Top 28 Crafting Games všech dob – GameRANX, nejlepší tvorba her pro nejchytřejší hráče mezi námi | Gamesradar

Nejlepší tvorba her pro nejchytřejší hráče mezi námi

Kombinace rozlehlé franšízy Dragon Quest JRPG s tvůrcem karantény se nezdá jako velmi intuitivní věc, ale možná je to ta mix protikladů, díky které je tak úspěšný. Máte ostrova, který se má formovat jakýmkoli způsobem, jak se vám líbí, a konkrétní budovy, takže si můžete být jisti, že vytvoříte vše, co hra nabízí na jednom nebo druhém bodě.

Top 28 crafting her všech dob

Tam jsou všechny druhy skvělých her, které se zaměřují na kreativitu a vtip hráče. V tomto seznamu upozorníme na některé z nejlepších tvorby, které můžete hrát právě teď. Jedná se o hry, kde hráči musí shromažďovat zdroje, zdokonalovat nebo kombinovat, aby vytvořili něco nového. Ať už tedy řemeslné struktury, zbraně, brnění, zdravotnické potřeby nebo pasti, budete muset myslet na to, jaké zdroje je získat a jak je používat pro současnou situaci.

#28 Raft

Platforma: PC
Datum vydání: 20. června 2022

Přežití není něco, o čem si každý myslí. v Vor, Budete mladý chlapec uvězněný na voru uprostřed oceánu. Chcete -li přežít, budete muset použít vše k dispozici, abyste získali jídlo a rozšířili svůj vor, abyste na něm mohli udělat více.

Zde je odpadka vaším nejlepším přítelem, protože odpad lze použít k vytvoření věcí a rozšíření vašeho dosahu. Takže rybaříte na jídlo a zjistěte, jestli se dokážete dostat na další den.

Pokud je to příliš tvrdé, můžete hru hrát s přítelem v kooperaci!

#27 Divoká srdce

Platforma: PC 16. února 2023
Datum vydání: PS5 XSX | S 17. února 2023

Co je potřeba k svržení masivních zvířat? Obvykle to znamená mít sílu jim poškodit. Pomáhá však také, pokud máte nejlepší možné vybavení. v Divoká srdce, to bude jeden z vašich největších úkolů.

Jste lovec, který dokáže ovládat starověkou technologii, která může poškodit monstra známé jako Kemono. I s touto technologií však budete muset hledat předměty a obnovit padlé kousky příšer, které zabijete, abyste mohli upgradovat své zbraně a brnění, abyste bojovali s tvrdšími verzemi Kemono, které jsou venku.

#26 Synové lesa

Platforma: PC
Datum vydání: 23. února 2023

Pokud jste připraveni na další velký zážitek z přežití, připravte se na Synové lesa.

Ve hře jste pověřeni jít na ostrov, abyste získali miliardáře, který zmizel. Ale ve chvíli, kdy dorazíte, uvidíte, jak špatné věci dostanou.

Po celém ostrově jsou mutanty a příšery a vy budete muset přežít dostatečně dlouho, abyste se dostali z tohoto mučeného místa! Ale jak přežijete? To je zcela na vás. Budete mít různé zdroje, které můžete použít k stavbě přístřeší, řemeslných zbraní a dalších.

Použijte vše, co máte na sobě a cokoli najdete na ostrově. Může to být rozdíl mezi životem a smrtí.

#25 Nerušeno

Nerušená je hra přežití zombie. V tomto titulu se hráči potulují kolem této hry a pokoušejí se přežít. Setkáte se s NPCS, abyste získali úkoly, vychytávali zdroje a spojili se s ostatními hráči online. Jako takový můžete očekávat online komunitu a můžete projít nějakou hrou PVP nebo se zapojit do různých roleplaying serverů. Jako zombie hra, existuje docela trochu řemeslného založení na strukturách, aby vaše protagonista nebo skupina přátel naživu. Jste schopni vypracovat stěny, pasti, různé stroje a dokonce umístit vaši pevnou strukturu na vozidlo, takže jste vždy v pohybu. S tím řekl, že zde je komunita Modding. Proto můžete očekávat, že se objeví jiný obsah vytvořený uživatelem online.

#24 Muck

Muck je hra podobná přežití Rouge, která se může hrát na páře. Je to trochu holé kosti, ale příjem byl relativně pozitivní. V této hře jsou hráči nuceni přežít nepřátelství nalezené na podivném ostrově. Ve hře je denní a noční cyklus. Během dne budou hráči shromažďovat zdroje nalezené v otevřených zemích. Prostřednictvím těchto zdrojů budete vytvářet užitečné předměty, jako jsou nástroje, brnění a zbraně. Budete však také chtít vybudovat pevnost druhů. Je to proto, že v noci se objeví více nepřátel. Je to bitva, abyste viděli, jak dlouho můžete vydržet, než se hra dostane z vás to nejlepší a nutí hráče, aby znovu začali. Stejně tak budete moci tuto hru hrát samostatně nebo seskupit spolu s přáteli.

#23 Trove

Trove je hra MMO vyrobená pro děti. Hráči projdou některými úkoly, odpálí nepřátele a odhalí všechny druhy kořistí po cestě. Jak postupují, budou moci dosáhnout různých oblastí pro další kořist, různé nepřátele k boji proti proti nim a jedinečné regiony k prozkoumání. Hráči mohou také zamířit na řadu různých dostupných stanic řemeslných stanic, které mohou vzít zdroje po ruce a vyrábět cokoli z dekoru, mechanických předmětů nebo dokonce stanic, aby dále vylepšily vybavení, které již máte. Nemusí se to líbit zralému publiku, ale pro děti se pravděpodobně mohou do tohoto ponořit docela několik hodin, zejména pokud hrají s některými přáteli.

#22 7 dní zemřít

7 dní na zemřít je hra přežití Zombie. Vydáno v roce 2013, hra je stále snadno dostupná prostřednictvím Early Access. V rámci této hry hráči pracují na shromažďování zdrojů a budování základny. Je to trochu závod proti hodinám. Hráči v podstatě musí do sedmého dne založit silnou základnu, protože to přinese velkou hordu nemrtvých do oblasti. Pokud se vám podaří přežít, můžete pokračovat v přestavbě svých struktur a dále je operovat pro další útok. Hráči také použijí tentokrát k nalezení více zdrojů, řemesel lepších zbraní, brnění a užitečných nástrojů. Přestože je nyní v raném přístupu téměř deset let, stále má silné sledování, přičemž noví hráči nadále nacházejí tuto hru.

#21 Rust

Rust se stal populární hrou online. Hraje hráče do online MMO, kde se umýváte na pobřeží s ničím. Úplně nahá a na podivné zemi, kde vás všechno chce zabít, je to těžká bitva do kopce od začátku. Hra je o přežití. Pomalu shromažďujete zdroje, lovíte zvířátka, vytvoříte základny, připojíte se k klanu a začnete epické nájezdy. Mimo pokus o přežití a udržování vitálů utratíte spoustu budovy typu. V této hře je docela dost tvorby. Od začátku vaší cesty hry budete muset vytvořit jednoduché nástroje k základnímu táboráku, abyste zabránili umírání vaší postavy. Jak však postupujete, můžete začít opravdu vytvářet některé pevnosti, aby vaše postava byla chráněna nebo vybavena zařízením. I když budete chtít udržovat své stavby, protože existují oblasti, jako je stabilita a rozpad, které mohou hrát roli ve vaší struktuře stojící v průběhu času.

#20 ARK: Přežití se vyvinulo

ARK: Vyvinuté přežití je další velký titul přežití hitu, který lze často srovnávat s Rust. Je to další hra, která vás hodí do divočiny s ničím jiným než vaše pěsti, aby vás chránila. Odtud je to bitva o shromažďování zdrojů, udržování vašich vitálů, boje proti nepřátelským nepřátelům, jako jsou dinosauři, a dále technologicky postupovat vaši postavu. Můžete začít několika jednoduchými ručně vyráběnými kopími nebo nástroji, ale nakonec budete mít pokročilé zbraně, jako jsou zbraně. Konečně, samozřejmě, stejně jako Rust, je na budování určité zaměření. Dostatek zdrojů vám může poskytnout možnost umístit stěny a struktury, aby vás chránilo nebo dále uložilo vaše vybavení. Tato hra se stala tak populární, že víme, že pokračování je v dílech, které jsme dostali plíživý pohled během herní ceny 2020. Doposud se očekává, že Ark 2 uvolní v roce 2022. Pokud k tomu dojde, je pravděpodobné, že zjistíte, že se tato hra začne zmenšovat v aktivních hráčích, když hráči přecházejí na pokračování splátky.

#19 Skyne Žádný muž

Je pravděpodobné, že už víš všechno o obloze žádného člověka. Bohužel to byla nesmírně očekávaná videohra, která byla spuštěna, chybí některé pozoruhodné funkce. Fanoušci rychle kritizovali titul, ale naštěstí byli vývojáři po několika letech aktualizací otočit věci. Celkově nemá žádná obloha člověka hráče chodit ve zdánlivě nekonečné galaxii. Pomocí lodi by hráči cestovali na různé planety, kde budete studovat dostupnou faunu, divokou zvěř a zdroje. Tyto planety jsou náhodně generovány, takže budete mít širokou škálu různých tvorů, fauny a dokonce i podmínek, se kterými se můžete vypořádat. Zjistíte, že některé planety by mohly být relativně krotké, zatímco jiné jsou ohromně horké nebo toxické. Výsledkem je, že hráči neustále těží na zdroje, aby provedli opravy, ziskové nebo jednoduše použity k vybudování základny, abyste mohli hospodařit, mít přístup k úložišti a držet dál od drsných prvků.

#18 uvízl hluboko

Uvízlá hluboká je hra, která je docela jako les. Na rozdíl od lesa však neexistuje žádný skutečný hororový aspekt, který by uvízl hluboko. V tomto titulu hráči skončí při havárii letadla, kde přežijí plovoucí životní vor. S malými dávkami, které projdou, se hráči dostanou na náhodně generovaný ostrov. Je zde, že budete muset shromáždit jakékoli zdroje jsou k dispozici. Stejně jako typická hra přežití, velká část hry udržuje vaše vitály jako hlad a žízeň. Mezitím budete muset ostrova uklidit pro cokoli, co můžete odhalit. Pomalu vytvoříte zboží, abyste další pomohli vaší postavě, aby se to podařilo po celý den. Tvorba od začátku může být omezena na něco jako šíp, provizorní kladivo a rybářský prut. Ale jak postupujete, budete si moci vybudovat některé poměrně užitečné struktury, aby přežití trochu usnadnilo, jako je voda stále pro výrobu pitné vody nebo plného přístřeší.

#17 Ponition Craft: Alchemist Simulator

Lektvar Craft: Alchemist Simulator je nově vydaná hra Early Access, kde hráči hrají roli obchodu s lektvarem. Ve středověké době budou hráči prodávat své elixíry těm, kteří navštěvují obchod. V závislosti na potřebách zákazníka na návštěvě vašeho obchodu určíte, jaký lektvar je prodat. Vaše rozhodnutí budou nejen hrát roli pro ty, kteří hledají pomoc s jejich problémy. Chcete -li vyrobit tyto lektvary, budete muset shromáždit potřebné zdroje, z listů, bobulí a kořenů. Pak aktivně mícháte, brouskujete a plníte tyto směsice k prodeji. Získání těchto zdrojů na vytvoření lektvaru může být provedeno buď jejich pěstováním, nebo se pokoušíte haggle za ingredience od Travel Salesman.

#16 Dlouhá tma

The Long Dark je hra pro přežití, která sleduje pilota a lékař, který narazil do kanadské chladné tundry. Hráči se zde nyní musí vrátit do bezpečí opatrně potulováním divočiny pěšky. Samozřejmě je to těžká bitva s mrazivými teplotami a volně žijícími živočichy, které se volně potulují. Nyní je důraz na přežití, takže řemeslný prvek je trochu omezený. Budete muset shromažďovat zdroje, abyste vymysleli věci, jako je snare, provizorní nůž, rybářský náčiní, pochodně. I když existuje kampaň k postupu, existuje také režim přežití. To vám poskytne svobodu zkoušet a přežít co nejdéle. Zjistíte také, že tento režim obsahuje permadeath, takže pokud vaše vitály budou příliš nízké, skončíte s tím, že budete muset znovu začít znovu.

#15 Green Hell

Green Hell je hra přežití zasazená do amazonského deštného pralesa. V pasti a nucena se pokusit přežít, hra také hodí hráče do psychologického thrilleru. Deštný prales si vybere daň na mysli hráče a přinese nějaké podivné halucinace. Mezitím, když prozkoumáváte deštný prales, shromažďujete zásoby, abyste udrželi své vitály, a bojovat s halucinace. Můžete si vybudovat základnu spolu se zbraněmi, brněním, lékařskými dresinami, nástroji a rybářským vybavením. Aniž by zkazila příliš mnoho vyprávění, hra se zaměřuje na protagonisty lovící svou chybějící manželku, Mia.

#14 Neopatr

Don’t Starve je další hra na tomto seznamu, která existuje už několik let. Takže je pravděpodobné, že už víte o této přežití. Hráči vstoupí do role vědce jménem Wilson, který se dostane do náhodného světa, kde jste prostě nuceni přežít. To znamená prozkoumat mapu pro cenné zdroje, shromažďovat předměty, zjistit, co dělat s uvedenými položkami a doufat, že nic nevede k vaší předčasné smrti. Kvůli nepřátelským nepřátelům, kteří se mohou objevit a samotná temnota, která prokazuje, že ublíží Wilsonovi bez světelného zdroje, budete muset trochu vymyslet, abyste se dostali přes den. Všechno od nástrojů, osvětlení, struktur, oblečení, zbraní, mimo jiné je k dispozici na pomoc Wilsonovi během jeho běhu.

#13 mechanik šrotu

Scrap Mechanic je hravá hra, kde hráči přebírají roli mechanika. V budoucnu, náš hráč odejde na zemědělskou planetu, kde pomůžete udržovat roboty a stroje, které zboží sklízí. Nakonec však skončíte přistáním na planetě a zjistíte, že roboti, kteří udržují produkci, všichni odešli haywire. Nyní musíte přežít shromažďováním zdrojů, používáním vašich klíčů, bojováním zlých robotů a opravováním rozbitých strojů. Toto je samozřejmě režim přežití pro mechanik šrotu. Kreativní režim navíc umožňuje hráčům volně řešit bez shromažďování všech požadovaných zdrojů. To je docela velká část hry, protože vývojáři povzbuzují hráče, aby byli kreativní. Spolu s přáteli si můžete vybudovat všechny druhy různých strojů. Nejlepší ze všeho je, že zde je také scéna moddingu, takže hráči mohou v této hře nadále přidávat nový obsah. Se vším, co bylo řečeno, je to stále hra s časným přístupem, takže můžete očekávat, že do mixu přidá se nový obsah, protože studio nadále postupuje vývojem.

#12 Středověká dynastie

Středověká dynastie je RPG smíchaná s hraním města a přežití. Nastaveno v perspektivě první osoby, hráči přebírají roli muže, který mapuje, aby zahájil vlastní dynastii. Budete muset shromáždit vzácné zdroje, řemeslné zbraně a vybudovat město. Jak postupujete ve hře, existují možnosti, jak vybudovat nějaké ekonomické obchodování, přijímat úkoly a komunikovat s NPCS. Samozřejmě je tu také potřeba zajistit, aby vaše vitály byly, takže budete muset lovit a kultivovat zemědělskou půdu. Tato hra byla také vydána v době psaní tohoto popisu. Dříve byl titul v raném přístupu, ale nyní je plně dostupný. S tím bylo řečeno, existují pravděpodobně plánované aktualizace, které hráčům poskytnou trochu více obsahu, kterým by prošli.

#11 Les

Les rostl docela následující jako hra o přežití s ​​hororovými atributy v celém. V této hře hrají hráči roli muže cestujícího se svým dítětem. Když se však vaše letadlo zhroutí na tajemném ostrově, věci se otočí k horšímu. Být jediným přeživším a vaše dítě chybí, je to bitva pro prozkoumání oblasti a najít své dítě. Brzy zjistíte, že mutované kmeny obývají ostrov. Tito jednotlivci mají k nim zapojenou zajímavou umělou inteligenci. Možná na vás nebudou přímo útočit, ale otestují vaše zbraně a účtují, aby zjistili, zda se vrátíte dolů. Být sám, budete muset vytvořit kemp, což znamená shromažďování jednoduchých zdrojů, jako jsou protokoly. Najdete však použití z širokého sortimentu předmětů rozptýlených po ostrově, jako jsou lano, skály a dokonce i kosti. Zatímco stavíte struktury pro udržení základny, musíte se ujistit, že máte dostatek zdrojů k opevnění oblasti nebo opravných struktur, které jsou zničeny nepřátelskými kmeny poblíž. Nakonec budou dostatečně stateční, aby zaútočili nejen na vaše stavby, ale také vy, což může hru trochu napjatá.

#10 Fallout 4 Režim přežití

Fallout 4 vyšel v roce 2015 a byl to hit. V této franšíze je velká následování. To by nemělo být příliš překvapení s popularitou, která přišla s nejnovější mainline splátkou. V roce 2016 jsme však obdrželi režim přežití, což byla nová možnost obtížnosti. Díky tomu byla hra drasticky těžší. Nepřátelé byli energičtější, nedošlo k rychlému cestování, hráči by se mohli snadněji unavit a vy byste mohli onemocnit, což by vyžadovalo lékaře nebo antibiotika. Dokonce i položky se trochu změnily a munice nyní přehrávači přidala váhu. Pokud by se hráč stal nadměrně obdržený, pak je tu šance, že by se nohy protagonisty mohly nakonec zmrzačit. To také znamená vědět, jaké zdroje si uchovávají pro tvorbu předmětů. Například možná budete chtít nechat zdroje na vytvoření postele, protože spánek je jediný způsob, jak uložit vaši hru v tomto režimu. Pravděpodobně ani nemusíme vychovávat budovu osídlení, která dává hráčům schopnost vytvořit svůj vlastní provizorní dům nebo město. Hráči mohou vytvořit některé poměrně jedinečné provizorní rozbočovače s budovami, věží.

#9 Starbound

Starbound je hra, která se podobá Terraria. Je to další 2D dobrodružný název, ale je nastaven ve vesmíru. V této hře hráči zkoumají různé planety, které navštěvují ze své lodi. Každý z nich má sortiment různých biomů se zdroji na sklizeň. Odtud je na hráčích, co by chtěli dělat. Hráči mohou hledat úkoly, aby se přijali, jednoduše prozkoumat nekonečné procedurálně generované světy, sklízet zdroje, aby vytvořili předměty a začali tvořivě budovat, nebo lovit nepřátelské stvoření, která se skrývají po planetě. Stejně jako jiné tituly na tomto seznamu, vývojáři povzbuzují modding a dávají hráčům nástroje k vytvoření vlastního jedinečného obsahu.

#8 Stardew Valley

Stardew Valley byl masivní indie hit. Když se tato hra poprvé spustila, všichni se připojili k zábavě. Byl vyvinut z inspirací klasické franšízy Harvest Moon. Zde hráči zdědí farmu, kde ji napravíte, stahujete zemědělskou půdu a staráte se o hospodářská zvířata. Mezitím existuje spousta věcí, které můžete vymyslet pro vaši farmu. Vše od výzdoby, postřikovacích systémů, řemeslného vybavení po rybářské zboží. Mimo zemědělství se mohou hráči účastnit různých speciálních akcí v místním městě, komunikovat s NPC a dokonce si vybudovat vztah, aby se oženil s jednou z postav. Tato hra byla také v průběhu let také trochu aktualizována, takže pokud jste od prvního vyšel nehráli Stardew Valley, možná se vám bude zabývat přehráním dnes. Naštěstí to jde téměř o všechno, takže byste neměli mít problém s hledáním údolí Stardew na vaší platformě výběru.

#7 Subnautica

Subnautica je docela populární videohra a pravděpodobně jste o ní už slyšeli. Toto je hra přežití první osoby. Hráči narazili na vodní planetu a budete muset prozkoumat hloubky oceánu, abyste našli vzácné zdroje, aby napravili raketu v naději, že se vrátí zpět domů. Budete muset shromažďovat jídlo, pít vodu a ujistit se, že v daném okamžiku nemáte nízký kyslík. Stejně jako jiné hry na tomto seznamu však i velká část Subnautica crafting. Chcete -li prozkoumat hloubky pod vodou, budete muset shromáždit zdroje, abyste vytvořili náboje, potápěčské vybavení a plavidla. S tím řekl, že tam jsou nepřátelská vodní stvoření, která provede rychlou práci, aby vás pohltila, pokud si nebudete opatrní.

#6 Valheim

Valheim staví hráče do role nedávno zesnulého Vikinga. Nebudete se však volně potulovat po chodbách Vahally. Místo toho jste hodili do nové země zvané Valheim, kde budete muset porazit nepřátele Odinu, abyste dokázali, že jste hoden přechodu do Valhally. Nebude to snadná práce, ale naštěstí se můžete připojit s některými přáteli, abyste vám pomohli po cestě. Hráči mohou spolupracovat na budování svých království a lodí, aby umožnili procházet moře. Nyní je to stále hra s raným přístupem, takže můžete očekávat spoustu aktualizací, protože studio pokračuje v rozvoji vývojem. Od svého vydání se tato hra vyhodila, když se hráči pokoušejí projít procedurálně generovaným světem a bojovat proti trolům, kostrům a Draugrs.

#5 Terraria

Terraria je často ve srovnání s Minecraftem. Vizuálně jsou poněkud odlišné, ale mezi nimi jsou specifické podobné vlastnosti. Například má průzkum, řemeslné, budování a boj. Jedná se však o 2D založenou na procedurálně generované akční hra. Pokud se vám baví hry s karanténou, pak je pravděpodobné, že jste již hráli trochu Terraria. Podobně jako Minecraft je také spousta svobody pro řemeslné předměty. Vytvoříte vše od brnění, zbraní, nábytku po dekor. Přestože byla tato hra vydána v roce 2011. Vyznačuje se některými solidními zážitky ze hry a nadále pravidelně hledá nováčky.

#4 Space Engineers

Space Engineers je přesně to, jak to zní. Celá vaše zkušenost jen přežívá různé průzkumy prostoru. Hra je však soustředěna hlavně kolem budovy. Shromažďujete zdroje, stavíte nové struktury, lodě a základny, vše, jen abyste se mohli dále vydat do nových oblastí. Pokud potřebujete nějaké zdroje, můžete demontovat minulé struktury, které se již nepoužívají. Vývojáři také přidali programovatelné bloky k provedení určitých úkolů, pokud zjistíte, že standardní stavební bloky jsou omezující. Nejlepší ze všeho je, že i když můžete hrát tuto hru sám, existuje multiplayer a až šestnáct hráčů se může připojit, aby pomohli prozkoumat různé neznámé zázraky, lovit zdroje nebo vytvořit novou utopii.

#3 Rimworld

Pokud se vám líbí vyprávění, pak je Rimworld hra, která stojí za to zkontrolovat. Toto je hra, kde hráči dohlíží na kolonisty na planetě. To, co dělá tento titul trochu jedinečným, je to, že hra vrhá v náhodných událostech a vy v podstatě sledujete, jak vaši kolonisté reagují. Do určité míry však máte nahlédnutí do vyprávění. Hráči si od začátku vyberou vypravěč a určí, jaký vypravěč si vyberete. I když se více zaměřuje na sledování toho, jak vaši kolonisté reagují a staví vztahy, existují některé řemeslné prvky. Od struktur, oblečení po zbraně budete moci postavit kolonisty s tím, co na ně hra hodí hra. I když se také budete muset ujistit, že máte kolonisty, abyste strávili nějaký čas zkoumáním, abyste zvýšili své možnosti řemeslného řešení.

#2 Faktorio

Faktorio je již několik let, ale v roce 2020 tato hra opustila předčasný přístup. Toto je videohra pro konstrukci a správu. V budoucnu se hráči staví automatizovanou továrnu na mimozemské planetě. Budete muset začít ručními výrobními linkami, abyste sklízeli zdroje z planety a přepravovali zboží. Zjistíte však, že nakonec budete moci vytvořit masivní průmyslovou říši, která je plně automatizovaná. Bohužel to není jen o nekonečném vytváření průmyslové říše. Místo toho se místní nepřátelská stvoření na planetě pokusí zničit vaši výrobní linku poté, co váš průmysl začne způsobit zmatek na planetě. Výsledkem je, že hráči budou muset zajistit, aby byla zavedena obranná opatření pro případné útoky proti vašemu stvoření.

#1 Minecraft

Minecraft, pravděpodobně vám nemusíme tuto hru vysvětlovat nebo trávit hodně času. Tato hra přežití hodí hráče do náhodně generovaného světa. Odtud jste odešli prozkoumat, pustit se do různých biomů, lovit zdroje, budovat úkryty a bojovat s davy nepřátel, které vám přicházejí. V této hře jsou pro hráče k dispozici dva režimy. Režim přežití má hráče, kteří zjišťují, jaké zdroje se shromáždit, aby vytvořili určité předměty. Odtud je to všechno o rozšiřování, vytváření zemědělské půdy, budování dalších struktur a těžby pro vzácnější zdroje pod zemí. Zjistíte také, že na vás zaútočí nepřátelé jako kostry, pavouci a zombie. Kromě toho musíte zajistit, aby byla vaše postava krmena jinak, můžete ztratit zdraví v průběhu času. Mezitím kreativní režim umožňuje hráčům starosti s davy nebo jejich hladovkou. Zde máte také všechny položky snadno k dispozici. Může to eliminovat výzvu, ale dává hráčům schopnost kreativně stavět hned od začátku.

Nejlepší tvorba her pro nejchytřejší hráče mezi námi

Nejlepší tvorba her

Nejlepší tvorba her je konečný způsob, jak ohýbat tyto kreativní svaly. Ať už bojujete o svůj život v jedné z nejlepších her pro přežití nebo hrajete simulaci strategického řízení, existuje prvek vzrušení, když musíte své virtuální ruce špinavé a řemeslné předměty potřebné k úspěchu. Trepacemi jsou široce závislí na objevu, ať už mluvíme o rozlehlé karanténě, jako je Minecraft nebo něco s trochou narativní struktury, jako je Stardew Valley. Někteří vám umožní postavit dům vašich snů, když máte sklon k krásnému farmě, kde jiní mohou házet mnohem nepříjemnější problémy, které by mohlo být obtížné vymyslet cestu ven, bez ohledu na to, kolik holí shromáždíte. Ať už máte náladu, existuje 25 nejlepších tvorby, které se právě teď ztratí.

25. Kopat nebo zemřít

Proč můžete věřit GamesRadar+

Naši odborníci kontrolují hry, filmy a techniku ​​během nespočetných hodin, takže si můžete vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o našich zásadách recenzí.

Vývojář: Gaddy hry
Plošina: PC

Okamžitě rozpoznatelná jako tvorba inspirovaná Terraria, Dig nebo Die je směs obrany a řemesla kompletní s bočními skromnými a plošinovými prvky. Váš úkol je v názvu – po havárii přistání na podivné mimozemské planetě musíte získat kopání, abyste našli co nejvíce zdrojů, než se obyvatelé pro vaši kůži zaklepe na vaše dveře.

Co dělá Dig nebo Die zvláštní je to, že kromě tvorby předmětů, které vám pomohou přežít v nepřátelském prostředí a pracovat na nové kosmické lodi, stavíte také svůj vlastní domov a jeho obranné systémy. Pokud jste pro tento typ budovy a vytvářejí hratelnost, Dig nebo Die je dostatečně jednoduchý, aby vás rychle dostal.

24. Creativerse

Vývojář: Playful Corp.
Plošina: PC

Toto je pravděpodobně nejlepší konkurent Minecraft, volný alternativa k Mojangově mega-hitu s vyleštěný vzhled a uživatelsky přívětivou nabídkou. Creativerse však dělá více než nabídnout kvalitu života oproti Minecraftu. Existuje silnější zaměření na boj a následné nepřátelské kořist a odrůda v biomech je skvělá pro hraní rolí pro více hráčů.

Hra se stále aktualizuje s funkcemi, jako jsou režimy fotoaparátu a rotační bloky, a je zde také Createrse Pro DLC, který zahrnuje kluzák, výdrž a upgrady zásob a také možnost vytvořit si vlastní světy.

23. Junk Jack

Vývojář: Pixbits Srl
Plošina: PC

Pokud se vám líbí stravovací hry Sidescrolling, ale hledáte menší výzvu v oddělení přežití, pak je pro vás hra Junk Jack hra pro vás. Odpočívá zážitek z relaxačního zpracování se spoustou hloubky, nezdravý Jack vám umožní vybrat si, zda byste raději měli o něco obtížnější tvorbu prostřednictvím mřížky, nebo pokud chcete jednoduše kliknout na dejte položky dohromady a vytvořit něco nového vytvořit něco nového. Postavte útulný domov s velkým množstvím předmětů, chovu hospodářských zvířat nebo plýtvání hodiny po hodinách pěstování rostlin a rybolovu. I když existuje ještě více než dost boje, procedurálně generované světy jsou menší než ve srovnatelných hrách, aby vás povzbudily, abyste strávili více času prací na vašem virtuálním domově.

22. Vytvářejte svět

Vývojář: Dekovirská zábava
Plošina: PC

Při tvorbě her máte tendenci trávit spoustu času pod zemí, takže má smysl hrát jako číslo jedna jeskyně, trpaslík. Když vyrábíte a stavíte v řemesle světa, roste také vaše trpasličí obyvatelstvo, připravené vám pomoci s velkými bitvami. Tento aspekt způsobuje, že se řemesel svět cítí méně jako terarie dungeon prohledávač a občas spíše jako strategická hra v reálném čase, se spoustou vousatých přátel kolem vás, kteří jsou zaneprázdněni. Craft the World je hra pro všechny ty, kteří hledají krásnou hru s fantazií s rozsáhlými bitvami proti známým fantasy monstrům, jako jsou pozorovatelé.

21. Hřbitov

Vývojář: Hry líné medvědy
Plošina: PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Android, Nintendo Switch

Zde se řemeslné setkání setkává s „zemědělstvím“ – možná budete moci pěstovat plodiny, ale toto není hvězdné údolí. Místo toho musíte dostat kopat, abyste vytvořili konečné místy odpočinku pro mrtvoly, která přistanou u vašich dveří. Nemůžete jednoduše vyhodit mrtvoly do díry a říkat to hotovo, protože balzamování a vytváření hrobů jsou samo o sobě samy o sobě. Je to jedinečný nápad, implementovaný s velkou láskou k detailu. Řemeslné zpracování je nezbytné pro vybudování moderního, částečně automatizovaného hřbitova, a také pro nalezení, alternativní zdroje příjmů. Jen nikomu neříkej, odkud pocházelo maso pro ty chutné hamburgery.

20. Vor

Vývojář: RedBeet Interactive
Platformy: PC

Tato naprosto nádherná sim přežití bere tvorba do volného moře. Domov, který zde rozšiřujete, je, uhodli jste to, vor. Na začátku se na začátku neřeší více než několik prknů naplaveného dřeva, v průběhu času může raft rychle růst. Samozřejmě to není jen hladká plachtění, protože žraloci jsou rychle lákáni do vašeho plovoucího domova, dychtí získat kus nemovitostí. Jakmile se naučíte řídit bezprostřední nebezpečí hladovění, dehydratace a nechtěných návštěvníků, můžete lovit trosky v oceánu a začít hledat ostrovy, aby prozkoumaly. Raft je stále v raném přístupu, bude zajímavé vidět, co další vývojář RedBeet Interactive přijde.

19. Valheim

Vývojář: Iron Gate Studio
Platformy: PC

Valheim vás vezme do procedurálně generovaného očistce, která je velmi inspirována všemi věcmi, které vám umožní vytvořit všechny druhy věcí, když prozkoumáte země jako duše, která byla zabita v bitvě. V této hře na přežití otevřeného světa si můžete také hrát se svými kamarády, takže je to skvělá volba pro každého, kdo chce poškrábat jejich řemeslné svědění, když spolupracují s přáteli. Od konstrukce vorů po budování své vlastní dlouhé lodi se můžete vzít do moří nebo konat zbraně a předměty na zemi a vybudovat pevnosti. S rozlehlou krajinou, kterou se můžete pustit, můžete také hledat cenné zdroje a vytvořit ještě efektivnější zařízení.

18. Faktorio

Vývojář: Software Wube
Platformy: PC

Řemeslná výroba ve faktoriu je spíše koncový produkt než funkce, a může se tedy na tomto seznamu zdát jako trochu odlehlé hodnoty. Toto je tovární tvůrce, kde můžete vyrábět předměty pomocí fantasticky složitých systémů. Pokud jsou vaše vášně na moři, motory a motory, je to hra pro vás. Je stejně zábavné vymyslet to, co chcete udělat, jako jak vyrobit největší a nejproduktivnější továrnu vůbec. V multiplayeru můžete stavět továrny tak velké, že musíte delegovat, aby vše udržel běh. I když je zde manuální tvorba a nejzajímavější věcí na faktoi je cesta a ne konečný produkt, stále vytváříte mnoho, mnoho věcí.

17. Escapists 2

Vývojář: Moldy Toof Studios
Platformy: PC, PS4, Xbox One, iOS, Android, Nintendo Switch

Chcete -li úspěšně uniknout vězení, musíte samozřejmě přeměnit bezchybné předměty na perfektní únikový nástroj. Popisovač koště, plechovka barvy a nějaká lepicí páska Vytvářejte kladivo, klasický polštář plněný do postele je figurína. Je skvělá zábava vidět Escapists 2 jsou kreativní s tvorbou a samozřejmě používání těchto položek během skutečného úniku. Team17, kteří jsou také zodpovědní za kooperační vaření chaos v převařeném, jen vědí, jak dělat hry, které pocházejí z jednoduchých počátečních nápadů. Tato hra je také nejlepší, když si je užila spolu, i když ji můžete hrát sólo dobře. Velký počet řemeslných předmětů, ať už jde o bezpečnostní průkazy, oblečení nebo zbraně, zase prohlubuje hru se spoustou rozmanitosti a nyní na útěku čeká celá řada dalšího obsahu.

16. Forager

Vývojář: Hopfrog
Platformy: PC, PS4, Nintendo Switch

Crafting je často o uklidňujících opakovaných pohybech potravy. Důl to, nasekejte to, dokud se smyčka shromažďování, budování a další shromažďování stane všemi kromě hypnotiky. Aby nedocházelo k použití pro doslova stovky věcí, které se mají shromáždit, Forager stále více odjede z kolejnic – jak v tom, co můžete použít proti nepřátelům (laserové paprsky!) a také co dělat se všemi vašimi zbylými předměty (zapojte se do neomezeného kapitalismu).

Není to nic, co nevíte, pokud jde o funkce, jako je stavba, řemeslná a objevování, ale jako hra kliknutí je to jednoduchost, a tedy rychlost, kterou můžete uspět v tom, co jste si stanovili, je to, co vyhrálo ‘ T ti nechte jít.

15. Rez

Vývojář: Facepunch Studios
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S

Nedělejte chybu, Rust je hlavně o zabíjení ostatních hráčů. Řemeslná část této hry, kterou začnete naprosto nahá, je založena na několika opravdu jednoduchých ingrediencích, ale smrtící arzenál, který můžete řešit, je docela působivý. Jen buďte opatrní – žádná hra nedokáže, aby vás nastražila před ostatními lidmi, jako je Rust.

Skutečnost, že většina hráčů, s nimiž narazíte, je pro vaši kůži, znamená, že budova základny je poměrně jednoduchá, ale je zajímavé zahájit celý proces od nuly, rozbíjet stromy s kameny, pečlivě položit střechu přes hlavu a oblečení na záda, učinit každou položku docela těžce.

14. Portální rytíři

Vývojář: Keen hry
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, iOS, Android

Pokud hráči touží po některých RPG příchutích do karanténní tvorby her, obvykle se musí dívat na práci. Portální rytíři na druhé straně je kooperační dobrodružství se všemi oříznutími RPG-vyrovnávání, různé třídy a zábavný boj. Crafting překračuje zbraně, když stavíte rozlehlé hrady a další budovy.

Prostě potulování hledáním zdrojů není pro každého a rytíři Portal vyniká pro zlepšení hraní karantény se systémem Quest a pravidelnými sezónními událostmi typickými pro MMORPG. Je to jasné odhodlání, které se zapojilo do toho, aby oba žánry fungovaly společně.

13. Můj čas v Portii

Vývojář: Pathea
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Na první pohled bys nebyl navěřen čas v Portii jako post-apokalyptická hra. Katastrofická událost je však důvodem, proč jste pověřeni dýcháním nového života do města Portia. Chcete -li obnovit různé potřebné budovy, musíte shromažďovat zdroje nebo je získat prostřednictvím jednoduchého, ale zábavného boje pro hack a lomítko s velkým počtem různých roztomilých nepřátel.

Všechno o mém čase v Portii je naprosto rozkošné, od vašeho nového domova až po jeho obyvatele s velkými hlavami. Čím více stavíte, tím více rostete v prestiži, ale je tu také velké obsazení městského lidu, který se splní. Kromě toku, který se obvykle staví, když hrajete, jako je tento, je to zejména rozmanitost v úkolech, která čas prochází v blesku.

12. 7 dní do smrti

Vývojář: Zábavní kuplíři
Platformy: PC, PS4, Xbox One

Mezi hry přežití, které nabízejí řemeslné tvorby, je 7 dní na zemřít jednou z nejtemnějších a nejpřekvapivějších. Nevyznačuje to druh zombie, které na vás přicházejí bez ohledu na to, ale když přijdou, je velmi snadné ponechat nepřipravený. Zdaleka to není hezká hra a pravděpodobně odsouzená k tomu, aby navždy zůstala v raném přístupu (verze konzoly nejsou trochu dobré), 7 dní se však po vydání po vydání po uvolnění ponořilo na vrchol parních grafů díky síle jeho atmosféry a naprostá výzva.

Zde úspěšná týmová práce znamená budování pasti zombie, která namísto rozlehlé hrady vykonává práci, takže pokud chcete stavět pro svůj život, udělejte to.

11. Dlouhá tma

Vývojář: Hinterland Studio
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X

Dlouhá temná značka se značí jako „promyšlená“ hra přežití a tvorby, což znamená. Neustálá krajina, vzácné příležitosti k nakrmení sebe a samozřejmě občasného medvěda vlka, který nemůžete jen sundat, protože prosím, uděláte hru napjatým zážitkem.

I když se vám vaše hry líbí trochu jemnější, nemusíte tomuto miss – různé režimy nabízejí cokoli od klidného a kontemplativního času s méně nebezpečnými zvířaty po režim příběhu nebo pravidelné výzvy pro přežití.

10. Nepohlavějte

Vývojář: Klei Entertainment
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, iOS, Android

Styl zábavného uměleckého stylu je stejně rozpoznatelný, jak je klamný, a vyvolává dojem jednoduché zábavy. Pouze to, že za svou karikaturou fasádou, nehlazení je vlastně hra života a smrti, s ohněm, nemocí a šílenstvím číhající hned za rohem. To zní drsně, ale hra je hodně legrace v tom, jak uplatňuje pravidla v reálném světě na jeho virtuální krajinu. Normálně byste si vytvořili táborák tak blízko řady stromů? Opravdu byste postavili tak blízko ke stádu Beefelalo? (Jsou to věc, podívejte se na to.) Teď byste to neudělali.

Takže je na vás, abyste zjistili, co je pro vás nebezpečné a kdy a jak to využít ve svůj prospěch. Je to bezpochyby těžké, ale vašich prvních několik vytvořených předmětů je stejně nutností, jako jsou triumf – další způsob, jak eek.

9. Les

Vývojář: Koncové hry
Platformy: PC, PS4, PS5

Strach je mocná věc a nejzábavnější hry jsou ty, kde byste mohli každou minutu upustit od mrtvých. Při tvorbě her s větší pravděpodobností pomalu plýtvejte, ale ne v lese, protože tady začnete jíst ostatní, než hladovíte k smrti. Můžete strávit více než dost času tím, že neděláte nic jiného než budováním překvapivě propracovaného, ​​krásného obydlí a pečení lesního zvířete nebo dvou, ale jsou to hororové prvky, které dělají vše od řemeslného zpracování až po shromažďování zdrojů docela jedinečné a občas docela tvrdě na žaludku (občas doslova!).

Vydávání se do jeskyně nebo ven do noci je děsivější, než byste si mysleli, že je možné vidět svěží les během dne, ale tady jsme, děláme opravdu nechutné věci ve jménu přežití a tvorbou se samostatnými ingrediencemi, které ostatní hry vytvářejí široké lůžko kolem.

8. ARK: Přežití se vyvinulo

Vývojář: Studio Wildcard
Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, iOS, Android, Nintendo Switch

Nyní byste si mysleli, že tento seznam pokrýval každý scénář, správně? Špatně. Jedno slovo – dinosauři. Rideble Dinosaurs. Ark: Přežití se vyvinulo, že vás nezačne s ničím, a postavíte si chatu s pěknou střechou a některými zbraněmi, abyste si dinosauři na hlavě snižovali.

Můžete je použít buď pro zdroje (samozřejmě) nebo je zkrotit. Stejně jako u Minecraft se základní hra rozrostla v něco, co není jen o tvorbě – je to skvělý zážitek z komunity. Nyní, Ark: Survival Evolved má Battle Royale servery a mnoho serverů věnovaných roleplayingu a budování obrovských dinosaurů farmy.

7. Dragon Quest Builders 2

Vývojář: Square Enix, Omega Force
Platformy: PC, PS4, PS5, Nintendo Switch

Kombinace rozlehlé franšízy Dragon Quest JRPG s tvůrcem karantény se nezdá jako velmi intuitivní věc, ale možná je to ta mix protikladů, díky které je tak úspěšný. Máte ostrova, který se má formovat jakýmkoli způsobem, jak se vám líbí, a konkrétní budovy, takže si můžete být jisti, že vytvoříte vše, co hra nabízí na jednom nebo druhém bodě.

Vzhledem k tomu, že crafting je založen na bloku, můžete samozřejmě začít naprosto šíleně, ale je to opravdu příběh, který dělá Dragon Quest Builders 2 takový standout. V žánru plném přežití, obrany věže a obecného zabíjení, skutečný, upřímný příběh, nemluvě o jednom z proporcí JRPG, je prostě tak těžké přijít.

6. Stardew Valley

Vývojář: Znepokojen
Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, iOS, Android, Nintendo Switch

Stardew Valley oživil posedlost každého zemědělství ve stylu sklizně měsíce, a když řeknu každého, myslím všechny-napříč šesti platformami, které nyní prodala 10 milionů kopií, neuvěřitelný příběh o úspěchu pro něco doma jedinou osobou jedinou osobou. Tajemství nelžou jen v okouzlujícím umění pixelů se svými tlustými kuřatami a lahodně zbarveným ovocem, je tu prostě tolik co dělat, že Stardew odmítá být nudný, stejně jako byste ho milovali kolem 3:00.

Od rybolovu až po prozkoumání starého dolu po randění se svým oblíbeným vesničanem se do této hry potopíte stovky hodin, jen abyste se vrátili a udělali to všechno znovu v multiplayeru.

5. Starbound

Vývojář: Chuklefish
Platformy: PC, PS4, Xbox One

Na tomto seznamu je spousta her, které běžely se stylem hraní a prezentace, které pocházely z Terraria, ale žádný z nich dělá spravedlnost Formule i Starbound. Není divu – po tom všem to zahájilo jedním z původních tvůrců Terraria. Jak název napovídá, Starbound je především o objevování různých planet a vývojář Chucklefish vytvořil řadu úkolů a pozadí tak rozmanité jako různé planety a biomy.

To, co má Starbound přes Terraria, je příběh – ten, který se vejde do věcí tak hladce, že se s ním můžete zapojit vlastním tempem. Jednoduše vytvořte předměty a postavte svou základnu ve svém volném čase a můžete narazit na úkoly, které vám dá něco zajímavého dělat dál.

4. Subnautica

Vývojář: Neznámé světy
Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

\ Není to vždy lepší tam, kde je vlhčí – stále je tu spousta pod mořem, které vás může zabít, ale Subnautica žije tolik vzrušení z střetu s mořským obyvatelstvem, hlavně proto, že častěji než ne, jasně vycházejí jasně vítězné.

Místo toho chcete řešit vybavení, které vám umožní prozkoumat více jeho krásného mimozemského oceánu, déle. Možná jdete najít zdroje, abyste vylepšili vaši základnu, ale oops, utekli jste z podmořského monstrum k Bohu ví, kde nebo vás zaujal zajímavý kousek podmořské krajiny.

3. Nebyla žádná mužská obloha

Vývojář: Ahoj hry
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S,. Nintendo Switch

Díky obrovským aktualizacím Hello Games Implementované, crafting je jedním z aspektů na obloze bez člověka, s nimiž můžete mít zaneprázdněno celé hodiny. Vždy jste měli dostatek možností pro upgrade vašeho obleku, multitoolu a lodi, ale nyní také můžete vložit práci do exkraft a základnu hodnou pracovitý astronaut astronaut. Počet plánů a ingrediencí je obrovský, takže určitě najdete více použití pro cokoli, co vyzvednete. V podstatě není obloha žádného člověka asi dvě z velkých radostí z hraní – prozkoumávání krajiny, dokud nespadnete z náhodného útesu a lemujte si kapsy všemi typy věcí, jejichž použití nebude zřejmé až o mnohem později.

2. Terraria

Vývojář: Re-logic
Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, iOS, Android

Nepřijímejte nic jiného než originál. Je pravděpodobné, že pokud jste jedním z 20 milionů lidí, kteří si od svého vydání v roce 2011 koupili Terraria, od té doby jste od té doby neměli žádnou potřebu, nejen proto, že aktualizace neustále přicházejí v průběhu let. Každý aspekt Terraria je vylepšen prostřednictvím možností tvorby, takže pokud je řemeslné řešení toho, co vás nejvíce baví, je to jen stěží rozmanitější a složitější než tohle.

Jeden na druhé straně craftingové medaile je bitva, která je stejně manická, jako je obtížná, takže Terraria je skvělá pro všechny, kteří milují uvolněnou atmosféru řemesla, ale nechtějí se zavést další hru, aby se dostali do SNES- éra 2d Combat A la Mega Man.

1. Minecraft

Vývojář: Mojang Studio
Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, iOS, Android

Některé hry začínají žánr, ale nelepte se dostatečně dlouho, aby viděli, že roste. Ostatní budou nahrazeni lepšími hrami. Ale ne Minecraft. Nyní je tato hra symbolem pro vynalézavost milionů pilných řemeslníků po celém světě a ne méně než absolutní popkulturní fenomén. S AR Spinoff Minecraft Earth v raném přístupu pokračuje příběh hlavní hry, ne že by to kdykoli šlo. S většinou z více než 170 milionů (dvojnásobek, pokud počítáte bezplatné čínské vydání) si užijte blokovací tvůrce, který začal všechno. Je to řemeslná hra pro všechny, a to nejen proto, že jediné násilí, které zde najdete, je fantasy druh – je to prostě nejlepší hra, která vytvoří něco vlastního. Pokud si to dokážete myslet, můžete si ji postavit a je stejně zábavné hrát sami sebe, jako je sledovat, jak ostatní vytvářejí.

Proč ne podívat se na naše Nejlepší rybářské hry Pro některé uspokojivé vodní dobroty?

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.