Tower of Fantasy: Jak změnit svůj vzhled, jak přizpůsobit vzhled postav ve věži fantazie

Tower of Fantasy: Jak změnit vzhled znaků a předvolba použití

Karan Pahuja Naposledy aktualizováno 22. srpna 2022

Tower of Fantasy: Jak změnit svůj vzhled

S Věž fantazie Nabízejí speciální Halloween-tematické kůže a předměty, hráči se bezpochyby snaží dostat ruce na nové outfit Rose Thorn Outfit. Jakmile však outfit získáte, budete ho muset vybavit, což vyžaduje, abyste změnili svůj vzhled . Naštěstí to není tak obtížné. Tady je to, co potřebujete vědět.

, Věž fantazie nenabízí vám několik tříd, se kterými byste mohli začít, a neomezuje vás na jedno konkrétní outfit, když poprvé začnete, a to ani. Ve skutečnosti můžete ve skutečnosti kdykoli změnit vzhled a pohlaví své postavy , .

Bohužel změna vzhledu v není zdarma a ve skutečnosti vás to bude stát tmavé krystaly, jedna z prémiových měn dostupných ve hře. Chcete -li však projít procesem, otevřete si batoh a klikněte na tlačítko Outfits poblíž spodní části obrazovky.

Vytváření postav ve věži fantazie

Tím se otevře nabídku přizpůsobení avataru, na kterou jste si pravděpodobně zvykli při původně při výrobě avataru. S otevřenou nabídkou můžete přizpůsobit svou postavu, jako byste je vytvářeli poprvé – to znamená, že můžete změnit vlasy, oči, nos, ústa a další atributy, jakož i vaše příslušenství, jako jsou jizvy, pokrývky hlavy, a více.

Dokončení přizpůsobení vás bude stát buď 100 tmavých krystalů nebo kosmetických poukazů. Naštěstí jsou o něco snazší vydělávat než staré mince Vera a můžete si vydělat tmavé krystaly dokončením světového průzkumu nebo dokonce přijetím týdenních úkolů, ale budete muset pro dokončit změny docela málo do herního světa.

Outfit své postavy můžete také kdykoli změnit ze stejného menu, což vám umožní přizpůsobit, jak Avatar trochu vypadá. .

 • Resident Evil Village: Shadows of Rose Review: Prostřednictvím růžových brýlí
 • Clash Royale: Nejlepší paluby Super Witch Challenge
 • Clash Royale: Schopnosti krále kostru, statistiky, nejlepší paluby

Můžete také změnit svůj simulacra, což je v podstatě zvláštní outfit a vzhled pro vaši postavu. Během hry odemknete novou simulakru, pouhým dokončením úkolů a čerpáním nových ze sekce Special Buys v nabídce.

.

Tower of Fantasy: Jak změnit vzhled znaků a předvolba použití

Zde je to, jak si můžete přizpůsobit svou postavu ve věži fantazie.

Podle Karan Pahuja Naposledy aktualizováno 22. srpna 2022

Jak změnit vzhled postavy a pohlaví ve věži fantazie

Můžete změnit vzhled své postavy ve věži fantazie. Tato hra má ve srovnání s jinými hrami jednu z nejlepších možností přizpůsobení, zejména pokud jste fanouškem anime. Ale pokud nevíte, jak si přizpůsobit, může být trochu obtěžující zjistit, jak to funguje. Takže v této příručce se podívejme, jak změnit vzhled vaší postavy ve věži fantazie, použijte předvolbu a změňte pohlaví.

Obsah

Jak změnit vzhled charakteru ve věži fantazie

Postavy Tower of Fantasy Characters a použijte předvolbu

Po postupu ve hře můžete začít měnit vzhled své postavy. Když odemknete funkce gachy hry, získáte přístup ke svému batohu. , Můžete změnit vzhled své postavy pokaždé výměnou za 100 tmavých krystalů.

 1. Otevřete hexagonální nabídku a klikněte na batoh.
 2. další, Klepněte na tlačítko Outfits.
 3. V případě, že nechcete provádět zásadní změny, můžete odtud přímo změnit svůj outfit postavy.
 4. .
  • Rysy obličeje
  • Vlasy
  • Postava

Tito tři jsou jen základy, že uvnitř je několik dalších přizpůsobení. V případě, že jste viděli online postavu někoho jiného, ​​který se vám líbí, pak existuje způsob, jak jej přímo importovat. Nejlepší na tom je, že tento proces nepotřebuje, abyste vytvořili postavu od nuly. Můžete to udělat pomocí předvoleb.

Jak používat předvolby

. .

 1. Otevřete batoh a klikněte na tlačítko Outfits.
 2. další, .
 3. Nyní, Klepněte na tlačítko lobby.
 4. Zde bude k dispozici několik vystoupení postav, které vytvoří jiní hráči. Klepněte na ten, který se vám líbí, a klikněte na ID kopírování znaků.
 5. Vyvolá to vyskakovací okno, které říká zkopírované postavy. Stiskněte tlačítko OK .
 6. To použije předvolbu, kterou jste právě zkopírovali.
 7. Pamatujte, že nemůžete použít předvolbu jiné postavy opačného pohlaví.

V této hře můžete změnit pohlaví své postavy pomocí karty pro přeměnu pohlaví. Tuto kartu lze zakoupit za 680 modrých krystalů z obchodu.

. Pokud jste zjistili, že tato příručka je užitečná a potřebujete více pomoci na jiných průvodcích, podívejte se na naše Průvodce videoher Pro jiné hry, právě tady Vylepšení hráče.

Tower of Fantasy Jak změnit vzhled a průvodce pohlaví

MMORPG není nic bez jeho přizpůsobení. Přes všechny MMOS hráči rádi roztahují své věci a dívají se na část. Věž fantazie. Abychom vám pomohli na vaší snaze vypadat dobře, sestavili jsme tuto příručku o tom, jak změnit vzhled a pohlaví Věž fantazie.

Poznámka: Budeme mít Průvodce a obsahuje rozbočovač, takže zůstaňte naladěni.

Jak změnit vzhled a pohlaví Věž fantazie

. Chcete -li to udělat, budete nejprve chtít jít do batohu. K tomu je přístupný stisknutím ESC pro vstup do hlavní nabídky a poté výběrem batohu ‘.’V nabídce na batoh, pak můžete Nachází se vpravo dole od vaší postavy. Uvědomte si, že změna vzhledu vaší postavy bude stát 100 temných nebo jeden poukaz na krásu krásy.

V rozhraní oblečení můžete volně změnit oblečení, postavu a rysy obličeje své postavy. Předvolby můžete také uložit pro případ, že chcete mít více stylů k přepínání mezi. Alternativou k vytvoření vlastního designu je importovat někoho jiného. To lze provést buď zadáním vlastního ID znaku pomocí tlačítka „Import“ nebo výběrem populárního designu komunity kliknutím na „Lobby.

Změnit svůj vzhled Věž fantazie Jediné, co musíte udělat, je vybrat tlačítko „Outfits“ nalezené v batohu.

Bohužel, změna pohlaví vaší postavy není tak snadná, jak by to mělo být. Možnost přepínače pohlaví nalezená na rozhraní znaků v současné době nic nedělá. Je to jen sociální nástroj pro sdílení vašeho sexuálního života. . To není v současné době k dispozici v globálním stavu, ale lze jej zakoupit v čínské verzi s tmavými krystaly.

Dokud není tato položka přidána, hráči, kteří chtějí přepnout pohlaví, mají omezené možnosti. Můžete buď čekat nebo začít na novém serveru. To není zdaleka ideální systém a doufejme, že úroveň nekonečné považuje za změnu v budoucnu.

je k dispozici na PC prostřednictvím oficiálního spouštěče hry.

 • Hotta Studio
 • Úroveň nekonečná
 • Věž fantazie