Top 10 nadcházejících her pro přežití, které vypadají zábavně | Hráči se rozhodují, 10 nových nadcházejících her na přežití ve Steam – Cupold Gaming

10 nových nadcházejících her na přežití na Steam

Existují Dungeons a Vyrovnávání systému točí se kolem, jak se říká, plamen. Vy získat plamen Když zabijete více příšer a úplných úkolů, a já nevím, jestli je to jisté, ale zdá se, že můžete ztratit plamen máte, něco jako Soul System in Dark Souls.

Top 10 nadcházejících přežití, které vypadají zábavně

Nadcházející hry pro přežití

Hry přežití v posledních letech rozrostly v popularitě, ať už se jedná o hry pro jednoho hráče, hry na přežití PVP nebo kooperativní hry pro přežití. Přestože již existuje řada her na přežití na trhu, v roce 2023 je na cestě více a dále vypadá zábavně a úžasně.

Sestavili jsme seznam, který obsahuje vše od her pro více hráčů až po tituly pro jednoho hráče s jedinečným žánrem. Už nehledejte další opravu her přežití! Zde je deset z nejzajímavějších nadcházejících her přežití.

10. Honeycomb – TBD (PC)

Prvním na seznamu je Honeycomb, karanténa přežití, ve kterém jsou hlavními rysy průzkum SOTA7, mimozemský svět s různými biomy a druhy zvířat a budova základny.

Při zkoumání narazíte na různé zdroje a zvířata, které můžete použít k testování schopností bioinženýrství. Navíc se vaši přátelé mohou připojit k vašemu světu, aby vám pomohli při shromažďování zdrojů a budování základů.

Honeycomb

Postarejte se o svou základnu, rostliny a vytvořte ideální základnu, která se vám líbí

9. Stav rozkladu 3 – TBD (PC, Xbox Series X | S)

State of Decay 3 je třetí splátka v seriálu a je pravděpodobné, že bude největší dosud, jakmile bude propuštěn kvůli nákupu společnosti Microsoft v roce 2018.

Od oznámení Teaser nebylo nic odhaleno, ale vzhledem k tomu, že druhá hra byla již neuvěřitelná a měla solidní základ s neustálými aktualizacemi dodnes, třetí hra se může jen zlepšit.

State of Decay 3 bude zařazen vyšší, pokud bude k dispozici více informací o hře, ale prozatím zůstane v této pozici jako jedna z nejočekávanějších her přežití, která bude vydána.

Stav rozkladu 3

Představte si, že na cestě uvidíte neobvyklé „zombie“

8. Dynastie Wild West – 16. února 2023 (PC)

Nevidíme nastavení divokého západu ve videohrách velmi často, ale vypadá to, že letos dostaneme jeden s Dynasty Wild West, která bude vydána 16. února 2023.

Zdá se, že důraz v dynastii Wild West je na aspektu budovy a přežití, když ve hře stavíte svou vlastní dynastii. Je to kombinace RPG, budování měst a simulace, která může být docela ambiciózní, ale bude fantastická, pokud bude provedena správně.

Existuje mnoho misí, které je třeba dokončit, stejně jako průzkum v obrovském světě dynastie Wild West Dynasty a samozřejmě budování osídlení, kde můžete přiřadit pracovníky, aby pro vás dělali úkoly.

Dynastie Wild West

Vytvořte si vlastní město a ujistěte se, že vaše dynastie přežije

7. Palworld – 2023 (PC, Xbox Series X | S)

Palworld je nadcházející hra na přežití v otevřeném světě, ve které budou hráči moci objevovat, spřátelit se a dokonce sbírat různé stvoření, se kterými se setkávají v obrovském světě hry. V této hře jsou stvoření označována jako „Pal“, který má pěkný prsten.

Překvapivě má ​​roztomilý vizuální styl, ale může být brutální, když bojujete s monstrami, abyste přežili a prozkoumali svět. Dalším rysem Palworldu je schopnost navrhnout vlastní budovy a ve skutečnosti můžete svým „kamarádem“ přiřadit domácí práce, jako je zahradnictví nebo dokonce budování plánované struktury.

Kromě toho je multiplayer k dispozici v Palworldu, což vám umožní jít na dobrodružství se svými přáteli nebo bitvu a obchodovat s nimi.

Palworld

Krotké a postarat se o své „kamarády“ v Palworld

6. Wanderlost – TBD (PC)

Wanderlost se nemusí zdát jako hra na přežití zombie na první pohled, ale je to a na základě toho, co v současné době víme, může být docela příjemné.

Nejprve je svět procedurálně generován, což do hry přidává roguelitní prvek, o kterém se ukázalo, že dobře pracuje ve hrách přežití, protože se rychle nestane opakovat. Hráči budou mít pověřeni shromažďováním zdrojů, vytváření zbraní a dokonce i vytváření základů, aby se bránili proti útokům zombie.

Rabování, zemědělství a rybolov patří mezi další aktivity dostupné v této hře. Kromě toho má mechaniku RPG, což znamená, že když si nasekáte cestu tím, že děláte úkoly a zabíjíte zombie, získáte úrovně a odemknete výhody.

Wanderlost

Shromažďujte zdroje a vyrábějte předměty, které vám pomohou přežít vaše bitvy proti zombie

5. Nightingale – TBD (PC)

Nightingale je v podstatě hra o přežití v otevřeném světě ve světě fantazie, což znamená, že se setkáte s bizarními tvory. Můžete cestovat různými říšími, dokud se nedostanete do města slavík.

Jako plnohodnotná hra PVE si hráči budou moci tuto hru užívat sami nebo ve spolupráci s přáteli. Když objevujete schémata, můžete shromažďovat zdroje, řemeslné zbraně a předměty a dokonce je upgradovat tak. Dalším důležitým aspektem slavíka je jeho budova a řízení. Když konstruujete struktury pro vytváření města, budete moci najmout pracovníky, aby automatizovali výrobu, když jim přiřadíte úkoly, a to vše při zkoumání více světa.

Dále můžete cestovat říší po sféře a můžete mírně ovlivnit to, jak je generována na základě vašich karet říší, což je velký faktor při průzkumu hry.

Slavík

Bojujte s magickými tvory a najděte způsob, jak se vrátit domů

4. Frostpunk 2 – TBD (PC)

Frostpunk 2 je pokračování kriticky uznávané hry pro přežití, a pokud hledáte drsného městského stavitele s obtížnými výzvami, tato hra je pro vás.

Když se snažíte spravovat metropoli a zmírnit pokračující utrpení vaší společnosti, čekají na vás nové výzvy. Je to všechno o rozhodování a zjištění, jak pomoci vašemu městskému počasí bouře.

Frostpunk 2

Je vždy zima a ve Frostpunk 2 se to zhoršuje

3.

Jakákoli hra, která i vzdáleně souvisí s Pánem prstenů, bude vždy splněna s vysokými očekáváními. Lord of the Rings: Return to Moria, velmi jedinečná hra svázaná do licencovaných médií, by měla žít podle humbuku.

Hra se zaměřuje na trpaslíky a můžete si hrát s přáteli, abyste vyráběli shromažďování zdrojů, budování vaší základny a boje proti nepřátelům, s nimiž se setkáte, když prozkoumáváte procedurálně generované prostředí snadněji.

Lord of the Rings: Return to Moria je hra přežití se zaměřením na budování základny a správu zdrojů, stejně jako schopnost vyrábět okouzlené předměty a samozřejmě vytvořit vlastní jedinečnou postavu ve hře.

Pán prstenů se vrací do Moria

Hrajte jako trpaslíci a přežijte v Pánu prstenů: Vraťte se do Moria

2. Synové lesa – 23. února 2023 (PC)

Synové lesa jsou hrou na přežití s ​​otevřeným světem s hrůzným zvratem, protože hlavní nepřátelé hry jsou kanibaly a mutované groteskní monstra.

Staňte obranu a pasti, aby udržely kanibaly na uzdě, pak řemeslné zbraně, aby pomohly při stavbě kabiny, zbraní a dalších předmětů. Roční období se mění v synech lesa, což je nutné ukládat maso a zdroje.

Pokud je pro vás obtížné přežít, pozvěte své přátele, aby se k vám připojili, protože to také podporuje kooperační hraní.

Synové lesa

Kanibaly jsou nebezpečné a záludné

1. Stalker 2: Heart of Chornobyl – prosinec 2023 (PC, Xbox Series X | S)

Číslo jedna není nikdo jiný než s.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, což je vrchol hry pro přežití, která se zaměřuje na post-apokalyptické napětí a pokouší se vyhovět základním potřebám, jako je hlad, spaní a radiační účinky.

Příběh je nelineární, takže každý příběh je jedinečný, jak postupujete skrz něj, a mohou se pochlubit pokročilými systémy AI, které zpochybňují nové i veteránské hráče. Slibují také podporu mod pro rozšíření herního vesmíru a také režim pro více hráčů, který bude přidán jako obsah po spuštění, což umožní sólové přehrávání, než konečně hraje s přáteli.

Stalker 2: Srdce Chornobylu

Ve stalkeru 2 je spousta děsivých příšer: srdce chornobylu

Možná vás také zajímají:

  • 31 nejlepších přežití pro PC
  • Top 10 nejlepších her pro přežití zombie
  • Top 11 nejlepších her s otevřeným světem

10 nových nadcházejících her na přežití na Steam

Pokud jste jako já, vždy hledáte Další nejlepší zážitek z přežití, Ale nikdy neexistuje žádný jistý způsob, jak vědět, zda je nadcházející hra přežití dobrá. No, tady jsou 10 nadcházejících her přežití že si myslím, že vypadají natolik zajímavě, abych dával pozor.

10. Strom života: ODDRIA

Tak, Strom života: ODDRIA je první hra, kterou jsem chtěl předvést.

Hra vás umístí na ostrov A pomalu stavíte velmi vlastní vesnice. Nyní, spolu s tím, že si můžete postavit vlastní vesnici, můžete hrát s ostatními hráči a buď udělat aliance s nimi nebo byste mohli být nepřátelé s nimi.

Nejvíc si myslím zajímavý součástí této hry je druh pirátský pocit. Můžete prozkoumat Jeskyně a ruiny zkusit a najít zlato a poklad.

Hra se plánuje uvolnit někdy Pozdní 2020 A je to určitě hra, na kterou byste měli dávat pozor, a je to skvělý začátek seznamu.

9. Smalland

Pokud jste někdy viděli záběry hry Uzemněn, pak tato hra bude Koukni se a předpokládám dokonce cítit opravdu podobný k tomu.

The předpoklad je v podstatě stejný jako uzemněný. Začínáš scvrklý dolů a vaším cílem je přežít a vyřešit Co se vám stalo a proč jsi se zmenšil.

Hlavní rozdíl Vidím zde, že to vypadá, že jste uvízli v a les a interagujete s více zvířata jako veverky a ptactvo.

Líbí se mi koncept uzemnění a pokud Smallland Vytáhne to, Myslím, že by mohlo být opravdu zajímavé vidět, že je implementováno v jiném prostředí. Toto je také nastaveno na uvolnění někdy v 2021.

8. Červený mráz

Takže, když jsem zkoumal Červený mráz, Hra mi hodně připomněla Les. Důvod, proč jsem si myslel, že to bylo proto, že tam jsou prvky přežití Ale Základní příběh také.

Hra je Hra přežití první osoby to je řízený příběh a má Hororové prvky také. Jste umístěni do drsná zima prostředí v a Popokalyptické Rusko.

Hra má Crafting a průzkum Ale jak jsem již řekl, existuje a hororový aspekt do hry. Z toho, co mohu shromáždit, jsou také mutant nebo Zombie podobná stvoření že se potuluje po světě.

Toto je nastaveno na uvolnění někdy v 2021.

7. Divoká planeta

Divoká planeta opravdu upoutala mou pozornost protože hra má za cíl být poněkud a Relaxační zážitek z přežití.

Vibrace, kterou jsem dostal z této hry, je ta, ze které dostanu Astroneer. Vždycky jsem na hraní hry na přežití dovoluje vám skutečně mít Příjemný relaxační zážitek.

Takže, vaše Spaces kosmické lodi na planetě a pomalu objevujete tradici za planetou, nejen to, ale planeta je nastavena na a 90denní cyklus.

Během tohoto 90denního cyklu, Planeta se rozpadne a změna a jakmile je 90denní cyklus, svět se změní. Přidání Nové dungeony a Celá krajina se změní také.

I když to nemá definitivní datum vydání V tuto chvíli je tento určitě ten, který budu sledovat.

6. Endling

Zdá se tato další hra Hodně jiného než ostatní na seznamu. V zásadě hrajete jako Matka Fox v zničeném post-apokalyptická svět s cílem Ochrana vašich mláďat.

The Grafický design vypadá velmi zajímavý A myslím, že předpoklad je mnohem odlišný od toho, o co by ostatní hry šly.

Můžeš prozkoumat svět a Zabijte zvířata přivést je na své mláďata a z toho, co jsem četl, vy přejít svět, který nakonec přivede vaše mláďata bezpečné místo kde jim nelze ublížit.

Hra vypadá velmi zajímavé A myslím, že stojí za to udržet si karty.

5. Divoká v srdci

Divoký srdcem, pro mě vypadá jako kombinace Nepohlavějte grafiku a hnutí, ale také pokud jste někdy hráli staré Hry Pikman Nintendo, Zdá se, že má některé prvky ovládání malého pikminu jako stvoření, aby vyvinuli hratelnost.

Divoký srdcem se také snaží uvolnit 2021 A pokud je hra něco jako nehladit s přidáním herní mechaniky z Pikminu, pak tohle Hra je zapnutá a dávat si pozor.

4. Měsíční vesnice

Tak, Měsíční vesnice je hra simulace vesmíru a o hře ještě není známo, ale vývojáři říkají, že můžete Sestavte startovací rakety, Vytvořte si vlastní pozemky a orbitální stanice, a stavět všechny typy vozidel projít měsíc.

Jak jsem řekl, právě teď není o hře moc známo a to Zatím nemá datum vydání, Ale z toho, co dosud víme, by to mohlo být potenciálně Opravdu skvělý zážitek z přežití.

3. Zmrazený plamen

Zmrazený plamen je Multiplayer RPG, kde můžeš řemeslné předměty, bojovat s tvory, a samozřejmě, Postavte si vlastní základnu.

Tato hra vypadá úžasně, z toho, co jsem sledoval, Větší šéfové stvoření vypadat opravdu skvěle a musíte mít odlišný přístup každému šéfovi.

Existují Dungeons a Vyrovnávání systému točí se kolem, jak se říká, plamen. Vy získat plamen Když zabijete více příšer a úplných úkolů, a já nevím, jestli je to jisté, ale zdá se, že můžete ztratit plamen máte, něco jako Soul System in Dark Souls.

Vím jen, že na to určitě budu mít oči, oh a má se někdy uvolnit Pozdní 2020.

2. Tinkertown

Jsem z toho opravdu nadšený. Tak Tinkertown je Hra na přežití karantény pro více hráčů. Je tu Crafting, budova, Dungeon zkoumající, a Odhalení hodně tradice.

Hra má také podsvětí kde čelíte všem druhům šéfové a hra vypadá, že to bude podobné Terraria, s jiným vzhledem a mechanice.

Hra má Uvolněte se někdy brzy, možná opravdu brzy, a tam je také a Zdarma demo že si můžete stáhnout, takže si to můžete vyzkoušet. To je ten, na který si určitě dávám pozor.

1. Icarus

Takže poslední hra, o které jsem chtěl mluvit, je tedy Icarus. Toto je hra pro více hráčů, kde jste umístěni na mimozemská planeta.

Je tu budova základny a Crafting, A zdá se, že řemeslné tvorby Velmi rozsáhlé. Stavíš technika A myslím, že vaším konečným cílem je uniknout planetě.

Myslím, že je to také opravdu důležité zmínit, že hra bude Free-to-Play. Tam Zatím není nastaven na datum vydání kamene, Ale hra vypadá velmi slibně a vím, že to budu hrát, až to vyjde.