Top 7 nejlepších kooperačních průzkumných her v roce 2023 – The Ultimate List, 10 Top 10 Cooperative Adventure Board Games – Co -op Destor Games

Top 10 kooperativních dobrodružných herních her

Rok: 2012 | Hráči: 2-4

Top 7 nejlepších kooperačních průzkumných her v roce 2023-konečný seznam

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Pokud existuje jedna fascinující věc o hrách pro více hráčů kromě zabití vašich nepřátel, je to, že dostanete příležitost prozkoumat otevřené světy a odhalit, co vám svět nabízí.

Když se těšíte na kopání, neexistuje žádné sucho takových her, ať už hledáte zdlouhavou zábavu, která by vedla nebo více zájem o multiplayer se svými přáteli.

Některá známá jména v tomto odvětví týkající se průzkumu pro více hráčů v roce 2023 zahrnují Minecraft, nehromadějí hladovění, moře zlodějů a další.

Tento článek zkontroluje prvních sedm kooperativních průzkumných her z roku 2023. Proč nezačneme?

Obsah ukázat

Top 7 kooperačních průzkumných her v roce 2023

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Když analyzujete trend posledních několika let, zjistíte, že kooperativní hry byly docela populární, a v roce 2023 je k dispozici mnoho vynikajících titulů, které můžete hrát v roce 2023.

Neexistuje žádný lepší pocit, než mít několik členů týmu po vaší straně, abyste mohli zdvojnásobit herní zábavu a pobavit se. Jak byste mohli při vyzkoušení nového multiplayera uvést své přátelství na velký test?

Někdy to nejde jen o odkládání příšer, které se přicházejí, protože to je skutečný čas testování, kdy se dozvíte, kdo je váš skutečný přítel a po vaší straně vždy!

Ať už jde o budování úžasných věcí se svými přáteli nebo jen chtít, aby vám pokryli nejlepší kooperační průzkumné hry, zatímco vy se střídáte své nepřátele, kooperační průzkumné hry mají pro vás všechno.

Pojďme se tedy podívat na hry pro průzkum více top 7, které jsou neuvěřitelně populární v roce 2023 níže.

1. Vermintide 2

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Vermintide 2 je hra Horde, která rychle upouští oko každého hráče a hledá nekonečnou herní zábavu a zábavu. Tato hra je nekonečný průvod fantasy rvačky, A není pochyb o tom, že se jedná o klasickou hru pro více hráčů, že každý hráč musí hrát alespoň jednou.

Rozmarný vesmír této hry je docela fantastický, protože absorbuje každý hráč sám o sobě a nejlepší kooperační průzkumné hry.

Je toho hodně pro vás prozkoumat, když stavíte svět se svými přáteli. I když nemáte předchozí znalosti o Warhammer Universe, Není třeba se bát, protože je dobré jít. Koneckonců, je to nejvíce Akce zaměřené na multiplayer GAME si můžete užít v roce 2023!

2. Moře zlodějů

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Už jste si někdy představovali pirát, útočící lodě plné zlodějů na lov na bohatství na nezmapovaném ostrově? Pokud vás to netestuje k prozkoumání více útesů, pak nevíme, co bude! Tato hra má co nabídnout, protože Postupuje pomalu, Takže musíte být trpěliví se všemi výzvami.

Máte více příležitostí získat různé odměny a plnit své úkoly. Nejlepší část o multiplayeru v této hře je, že můžete setkat se se svými přáteli, A pak všichni musíte využít své zbraně k zabití svých nepřátel na cestě.

Je to váš svět ve hře a vy se rozhodnete, jak hrát nejlepší kooperační průzkumné hry, když budete čelit ostatním členům posádky na moři.

Můžete také Bitva s ostatními hráči na poklad nebo si užijte blízké bojeT použití zbraní, které jste vytvořili a shromáždili na moři.

Je to hra pro dobrodružství pro ty, kteří rádi prozkoumávají a vždy hledají něco nového. FPerspektiva první osoby v moři zlodějů je čistá sláva a nikdo takový neexistuje.

3. Deep Rock Galactic

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Hra Shooter Person ThisfIrst je pro vás ta pravá, když hledáte vzrušující boj které pro vás mají fantastické mise. Nejlepší na tom je, že do hry neustále přicházejí více upgradů.

Hraní této hry je hlavně o fantastické týmové práci a Hraní smyčka je také docela fascinující.

Pokud si užijete hry s první osobou, máte všechny ingredience pro neuvěřitelný zážitek pro více hráčů právě zde. Tato hra je druhem, protože vám umožňuje pokaždé, když Blue Gem výplně.

Každá třída v této hře vám poskytne různé mechaniky, včetně háček a zbraň ziplina. Mise v této hře jsou jedinečné a vzrušující, protože jde o zabití dalších šéfů na vaší cestě a objevování minerálů.

I když máte počítač s průměrnými specifikacemi, bude běžet hladce bez zpoždění s jedinečným grafickým nastavením. Když se rozhodnete vzít rychleji, znovu načíst, můžete vždy ušetřit 1.5 sekund během bitvy!

Významným aspektem této hry je, že všechny třídy se navzájem doplňují. Vzhled těchto příšer znamená začátek zlověstnější fáze.

4. Destiny 2

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Tohle je hra pro více hráčů zdarma zdarma hrát online a jedna z nejlepších střelců z první osoby z roku 2023. Nejlepší část této hry je, že můžete hrát se svými přáteli nebo proti zápasu dobře. Mezi různé způsoby multiplayeru v této hře patří PVE a PVP.

Začnete v této hře jako Supervelmoc opatrovník, A existují různé činnosti, ve kterých se musíte oddávat, když se chcete vyrovnat. Pokud hledáte průzkumnou hru pro více hráčů.

Pak je to hra, kterou byste měli hrát, protože se nebudete cítit spáleni při prvním hraní této hry. V Destiny 2 je toho tolik práce a prozkoumat.

Neexistuje žádný způsob, jak se na chvilku ocitnete nudit, protože planety jsou příliš krásné a netvoří vás.

Tato hra vyniká, pokud jde o útok s klanem několik hodin zábavy.

5. Minecraft

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Když mluvíme o Minecraftu, neexistuje žádný zvláštní konec hry; Můžete si vytvořit svůj svět, jak chcete.

Svět je obrovský a plný mnoha zdrojů, abyste prozkoumali a vytvořili nástroje, které potřebujete k vytvoření všeho, co ve hře chcete.

Ať už jste kreativní hráč nebo hledáte jednoduchý průzkum po celém otevřeném světě, tato hra pro vás má vše, protože je to nejlepší dobrodružná hra v roce 2023.

Režim přežití vám umožňuje spojit se se svými přáteli a postavit úkryt, aby přežil nebezpečné situace. Existují však konkrétní pravidla a předpisy, když jste v režimu dobrodružství, protože jste na konkrétní mapě.

6. Trvá to dva

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Pokud jde o hry pro průzkum multiplayerů, trvá to dva druhu, protože, jak všichni víme, Hazelight je vždy o krok dopředu při vytváření nejvíce záhadných her vůbec. Začnete v těle páru podobného panenku na pokraji rozvodu, když čelíte několika výzvám.

Je to emocionální příběh, protože zahrnuje dvě postavy zamilované do sebe. Nebojte se, pokud jste svobodní! Můžete to hrát se svým přítelem, pokud si oba slibujete, že se do konce hry nezamilujete. Koneckonců to trvá dva, pamatujte?

7. Stardew Valley

Nejlepší kooperační průzkumné hry

Stardew Valley je pixelovaná hra pro více hráčů, kde vy a váš přítel můžete město prozkoumat společně nebo individuálně. Je to hra, která vás určitě postaví na hodiny broušení, protože to není vaše průměrná zemědělská hra.

Takže se nakloněni jít tam a omladit život jeden krok po druhém, když hrajete Stardew Valley.

Poslední myšlenky

Někdy se chcete spojit s postavou hry a mít pocit, že jste součástí světa, a proto jsou průzkumné hry tak populární. Chcete mít pocit, že jste jedním z nich a vejde se do otevřeného světa dobré průzkumné hry.

Je to jen někdy o hře, protože často chcete vybudovat vyprávění kolem hry a prozkoumat, jak jdete.

Top 10 kooperativních dobrodružných herních her

Top 10 nejlepších kooperativních herních deskových her

Právě teď existuje spousta kooperativních dobrodružných her. Průzkumné hry, hry pro přežití, hry na hraní rolí a několik dalších typů her jsou často také považovány za dobrodružné hry, takže to byl docela těžký seznam. Spíše než jen výběr nejlepších kooperativních her, které jsou označeny jako „dobrodružné hry“, jsem si vybral hry, které mě a moji skupinu neustále dělají cítit jako bychom se chystali dobrodružství.

Toto je jeden ze seznamů, které budu muset pravidelně aktualizovat, protože existuje spousta dobrodružných her, které jsem ještě neměl šanci hrát. Vlastně mám hned vedle mě pár her, které by mohly skončit na tomto seznamu. Jo, takže pravděpodobně bude spousta aktualizací.

Pojďme k tomu! Níže najdete některé z nejlepších kooperativních dobrodružných deskových her, které můžete získat hned teď!

10. Smulhaven

Smulhaven-preview

Rok: 2017 | Hráči: 1-4

Opravdu nedostanu dobrodružný pocit od většiny procházení dungeonů, ale Gomhaven je jednou z výjimek. Jistě, je to jedna z nejoblíbenějších kooperací mé skupiny většinou kvůli své fantastické mechanice, ale postupu postavy, průzkum, dědictví a jen cestování po celém světě se cítíte, jako byste se cítili jako na epické dobrodružství. Je to humongous hra – důvod I ještě pořád Nekontrolovali jste to – ale stojí za to se podívat, pokud máte skupinu, která jí může věnovat 100+ hodin.

9. Následky

Recenze následků - obal

Rok: 2019 | Hráči: 1-4

Aftermath je velmi solidní vyprávění dobrodružné hry a snadno se doposud oblíbená moje skupina pro dobrodružné knihy o dobrodružných knihách Jerry Hawthorne. Psaní je vynikající, procházení dobrodružství s vašimi napájenými hlodavci je hodně legrace a systém kampaně způsobuje změnu post-apokalyptického světa, když hrajete ve hře. Funguje stejně dobře jako rodinná hra a jako hra kampaně, kterou může hrát skupina dospělých hráčů, což je něco, co o většině ostatních kooperačních her nemůžu říct.

8. Dračí oheň

Recenze deskové hry Dragonfire - obal

Rok: 2017 | Hráči: 2-6

Dragonfire je vynikající dobrodružná hra na budovu. Jdete na dobrodružství ve vesmíru Dungeons & Dragons, ale opravdu nemusíte být hráčem D&D, abyste se bavili hraní této hry. Je to jen spousta legrace budování vašich paluby a sledování, jak se vaše postavy zlepšují a zlepšují, když se pohybujete kampaní. V tomto je spousta spolupráce a příběhové bity dělají práci, aby vás udržovaly ponořené do celého.

7. Maximální apokalypsa

Rok: 2018 | Hráči: 1-6

Maximální apokalypsa je jednou z oblíbených her mé skupiny, která se v těchto dnech hraje. Je to mechanicky docela jednoduchá hra, ale tyto mechaniky pomáhají tématu prosvítat. Hra vás vyvíjí pod neustálým tlakem, abyste našli věci, které potřebujete najít, bojovat s příšerami, které jsou v cestě, a dostat se z Dodge, než se situace stane nezvládnutou. V hlavní hře je tucet misí a všechny tyto mise mají dobrou hodnotu přehrávání.

6. Pán prstenů: Journeys in Středozem

Journeys Lord of the Rings v recenzi na Středozem - obálku

Rok: 2019 | Hráči: 1-5

Je to opravdu těžké ne Cítíte se, jako byste byli na epickém dobrodružství při hraní Pána prstenů: Journeys in Středozem. Velké mapové dlaždice přinášejí na stole na Střední zemi a hra má jeden z nejlepších akčních/testovacích systémů, které najdete v kooperativní deskové hře. Je to hra založená na aplikacích, ale v tomto případě mi to nevadí. Je to skvělá hra LOTR Adventure, zejména pro skupiny s 3-5 hráči.

5. Šampioni Hary

Šampioni Hara Review - obal

Rok: 2018 | Hráči: 1-4

Šampioni Hara je tak skvělá hra. Svět, na kterém se hraješ, při hraní, často vás nutí změnit své strategie za běhu. Vaším cílem je růst co nejsilnější, jak jen můžete prozkoumat svět a pak sundat jednoho z mocných darebáků. Postavy jsou všechny jedinečné a zábavné hrát a existuje spousta náročných scénářů, které můžete hrát.

4. Legendy Andor

Legends of Andor Review

Rok: 2012 | Hráči: 2-4

Pokud máte rádi dobrodružné hry a jste také velkým fanouškem logických her, Legends of Andor může být pro vás perfektní kooperativní hra. V této hře projdete řadou dobrodružství ve snaze zastavit nepřátele, než převzali vaše království, a to vše, zatímco se po cestě stává silnějším. Je to vynikající hra fantazie-adventure s některými z nejlepších uměleckých děl deskových her, které kdy uvidíte.

3. Mage Knight

Mage Knight Review

Rok: 2011 | Hráči: 1-4

To, co dělá Mage Knight špičkovou deskovou hrou na špičkové dobrodružství, je to, že vám dává do značné míry úplnou kontrolu nad tím, kam jdete, jak rozvíjíte své hrdiny, co prozkoumáte a s kým bojujete. Je to jedna z nejtěžších kooperativních her, ale určitě stojí za to si udělat čas, abychom se naučili, jak ji hrát, pokud hledáte bohatý dobrodružný zážitek s nějakou zábavnou budovou paluby smíchané.

2. Pán prstenů: LCG

Lord of the Rings the Card Game Review

Rok: 2011 | Hráči: 1-2

Jedním z mnoha důvodů, proč Lord of the Rings: karetní hra byla tak dlouho oblíbená, protože Fantasy Flight pro to neustále vydává skvělé nové dobrodružné balíčky. Je to jedna z oblíbených dvou hráčů mé skupiny, protože nám umožňuje hrát jako téměř kterýkoli z populárních hrdinů LOTR a bojovat s nepřáteli na známých místech po celém světě.

1. Robinson Crusoe

Robinson Crusoe Second Edition Review - Cover

Rok: 2012 | Hráči: 1-4

Tento výběr by neměl být žádným překvapením pro každého, kdo viděl tento seznam. To, co dělá Robinson Crusoe: Adventures on the Proyd Island tak úžasná dobrodružná hra je to, že vždy vypráví skvělý příběh. Dostanete se do světa hry a je to jen výbuch prozkoumávání ostrova, budování užitečných předmětů, lovu a pokusu o dokončení vašich cílů. Robinson Crusoe je snadno oblíbenou dobrodružnou hrou mé skupiny a naše nejlepší hra na přežití.