

Den před

Vydání za 2 měsíce

53 Sociální skóre

Kybernetická válka apokalypsa

Kybernetická válka apokalypsa

Vydání za 2 měsíce

Trimurti online

Trimurti online

Vydání za 2 měsíce

Konflikt občanů

Konflikt občanů

Vydání za 3 měsíce

Popel stvoření

Popel stvoření

Vydání za 3 měsíce

606 Sociální skóre

Dragonheir: Silent Gods

Dragonheir: Silent Gods

Vydání za 3 měsíce

23 sociální skóre

Palworld

Palworld

Vydání za 3 měsíce

21 Sociální skóre

Abyss Delvers

Abyss Delvers

Vydání za 3 měsíce

Coreborn: Národy Ultracore

Coreborn: Národy Ultracore

Vydání za 3 měsíce

Dodge to! Online

Vyhýbat se! Online

Vydání za 3 měsíce

Nezmapovaný původ vody

Nezmapovaný původ vody

Vydání za 3 měsíce

Battlebit

Battlebit

Vydání za 3 měsíce

Arcmaze

Arcmaze

Vydání za 3 měsíce

Ark II

Ark II

Vydání za 3 měsíce

Ohňostroj šílenství

Ohňostroj šílenství

Vydání za 3 měsíce

Tormentis

Tormentis

Vydání za 3 měsíce

Populární hry MMO

Nejnovější hry MMO

Nadcházející MMO hry

Získejte nejnovější zprávy MMO ve své doručené poště

Měsíční zpravodaj o prvních 3 hrách měsíce.

Procházejte odhadovanou populaci hráče nejpopulárnějších masivně multiplayerových online her.

5 nejlepších nadcházejících her MMO 2023 a dále

Hry MMO jsou to, co dnes lidi spojuje. Nezáleží na tom, ve které zemi světa žijete, můžete se připojit k globální komunitě jakékoli hry MMO během několika minut a stát se součástí tohoto světa bez nákupu vstupenek. Již máme několik populárních a zalidněných herních světů, jako je World of Warcraft, Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, Destiny 2 atd. Ale nové hry stále přicházejí a některé z nich vypadají docela přitažlivě i na dálku. Zde je náš seznam her MMO, na které se dá sledovat v roce 2023 a dále.

Co je to: s vysokým rozpočtem s vysokým faktorem MMORPG postaveným s Unreal Engine 5
Vyvinul a publikoval: Intrepid Studios

Vývojáři Ashes of Creation jsou o své hře vážně vážní. Vědí, že to bude obrovské a dělají maximum, aby se to stalo. Jistě, máte všechna práva být skeptická, protože je to první hra Intrepid Studios a shromáždili peníze na Kickstarter a tak dále. Ale zatím jsme od nich viděli nějaký velký pokrok a vypadá to, že jejich hra doručí většinu věcí, které se zavázali, když se dařili o finanční prostředky. Jsou v neustálém kontaktu s komunitou a některé sestavy hry již některé hráči vyzkoušely. Hra vypadá a hraje skvěle: má spoustu aktivit PVE i PVP. Můžete postavit vlastní města, obléhací hrady, bránit karavany a ještě mnohem více! Je to také první MMORPG běžící na Unreal Engine 5, což je také docela výkon. Více o této velmi slibné hře se můžete dozvědět více v našem dalším blogovém příspěvku. Také si můžete užít spoustu videí, takže zde je pro vás pár čerstvých (s komentářem Asmongolda). Je to docela dlouhé (1+ hodinu), ale můžete se na to krátce podívat, abyste získali nějakou představu o tom, jak je hratelnost:

A tady je video s přehledem funkcí hry (od Thelazypeon):

Co je to: Stylový japonský MMO Action RPG
Vydání: 2024 pro západní země, již vydané v Japonsku
Platformy: PC, Xbox Series S/X, PlayStation 5
Vyvinul a publikoval: Bandai Namco

Okamžitě můžete říct, že Blue Protocol je asijská hra pouhým pohledem na to. Je zřejmé, že se drží anime vizuálů. To funguje pro vás, mějte na mysli další důležitý bod: tato hra je výhradně PVE. V tom není žádný PVP. Dokonce i tzv. Aréna je o konkurenci proti jiným týmům v PVE aktivity. Přirozeně tyto věci nejsou špatné, ale rozhodně nejsou pro každého. Grafický styl, který shaluje se, boj nabitý akcí, který je pro nováčky jednoduchý, aby si mohli užívat a dostatečně hluboko, aby s ním veteráni experimentovali, a vysoce přizpůsobitelné postavy-všechny tyto věci jsou pravdivé o nejnovější velké hře Bandai Namco. Byl již propuštěn v Japonsku a lidem se to většinou líbí. V roce 2024 to dostaneme do západních zemí distribuovaných Amazonem. Je těžké říci, zda je to dobrá věc nebo ne: Distribuce Lost ARK Amazonem má své nedostatky, ale obecně je to v pořádku.

Zde je herní video (od Arekzz Gaming):

A zde je přehled funkcí hry (od Globku):

Co je to: isometrický mmorpg s hrami hratelností z MOBA
Vyvinul a publikoval: umělé jádro

Koncept Corepunk je skvělý. Kombinace MMORPG a MOBA zní šíleně, ale jen se podívejte na hraní záběry. Ukrajinské studiové jádro již odvedl skvělou práci a mohli by zahájit beta, kdyby to nebylo pro tragické události v jejich domovské zemi. Ruská invaze do roku 2022, což je, bohužel, stále probíhající, pro společnost ztěžovala pokračovat ve svém projektu. Naštěstí se jim podařilo přepracovat svůj pracovní proces a nyní se zdá, že jsou na cestě k dodání jednoho z největších vydání MMORPG 20. let 20. století. Přejeme jim dobře!

Zde je malé videohry / funkci-update video od vývojářů:

Co je to: MMO v karanténě v nastavení Revitalizované franšízy
Platformy: PC, Xbox Series S/X, PlayStation 5
Vyvinul a publikoval: Funcom

Díky novým filmům Dune došlo k oživení zájmu o všechny věci Dune a začaly se objevovat nové hry. První míč v tomto ohledu byl duna Spice Wars, skvělá strategická hra, kterou vytvořili tvůrci chváleného Northgarda. Nyní je čas na něco masivněji a probuzení dun, přežití v karanténě, přijde naplnit tento slot. Záběry jsou vzácné, stejně jako podrobnosti o tom, jaké systémy bude mít hra. Nejnovější masivní hra pro více hráčů Funcom „Conan Exiles“ nebyla úplně bezvadná. Takže je příliš brzy na to, abychom se rozmysleli, ale určitě jsme chci Tato hra je dobrá. Dune si zaslouží skvělou MMO a je čas, abychom ji konečně dostali.

Zde je video, které předvádí některé hry a také dává komentář Devs:

Co je to: přežití MMO s dinosaury a Vin Diesel
Platformy: PC, Xbox Series S/X
Vyvinul a publikoval: Studio Wildcard

Lepší a odvážnější část poměrně populárního dinosaurského přetržení MMORP “ARK” je na nás. Bohužel to nedostáváme letos (2023), ale existuje vysoká šance, že se to stane v roce 2024. V pořádku nás: Kdybychom si měli vybrat mezi dříve vydáním nedokončené hry a pozdějším vydáním dobře vyleštěného, ​​vybrali bychom si to druhé. Jo, jo, víme, že v dnešní době mohou mít hry oba: pozdější vydání a nedokončený stav. Ale příliš mnoho již bylo investováno do Ark 2, takže opravdu doufáme, že Vin Diesel to nenechá být špatné. Když máte takového muže připraven nakopat zadek pro dodání špatného produktu, byli bychom docela motivováni, abychom ho nezklamali! Zatím videa, která se studio ukázala, vypadají docela dobře. Bojový systém se má stát více duší a je to také zajímavý krok. Podívejte se na to všechno!

Zde je přívěs, který má lepší představu o estetice:

Takže to byly naše top-5 nadcházející MMORPGS a doufáme, že jste se naučili něco nového. A pokud jste to tak neučinili a věděli jste to všechno před kontrolou našeho článku, gratulujeme! Jste opravdu dobře informovaní, pokud jde o hry! Každopádně doufejme, že alespoň některé z těchto her jsou opravdu dobré. Scéna MMORPG to potřebuje. World of Warcraft byl králem příliš dlouhý a Final Fantasy XIV a Elder Scrolls Online jsou dobří uchazeči, ale s vlastními omezeními. Kromě toho byli oba propuštěni asi před 10 lety. Nejnovější krev v tomto balení je nový svět, ale. Není o tom nyní mnoho lidí z zjevných důvodů nemluví mnoho lidí. Není to úplně špatná hra. Je to jen to, že to není dost dobré na to, aby ty starší pro většinu hráčů nechaly ty starší. Doufejme, že popel stvoření a další bude přitažlivější!

A pokud potřebujete pomoc ve World of Warcraft, Elder Scrolls Online, Destiny 2 nebo jakékoli jiné současné MMO, neváhejte procházet náš katalog podporujících podporu! Upgradujte své postavy, doplňte svůj rovnováhu a dnes drasticky vylepšete svůj pokrok pomocí Armadaboost!