Торговая площадка сообщества Steam: результаты по запросу: Counter-Strike: Global Offensive, куратор Steam: CS: Go Skins Trading Forum Forum

CS Go Skins Steam

Скрыто

CS Go Skins Steam

Торговая площадка
Продавайте преbro ччастникам с и и кошельр steam кошельк &.

Продавайте преbro ччастникам с и и кошельр steam кошельк &.

Результаты по запросу:

Кейс «грёзы и кошмары»
Counter Strike: globální útočné
Кейй «революция»
Counter Strike: globální útočné
Кейс «разлом»
Counter Strike: globální útočné
Гремучий кейй
Counter Strike: globální útočné
Кейс «змеиный у staroří»
Counter Strike: globální útočné
Оружейный кейй операци «прорыв»
Counter Strike: globální útočné
Гамма-кейй
Counter Strike: globální útočné
Хромированный кейй #3
Counter Strike: globální útočné
Перчаточный кейй
Counter Strike: globální útočné
Кейс «запретная зона»
Counter Strike: globální útočné
Результаты 1 – 10 из 20 335

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. Часть географических сведений на эом сайте предоставлена ​​geonames.org.
Политика конфиденциальности | Правовая информация | Соглашение подписчика Steam | Файлы Cookie

CS Go Skins Steam

П подписках подписатьс

Скрыто

Příběhové hardcore/neformální zážitky a také méně známé hry. Budu kontrolovat všechny druhy herních žánrů, takže se těším na řadu rozmanitých a pokročilých recenzí na vrcholu až nejméně hraných her.

Недавние рекомендации

Рекомендовано 18 декабря 2020

«2B, není toho nic jiného. Přišel jsem, viděl jsem, líbil se mi. konec příběhu. Pokud můžete počkat na prodej, doporučuji to, ale určitě to stojí za plnou cenu, včetně DLC. Bavte se hraní!»

Рекомендовано 18 декабря 2020

«Hardcore fanoušek Batman a já si velmi vážím času, úsilí a detailů, které zapouzdřili v tomto mistrovském díle. Otevřený svět, intelekt smaší a adrenalin čerpání hraní nezklame »

Рекомендовано 4 сентября 2020

«Jedná se o úžasný 2D plošinka s skvělou mechanikou a brilantními zvukovými efekty. Má dobrou linii příběhu a dobrou grafiku pixelů. 8/10 Určitě doporučuji koupit tuto hru.»

Рекомендовано 4 августа 2020

«Extrémně stará hra, ale stojí za to hrát ve všech směrech. Hra Thos má tolik obsahu příběhu jako Dark Souls III je těžká! Tato hra je nutností vyzkoušet, ne -li a musí mít, mnoho různých postav/příběhových linií.»

Рекомендовано 18 мая 2020

«Velmi dobře vyrobené, ale ne příliš náročné, pokud jde o mozkovou sílu, není vhodné pro děti. Rozhodně stojí za to za 5 $ na prodej 8/10 Jsem velkým fanouškem Sherlocka Holmese, zkuste tuto hru, to stojí za to »

Рекомендовано 18 мая 2020

«Máte rádi bolest? Máte rádi magii? Líbí se vám ráda, když si bijete hlavu na žebřík, když ji sklouznete?. Pak si koupte tuto hru! Brzy přijde do VHS a Gameboy. Vážně jsem to s žebříkem BTW, 9/10 »

Рекомендовано 18 мая 2020

«Toto je dobrá hra s úspěchem za 0 $.49 na prodej. Má chyby, používá hodně RAM a upřímně řečeno není dobré. Ale pro téměř 5k úspěchy za 49 centů je dobrý obchod, trvá jen 10 minut.»

Рекомендовано 16 мая 2020

«Připravte se na rozbití, chytání a tašky v nejočekávanější hře za poslední desetiletí. Sci-fi, otevřený svět, super grafika náročná a hodnota 60 $ na hraní tohoto mistrovského díla. Rozhodně stojí za váš čas »

Рекомендовано 14 мая 2020

«Pohlcující děj 3RP Horror/Thriller, který vás udrží na okraji vašeho sedadla/gauče/postele/stolu/stacionárního objektu. 8/10 »

Рекомендовано 13 мая 2020

«Jedna z nejlepších her Red Dead na Zemi musíte hrát hru, abyste znali hru. 10/10 Úžasná grafika a bezproblémový příběh, naprosto úžasné.»

Parní

Counter Strike: globální útočné

Steam je tržiště pro parní předměty, zejména pro CS: Go Skins and Eflation. Platforma byla založena asi před 20 lety, na 12. září 2003. Steam je v současné době provozován společností Gabe Newell a Mike Harrington s ústředí Bellevue, Washington, USA. Společnost parní trh a společnost byla prověřena Csgoskins.GG a považováno za důvěryhodné Podle všech našich standardů.

Popularita

Pára je hodnocena 1.8 z 5 s více než 2.7k recenze na TrustPilot. Platforma Steam obdržela přibližně přibližně 161.2m návštěvy Během posledního měsíce. V současné době existují 20.4K různé položky k dispozici na trhu, s celkem 45.8m uvedené nabídky. Kombinovaná hodnota všech CS: Go Skins, které jsou v současné době k dispozici na parním trhu 12 $.7m.

Typ trhu

Steam je trh P2P (peer-to-peer). To znamená, že když se položka prodává na páře, je obchodována přímo z inventáře parního prodávajícího do inventáře kupujícího Steam. To má tu výhodu, že prodejci mohou uvádět své položky na více tržišti současně, protože nemusí ukládat kůži na jednotný trh. Nevýhodou je, že když je položka prodána, musí prodejce ručně schválit obchod, který způsobuje zpoždění kupujícího. P2P Marketplace má určité výhody pro prodejce, ale zkušenost kupujícího není tak hladká.

Jediný oficiální trh

Trh Steam Community Market (SCM) je virtuální obchodní platforma od Valve a jediným oficiálním trhem pro CS: Go Weapon Skins a všechny ostatní parní položky včetně obchodních karet, parní emotikony, pozadí nebo herních položek. Trh Steam byl vydán v květnu 2013 spolu s vydáním karet Steam Trading Cards, které se používají k vyrovnání profilů Steam. To je také považováno za nejbezpečnější místo pro nákup nebo prodávání CS: Go Skins, protože trh je vlastněn samotným Valve a šance na scammed jsou prakticky nulové.

Uživatelé a popularita

Je samozřejmé, že trh Steam Community je nejoblíbenějším trhem pro nákup nebo prodávání kůží pro CS: GO nebo jakákoli jiná parní hra. Miliony hráčů používají platformu každý den k nákupu a prodeji virtuálních předmětů ze všech her napříč Steam. Trh s parníkem je preferován obrovskou částí velkých i malých obchodníků kvůli jeho rychlému a bezproblémovému procesu a neustále rostoucímu počtu uživatelů. Položky na trhu Steam Community jsou obecně ceny kdekoli mezi 0 $.03 až tisíce dolarů.

Poplatek za prodejce

Trh Steam Community trh účtuje „poplatek za transakci parního“ za 5% hodnoty položky pro každou položku prodanou na trhu. Kromě toho je zde také „poplatky za specifický pro hru“ 10% za určité hry, jako je CS: GO a DOTA 2, které se hromadí na vrcholu 5% parního poplatku. Kombinovaný poplatek asi 15% odrazuje mnoho uživatelů od transakce na trhu Steam Community, protože banda webových stránek třetích stran, jako je Buff163, umožňuje hráčům prodávat kůže s výrazně menšími tresty.

Nákup a prodej položek

Trh Steam Community umožňuje svým uživatelům nakupovat a prodávat předměty jednoduchým a bezproblémovým způsobem, díky čemuž je platforma skvělou volbou pro obchodníky, kteří hledají své předměty pro některé fondy rychlé peněženky. Kupující si mohou doplnit své peněženky prostřednictvím skutečných peněz a utratit zůstatek peněženky za nákup kůže z trhu, zatímco prodejci mohou umístit jakoukoli obchodovatelnou položku ze svého inventáře Steam na prodej na trhu podle jejich vůle. Jakmile je položka prodána, jsou prostředky automaticky přidány do parní peněženky prodávajícího v jejich nativní měně.

Tyto fondy parní peněženky pak lze použít k nákupu dalších kůží z trhu, her z obchodu Steam nebo jakýkoli jiný obsah dostupný ke koupi na Steam, ale nelze je převést na skutečné peníze.

Výhody používání SCM

Existuje spousta výhod, které si uživatelé užívají při nákupu nebo prodeji kůže na trhu Steam Community. Tyto zahrnují:

Rychlý prodej

Vzhledem k tomu, že parní trh je nejoblíbenějším trhem pro obchodování s kůžími, jsou položky prodávány mnohem rychlejším tempem než jiné tržiště třetích stran. Uživatelé mají také možnost „rychlého prodeje“ položek za ceny „koupit objednávku“, aby okamžitě prodali své položky za menší hodnotu, což je velmi užitečná funkce, když potřebují naléhavé prostředky.

Široká škála kůže

S výjimkou některých extrémně vysoce kvalitních kůží lze téměř všechny položky snadno najít na parním trhu ve významných objemech, což činí platformu skvělou volbou pro uživatele, kteří čelí potížím při hledání požadovaných kůží na jiných trzích třetích stran třetích stran.

Bez rizika

SCM je jediným oficiálním trhem pro obchodování s CS: GO ILDY, umožňuje uživatelům obchodovat s kůží v bezrizikovém prostředí. Obchodování na trzích třetích stran může často vystavovat novější uživatele riziku scammed, a proto se mnoho uživatelů rozhodlo utratit další transakční poplatek za bezproblémový obchodní zážitek.

Nejjednodušší způsob obchodování s kůžími

Obchodování na trhu komunity Steam nevyžaduje, aby uživatelé zadali informace o účtu na žádných webových stránkách třetích stran, protože trh může být provozován prostřednictvím samotného klienta Steam. To je důvod, proč mnozí považují SCM za nejjednodušší způsob obchodování s kůžími a je to také jeden z klíčových důvodů za rozšířenou popularitu parního trhu.

Nevýhody používání SCM

Seznam výhod, které si uživatelé užívají při používání trhu s komunitou Steam. Pojďme se podívat na nevýhody používání trhu Steam Community pro nákup a prodej kůže:

Vysoké transakční poplatky

Neuvěřitelných 15% transakčních poplatků za prodej jakéhokoli CS: Go Skin na trhu Steam Community je nepochybně největším důvodem, který tlačí obchodníky z trhu s vlastněním ventilu. Jak již bylo zmíněno dříve, tržiště třetích stran často nabízejí uživatelům mnohem lehčí transakční poplatek, díky nimž jsou lepší alternativy pro obchodníky, kteří hledají co nejvíce zisku za transakci. Největší tržiště kožních trhů třetích stran, Buff163 umožňuje uživatelům prodávat předměty s Emisely 2.5% prodejní poplatky za transakci.

Neschopnost vydělat

Trh komunity Steam neumožňuje uživatelům vydělat peníze na parní peněženku za skutečné peníze, což znamená, že uživatelé jsou omezeni na používání svých peněženek na nákup předmětů prostřednictvím Steam. Na druhou stranu většina trhů třetích stran umožňuje uživatelům vydělat své prostředky ve skutečné peníze, což z nich dělá lepší alternativy pro obchodníky, kteří se snaží prodat svůj inventář, aby vydělali nějaké peníze.

Dražší kůže

Obecně řečeno, položky na trhu Steam Community jsou dražší než na jiných trzích třetích stran. To je přímý důsledek skutečnosti, že uživatelé nemohou vydělat své fondy parní peněženky, ale mohou tak učinit při obchodování na jiných trzích. Z důvodu výše uvedeného důvodu nemusí být výplata ve svých skutečných penězích na peněženku na nákup kůže nejlepší nápad. Položky na parním trhu jsou vyšší ceny než jiná tržiště, nákup zbraní z trhů třetích stran pomocí skutečných peněz bude pravděpodobně poskytovat větší hodnotu za vaše peníze, než je vyplatit prostřednictvím samotné Steam.

Nedostupnost určitých kůží

Vysoká úroveň CS: Go Skins jako AWP Dragon Lore nebo Medusa jsou často viděny jako na skladě na trhu Steam Community. Jsou však k dispozici v hojnosti na některých trzích třetích stran, jako je Buff163. To nutí vysoce úrovně obchodníků s pokožkou, aby se vyhnuli trhu s parním a uchýlili se k webovým stránkám, jako je Buff, aby se obchodovaly.