Top 10 online her pro více hráčů | Vývoj hry | Melior hry, online hry – nejlepší hry pro více hráčů všech dob

Top 10 online hry pro více hráčů

Po spuštění, PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile vygeneroval miliony instalací prostřednictvím App Store a Google Play. Předtím existovaly verze PC/Mac/Xbox/PS4, které přitahovaly desítky milionů. . Vaším jediným úkolem je přežít a získat kuřecí večeři.

Top 10 online her pro více hráčů

Nejlepší online hry pro více hráčů

Hladka stránky

Není vždy snadné spojit všechny své kamarády a získat zábavné hraní kooperačních her. Naštěstí existuje spousta střelců, MMO RPG a sportovní simulátory, které můžete hrát kdykoli. Níže můžete najít 10 nejlepších online her pro více hráčů, které umožňují hráčům hrát společně bez ohledu na to, kde jsou.

10. Counter Strike: globální útočné

Také známý jako CS: GO, toto je legendární střelec 1stt-person vydaný na PCS a Macs. Je to nejnovější verze, která byla zveřejněna v roce 2012 po sérii Counter Strike (pokud ne spočítá spin-off „zombie“). Přitahuje miliony hráčů úžasnou mechanikou zbraní a realistické fyziky. Má také režim Battle Royale s názvem „Danger Zone“.

9. League of Legends

Další titul staré školy, který stále hraje miliony uživatelů po celém světě. Důvod takové popularity je jednoduchý: hra poskytuje vše, co hledáte v MOBA. Můžete si vybrat standardní režim 5v5 nebo se připojit/vytvořit vlastní režim.

8. Moře zlodějů

Sea of ​​Thieves lze jen stěží nazvat ideální hra. Scénář se cítí docela chudý a zřejmý a svět není příliš hluboký, protože by měl být v mořském příběhu. Nicméně se však nemůže srovnávat s jeho pirátskou hratelností. Jen si představte, že musíte vytvořit posádku 3-4 lidí (jeden, který se řídí, jeden na plachtách, jeden na děla a někdo na oprava) a vést vaši loď k boji s ostatními posádkami. Je to opravdu úžasné!

7. Grand Theft Auto V

GTA V je pravděpodobně jednou z nejpopulárnějších videohru pro různé platformy (je k dispozici na Windows, Xbox One/360 a PlayStation 4). Vydáno společností Rockstar Games v roce 2013, stále má miliony fanoušků v U.S., Evropa a Asie.

6.

Další příklad herních herních herních her Old School, určitě jedna z nejlepších MOBA v posledních desetiletích. Postaveno na 5-V-5 Arena Combats Dota 2 navrhuje zničit základnu nepřítele bráněnou třemi pruhy.

5. Minecraft

Trochu trapné, ale překvapivě populární videohry vyvinuté Mojangem a Markusem Perssonem v Fátek 2009. Minecraft stále udržuje miliony uživatelů v různých věkových věcích – téměř 30 milionů PC kopií bylo prodáno po celém světě. Kromě toho má mobilní verzi.

4. Overwatch

Vyvinutá společností Blizzard Entertainment Tato online hra pro více hráčů se rychle stala jedním z oblíbených bitevních Royals v asijských hráčích. Také to získalo obrovské zapojení do U.S. a Velká Británie.

3. Apex legendy

Jste připraveni bojovat o smrt s několika svými nejlepšími přáteli proti jiným týmům po třech? V Apex Legends se zdá, že tento úkol je docela těžký s ohledem na neustále zmenšující se hranice mapy, aby se vaši nepřátelé přiblížili a blíž.

. PUBG

Po spuštění, PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile vygeneroval miliony instalací prostřednictvím App Store a Google Play. . . Vaším jediným úkolem je přežít a získat kuřecí večeři.

1. Fortnite

Co když vývojáři her smíchají budovu/řemeslné a střílečky/prvky přežití do jednoho multiplayeru s karanténou ? Už je to hotovo! .

Nyní je máte všechny, top-10 online hry pro více hráčů v roce 2020. Samozřejmě existuje pravděpodobnost, že během příštího roku by mohla být jedna nebo dvě zbrusu nové hry vyvinuta a nainstalována miliony lidí. Zůstaňte naladěni!

Online hry – nejlepší hry pro více hráčů všech dob

V závislosti na vaší dispozici, příchod online hry Hrát si s přáteli transformovalo průmysl. Pryč jsou dny, kdy byste spolu seděli na pohovce a namočili se ve střelci, alespoň v hlavním proudu. Hry pro více hráčů . V dnešní době má každý svou vlastní konzoli a často hrajete přes internet, spojujete hlasový chat a snižujete jednotky v bitvě Royale. Pro udržení kontaktu se vzdálenými přáteli a rodinou je to dar z nebes pro herní důvtipnou, ale stále můžete mít vzpomínky na ty halcyonové dny kooperačních her Couch a levné ovladače.

S Zombie Horde Shooter Turtle Rock Zpět 4 krev Uvolnili jsme se na konci minulého roku a znovu zachytili kouzlo multiplayeru pro novou generaci, mysleli jsme si, že by bylo vhodné si vzpomenout na některé z některých všech dob. Zde jsou některé z našich oblíbených, od klasiků z kamene po nové uchazeče.

Kdo by si myslel, že fotbal s auty se stane takovým pocitem pro více hráčů? Psyonix je přímá hra, pitting týmů turbo-nabitých dálkově ovládaných vozidel proti sobě v aréně s obří míčkem. Takový jednoduchý předpoklad se však ukázal jako skvělý zásah se spoustou hráčů po celém světě, což se roztříštilo konkurenční scénu s tvrdou konkurencí a různé režimy spin-off, které odměňují ty, kteří dokážou ovládat jejich dynamiku středního vzduchu a vstřelit cíle zabijáků. Trvalá hloupost Raketová liga Fyzika mění napjaté zápasy na továrny na smíchy a pokaždé, když hrajete, zajišťuje úplně jiný zážitek.

Epické hry Fortnite je fenomén pro více hráčů. Lze s jistotou říci, že to bude vyleptáno do knih historie videoher vzhledem k jeho biblické popularitě, která viděla, že počasí bouří-a nyní je má ve hře-kde se další hry Battle Royale zachlaly a padly na vedlejší kolej. Vzhledem k tomu, že jeho význam jako spojitost pro crossovery a obsah spolupráce roste s živými koncerty a filmovými vázankami, které se konají v jeho šíleném světě, Fortnite Stav jako skvělá hra pro více hráčů je nastavena pouze na růst, jakmile roky. Ale nad všemi značkami, Fortnite je stále společenský pocit, který nadále spojuje jednotky hráčů, kteří rabují, tančí a staví si cestu k životu, který vítězství vítězství Royals.

Grand Theft Auto Online

Pokud jste někdy byli dostatečně naivní na to, abyste věřili, že vy a vaši blízcí přátelé byste mohli stáhnout bankovní loupež, pak Grand Theft Auto Online je karanténa postavená na míru, která vám umožní tuto teorii uvést do testu. Nesrovnatelný otevřený svět multiplayerů Rockstar Games může být hřištěm hráče vs. Zničení hráče, ale také vyniká v poskytování epických kooperativních dobrodružství, když spojíte gang dohromady, nastavíte a provádíte velké skóre v kasinech, tajných zařízeních a soukromých ostrovech. S nedávným vydáním smlouvy, v hlavní roli DR. Dre, karanténa multiplayeru Rockstar se brzy neodejde. Zatímco buy-in může být pro tyto loupeže vysoký, stále existuje něco tak jedinečného, ​​že je to jednoduše plavba kolem Los Santos, což způsobuje chaos se svými přáteli v závěsu, proto je důvod Grand Theft Auto Online Zaslouží si pohodlné místo na tomto seznamu.

Charakteristický znak Xboxu, Svatozář V podstatě znovu objevily, jak hrají hry FPS na konzole. Halo Infinite možná neměl takový velký dopad na průmysl, ale dokazuje, jak nadčasový SvatozářSmrtící tanec je. Stále není téměř nic tak napjatého, jako je běh zpět na základnu s zachycováním vlajky na poslední chvíli, protože kulky a růžová neonová smrt smutku nad hlavou. Každá zbraň se stále cítí uspokojivá a slouží jedinečnému účelu a může to být jen jediný střelec, kde se granátový spam nedostane na nervy. Nejlepší ze všeho je, že je to zdarma na Xbox a PC.

Možná bychom měli bAck 4 krev teď, ale ZLEPŠENÍ 4 Dead 2 je stále tátou kooperačních zombie her. ZLEPŠENÍ 4 Dead 2 Taková ikonická hra pro více hráčů ve svém prvotlu a proč ji stále hrají desítky tisíc lidí každý den, více než deset let po jeho vydání. Spojení svých kamarádů, aby bojovali s plitníky, boomery, žokeny a obávaný tank, je cvičení v chaotické spolupráci, která vyžaduje pečlivou komunikaci, protože režisér AI hry hodí hordy infikované na vaše kvartet, aby zastavil vaše úsilí o dosažení bezpečného pokoje. Kooperační hraní se stává ještě více elektrizující versus, jak se hráči střídají a hrají jako speciální infikované, koordinují kolíky, aby na kolena položili nepřátelský tým. To je ten Zpět 4 krev musí porazit!

.

Nepochybně jedna z největších bojových her všech dob, Super Smash Bros. Ultimátni Zachovává těsné ovládací prvky a vzrušující seznam postav série. Je to dav potěšující Nintendo Brawler, který vám umožní vévodit jako Mario, Link, Donkey Kong nebo Sephiroth (nebo všechny výše uvedené najednou, pokud jste tak nakloněni!) S dostupným schématem kontroly a fondem položek pro vytváření chaosu existuje důvod, proč tato série po celou tu dobu stále silná.

Counter Strike: globální útočné

Hra synonymem pro esports, Counter Strike: globální útočné je ikona pro videohru pro více hráčů a jeden z nejvíce vyleštěných střelců na trhu. Hra odměňuje přesné odstřelování a pečlivé ekonomické úvahy ve svých nejkonkurenceschopných režimech. Přesto to přetrvává se všemi druhy hráčů jako střelce, který je zábavné hrát na jakékoli úrovni dovedností, zejména když se vyrovnáte s šířkou jeho vzduchotěsného arzenálu ve zběsilých režimech, jako je hra zbraně. The Protiúder Hry inspirovaly moderní střeleckou krajinu prostřednictvím her jako Valoranta .

I když to nemusí být známé pouze svým potenciálem pro více hráčů, nejprodávanější hra všech dob se musí dostat na tento seznam pouze pro svůj vliv. Všichni si pamatují poprvé, když našli perfektní Minecraft semeno nebo první dům, který postavili na multiplayeru Server a přítel nebo cizinec, kteří to rychle proměnili v prach s koktejlem TNT a lávy. Smutky stranou, Minecraft je spolehlivá zábava s přáteli online a byla ohniskem inovací pro více hráčů, třením nesčetných modulovaných spin-off jako jako a Hymbael z jádra přežití pro více hráčů. Udržuje solidní hráčskou základnu téměř deset let po svém spuštění, opřená o roky po letech Minecraft Obsah YouTube, který stále prosperuje.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Žánr definující střelec, který je stále ctěn dodnes, Modern Warfare 2 byl bodem vzplanutí v historii Volání povinnosti a online hraní pro více hráčů jako celek. „1 v 1 mě na rezi“ je stále součástí lidového moderního hráče, s Modern Warfare 2 Rychlé rozsahy, prestižní systém a nepolapitelné nukes vytvářejí nezapomenutelné okamžiky pro generace hráčů, kteří vyrostli na své oběžné dráze. Ano, po celou tu dobu a všechny tyto hry později je to stále nejlepší. Zatímco moderní Volání povinnosti Multiplayer se otočil směrem k Battle Royale Warzone od konce, stále existuje silný kontingent hráčů, kteří si udržují Modern Warfare 2 naživu v roce 2021 a existuje důvod pro jejich odhodlání. Je to stále stejně dobré jako v roce 2009.

Původně spuštění na Wii U v roce 2014, Nakonec našel svůj skutečný domov na přepínači Nintendo, rychle se stal nejprodávanější hrou na konzole a proxy jednou z nejprodávanějších videoher všech dob. Dává to také smysl, vzhledem k tomu, jak snadné je vyzvednout a hrát pro všechny věkové kategorie. Pokud byste chtěli hrát hru s multiplayerem se svými přáteli nebo rodinou bez jakéhokoli stresujícího nastavení nebo pravidel, která by byla vysvětlena, byla by to vaše první možnost. Díky své rozmanitosti map, závodníků a nastavením přizpůsobení existuje dost nuance, aby si vážné závodníci hráli i za večírky také. Jen se ujistěte, že budete mít oči oloupané pro jakékoli banány a vyhledejte ty modré skořápky na přátelství!

Může to být zdarma, ale nenechte se to zmást. . Spojení se ve třech týmech se musí hráči ponořit do mapy plné jiných týmů, vychytávání zbraní a bojovat, aby se stali posledním týmem stání. Co to odlišuje PUBG a Fortnite jsou jeho hrdinové střelcové schopnosti. Má postavy, které mohou létat, rychle sprintovat, umístit portály, používat ziplines a další. A každých několik měsíců se rozpis rozšiřuje a přidává dalšího hrdinu do mixu, který osvěží celou meta. Každá zbraň se cítí úžasně pro vystřelení a od té doby má nejlepší pohyb Titanfall 2 – Žádné překvapení, protože je to od stejného vývojáře. Opravdu musíte pracovat jako tým, abyste vyhráli zápasy Apex legendy, učinit z něj perfektní volbu pro dlouhou online herní relaci.

Zapněte si otevřený oceán s až třemi přáteli a spolupracujte na zkrocení galleonu a boje s nepřátelskými loděmi (AI i další hráči). Každé jednotlivé zasedání Moře zlodějů Výsledkem je anekdota hodná vodního chladiče a žádné dvě relace nejsou stejné. Nezáleží na tom, že úkoly jsou opakující. Vystřelte své přátele z děla, nalepte někoho do brig, okrást jiného hráče a vstaňte se do nejrůznějších neplechu, zatímco plavíte na nejkrásnějších vodách ve videohrách. Napsal Jordan Oloman jménem GLHF.

Seznam

Hodnocení 10 nejlepších sportovních videoher všech dob

Zobrazit 10 položek