Top 30 nejlepších Stellaris Mods všech dob – Fandomspot, The Best Stellaris Mods | PCGamesn

Nejlepší mody Stellaris

Contents

Jako obvykle je většina možností modelů subjektivní, takže si tuto příručku vezměte spíše jako prostředek, jak hledat mody, spíše než přísně, které mody se dostat, i když jsme se snažili podívat na to, jaké jsou některé z současných oblíbených položek.

Top 30 nejlepších modů Stellaris všech dob

Nelson Chitty Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

St New Horizons Mod (Stellaris)

Neuvěřitelná sci-fi velká strategie společnosti Paradox Interactive nám Stellaris umožňuje objevovat rozlehlou galaxii plnou záhad, mimozemských druhů a existenciálních hrozeb.

Ať už jste v tom pro zkoumání nebo možnost dobýt hvězdy slavnými Armadas, hra má hodně co nabídnout.

Jde o to, že v době, kdy opravdu víte, jak hrát, jste také zažili spoustu toho, co můžete udělat.

Nakonec jste to všechno viděli. Co pak?

To je přesně ten pravý čas připojit se k pulzující komunitě moddingu vyvinutý kolem Stellaris, aby objevil neuvěřitelné mody s novými druhy, planetami, příběhy a dalšími!

Tato kolekce má nejvyšší kvalitní mody Stellaris, které by měl každý nováček nebo veterán vyzkoušet.

30. Astronomical Emblem Pack

Astronomical Emblem Pack Stellaris Mod

Výběr správného hřebenu pro vaši vlajku je zásadní pro vytvoření galaktické říše, díky které se cítíte dostatečně investovaní, abyste se dostali do celé kampaně Stellaris.

Zatímco základní hra nabízí několik atraktivních možností, někdy chcete něco více …

Balíček astronomického znaku přináší Více než 600 možností K tvůrci vlajky, včetně symbolů z mnoha zdrojů, fiktivní i jinak.

V tomto doplňku najdete věci z Star Wars, Star Trek, Mass Effect a dokonce i poločas. Kromě toho existují některé náboženské a národní symboly – a mnoho různých překvapení.

29. Vassové se rozšířili a přepracovali

Vassové rozšířili a přepracovali mod pro Stellaris

Něco, co mě vždy otřelo špatně ve Vanilla Stellaris.

S rozšířenými a přepracovanými mod, budete moci proměnit podrobené říše na nevolníky, učedníky, JR. Partneři, sestry republiky nebo loutkové státy – kromě vanilkových možností.

Dokonce i hiveminds získají určitou lásku, s modem, který jim umožňuje proměnit ostatní státy v „přílohy“ pro budoucí integraci.

28. Výrobní revoluce

Production Revolution Stellaris Mod

Mikro-ovládání vašich občanů je jedním z nejlepších aspektů správy planety ve Stellaris-ale je to také jeden z nejsložitějších a časově náročných.

To znamená více úsilí pro hráče a větší sílu zpracování stráveného vaším systémem, který rozhoduje, co by měl každý měsíc dělat každý jednotlivec v celé galaxii kontrolované AI.

Výrobní revoluce zcela přepracovává, jak práce a výroba fungují na zjednodušení systému a snížení zpoždění, které byste mohli experimentovat v pozdní hře.

Nový systém počítá „pracovní sílu“ ve vaší říši a distribuuje ji spíše napříč výrobními centry, než sleduje každého jednotlivého občana.

Je to jednodušší a měla by udržovat hladce vaší hry.

27. Revize UI Dynamic

Přepracování ui ui dynamického mod pro Stellaris

Žádné hodnocení modelů strategických her není úplné bez některých vylepšení uživatelského rozhraní a přepracování uživatelského rozhraní je dynamika zlatým standardem pro Stellaris.

Mezi jeho nejvýznamnější rysy patří:

 • Automaticky přizpůsobit velikost uživatelského rozlišení vašemu rozlišení.
 • Zvyšování velikosti většiny oken nabídky.
 • Přestavba návrháře lodí a manažera flotily pro snazší použití.

Také si všimnete mnoha menších přírůstků, které by měly usnadnit navigaci vaší říše. Dokonce vám dává přístup k funkční technice!

26. Drobné outliner

Drobné outliner Stellaris Mod

Nejdůležitější součástí UI Stellaris je Outliner, který vám dává rychlý a snadný způsob, jak najít své planety, hvězdné základny, loděnice a flotily.

Na první pohled vám dává základní informace, jako například které planety mají nezaměstnanost, jaké akce provádí vaše různé vědecké a stavební lodě a další.

Tiny Outlinener vezme všechny tyto informace a komprimuje je, takže každý záznam v obchůti zabírá jedinou linku „.„Tímto způsobem můžete do outlineru zapadnout mnohem více karet, což je usnadňuje nalezení, aniž byste museli posouvat celé hodiny dolů.

Kromě toho můžete sledovat všechny své planety a flotily současně, takže vám nikdy nezmeškáte další důležitou událost, která vyžaduje vaši pozornost.

25. SE Human 2

SE Human 2 Mod for Stellaris

Pokud jste typem „domácího týmu“, který dobývá galaxii ve jménu lidstva, Mod SE Human 2 je nutností.

Tento doplněk přepracovává a zlepšuje portréty lidské rasy.

Zahrnuje nové tělesné síly, nové účesy, více odrůdy oblečení a dokonce i jedinečné animace pro nešťastné ponoření pro další ponoření.

SE Human 2 dává lidstvu mnohem chladnější a více špatný vzhled. Ženy jsou teplejší, muži jsou více roztrhaní a všichni vypadají, jako by vlastně chtěli převzít galaxii, v ostrém kontrastu s nudou vyhlížejícími vanilkovými lidmi.

24. Zkompilovaný dimorfismus mody

Zkompilovaný dimorfismus mody stellaris mod

Dalším fantastickým vylepšením vaší sbírky portrétu je vanilkový dimorfismus, díky kterému je většina druhů inspirovaných zvířat.

Pro ty z vás, kteří nevěnovali pozornost ve třídě biologie, popisuje sexuální dimorfismus jev, kde dva členové stejného druhu vypadají odlišně v závislosti na jejich pohlaví.

Projevuje se jako různé velikosti, barvy, rysy obličeje atd.

Lidé projevují tuto vlastnost ve Stellaris, ale v tomto ohledu jsou v podstatě sami ve vesmíru, což prostě není realistické, protože některé z těchto druhů jsou doslova antropomorfní zvířata Země.

Zkompilovaný dimorfismus to opravuje přidáním nových portrétů mužů a žen k nesčetným druhům patřícím do téměř každé kategorie, včetně ptačího, humanoidu a savčího.

Najdete také několik nových barev a více rozmanitosti vzhledu celkově.

23. Vlast: koloniální říše

Vlast: Colonial Empires Mod for Stellaris

Velká rozloha vesmíru je příležitostí pro drsné individualisty, kteří chtějí zřídit vlastní kolonie, kde jejich hodnoty mohou vzkvétat.

Vlast: Koloniální říše přinášejí tento pracovitý oheň do srdcí lidí ve Stellarisu a umožňují novým samostatně podávaným koloniím vyrůst na obyvatelných planetách mimo vaše hranice.

Důvody opuštění říše při hledání nových zemí je mnoho.

Někteří jsou stíhané menšiny, jiné jsou nepoctivé korporace, které unikají znárodnění a vždy existují průzkumníci, kteří jsou stejně jako usedlosti, kteří mají rádi usedlost.

Tyto nové nepoctivé kolonie budou mít různé ideologie a vztahy s jejich „rodičovskou“ říší v závislosti na jejich původu.

Osvobodíte je, nebo budou muset ohýbat koleno?

22. Vzestup kosmického průmyslu

Rise of Cosmic Industry Stellaris Mod

Ekonomika říše Stellaris je překvapivě jednoduchá.

To je fantastické pro nováčky, které se právě dostávají do hry, ale hráči veteránů mohou mít pocit, že je to základní.

Vzestup kosmického průmyslu generuje výrobu a obchod ve Stellaris, aby byl více poutavý a strategičtější.

Přepracovává, jak konstrukce funguje, takže každá planeta závisí na své vlastní „práci“ při stavbě nových budov. Budete také muset spravovat své obchodní trasy ručně prostřednictvím nákladních lodí a existují nové způsoby, jak efektivněji využívat zdroje na svém území.

Snadno moje oblíbená funkce je automatizace továrny, která vám umožňuje vyřadit manuální práci ve prospěch automatizovaných továren.

Pokud to dokáže Tesla, může také galaktická říše.

21. Hříchy proroků: Stellaris

Hříchy proroků: Stellaris Mod for Stellaris

Fanoušci franšízy Halo Spacer Franšíza Spacers Franšíza budou milovat hříchy proroků – hovězí expanze na Stellaris představující vše, co potřebujete, abyste se ponořili do Halo Universe.

Nejchladnějším přírůstkem je bezpochyby vysoce kvalitní lodě UNSC a smluv, včetně masivních kosmických lodí, jako je neúspěšný Hierophant a UNSC Artemis.

Hříchy proroků také zahrnují všechny portréty, emblémy a namelisty potřebné k hraní jako UNSC nebo jakýkoli druh smluvního druhu.

20. Treasure Planet: Terran Empire Shipset

Treasure Planet: Terran Empire Shipset Stellaris MOD

Pokud jde o estetiku, jsem tradiční chlap.

Rád zkoumám rozlehlost vesmíru ve Stellaris a posunuji hranice toho, co je možné s futuristickou technologií.

Ale kdybych si musel vybrat mezi kosmickou lodí a válečným mužem, vybral bych historickou loď každý den.

Proto miluji lodní sadu Terran Empire, inspirovanou anachronistickými kosmickými flotilami Disney’s Treasure Planet.

Pokud můžete natolik pozastavit svou nedůvěru na to, abyste spolkli, že plavidlo vyrobené z dřeva se může plavit mezi hvězdami s dobrým štítem, tento mod dá další přehrávání velmi jedinečné chuti z 18. století.

19. Strojový lodní sada

Mod strojového lodního sady pro Stellaris

Vrátíte se do budoucnosti, najdeme lodní sadu strojů, jeden z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších vizuálních generálních oprav pro vaši flotilu Stellaris.

Tento neuvěřitelný lodní sadu byl inspirován automatizovaným dreadnought, starověkou válečnou lodí, kterou zanechala dlouhodobě civilizace, která hlídala své planety ve Vanilla Stellaris.

To, co odlišuje lodní sadu stroje, kromě neuvěřitelné kvality je, jak je to úplné. Spíše než nahrazení všech vojenských plavidel a nazývá se to den, to mění hvězdice, obranné platformy, vědecké a stavební plavidla a dokonce i megastruktury!

18. NSC2

NSC2 Stellaris Mod

Jedním z nejvýznamnějších generálních opravách pro lodě Stellaris, které musíte absolutně vyzkoušet, je nová třída lodí 2.

Tento mod rozšiřuje vaše vojenské flotily tak, aby zahrnovaly zcela nové třídy lodí, jako jsou stávkové křižníky, Battlecruisers, Dreadnoughty a specializovaná vlajková loď.

Budete také moci upgradovat vanilkové třídy, abyste získali bitevní lodě Spitfire, těžké dopravce a další.

To však není všechno. NSC2 představuje mnoho nových funkcí, jako je pokročilé chování lodí, nové zbraně a obrany, více úrovní upgradu pro vaše hvězdné základny a dokonce i nové příběhové události!

Je opravdu příliš mnoho na seznam jen několika slov, takže se ujistěte, že to vyzkoušíte ASAP, pokud jste to ještě neučinili.

17. Estetická filmová hra

Estetický filmový herní mod pro Stellaris

Proč trávíme tolik času pěstováním zdravé ekonomiky, která nám umožňuje vybudovat masivní vojenskou flotilu, pokud ne sledujeme, jak naše lodě mzdová slavná válka proti nepřátelům našich lidí?

Bohužel, Vanilla Stellaris jde trochu světlo na vizuální efekty kosmických bitev.

Vypadají dobře, ale asi po 30 sekundách jste viděli vše, co nabízejí.

Estetická filmová hraní dělá dobývání galaxie více odměňováním masivním zlepšením vzhledu vesmírných bitev. To zahrnuje zavedení více animací, lepší vizuální efekty pro zbraně a štíty a více poutavých explozí.

Kromě toho Mod představuje zcela nový obsah, jako jsou nové třídy lodí, přepracování vanilkových plavidel a nové sekce a komponenty pro přizpůsobení vašich lodí.

16. Rozšířené tradice Stellaris

Rozšířené tradice Stellaris Stellaris Mod

Výběr tradic je jedním z hlavních způsobů, jak řídit průběh vaší říše správným směrem.

Zatímco základní hra nabízí mnoho tradic, které je třeba sledovat, jako je harmonie a nadvláda, hráči vždy vítá více rozmanitosti.

Rozšířené tradice Stellaris přidávají a ohromující 44 nových tradičních stromů do hry, aby pojala více herních stylů a otevřelo dveře roleplayingu. Patří mezi ně víra, rytířství, kolektivismus a další.

Jednou z nejlepších funkcí je výměna tradice, která nahrazuje některé tradice pro ostatní v závislosti na vaší vládní etice a občanské ponoření.

15. Vyvážená vesmírná válka 3

Vyvážená vesmírná válka 3 mod pro Stellaris

Poněkud základní a nudný boj byl od vydání jedním z hlavních stížností uživatelů Stellaris. Není to hrozné, ale často jde o větší flotilu než vaši nepřátelé a málo jiného.

BSW3 koření věci s hloubkovým přepracováním všech věcí v boji.

Mod je vybaven složitějším designem lodí, nesčetným novým technologiím zbraní a štítu a dokonce i nové lodě „Spec Ops“ schopné provádět elektronické válčení, bombardování Kamikaze a dokonce opravit vaše lodě bez návštěvy loděnice.

Ještě důležitější je, že si všimnete důležitých změn rovnováhy, aby byl každý typ lodi užitečný v různých situacích.

14. Gigastrukturální inženýrství

Gigastrukturální inženýrství Stellaris Mod

Nic mě necítí tak mocný jako budování mnoha megastruktur přes mou říši.

Vyrostl jsem na televizních seriálech Megastruktur National Geographic, takže moje představa o jasné budoucnosti je plná kolosální oceli, skla a betonové infrastruktury.

Gigastrukturální inženýrství otevírá dveře do ještě šílenějších xxl projektů od orbitálních oblouků po atmosférické čističe.

Budete mít těžké přijít na to, co něco z nich dělá jen z jména, ale ujišťuji vás, že vám oproti vašim nepřátelům poskytnou nějaké neuvěřitelné výhody.

Upozorňujeme však, že umělá inteligence může a bude postavit jakoukoli z těchto 44 neuvěřitelných megastruktur – takže dávejte pozor a pokuste se vytvořit dominanci inženýrství brzy ve hře.

13. Nekonečné kameny Zero

Nula

Kdo potřebuje megastruktury, když můžete mít prvotní síly vesmíru na dosah ruky?

Podle Marvel Lore jsou nekonečné kameny právě to – reprezentace různých aspektů Cosmosu vyplivli z Velkého třesku a rozptýleny všude kolem vesmíru.

Naštěstí pro vás všichni náhodou přistáli ve vaší galaxii Stellaris.

Infinity Stones Zero vám umožňují sbírat každý z těchto mocných drahokamů, Infinity Gauntlet a dokonce i Thor’s Hammer jako relikvie s efekty měnícími hru.

S velkým množstvím zábavných událostí souvisejících s kameny a příležitostí změnit průběh mezigalaktické historie, pokud jsou všechny shromážděny, je tento mod jedním z nejzábavnějších doplňků Stellaris.

12. ST: New Horizons

ST: New Horizons Stellaris Mod

Star Trek je sci-fi franšíza ve staré škole, která od roku 1966 změnila životy mnoha pitomců.

Díky sv.

Tento značný mod je usilovat o přepracování Stellaris do hry ST zavedením četných map a událostí ze série, zcela nový technický strom a mnoho vizuálních změn.

ST: New Horizons také zahrnuje více než 90 druhů Star Trek s plně animovanými portréty, které naplní galaxii a šíří svůj vliv 20 lodí na základě ikonických plavidel z show.

11. Hvězdné války: Dědictví staré republiky

Star Wars: Legacy of the Old Republic Mod for Stellaris

Hvězdné války byly „první sci-fi dítěte“ po generace.

Někteří začali s klasickou trilogií, jiní s prequel trilogií (to jsem já!), a nezdá se, že by se to brzy zastavilo.

Dědictví Old Republic je neuvěřitelný totální konverzní mod, který vás postaví do kormidla jednoho z 37 předpsačených říší během následků velké války s hyperprostorem a velkou válkou Sith z kontinuity Star Wars Legends Continuity.

V tomto mod čeká přes 50 druhů Star Wars, vlastní lodě a obrovská mapa naplněná na okraji s tradicími planetami plnými vzrušujících událostí.

10. Hmotný efekt: Za relé

Mass Effect: Beyond the Relays Stellaris MOD

Možná jsem zahájil svou sci-fi cestu Star Wars, ale když jsem se ponořil hlouběji do žánru, objevil jsem další neuvěřitelné vesmíry, které chci prozkoumat-jako je Mass Effect’s Mléčná dráha.

Beyond the Relays je jedinečná konverze Stellaris, která vám umožní prozkoumat dva různé typy map založených na ME osídlených 24 přednastavenými říšemi, včetně republik Asari, turian hierarchie, salariánské unie a dokonce i migrující flotily-to vše s jedinečnými rysy, občanskou občankou , a původ na základě tradice.

To, co se mi na tomto mod nejvíce líbí, je vlastní mapa Galaxy, která zahrnuje izolované klastry, mezi nimiž se můžete pohybovat pouze prostřednictvím sítě hromadné relé – stejně jako v původní tradici.

9. Rozmanité pokoje

Rozmanité pokoje mod pro Stellaris

S ohledem na obrovské rozdíly mezi plísem, plazou a člověkem byste očekávali, že zabírají zcela odlišné ubytování.

A přesto jim Stellaris ukazuje, jak stojí v generických místnostech s malou variací mezi nimi.

Rozmanité pokoje tento problém vyřeší přidáním téměř 300 zcela nových pozadí pokoje, které se odtrhnou od struktury „pravoúhlé místnosti s jedním oknem“. Patří mezi ně jeskyně, idylické lesy, cloudové světy a dokonce i neonové bary.

8. Ponořené krásné Stellaris

Pohlcující krásné mod

Jednou z nejdůležitějších částí galaktické estetiky ve Stellaris je „Skybox“ nebo pozadí, které vidíte, kdykoli se přiblížíte do konkrétního hvězdného systému.

Ponořená krásná Stellaris důkladně zkrášlí galaxii představením neuvěřitelných 117 vysoce kvalitních skyboxů, díky nimž každý systém hvězdný systém vizuálně zasahuje.

Tyto skyboxy jsou ovlivněny pozicí systému v galaxii a mohou se změnit v závislosti na určitých environmentálních faktorech.

Také si užijete několik drobných vylepšení uživatelského rozhraní Galaxy.

7. Starnet Ai

Starnet ai mod pro Stellaris

Vytváření hry je tvrdá práce a někdy lze přehlédnout nejzákladnější věci.

V případě Stellaris by to byla AI, která se zdá být neschopná vyhnout se ekonomickým krizím a vyhlásí války bez úmyslu vyhrát nebo někdy – dokonce i zúčastnit.

Starnet AI je umělé řešení, které narazí na IQ AI na konkurenceschopnější úroveň.

Už si nevšimnete každé říše v galaxii, která řídí jejich ekonomiku bahnem, a kdykoli vyhlásí válku, raději byste byli připraveni na úplný útok. Tyto umělé inteligence jsou na expanzi mrtvé a udělají vše, co potřebují k dosažení.

6. United Sci-Fi závody

United Sci-Fi Races Stellaris Mod

Hlavním důvodem, proč jsem se zamiloval do sci-fi na prvním místě, byla možnost setkat se s mnoha různými druhy v rozlehlosti vesmíru.

Sjednocené sci-fi závody se splní můj sen zavedením obrovského množství portrétů, které odpovídají více než 220 závodám od slavných (a ne tak slavných) sci-fi franšíz, jako jsou Star Wars, Halo, Xcom a Dr. SZO.

Mod má také vlastní jména a počáteční systémy/planety pro další ponoření.

Pokud chcete vlastnosti, které dokončují celý balíček, najdete je v modu s United Traits.

5. Rozmanitost vlastností

Mod rozmanitosti vlastností pro Stellaris

Vanilla Stellaris nabízí spoustu rysů pro přizpůsobení vašeho druhu, ale pro hráče neexistuje nic jako „dostatek možností“.

Rozmanitost vlastností bude naplnit proces vytváření druhů s ohromujícími 220 novými rysy pro biologický a mechanický druh.

Získáte 169 rysů pro organické látky a 51 pro robotiku. Patří sem pozitivní a negativní vlastnosti, které vám umožní vytvořit specializované druhy vašich snů.

S novými rysy včetně efektivního metabolismu, pyrokinetického a mikroskopického pohledu můžete získat představu o vzrušujících možnostech v tomto mod.

4. Více událostí Mod

Více událostí Mod Stellaris MOD

Hraji Stellaris pro příběh.

Pro mě nejde jen o dobytí galaxie a překonání krize, ale vyprávění dobrého vyprávění v procesu – i když to končí selháním.

Mod více událostí mi to pomáhá dělat to tím, že zabalíte všechny přehrávání plné nových anomálií a událostí.

Všimnete si rozdílu, zejména od poloviny hry dále poté, co se počáteční průzkum galaxie zpomalí dolů.

3. Skutečný prostor

Skutečný vesmírný mod pro Stellaris

Prvních několikrát hrajete Stellaris, jsou rozvíjené s objevem a zázrakem, když najdete nové typy planety a solární systémy, které jste nikdy předtím neviděli – ale po chvíli novinka zmizí pryč.

Skutečný prostor udržuje věci živé zavedením bohaté sbírky nových hvězdných tříd a jedinečných solárních systémů, včetně 132 systémů založených na hvězdách v reálném životě v naší místní galaktické sousedství.

Získáte také asi 50 nových kůží pro plynové giganty a mnoho nových typů hvězd, jako jsou trpaslíci, supergianty a hypergianty.

Mod svítí nejjasnější, jakmile jste nainstalovali všechny různé rozšíření uvedené v popisu, jako je stupnice systému a nové doplňky Frontiers.

2. Modifikátory Guiliho planety

Guili

Stejně jako krabice Pandory je každá planeta plná překvapení, která mohou pomoci nebo bránit osídlení vašeho druhu na jeho povrchu.

Modifikátory Guiliho planety dělají hledání nového domova ve hvězdách ještě více vzrušující, s více než 300 jedinečnými modifikátory, které ovlivňují jakýkoli druh obyvatelného světa, včetně stanovišť a ringorů.

Někteří z nich mají co do činění s prekurzorovými civilizacemi, zatímco jiní předvádějí neobvyklé geologické jevy.

Čeká na vás mnoho nových objevů a kolonizačních událostí, přes 100 nových planetárních funkcí s vlastní grafikou a dokonce 28 nových výkonných relikvií.

1. Planetární rozmanitost

Planetární rozmanitost mod pro Stellaris

Spíše než objevovat nová tajemství na každé planetě, co úplně nové typy planet?

Průzkum a kolonizace jsou to, co se mi na Stellaris nejvíce líbí, takže planetární rozmanitost musela být na vrcholu seznamu.

Tento mod přidává 54 nových typů planety obyvatelných do Stellaris, rozvětvuje se z archetypů základní hry, jako je Continental, Arid nebo Alpine. Například tropický svět by mohl být atol, tepuy nebo geotermální svět, každý s vlastními výhodami a vizuálním přitažlivým.

A to je jen základní mod! Planetární rozmanitost je mnohem větší projekt s doplňky, jako jsou další arkologie a planetární stanoviště, vše propojené na hlavní stránce mod.

Nelson Chitty

Nelson Chitty je venezuelský expat žijící v Argentině. Je to spisovatel a překladatel vášnivý pro historii a cizí kultury. Jeho ideální víkend je stráven mezi klidným hraním her civilizace VI a hledáním dalšího Anime Seinen do Marathonu.

Nejlepší mody Stellaris

Hvězda smrti visící ve vesmíru

Vítejte v nádherném světě Stellaris Mods. Pokud jste si mysleli, že procházení všemi mody Crusader Kings 3 bylo snadné, nebo že 4 000 modů EU4 nebylo dost skličující, pak pro vás máme větší výzvu. Stellaris, Paradox’s Grand Strategy 4x Adventure se může pochlubit celou galaxií s více než 22 000 úpravami. Zdá se, že se tato hra hodí více obsahu generovaného uživatelem než jeho předchůdci, z nichž oba jsou věkem dvojitého Stellarisa, ale s mnohem menší scénou modů.

Správné zmapování kurzu k nejjasnějším z těchto svítidel, přičemž se vyhýbáte plýtvání časem na kočárku nebo nevýrazné černé díry, je nezbytné pro každého, kdo chce skutečně rozšířit svůj zážitek z Stellaris. Jak jsme to udělali v jiných doporučeních Mod, mody jsou obecně rozděleny do kategorií. V tomto případě jsme se podívali na totální konverzní mody, mody mechaniky, „ponoření“ a konečně kosmetiku.

Jako obvykle je většina možností modelů subjektivní, takže si tuto příručku vezměte spíše jako prostředek, jak hledat mody, spíše než přísně, které mody se dostat, i když jsme se snažili podívat na to, jaké jsou některé z současných oblíbených položek.

Stellaris Mods

Toto jsou nejlepší mody Stellaris:

 • Star Trek: New Horizons
 • SW Fallen Republic
 • Alphamod 3.0
 • Úžasné vesmírné bitvy
 • Více událostí Mod
 • Bohové a strážci
 • Hříchy proroků: Stellaris
 • Oprava UI 1080p plus
 • Planetární rozmanitost
 • Krásný vesmír 2.0
 • Astronomical Emblem Pack

Pojďme rychle přehled o klíčových sektorech v rámci Stellaris Mod Galaxy.

Star Trek: New Horizons

Snad nejvíce premiérem (a zdaleka jeden z nejpopulárnějších) dnes je tato pečlivá a neposkvrněná celková konverze vesmíru Star Trek na Stellaris. Star Trek: New Horizons obsahuje vše od grafických úprav až po hluboce přesnou galaxii Star Trek Galaxy. Celá armáda lodí v pravé kanonu je reprodukována kompletní s upravenými komponenty, aby odpovídaly.

Spíše podobné: Nejlepší 4x hry na PC

Závody, události a dokonce i uživatelské rozhraní budou odrážet tuto úplnou zkušenost ponoření sebe do franšízy. Nejen, že jsou dostupné hlavní závody, ale i některé z nejodlehlejších a nejtemnějších říší jsou připraveny na hráč, aby si ve své vlastní federaci převzal dobytí v celé galaxii nebo mírovou spolupráci. Toto je zlatý standard v celkových konverzích a je povzbuzováno, aby si jednoduše přečetl všechny funkce na jejich vlákně Paradox Fórum, aby zjistil, jak je tento mod celkem celkem.

Nové horizonty jsou kompatibilní s Stellaris 3.1.X

Hvězdný torpédoborec Star Wars v popředí, s ostatními v pozadí. Lasery vystřelily

SW Fallen Republic

Nemůžeme mít mod Star Trek, aniž bychom házeli také nějakou lásku k hvězdným válkám. SW Fallen Republic je vynikající totální konverzní mod, který je „Lore přesný“ (i když nevím, o jakém bodě) a obsahuje přes 1300 přesných hvězdných systémů, více než 40 hratelných frakcí a 140 typů lodí z vesmíru Star Wars Universe.

Příbuzný: Nejlepší hry Star Wars na PC

Tým vložil hodně práce, což z toho dělá jako autentické zážitek z hvězdných válek, jak dokáže, dokonce i úpravy, jak hyperlanová mechanika funguje, zamkne neznámé regiony, dokud se nezkoušíte prozkoumat. Yuuzhan Vong byl také představen jako krize koncové hry, což je krásná mrtvice. Zdá se, že každá strategická hra má v dnešní době mod, ale jen málo z nich je vyrobeno na tuto úroveň kvality a detailů.

Kompatibilní až po Stellaris 3.0.X

Alphamod 3.1

Fakturace jako „neoficiální expanze“ na Stellaris se tento mod snaží posílit vesmír ve hře na úplně jinou úroveň. Alphamod přidává nové budovy, mechaniku, typy lodí, komponenty, zdroje, politiky, typy vlády atd. jsou prezentovány pro hráče. Toto je Stop Stop, pokud někdo chce zůstat ve vesmíru Stellaris, ale ne na základně „Vanilla“.

Výhodou, že má kompletní generální opravu, jako je tento, je to, že všechny komponenty jsou zaručeny spolupracovat na společném a vyváženém zážitku. Zatímco nejnovější verze je stále ve stádiích alfa (není určena žádná hříčka), na předchozích záplatách pro Stellaris lze provést hodiny a hodiny potěšení. Čekání na další funkce přijde online za to, že je to pro plnější herní zážitek.

Kompatibilní s verzí 3.1 – Existují i ​​další mody pro dřívější verze hry, pokud hledáte „alfamod“.

Spaceships Clash in Stellaris Mod Amazing Space Battles

Úžasné vesmírné bitvy

Jedním z důvodů, proč hraji hry ve stylu Space 4x, je pro kosmické lodě. Miluji je stavět a rád je posílám do bitvy. Pokud jste jako já a také fanoušek vesmírné války, pak je Amazing Space Battles pravděpodobně mod, kterou jsme hledali.

Zaměřuje se hlavně na grafiku – s novými efekty zbraní a explozí, ale také zlepšuje chování lodí, takže celkový kosmický boj je mnohem uspokojivější sledovat. Skvělé věci.

Plně kompatibilní s verzí 3.1.X

Více událostí Mod

Nahrazení předchozích událostí založených na MOD – Dynamické politické události – Tento nový mod slouží podobnému účelu, ale v současné době je oblíbeným mezi komunitou Stellaris. Přidává nové anomálie a události, které pomáhají okořenit střední hru, která stále chybí i po expanzi nemesis.

Spíše podobné: Nejlepší vesmírné hry na PC

Stojí za zmínku, že úspěchy budou deaktivovány, pokud použijete tento mod, ale alespoň je kompatibilní s nejnovější verzí hry (3.1.X).

Bohové a strážci

Z mysli, která vám přinesla „alphamod“, přichází kuriózní malý mod, který zcela rozprostírá interakce s primitivními světy. Od toho, že se objevili jako nadměrné bohy nebo věrní strážci, až po vyslání záhadných monolitů, které vedou kvetoucí étos nové civilizace (Cue Strauss), Mod Gods & Guardians je perfektním malým doplňkem, který pomáhá hráči bavit se s tím trochu zábavnější Sandbox strategické hry. Zavedete prvotřídní směrnici nebo zotročíte menší závody? Tento mod umožňuje rozhodnout se s zajímavými událostmi, které vás povedou.

Kompatibilní s verzí 3.1, ale existují varianty pro dřívější verze.

Hříchy proroků: Stellaris

Náš odborník na strategii s rezidentním strategií Joe je vášnivým fanouškem vesmíru Halo a možná jste ho slyšeli mluvit o konkrétním mod pro hybridní hříchy SINS solární říše Space RTS/4x. S názvem Hříchy proroků, je to generální mod, který do hry přidává vesmír Halo Universe, a vývojový tým za tímto mod vytvořil něco podobného pro Stellaris.

SOTP: Stellaris je v době psaní jen lodní kůže, v podstatě, ale tým naznačil, že jakmile se funkce nastavená pro hru stabilizuje. Prozatím si užívejte lodě s tématem UNSC nebo smluv do bitvy. Tým také přidal nativní podporu pro další populární mody s tematikou kosmického boje.

Plně kompatibilní až do verze 3.1.X

Oprava UI 1080p plus

Někdy to, co potřebujete, není integrace velkolepé změny do mechaniky, ale jednoduché zlepšení, pokud jde o rozhraní, a přepracování uživatelského rozhraní 1080p plus přesně to dělá. Pokud běžíte ve vyšším rozlišení, poskytne vám to lepší a jasnější designér vlastních lodí, větší obrys a jeho použití nebude blokovat úspěchy. K dispozici je dokonce verze modu pro neteam verzi Stellaris.

Kompatibilní až 3.1.X

Planetární rozmanitost

Prvním příkladem kosmetických modů, které se zabývají vlastním životem. Semena planetární rozmanitosti Galaxie s třiceti novými typy planet také přináší zametací změny herních mechaniků, které se dotýkají jiných modových žánrů. Toto je jedno vizuální vylepšení, které také zásadně mění způsob, jakým se hra hraje, což je turná de síla mod.

Kompatibilní s 3.1.x, ale ne přátelský k úspěchu

Krásný vesmír 2.0

“Měli by poslat básníka.”.„Krásná je příliš ubohá slova k popisu zážitku tohoto mod, která přidává skutečné obrázky prostoru pro zlepšení vizuálního zážitku. Kompatibilní s jakýmkoli jiným mod, to je třeba si užít a je lépe zkušený vizuálně než čtení nedostatečného popisu zážitku tohoto mod. Nemusí být kompatibilní s nejnovější verzí.

Potvrzeno kompatibilní až 3.1.X

Astronomical Emblem Pack

Od masového efektu po dunu po úplné zničení až po poločas až po hvězdný trek a hvězdných válek; Fiktivní, historické a originální emblémy jsou nyní k dispozici pro vaši říši. Ironman a Multiplayer kompatibilní, to umožňuje hráči přidat další okraj individuality do své hry. Popadněte to tady.

Jak MOD Stellaris

Pro ty nové Modding, změna základní hry nebyla nikdy snazší díky parní dílně: jednoduše se přihlaste k odběru modu, který chcete, a bude automaticky stáhnout do Stellaris Launcher.

Zkontrolujte, zda je mod aktuální s nejnovější záplatou pro Stellaris. Jakmile vyjde nová expanze, možná budete muset počkat několik dní, týdnů nebo dokonce měsíců (pro větší mody), dokud není mod aktualizován. Každý mod vám také řekne v boční nabídce, pokud vyžaduje určitý DLC.

Stále chcete hrát ten váš oblíbený mod, ale nejnovější aktualizace Stellaris zničí vaši hru ukládat? Vždy můžete vrátit zpět svou verzi Stellaris a pokračovat ve své kampani.

Zkontrolujte, zda jsou mody, které jste vybrali, kompatibilní s ostatními mody, které jste stáhli. Tato informace se obvykle nachází na stránce každého mod, protože obvykle uvádějí, s nimiž jsou mody schopny běžet.

Příbuzný: Přečtěte si náš průvodce tipy Stellaris

Pro mody příliš velké pro Steam můžete obvykle najít jejich stránky na fórech Paradox a najít pokyny, jak odtud nainstalovat. Můžete také Google prohledat velký mod wikis, abyste našli pokyny.

Edward Mass Edward Mass je spisovatel her, který napsal pro PCGamesn o Crusader Kings 2 a Stellaris.

Nejlepší mody Stellaris

Vy. Ahoj ty. Pojď sem. Bližší. Vypadáte jako někdo, kdo má zájem o neortodoxní aktualizace hry? Co hledáš? Stellaris? Dobře dobře. Shhh. Pokračuj v chůzi. Neznáš mě. Podívejte se na toho chlapa, se třemi pažemi a zářícími očima? Řekněte mu, že jste tady pro mody Stellaris. Zapojí vás s nějakým prvotřídním kosmickým zařízením Grand Strategy. Mluvíme o celkových konverzích, aktualizacích kvality života. Dokonce máme nějakou agresivní novou AI. Pokračujte, bude se vám to líbit.

A tak jsem byl představen na scéně stellaris mod.

Je to téměř příliš velké na to, aby bylo možné pochopit. Několik tisíc souborů na parní dílně. Příběhy, opravy, závody a ještě mnohem více. Lidé pro vaši strategickou zábavu animovali obočí nejmodernějších závodů. Vytvořili zbraně velikosti sluneční soustavy, aby byla koncová hra více výzvou. Můžete modlit všechno o Stellarisovi, tak pojďme.

Screenshot Stellaris Screenshot zobrazující uživatelské rozhraní lodi. Velká loď je obklopena prvky uživatelského rozhraní

Gigastrukturální inženýrství od Elowiny

Stellaris je samozřejmě asi jen o více než jen nádherné hvězdy. Vaše expanze jako vesmírný závod bude mít velký dopad na galaxii a gigastrukturální inženýrství pomůže učinit ji zajímavější.

Rozšiřuje se o megastrukturách hry a přidává dalších 40 s několika efekty. Existují systémové počítače a hvězdné akcelerátory částic. Jak můžete očekávat, jedná se o obrovské umyvadla, které poskytují vaši říši velké bonusy. Miluji myšlenku paprsku Nicoll-Dyson: sníst všechny planety v jakémkoli systému, který je vestavěný, ale můžete použít celý výstup hvězdy k napájení laseru s ničením systému, který ničí.

Agresivní krizový motor od Oldenta

Existuje řada modů Stellaris AI. Cílem tohoto je „opravit“ stav koncové hry krize tím, že je mnohem agresivnější.

Není to jen hra s čísly. Acemod přidává vlastní cesty, agresivní flotily, taktické stažení a novou techniku, aby byla vše náročná krize něco, co by mělo brát vážně. Každá říše je ohrožena nepředvídanou, Prethoryn Scourge, Undidded, Aberantní nebo Verement touhou zbavit se galaxie celého života. Jejich flotily se nezastaví, každá má kolosální loď (která může být přepínána), aby zničila celé planety. Zní to jako nejbolestivější věc, kterou můžete udělat pro sebe, ale pokud máte pod pásem několik tisíc hodin správy hvězdné říše, je čas na výzvu.

St new Horizons od G-Man

Všechny Star Trek, od několika let před prvním podnikem, celou cestu ven na nezmapované území 2400s, je v St New Horizons. Umožní hráčům hrát na vytvořené kanonické mapy, létat slavné lodě, setkat se s novými civilizacemi a vybudovat říši, zatímco se zabývají více než 90 závody Star Trek.

Toto je úžasná práce. Popadněte Borga a začněte ohrožovat existenci celého života, vyberte Bajorans a železnici proti nešťastnému vesmíru. Budete mít více než 450 lodí, mechaniky specifické pro závod, megastruktury čerpané z každého rohu treku Canon. Život jako kolonie federace se bude zcela lišit od nomádských hirogenů. A můžete to udělat s uživatelským rozhraním Lcars, i když jsem to považoval za trochu rušivé a brzy jsem se vyměnil za běžný.

Vzhledem k tomu, že neexistuje žádná moderní hra Star Trek ekvivalentní, je to zdaleka nejlepší způsob, jak vybudovat vlastní federaci a bojovat s Ferengi.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Funkce Sledujte
 • Mody následují
 • Paradox Interactive Follow
 • Následuje simulace
 • Stellaris následovat
 • Následují příběh bohatý

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Miluji čtvercovou klobásu, kočky a lezení předstírá skály.