Top 5 5 nejlepších roztomilých nápady Minecraft House 2023, 40 nápady a výuky Minecraft House – Maminka má věci

40 nápady a tutoriály Minecraft House

Contents

Miluji tento palác Pinkwood. Barvy jdou tak dobře spolu a to je taková jedinečná stavba. Nejen to, ale je tu tolik detailů, které byly vloženy do tohoto úžasného kusu.

Top 5 nejlepších roztomilých nápadů Minecraft House

Ollie Mattison

V tomto článku mluvíme o nejlepších roztomilých nápadech Minecraft House. Tento článek vám poskytuje spoustu informací o nejlepších roztomilých nápadech Minecraft House.

Minecraft je hra, která může být stejně o relaxaci a zkoumání, jak to může být o úniku zdrojů a zůstat naživu. Critičtěji než kdykoli předtím je velkou součástí režimu přežití. Mít pevnou základnu provozu je rozhodující v režimu přežití.

Začátečníkům může být obtížné postavit roztomilou chalupu Minecraft nebo Kawaii Minecraft House. Naštěstí existuje řada tutoriálů a průvodců pro začátečníky do Minecraft. Je snadné pochopit, proč jsou tyto startovací roztomilé chaty Minecraft a Kawaii Minecraft domy tak populární.

Nejlepší roztomilé nápady Minecraft House

Mluvíme o nejlepších roztomilých nápadech Minecraft House nebo roztomilé chaty Minecraft. Toto jsou následující:

1. Velký kamenný a dřevěný dům

Velký kamenný a dřevěný-domácí-pór

Průvodce vysvětluje, že tento dům Minecraft může být postaven ve velmi krátké době, navzdory jeho vzhledu. Dům je opravdu složitý, přesto je naprosto ohromující. Má na každém patře dvě podlahy a spoustu pokojů. Tam dole je dokonce zahrada. Velká okna jsou možná díky použití několika skla. Celkově, pokud jste novým hráčem, který se snaží věci zvětšit, tento současný dům Minecraft je skvělým místem pro začátek.

2. Jednoduchý design a jednoduchý interiér

Jednoduché-designér-ample-interior-lopos

Návrh tohoto začátku domy Minecraft Kawaii pro nováčky v Minecraftu je poměrně jednoduchý. Je to malá věc, přesto to zabalí velký úder. Ukazuje, jak postavit dům Minecraft Kawaii, jak k němu přidat trochu bohatství a jak navrhnout vnitřek. Existuje dostatek prostoru pro postel, truhly a také oblast pece v skromném interiéru. Dokonce i jedno z oken má před sebou malý bazén. Je to neuvěřitelně snadné a poslední domy Minecraft Kawaii vypadají fantasticky.

3. Krásné domy

Krásný-house-loutka

Pokud jde o počáteční domy Minecraft, tento jde nad a dále. Nezáleží na tom; Lekce je jednoduchá a ukazuje, jak konstruovat toto krásné rezidence. Tento dům Minecraft, který má zahradu, terasu a dokonce i komín, je neuvěřitelný. Uvnitř je dostatek prostoru pro základní hráče. Dřevěný vzhled pomáhá pěkně promíchat s zalesněnou oblastí, ve které byl postaven.

4. Prostorný třípodlažní dům

Prostorný-tři-story-house-loutka

Ve srovnání s ostatními domy na seznamu je tento v Minecraft trochu základní, ale to je to, co to vydělává jako vyšší hodnocení. Střechy na každém patře domu jsou opravdu výrazné. Obě strany domu mají své vlastní paluby. S pomocí této příručky můžete postavit velký dům se keři a hrncemi na vnější straně pro zdobení. V tomto smyslu může být ideální řešení stejně základní jako skromné ​​obydlí.

5. Stylové a kompaktní

Stylový a kompaktní lodi

Tvůrce lekce si myslí, že tento dům je luxusní, ale ve skutečnosti je to docela elegantní a základní. Cíl tohoto domu je stejný, ale je menší a staví se méně času než jiné budovy Minecraft. V tomto ohledu to může být dokonce efektivnější. Tato jednopatrová budova má velké okno, které poskytuje skvělý výhled. Má dostatek místa pro kamna, truhly a dokonce i postel. Tento dům Minecraft pro začátečníky je jednoduchý konstrukční, atraktivní a poskytuje zabezpečení pro uživatele. Nevím, co víc říct.

C onclusions:

V Minecraftu můžete místo tradičních dřevěných obydlí nebo roztomilých chaty Minecraft vytvořit něco svěžího a výrazného. Je možné vyniknout z davu s jedním z těchto rezidencí kvůli jeho poutavému architektonickému designu. Široká škála hráčů, od nováčků po odborníky, najde v těchto návrzích něco, co by vyhovovalo jejich potřebám. Každá fáze postupu je podrobně pokryta v tutoriálech, takže hráč může s lehkostí následovat.

Pro vítězství 7 nebo novější (64-bit)

40 nápady a tutoriály Minecraft House

Pokud hledáte nápady Minecraft House, sdílím několik docela skvělých sestav, které vás inspirují.

Od stromových domů po dřevěné kabiny až po horské domy, tyto domy vás postaví na cestu k vytvoření vašeho vysněného domova.

Při stavbě domu v Minecraft vyžaduje čas, opravdu není nic jako vidět a užívat si hotového projektu. Níže jsem zahrnul fotografie pro vás jako průvodce a inspiraci.

Zahrnul jsem také některé z mých oblíbených výukových programů na YouTube, pokud hledáte pokyny krok za krokem. Dobře, teď se dostaneme do domů Minecraft.

1. Červená střešní dům s malou zahradou

Červená střešní dům s malým zahradním domem Minecraft

Nevím o vás, ale miluji tento dům Red Roof s malou zahradou vytvořenou Yalchuovým domem. Zahrnul jsem také video tutoriál YouTube pro tento dům.

2. Acacia Mountain House

Acacia Mountain House

Uvažovali jste o stavbě domu na boku hory? Pokud ano, pravděpodobně se vám bude líbit tento horský dům Acacia. Miluji použití akacie dřeva s tímto horským domem.

3. Jednoduchý dům přežití

Jednoduchý dům přežití

Nejenže tento dům přežití od Sheepgg vypadá úžasně, ale je ve skutečnosti docela jednoduché stavět. Tvůrce tohoto domu poskytl skvělý tutoriál, který vám ukázal, jak postavit tento jednoduchý dům přežití.

4. Mini dům

Mini dům

Tento mini dům má jednoduchý vzhled, který stále vypadá docela pěkně. Tento dům je postaven ze dřeva a kamene. Navíc nevyžaduje mnoho materiálů, což je skvělé.

5. Měkký pastelový růžový dům

Měkký pastelový růžový dům

Tento pastelovou růžovou dům je u Yalchuova domu tak měkký a krásný. Často se nesete na takové domy, takže jsem byl šťastný, že jsem to našel. Najdete také zábavný video tutoriál, který vám ukazuje, jak postavit tento měkký pastelový růžový dům.

6. Třípodlažní dřevěný dům

Třípodlažní dřevěný dům

Miluji vzhled tohoto třípodlažního dřevěného domu u Yalchuova domu. Opravdu můžete vidět, že do této sestavy bylo vloženo hodně času. Existuje také tutoriál, který vám ukazuje, jak postavit tento jedinečný třípodlažní dřevěný dům.

7. Útulný statek

Útulný statek

Tento stylový statek ze Zaypixelu vypadá úžasně. Můžete říct, že tolik času a péče bylo věnováno vytvoření tohoto krásného uměleckého díla. Naštěstí vám existuje návod, který vám ukazuje, jak postavit tento úžasný statek.

8. Fantasy chata

Fantasy chata

Tato roztomilá fantasy chata od Bigtonymc je jednoduchá, útulná a zábavná. Níže uvedené video na YouTube vám ukáže, jak vyrobit tuto chalupu i použitý zdrojový balíček.

9. Moderní luxusní dům

Moderní luxusní dům

Tento moderní luxusní dům je prostě ohromující. Níže zahrnuji video tutoriál, který vám ukazuje, jak postavit tento dům.

10. Ultimate Japanese Pagoda

Ultimate Japanese Pagoda Minecraft Build

Toto je konečná japonská pagoda. Pagoda je posvátná budova s ​​více úrovními.

11. Ještě více sestav Minecraft House

Útulná chata

Níže jsem zahrnul ještě více sestav Minecraft House. Bohužel jsem nemohl najít žádné video tutoriály pro tyto domy.

12. Lesní chata

lesní chata

Není nic jako útulný v teplé chalupě. Bavte se relaxací a budování této úžasné lesní chaty.

13. Přežití igloo

Přežití igloo

Pokud chcete vyzkoušet něco jiného, ​​zkuste toto přežití igloo. Tento igloo je ideální pro vaši vesnici s tématem zimy.

14. Stavba jezera

Dům Minecraft Lake

Pokud se vám líbí tato stavba domu, mám pro vás nějaké dobré zprávy. Video tutoriál můžete sledovat od Zaypixel pro tento jezero na YouTube.

15. Farmhouse Oak Survival Farmhouse

Farmhouse Oak Survival Farmhouse

Sheepgg má návod na YouTube o tom, jak postavit tento farma pro přežití dubu. Dělají některé z nejlepších stavby Minecraft House.

16. Epický hrad

Minecraft Středověký hrad

Nemůžete popřít, že tento hrad je naprosto epický. Bohužel neexistuje žádný tutoriál pro tuto sestavu, ale doufám, že vás to nějakým způsobem inspirovalo.

17. Červená stodola

stavění Minecraft Barn

Pokud jste pracovali na stavbě farmy ve vaší vesnici, budete milovat tuto inspiraci s červenou stodolou. Nezapomeňte se podívat na tvůrce pro další úžasné sestavy.

18. Úžasný dům stromů

Minecraft Tree House

Tento dům přežití zahrnuje všechny náležitosti, které budete potřebovat. Ujistěte se, že se podíváte na Zaypixel na YouTube pro celý video tutoriál.

19. Moderní dům

Minecraft malý moderní dům

Pokud se vám líbí vzhled moderních domů Minecraft, které jste viděli, tady je ten, který je jednoduchý a luxusní.

20. Pouštní startovací dům

Pouštní startovací dům

Tento startér je dokonalý skvělý dům. Výukový program můžete sledovat z Squaremario. Shaders: BSL V7.2 Textury: Výchozí

21. Hobibova díra

Hobibova díra

Stačí milovat tuto skvělou hobitovou díru. Je to tak jednoduché, ale opravdu úžasné. Podívejte se na tutoriál pro stavbu tohoto útulného domu.

22. Malá Cub Cottage

Malá Cub Cottage

Pokud máte náladu na stavbu chalupy, je tato malá Cub Cottage perfektní. Nemusí to být tak málo, jak byste chtěli, ale určitě můžete upravit velikost podle svých představ.

23. Pinkwoodský palác

Pinkwoodský palác

Miluji tento palác Pinkwood. Barvy jdou tak dobře spolu a to je taková jedinečná stavba. Nejen to, ale je tu tolik detailů, které byly vloženy do tohoto úžasného kusu.

24. Základna

Základna

Putující cestovatel bude milovat tuto sestavení základny. Tato budova je ideální pro středověkou vesnici.

25. Pracovní dům

Pracovní dům

Tady je další úžasná sestavení od @Paintergigi. Opět, pokud máte středověkou nebo fantasy s tématem, je to perfektní doplněk.

26. Roztomilý dům

Roztomilý dům

Tento dům je tak jednoduchý a roztomilý. Pokud chcete vidět tuto sestavu z různých úhlů a také se podívejte na několik detailů, podívejte se na @theuzeetos na Instagramu.

27. Dům s vinnou révou

Dům s vinnou révou

Pokud máte rádi vzhled vinic rostoucí podél domu, měl by vám tento pěkný dům poskytnout inspiraci. Buďte kreativní s tím, jak vaše vinice rostou v domě.

28. Fialový dům

Fialový dům

Tento fialový dům je velký a zodpovědný. Ti, kteří hledají zábavný a moderní nápad budování domu.

29. Lush Cottage

Lush Cottage

Tato chata je určitě svěží. Je pokryta trávou, vinnou, červenou a bílou houbami a dalšími.

30. HILL BASE

HILL BASE

Pokud chcete postavit tuto základnu Hill, zde je některé z informací, které potřebujete: Shaders: BSL V8 | Minecraft Verze: 1.18.1 | Jerminy lepší listy | Henry hrnce a rostliny.

31. Tudor House

Tudor House

Tento dům je součástí série Tudor House. Tato konkrétní sestava je číslo 5 v sérii. Tento dům byl modelován po skutečném domě a můžete vidět referenční fotografii přes Claire na Instagramu.

32. Kabina A-Frame

Kabina A-Frame

Pokud se vám tato kabina líbí, budete rádi, když uslyšíte, že Goldrobin vytvořil užitečný tutoriál, který nám ukázal, jak vytvořit tuto útulnou kabinu.

33. Klasická stodola

Klasická stodola

Každý, kdo má farmu ve své vesnici, rozhodně musí vytvořit stodolu, aby s ní šel. Podívejte se na kredit pod obrázkem a podívejte se na vnitřek stodoly.

34. Dům Ghostbusters

Dům Ghostbusters

Každý, kdo je fanouškem Ghostbusters, tuto sestavu rozpozná. Je to inspirováno Firehouse ve filmu.

35. Květinová vesnice

Květinová vesnice

Zde je nějaká inspirace pro více sestavení vesnic. Informace o této květinové vesnici jsou následující: Shader Pack: BSL Shaders | Texture Pack: Jermovy lepší listy.

36. Mini dům

Mini dům

Pokud jste někdy uvažovali o vytvoření dezertu ve hře, tento mini dům je perfektním doplňkem. Je to jednoduchá sestava, která perfektně zapadá do pouštního tématu.

37. Římský dům

Římský dům

Římská říše je opět na vzestupu ve vašem minecraftovém světě s tímto snadným římským domem.

38. Základní dům

Základní dům

Použijte Shaders BSL k obnovení tohoto klasického domu. Tento dům má spoustu velkých detailů, ale stále má jednoduchý a klasický vzhled.

39. Skvělá podzemní základna

Skvělá podzemní základna

Váš dům nemusí stát nad zemí. Získejte kreativní a vybudujte si vlastní chladnou podzemní základnu.

40. Portál stromů

Portál stromů

Miluji, když narazím na jedinečnou sestavu, jako je tento stromový portál. Tato sestava je zahrnuta do epizody 6 o přechodu našeho světa na další úroveň.

Shadery a zdrojové balíčky

Při prohlížení těchto sestav jste si pravděpodobně všimli termínů jako „shaders“ a „zdrojové balíčky.„Pro každého, kdo je ve hře Minecraft nový, sdílím význam těchto podmínek níže.

Shaders in Minecraft

V Minecraft jsou shadery úpravy, které zvyšují vizuální prvky hry a celkové grafické nastavení hry. Tato vylepšení umožňují hře vypadat realističtější.

Zdrojové balíčky v Minecraft

Ve hře zdroje umožňují hráčům přizpůsobit věci, jako jsou textury, zvuky, jazykové soubory a dokonce i písma, aniž by provedly jakékoli změny herního kódu.

Kde najít shadery a zdroje

Pro shadery, balíčky zdrojů a mnoho dalšího můžete považovat web Curseforge za super užitečný. Mají pro vás stovky zdrojů ke stažení a užívání.

Věc, kterou na Minecraft miluji, je, že existují nekonečné možnosti toho, co můžete vytvořit. Můžete stavět cokoli od malých po obrovské struktury, jít na dobrodružství se svými přáteli a rodinou, užít si krásnou scenérii a další.

Doufám, že vám tyto sestavy Minecraft House poskytly nápady na vytvoření vlastních domů ve hře. Nezapomeňte se bavit a být kreativní!

Související články:

  • 10 Awesome Minecraft Build Ideas and Tutorials
  • 32 věcí, které můžete stavět v Minecraftu, když se nudíte
  • 18 Minecraft Středověké nápady a návody
  • 37 jednoduchých nápadů na kreslení a reference

Vítejte v MGTS! Najdete spoustu inspirace pro váš další zábavný a kreativní projekt. Miluji představovat širokou škálu koníčků pro všechny!

  • O
  • Zásady ochrany osobních údajů · Podmínky
  • Zveřejnění · Přístupnost · Kontakt

Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikačních nákupů.