Tower of Fantasy: Jak získat ovládací stanici Voyager, Tower of Fantasy: Jak odemknout Voyager | Nerd Stash

Tower of Fantasy: Jak odemknout Voyager

Tower of Fantasy vzala herní svět Gacha Storm. I když se to nezbavilo Dopad Genshin Přesto je to velký uchazeč. Od přizpůsobení velké postavy, aby dokonce umožnil hráči používat vozidla. Jeden z Věž fantazie Vozidla jsou . Toto je jeden z Věž fantazie namontuje, že hráči mohou odemknout po několika krocích. Dnes vám v této příručce chceme říct, jak odemknout vozidlo. Takže, pokud jste připraveni urychlit průzkum krásné mapy světa Věž fantazie, přepněte! Protože jsme připraveni vám pomoci získat tuto úžasnou horu.

Tower of Fantasy: Jak získat ovládací stanici Voyager

Tower of Fantasy Jak získat ovládací stanici Voyager

Řídicí místnost Voyager, také označovaná jako „Voyager Control Station“, je součástí vozidla Věž fantazie Pro horu Voyager, futuristické, ale moderně vypadající létající auto horká kola -Styl kapuce, raketové trysky a řídítka motorky. Toto vozidlo je sestaveno pomocí čtyř částí: motor Voyager, Voyager Thruster, Voyager Hull a Voyager Control Room. Motor a trup se získávají během volitelného bočního úkolu a thruster je vzácný kapka davu. Pokud jde o řídicí stanici Voyager, Věž fantazie Fanoušci se musí dostat k zásobování podloženým za přístupovým kódem v oblasti Crown Mines v Aesperia.

Voyager Control Room Location in Tower of Fantasy

Umístění mapy ovládací stanice Voyager ve věži fantazie

Naštěstí je ovládací místnost/stanice nejjednodušší získat ze všech částí vozidla Voyagera Věž fantazie . Najdete jej v malém uzamčeném úložném zařízení v Seaforth Dock, orientační bod v jižní části koruny. Chcete -li otevřít elektronický zámek, musí hráči zadat “3594„Chcete -li se dostat dovnitř a přístup k dodávkovému modulu.

Příbuzný:

Tower of Fantasy: Jak vyřešit hádanky rostlin Chowchow

Díky kanálu hry Creator Creator Content tvůrce YouTube , Věž fantazie Fanoušci mohou vědět, že souřadnice umístění ovládací místnosti Voyager jsou (533..4). Buďte však opatrní před elitami Aldan Zealot, které hlídají kontejner. . Po načtení části mohou Wanderers odemknout voyager v nabídce „Vozidla“, pokud úspěšně shromáždili další tři kusy. Na druhou stranu, ti, kteří ještě nezískali další komponenty Věž fantazie.

Věž fantazie je k dispozici na PC, Android a iOS.

Tower of Fantasy: Jak odemknout Voyager

Tower of Fantasy Voyager vozidlo

Tower of Fantasy vzala herní svět Gacha Storm. I když se to nezbavilo Dopad Genshin Přesto je to velký uchazeč. Od přizpůsobení velké postavy, aby dokonce umožnil hráči používat vozidla. Jeden z Věž fantazie Vozidla jsou Voyager. Toto je jeden z Věž fantazie namontuje, že hráči mohou odemknout po několika krocích. Věž fantasy voyager . Věž fantazie, ! Protože jsme připraveni vám pomoci získat tuto úžasnou horu.

Jak odemknout věž vozidla Fantasy Voyager

Věž fantasy vogayer . K odemknutí vyžaduje některé kroky. Věž fantasy voyager vozidlo. Motor, thruster, ovládací stanice a trup. Začněme s motorem.

 • Nejprve spusťte Hyena’s Banges Base Quest. Tento úkol můžete získat na RIG FC-21. Je to na západní straně Banges. (-1224.0, 79.2). Na tomto místě se můžete dosáhnout během kapitoly 2.
 • Za druhé, jděte do Spacerift v Dock Bangees a promluvte si s robotickým strážcem jménem Lozwall.
 • Vraťte se k strážce Hyena na soupravě a získejte nové možnosti dialogu, které budou pokračovat ve věži Fantasy Voyager Questline.
 • Přečtěte si klasifikované dokumenty Hyena na soupravě. Jeden najdete na chatrči na horní části lešení a druhou na plošině s dodávkovým modem.
 • Vařte 2 prskající masové pokrmy. Můžete to udělat získáním 2 herního masa.
 • Najděte Rig FC-11 na souřadnicích (-1049.3, -962.8).
 • Promluvte si s strážcem a odpovězte na otázky. Můžete na ně správně odpovědět pomocí informací dokumentů. Poté dejte strážci maso a budete mít přístup k přívodnímu modulu obsahujícímu motoru. Věž fantasy voyager Mount.

Průvodce Tower of Fantasy Mounts

Jak získat trup voyager

 • Pokračujte v Hyena’s Banges Base Quest, promluvte si s Morgleym.
 • Musíte dát tomuto NPC nějakou ledovou jahodovou sodu. Jedno z jídel hry. Můžete to udělat s 2 medem, sycenou vodou a 2 jahody.
 • Poté jděte do bodu bodů a získejte 3 jemné dárky. Získáte od nich 3 sady nástrojů.
 • Přejděte do věže západně od Navia Bay a zadejte kód „5972“ do terminálu, který říká „varování.“
 • Pak si budete muset najít cestu do věže jihovýchodně od Navia Bay a použít komponenty konzoly, které vám předtím dal Morgley.
 • Přejděte do teleportačního zařízení v centru Navia Bay a jděte do Navia Ecological Park. Tam najdete trup uvnitř zásobníku.

Příbuzný:

Tower of Fantasy: Umístění kořeněného hamburgeru

 • Protože tento je snadný. Cestujte nejprve do přístaviště Seaforth v oblasti koruny.
 • Zadejte kód do elektronického zámku. Kód je „3594“.
 • .

Jak získat věž fantasy voyager thruster

Tento je nejtěžší, protože musíte zabít některé konkrétní nepřátele, aby to upustilo. Právě teď má komponenta méně než 1% šance na pokles, takže se připravte na zemědělství. Existuje spousta sestav, aby tento proces usnadnil. Přesto získat jeden z Věž fantazie Mounts, musíte zabít nějaké příšery. Nepřátelé, kteří hledáte, jsou ti, kteří mají jako titul „čtyři síly“. Takže, pokud chcete Věž fantasy voyager vozidlo, musíte se připravit. Přesto, i když je tento proces dlouhý, odměna je skvělá.