Top 5 zabijáků, kteří si mohou hrát v mrtvém světle právě teď, mrtvý za denního světla Best Killer Perks (září 2023): Rychlá brutalita, stezka trápení a další

Mrtvé za denního světla Best Killer Perks (září 2023): Rychlá brutalita, stezka mučení a další

Sestra zůstala nejlepším zabijákem za denního světla více než sedm let. Jediným faktorem, který z ní dělá nejúčinnější vrah ve hře, je její síla, Spencerův poslední dech.

Top 5 zabijáků, kteří si mohou hrát v denním světle

Mrtvý za denního světla je hororová hra na přežití z chování interaktivní. Byl vydán v roce 2016 a zůstává jedním z nejpopulárnějších titulů pro více hráčů. Hra vidí, jak se čtyři přeživší pokoušejí uniknout jednoho vraha, který je chce lovit a obětovat. Existuje 32 zabijáků, které mohou hráči v současné době vyzvednout. Patří sem původní postavy a postavy z populárních franšíz.

Tento článek uvádí pět nejlepších zabijáků v denním světle, které by hráči měli vyzkoušet.

Poznámka: Tento seznam je subjektivní a odráží pouze názory spisovatele

Sestra, Blight a další jsou silní zabijáci, kteří by měli hráči denního světla vyzkoušet

5) Mastermind (Albert Wesker)

Albert Wesker, nebo Mastermind, z franšízy Resident Evil, je zábavný vrah, který si hráči mohou za denního světla vyzvednout v mrtvém světle. Má úžasnou mobilitu díky své síle, Virulentní Bound, která mu umožňuje nabít virus Uroboros, aby pokryl velké vzdálenosti.

Když je přeživší chycen v polovině kabely, Wesker infikuje cíl a zabouchne je do předmětů. Pozůstalý je postižen efektem stavového stavu, když nemohou infekci včas odstranit sprejem první pomoci.

Wesker může také klesnout přes palety s jeho pomlčkou. Díky tomu je vynikajícího pronásledovače a skvělého hlídače generátoru. Spolu s jeho neobvykle velkým poloměrem teroru může chytit pozůstalé mimo stráž a rychle procházet mapou, aby je neustále zpanikařili.

Mrtví hráči denního světla mohou získat Albert Wesker zakoupením kapitoly 25: Resident Evil: Project W nebo s 1500 aurickými buňkami.

4) Umělec

Umělec je jedním z nejlepších zabijáků, kteří odměňují dobrý smysl a znalost mechaniky Chase v mrtvém světle. Její síla je známá jako trápení ptáků. To jí umožňuje svolat maximálně tři vrany. Při přepracování se vrány odvedou a cestují přes mapu ve směru, ve kterém jsou odhozeni.

Vrány mají tři hlavní mechaniku, v závislosti na tom, jak daleko odletěly. Spustí instinkt zabijáka, pokud jsou přeživší v jejich blízkosti, rojí je a odhalí je, pokud jsou přímo označeni.

Díky tomu je umělce neuvěřitelně všestranný vrah. Je schopna mapy prozkoumat, aby lokalizovala pozůstalé a efektivně ukončilo smyčky. Správné umístění vran znemožňuje úniku pro pozůstalé.

Umělec lze získat nákupem kapitoly 22: Portrét vraždy, utrácení 9 000 duhových střepů nebo pomocí 500 aurických buněk.

3) Mor

Mor je jedinečný zabiják v mrtvém seznamu denního světla. Je jedním z nejvíce utlačujících zabijáků a je nejsilnější proti nekoordinovaným pozůstalým a těm, kteří nerozumí její síle.

Síla moru, Vile Purge, jí umožňuje zvracet a infikovat předměty, jako jsou palety, okna a generátory. Může také použít tuto schopnost infikovat přeživší. Pokud nejsou schopni tuto infekci očistit fondem oddanosti, jsou zraněni a nemohou se uzdravit ani být uzdraveni. Čištění infekce zčervená fond oddanosti.

Mor může přijímat zkorumpovaný fond oddanosti, aby upgradoval její sílu na zkorumpované očištění. Už nebude schopna infikovat přeživší, ale její proud zvracení může zranit přeživší. Tato schopnost trvá jen po krátkou dobu.

Mrtví hráči denního světla mohou získat mor zakoupením kapitoly 11: zánik věřících, utrácení 9 000 duhových střepů nebo pomocí 500 aurických buněk.

2) Blight

Blight je chaotický zabiják v mrtvém světle. Od svého propuštění byl považován za jednoho z nejlepších vrahů ve hře. To vše je díky jeho síle, Blighted Corruption, která mu dává schopnost spěchat pětkrát tak dlouho, pokud v každém spěchu odrazí předměty. Po pátém spěchu vstupuje do stavu únavy a musí se zotavit.

Když plísň narazí do předmětu, je mu udělena schopnost provést smrtící spěch, který mu umožňuje zaútočit na pozůstalé, zatímco se pohybuje extrémně rychle a zároveň lámat všechny palety nebo rozbitné zdi v jeho cestě.

Schopnost plísnice pokrýt neuvěřitelné vzdálenosti v krátkém časovém období z něj dělá noční můru, aby se za denního světla postavil proti mrtvým. Je také velmi těžké ho ztratit v pronásledování a dokončení konečných generátorů proti němu se stává velkým problémem.

Mrtví hráči denního světla mohou odemknout plísň zakoupením kapitoly 17: Sejdou za sebou, utrácí 9 000 duhových střepů nebo pomocí 500 aurických buněk.

1) Sestra

Sestra zůstala nejlepším zabijákem za denního světla více než sedm let. Jediným faktorem, který z ní dělá nejúčinnější vrah ve hře, je její síla, Spencerův poslední dech.

Spencerův poslední dech umožňuje sestře blikat dvakrát bez jakýchkoli doplňků. Blikání jí umožňuje pohybovat se terénem a téměř každý objekt ve hře.

Schopnost sestry je často považována za porušování hry, protože vzdoruje základním pravidlům pronásledování a procházení mapy. Může dosáhnout umístění prostřednictvím netušících úhlů a koncových honiček v jiffy, díky jejímu mrknutí, které mohla ignorovat palety a okna, která přeživší používají k pobytu naživu.

Sestra je k dispozici pro hráče, aby se vyzvedli, jakmile mají základní hru.

Mrtvé za denního světla Best Killer Perks (září 2023): Rychlá brutalita, stezka mučení a další

Mrtvé za denního světla Best Killer Perks (září 2023): Rychlá brutalita, stezka mučení a další

Napsal Jack Roberts

Zveřejněno 1. září 2023 11:40

  • Zatímco hledáte výhody zabijáků, nezapomeňte se podívat na našeho průvodce na nejlepších přeživších výhodách v mrtvém světle

Jaké jsou nejlepší zabijácké výhody v denním světle?

Cenobite, tvar, ghostface a nemesis, jak se objevují v mrtvém světle

Pro aktuální meta mrtvých za denního světla, Budete potřebovat spoustu výhod, které vám mohou pomoci rychle poškodit generátory JOLT, Najděte přeživší, aby začali pronásledovat jako Grilování a chilli, a dokonce ovlivní způsob, jakým je pronásleduje Bamboozle.

Rozbili jsme je v našem šikovném stole níže, abyste si mohli vybrat:

JOLT

Poté, co je přeživší vložen do umírajícího stavu do 32 metrů od generátoru, Generátor exploduje a začne regres. Okamžitě ztratí 8% svého maximálního pokroku.

Lethal pronásledovatel

The Auras pozůstalých je odhalen na začátku zápasu Až 7 sekund.

Hex: Hračka

Po zavěšení přeživšího se matný totem stane hexovým totem. Zatímco tento hex je aktivní, způsobí to, že přidružený přeživší Nevšímavý, dokud není očištěn.

Make

Po dokončení generátoru předvoláte entitu Blokujte generátor s největším množstvím pokroku Až 30 sekund.

Žádná cesta ven

Poté, co poprvé zavěsil přeživšího, získá tento port token (až čtyři). Pro každý token, který má, Přepínače Gate Exit budou blokovány Až 8 sekund (kombinované maximálně 42 sekund).

HOOK SOURGE: Rezonance bolesti

4 náhodné háčky v zápase se stanou háčky pohromy. Při připojení přeživšího na háku pohromy, Generátor s největším pokrokem exploduje a okamžitě ztratí až 15% svého pokroku před ústupem. To lze provést pouze čtyřikrát.

Grilování a chilli

Po zavěšení přeživšího, všichni ostatní Pozůstalí, kteří jsou až 40 metrů daleko, budou odhalit své aury po dobu 4 sekund.

Zkorumpovaný zásah

3 generátory nejdále od vraha jsou blokovány až po 120 sekund. Tento výhoda deaktivuje, když vrah vloží svého prvního přeživšího do umírajícího stavu.

Strach

Při opravě generátoru, Pozůstalí trpí vyčerpáním a slepotou. To přetrvává po dobu 5 sekund poté, co zastavili své opravné akce.

Nech to nejlepší na konec

Po zasažení přeživšího, který není posedlostí, Vychlazení úspěšných útoků se postupně snižuje až 33%/

Bamboozle

Po trezoru okna bude entita blokována. Bamboozle také Zvyšuje rychlost vaší klenby až o 15%

Strojové učení

Po kopnutí generátoru se aktivuje strojové učení. Když je opraven generátor, který jste kopali, Zabiják bude rychlejší a nezjistitelný Až 30 sekund.

HEX: DEVOUR HOPE

Pokaždé, když je přeživší zachráněn, zatímco vrah je více než 24 metrů daleko, tato poživa získá token (až 5). S každým tokenem dochází k následujícímu účinku:

· 1 token: Žádný efekt

· 2 žetony: Žádný efekt

· 3 žetony: Pozůstalí se stávají Odkryté

· 4 žetony: Pozůstalí zůstávají vystavení

· 5 žetonů: Vrah může provést a Pamatuj na smrt

HEX: Nedychnutí

Když je hex: nečistota je aktivní, první hexová totem čistiná vůle Vždy buďte takto, což znamená, že další hexy ve hře zůstávají aktivní v první přestávce.

Stezka trápení

Kopání generátoru vás dělá Nezjistitelné Dokud to ustupuje.

Rychlá brutalita

Vy už nezískává krvežíž v honičkách. Místo toho, po zranění přeživšího, získáte Stav spěchu po dobu až 10 sekund.

  • Nezapomeňte si prohlédnout některé z nejlepších sestav, které můžete běžet na Nicolas Cage, abyste mohli hrát jen jedinečné způsoby hraní

Nejlepší zabijáky v mrtvých podle denního světla vysvětlily

Cenobite (pinhead) z Hellraiseru, jak se objevuje v mrtvém světle

Nyní, když znáte naše výběry pro nejlepší výhody v mrtvých za denního světla za červenec 2023, dáme vám přehled o tom, jak je můžete nejlépe využít, včetně některých vynikajících výhod, které s nimi synergizují.

JOLT

JOLT, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvých za denního světla

Původně patřící do Demogorgonu před odstraněním obsahu Stranger Things, Jolt je nyní obecným výhodam dostupným všem zabijákům bez jakýchkoli nákupů DLC (podobně jako podobně Nedbalý řezník a Scourge Hook: Monstrózní svatyně).

Někdy jedete z vaší cesty, abyste kopali generátor, je příliš časově náročné, tak proč nemáte požitky, které je poškozuje, když suří přeživší dolů? JOLT je skvělý výhoda pro vrahy, kteří mají pouze Jedna metoda útoku nebo potřebují pomoc s jejich organizace času.

Lethal pronásledovatel

Lethal Pursuer, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvých za denního světla

Lethal Pursuer je představen s nemesis během první aktualizace rezidentního zlého, fantastickým výhodam, aby se spustil zápas rychle. Na začátku zápasu, Auras všech přeživších jsou zobrazeny zabijáci po dobu 7 sekund. Ale to není všechno. Prodlužuje také doba trvání výhod, schopností a doplňků aury.

Pro hráče, kteří se mohou na začátku zápasu snažit najít přeživší.

Hex: Hračka

Hex: hračka, jedna z zabijáků sázek v mrtvém světle

První ze dvou výhod na tomto měsíčním seznamu přinesl do hry s cenobitem a kapitolou Hellraiser, HEX: Gladhing je navržen tak, aby poskytoval sekundární cíl a dostal ty otravné přeživší z vašich generátorů.

Po připojení přeživšího se matný totem stává hexovým totem a je přiřazen k tomuto pozůstalému. Zatímco ten hexový totem je aktivní, přeživší bude Nevšímavý, což znamená, že při přístupu neslyší váš hrůzostrašný.

Tento přidaný prvek Stealth je vynikající pro zabijáky, kteří jej tradičně nevyužívají ve své základní soupravě a mohou vytvořit některé zajímavé sestavení (tichá pyramidová hlava je jistá děsivá věc).

  • Pokud se snažíte naučit totemové tření na mapě, nezapomeňte se podívat na našeho průvodce na všech mapách v mrtvém světle

Make

Blož na jedno z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Druhá z výhod Cenobite na tomto seznamu se zablokovací hodnota aktivuje po dokončení generátoru. Entita je vyzvána Blokujte generátor s největším pokrokem. I když vás to může stát generátorem, který se aktivuje, také výrazně zpomalí hru a umožní vám vrátit se zpět některé tolik potřebné háčky.

Žádná cesta ven

Žádná cesta ven, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Jakmile budou opraveny všechny generátory v zápase, může se zdát, že veškerá naděje je ztracena pro vraha. Pokud však máte Trickstera, není Way Out Perk, dostanete nějaký čas navíc na lov své kořisti.

Po opravě všech generátorů a přeživší spěchají k otevření výstupních bran, žádná cesta je zablokuje. Doba trvání závisí na tom, kolik ze čtyř pozůstalých se vraha dokázal zavěsit.

HOOK SOURGE: Rezonance bolesti

Scourge Hooke: Rezonance bolesti, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Navzdory něčemu Nerf v nedávných aktualizacích, uměleckou pohromu Hook: Pain Resonance se stále ocitá v sestavách současných meta a funguje jako devastující generátor regrese pohledem.

Po zavěšení přeživších až čtyřkrát, Generátor s největším pokrokem exploduje, způsobující masivní trest opravy. Pokud na tom v té době nikdo nepracuje, bude to i nadále ustoupit a zmenšit šance na pozůstalé na útěk.

Grilování a chilli

Gril a Chilli, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Cannibal’s Gril & Chilli Perk od svého vydání zaznamenal jen velmi málo aktualizací a po připojení přeživšího může pomoci najít jejich další oběť. Jakmile je přeživší závislý, Auras pozůstalých v dálce bude odhalen. Pokud vám chybí aura, znamená to, že přeživší je blízko.

To dává vrahovi více příležitostí, jak se rozhodnout, kam se vydat na další. Jdete lovit pozůstalé, které můžete vidět, nebo hlídat oblast v naději, že najdete přeživší, které jste nemohli?

Zkorumpovaný zásah

Zkorumpovaný zásah, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Když byl propuštěn zkorumpovaný zásah s morem během kapitoly „Demise of the Faithful“ Blokujte tři generátory, které byly nejvzdálenější od vraha Na začátku zápasu.

Po několika vylepšeních na meta však nyní přichází s upozorněním. Přestože je stále schopný blokovat generátory na začátku zápasu, nyní to deaktivuje, jakmile vrah vloží do umírajícího stavu přeživšího.

Strach

Fearmonger, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Se současnými meta točícími se výhodami o vyčerpání Pružný a Sprint BursT, stejně jako pro toto zavedené v kapitole End Transmission, Fearmonger potrestá přeživší, kteří se rozhodnou držet se svého cíle.

Když se přeživší dotkne generátoru, stanou se Vyčerpaný a slepý, což znamená, že nemohou okamžitě utéct a nemohou využít své schopnosti čtení aury, dokud se nepřestanou dotýkat generátoru.

  • Pokud se chcete odemknout další výhody s drahými body Bloodpoints, nezapomeňte se podívat na naši průvodce denními kódy denního světla

Nech to nejlepší na konec

Zachraňte to nejlepší za poslední, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvých denním světle

I když je to jediná posedlost na tomto seznamu, je to nepochybně nejmocnější z nich. Představeno během Halloweenské kapitoly, ušetřit to nejlepší pro poslední je učitelná výhoda pro tvar a redukuje cooldown animaci poté, co zasáhl přeživší, který není posedlostí.

V posledním velkém metaovém otřesu, uložte to nejlepší pro poslední obdržení významného buff, který zvýšil množství Animace cooldown byla snížena. Avšak s novými aktualizacemi, které mění způsob, jakým zabijáci mohou chránit háčky, může tato potíže v budoucnu vidět některé změny, takže ve svém současném stavu využijte maximum ve svém současném stavu.

Bamboozle

Bamboozle, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Krátký a jednoduchý, tento klaun Perk Blokuje okna poté, co to zabiják klenul. I když se to nemusí zdát jako moc, může to vytvořit mnohem dynamičtější pronásledování a bude mít na nohou přeživší přemýšlet o tom, kam se vydat na další. Může je dokonce přesvědčit, aby předchůdce zahodili vzácnou paletu boha.

Strojové učení

Strojové učení, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Nový přírůstek do fondu Perk se zavedením singularity, strojového učení, jako je Make, ve skutečnosti vyžaduje, aby přeživší dokončili své cíle. Výsledný však Nezjistitelné Stav, spolu s dalším spěchem nepochybně chytí mnoho přeživších mimo stráž.

Je něco děsivějšího než nemesis, která k vám běží, aniž by to věděla, je tam?

HEX: DEVOUR HOPE

Hex: Devour Hope, jeden z nejlepších zabijáků v mrtvém světle

Zatímco hexové výhody mohou být z pohledu hraní sporné, nikdo není smrtelnější než Hag’s Hex: Devour Hope. Jak tento hex staví tokeny, stává se o to devastující. Pokud není včas očištěno, může to dokonce umožnit zabijákovi Pamatuj na smrt na přeživší a předčasně ukončit svůj čas v mlze.

Pokud si chcete tento začarovaný hex udržet déle, stojí za to spárovat s hexem Blight: nehynoucí, pro tento další kousek ochrany.

  • Nezapomeňte si prohlédnout našeho průvodce na mrtvých mapách denního světla, abyste si mohli zvyknout na nejnovější lovecké pozemky

HEX: Nedychnutí

Blight, který nosí rezidentní zlý William Birkin Cosmetic, se svým Perk Hex: nehynoucí, jeden z nejlepších výhod v denním světle

Zatímco hexy mohou být některé z nejsmrtelnějších výhod v repertoáru vraha, mohou být snadno zlomeny a po zbytek zápasu jsou ztraceny. HEX: Nehodnocení – plísň – nabízí trochu další ochrany.

Když je hex: Nedychnutí je ve hře, pokud máte jiný hexový totem, který je očištěn, bude to místo toho nehynoucí, které se ztratí. Účinně to funguje jako a vějička a znamená, že přeživší budou muset zlomit jeden další hex, než se dostanou ke svému skutečnému strašlivému cíli.

Stezka trápení

Popravčík s Trail of Torment, jeden z nejlepších výhod, který je třeba použít v mrtvém světle

Když byl původně propuštěn s popravcem a přidáním kapitoly Silent Hill, Trail of Torment měla několik upozornění, které ji zabránilo tomu, aby se stal meta pobouřením. Jmenovitě, že by se deaktivoval po zranění přeživšího. Protože však tento aspekt odstranil, stal se mimořádně mocným.

Být schopen kopat generátor, aby se stal nezjistitelným, může přinést některé jedinečné tajné hry pro vrahy, kteří by normálně neměli tajný aspekt. Doporučujeme jej používat s Po aktivaci své síly Abyste mohli spěchat na přeživší a zasáhnout je, než vědí, co se blíží.

Rychlá brutalita

Xenomorph Wit Rapid Brutality, jeden z nejlepších výhod, který je třeba použít v mrtvém světle

Se zahrnutím mimozemské kapitoly má Xenomorph několik silných výhod, které mohou vyčichat přeživšími a sledovat je dolů. Rychlá brutalita je však výhoda, která mění způsob, jakým funguje hlavní mechanik hry. Odstraněním krvežíznivosti je místo toho nahrazena Spěch, který vám pomůže dohnat zraněnému pozůstalému.

Tento výhoda by se skvěle běžela s jinými výhodami, které vám umožní urychlit pronásledování, zejména zachránit to nejlepší za poslední. Je nezbytné, aby to bylo možné dohnat pozůstalým v pronásledování, a to pro vás přidává novou dimenzi.

A to jsou jedny z nejlepších zabijáků Mrtvý za denního světla. S neustále se měnící meta mohou tyto změny v přicházejících aktualizacích, takže se ujistěte, že budete kontrolovat jakýkoli vývoj.