Trevor Philips | Gta wiki | Fandom, fanoušek GTA prosí Trevorova herce Steven Ogg, aby na něj přísahal, a doručuje krásně

Fan GTA prosí Trevor Herec Steven Ogg, aby na něj přísahal, a doručuje krásně

Contents

Trevor s vědomím, že Johnnyho gang bude pobouřen kvůli bezcitné vraždě jejich vůdce.C. a jejich průmyslové podnikání z okresu Blaine, než budou mít šanci přes pomstu. Jezdí s Wade a Ron na ztracený hangout v Grapeseed, kde Terry Thorpe, Clay Simons a další členové ztracených jsou. Během jízdy má možnost přejít přes Ashley, když křičí přes Johnnyho tělo. Po oznámení a zesměšňování Johnnyho smrti členové ztraceného ústupu na svůj hlavní úkryt gangu, aby oznámili zbytek gangu. Trevor je tam agresivně následuje ve svém Canis Bodhi s Ron a Wade značkou spolu.

GTA Wiki

Dnes si označuje deset let od počátečního spuštění Grand Theft Auto V. Tato patnáctá splátka v GTA Série je druhá nejlepší prodejní videohra v historii a může se pochlubit působivými 180 milionů kopií prodaných po celém světě. A co víc, vygenerovala ohromující globální příjmy ve výši téměř 8 miliard dolarů, přičemž čelist klesala ve výši 1 miliardy dolarů během prvních tří dnů po vydání!

Na památku tohoto milníku, GTA Wiki Sprufikoval své téma pro režimy tmavých i lehkých motivů napříč mobilními a stolními platformami po celý měsíc. Mezitím, GTA online Je tento týden v plném slavnostním houpačce s událostí GTA V 10. výročí Week, který představuje spuštění The Gauntlet Hellfire, spolu se spoustou podstatných slev a bonusů po celý týden.

Rozšiřujeme svou upřímnou vděčnost každému jednotlivci GTA V, ať už hraním hry nebo přispěním, bez ohledu na to, jak skromný nebo zdánlivě nevýznamný, GTA Wiki. Vaše odhodlání a zájem hrály roli při z něj nejrozšířenější splátku v velká automobilová krádež série dosud.

Nemáte účet?

GTA Wiki

 • Znaky v GTA V
 • Znaky v GTA online
 • Protagonisté
 • Misijní dárci
 • Vojenský personál
 • Gangsteři
 • Vůdci gangů
 • Přátelé
 • Obchodníci s drogami
 • Kanibaly
 • Rozhlasové hosté

Trevor Philips

Varování spoileru: Podrobnosti o spiknutí, koncové podrobnosti nebo obojí jsou v textu, který následuje.
Varování spoileru: Podrobnosti o spiknutí, koncové podrobnosti nebo obojí jsou v textu, který následuje.

Typ

Trevor Philips

2013

2004

Biografické informace

Celé jméno

Také známý jako

Šéf
Kapitán T
Jock Cranley
Tony
Trev
T-revor
Strýc t
Philip Trevors
Trisha
Bláznivý vole
Strašidelný
Crazy Trevor
Bláznivý muž
Úhledný
Diego Santiago

Národnost

Postavení

Místo narození

Domov

Rodina

paní. Philips (Matka)

Nejmenovaný otec

Ryan Philips (Bratr)

Hlavní přidružení

Brad Snider (Dříve)

Joe (Dříve)

Josef (Dříve)

Devin Weston (Dříve)

Steve Haines (Dříve)

Wei Cheng (Dříve)

Daisy Bell (Krátce)

Kush-Chronic (Krátce)

Zbraně

Vozidlo (s)

Podniky

Telefonní číslo

Emailová adresa

Fyzický popis

Rod

Výška

Informace o her

Se objeví v

Vyjádřeno

Co se stane ve tmě, vychází ve světle.
– Trevor Philips, Michael de Santa, v pohřbení sekery

Trevor Philips je postava v velká automobilová krádež série, která se objevuje jako jeden ze tří protagonistů Grand Theft Auto V, Spolu s Michaelem de Santa a Franklinem Clintonem a objevují se jako hlavní postava v Grand Theft Auto Online. Je vyjádřen Steven Ogg.

Trevor je kariérní zločinec a bývalý bankovní loupež s komplikovanou minulostí, který později založil svou vlastní společnost Trevor Philips Enterprises, působil s obchodováním s drogami a pašováním zbraní v Blaine County. Je to přátelé s Ronem Jakowskim a Wade Hebertem, kteří pracují pro svou společnost, a také s nejstarším a nejlepším přítelem Michaela, o kterém věřil, že je mrtvý téměř deset let poté. Je známo, že Trevor má obecně bezohledné a velmi agresivní chování, ale je také velmi loajální a hluboce respektuje všechny ty, kteří jsou mu blízké. Trevorův příběh se zaměřuje na to, jak jeho činy mají důsledky na sebe i na své přátele, a on se vyrovnává s Michaelovým minulým akcí. Trevor později se také spřátelí s třetím protagonistou, Franklin, který se mu poněkud stal mentorovou postavou.

Obsah

 • 1 Historie
  • 1.1 pozadí
  • 1.2 časný zločinec
  • 1.3 události Grand Theft Auto Online v roce 2013
   • 1.3.1 loupeže
   • 1.4.1 konec
   • 2.1 pre-Grand Theft Auto V
   • 2.2 Grand Theft Auto Online
   • 2.3 Grand Theft Auto V
   • 2.4 Cizinci a vraždy šílenců
   • 2.5 volitelných vražd
   • 2.6 vražd bez kanonu
   • 3.1 další spáchané zločiny (determinační hráče)
   • 4.1 osobnost
    • 4.1.1 vztahy s jinými postavami
    • 4.1.2 nepřátelé
    • 5.1 Grand Theft Auto V
    • 5.2 Grand Theft Auto Online
     • 5.2.1 loupeže
     • 6.1 Popis Trevoru Dan Houser
     • 9.1 Grand Theft Auto V
      • 9.1.1 oficiální snímky obrazovky
      • 9.1.2 umělecká díla

      Dějiny

      Pozadí

      Co je známo o Trevorově pozadí, je vysoce spekulativní a pochází z jeho vlastních slov. Trevor se narodil a vyrostl v Kanadě, poblíž hranice se Spojenými státy, nebo, jak to říká, „Kanadská pohraniční oblast Ameriky“. Tvrdí, že „vyrostl v pěti státech, dvou zemích“, ve „čtrnácti různých domech“, „Tři domovy péče“, „Dvě nápravné zařízení“, s „osmi otci“ a „jedna krásná, poškozená květina matky“. [3]

      Jako dítě měl historii problémů s vzteky a násilné impulsy, které zničily jeho pokusy zapadnout do společnosti. Tvrdí, že v záchvatu vzteku sodomizoval svého hokejového trenéra hokejovou hůlkou [4] a v určitém okamžiku uškrtil klarinetový hráč svým vlastním nástrojem. Tvrdí také, že zabil různá zvířata a „unášeče“ i v prvních letech svého života. [5]

      Trevorovo dětství samo o sobě bylo nešťastné. Jeho otec byl k němu fyzicky urážlivý, [6], zatímco jeho matka byla emocionálně urážlivá, nadměrná, zacházela s ním blahosklonností a viděl ho jako „zbytečného chlapce“, který se o jeho matku staral jen málo. Když byl dítě, Trevorův otec ho opustil v nákupním středisku, které Trevor později vyhořel v odvetných opatřeních. Trevor měl také bratra jménem Ryan, kterého Trevor neměl rád. Ryan zemřel při „nehodě“ před rokem 2013.

      Trevor vypadl ze školy, což je možný důvod, proč má nedostatek některých základních znalostí, jako je umístění starověkého Říma, o kterém si myslel, že je součástí Ameriky. Také odhaluje, že má problémy s gramatikou a „improvizuje“, pokud jde o interpunkci. Je možné, že měl nějaké formální vzdělání, protože během policejních pronásledování zmiňuje, že vzal noční třídu v trestním právu (ale mohl by to být sarkasmus). Trevor má dobré matematické dovednosti, je schopen přesně vypočítat cenu čtyř tun zlata během několika sekund. Při hraní golfu Trevor říká, že byl kanadským šampionem do 18 let a „téměř otočil profesionál“. Později ve svém životě Trevor zjistil, že má talent pro létající trysky. Zapsal se do letectva, aby létal stíhací letouny, ale několik dní před dokončením svého tréninku a stát se licencovaným pilotem byl Trevor považován za mentálně nestabilní „čarodějnicí“, který měl na starosti psychologické hodnocení, což vedlo k Trevorově propuštění a uzemnění na život. To znamenalo, že jeho propuštění bylo způsobeno jeho psychologickým vztahem s jeho matkou.

      Recenze expertů GameSpot

      18. listopadu 2021

      17. listopadu 2014

      Časný zločinec

      Poté, co byl propuštěn z armády, se Trevor stal unášečem a spáchal drobné zločiny podél hranice bez ohledu na konkrétní cíl. Nikdy se nedopustil žádných závažných zločinů, dokud se nesetkal s Michaelem Townleyho kolem 20 let (circa koncem 80. let), doprovázel náklad přes hranici. [7]

      Čekal na přistávací dráze, aby se setkal se svým zaměstnavatelem, a neviděl ani jednu, ale dvě terasové stezky přicházející po silnici, přestože mu bylo řečeno nákladní firma v té době „zkontrolovat reference“). [8] Michael vystoupil z prvního auta, zatímco muž, kterého Michael dříve Carjackoval, vystoupil na druhého a křičel na ně. Trevor vystřelil z vzplanutí, kterou nesl do oka druhého muže, zabil ho. On a Michael poté uložili tělo do jezera. Vzplanutí stále hořelo zevnitř jeho hlavy, když ho odhodili, což způsobilo, že pár zvracel. Po incidentu se Trevor a Michael stali přáteli a společně zahájili zločinecké partnerství. [9] [10]

      Trevorova první práce zahrnovala okrádání místa, které propláchlo šeky. Byl však chycen, protože úředník se ukázal být někdo, kdo ho znal, což vedlo k tomu, že sloužil čtyři měsíce šestiměsíční věty. Poté, co byl Trevor propuštěn, on a Michael spáchali mnoho loupeží po celém Středozápadě, i když Michaelův rozpoznatelný citace řádků z filmů Solomon Richards a Trevorův zvyk uchopit a zavraždit lidi za široké denní světlo je často držel na útěku. Postupem času si Michael vytvořil vztah a oženil se s striptérkou jménem Amanda, nakonec měl dvě děti, Tracey a Jimmy. To vytvořilo určité tření mezi trestní dvojicí, protože Michael tráví stále více času se svou novou rodinou a méně s jeho trestními činnostmi. Přesto se Trevor začal vidět jako strýc pro děti páru, dokonce sliboval pomstít Tracy, pokud by se jí někdo „mýlil“. Během následujících let se Michael stal opatrnějším jako zločinec, protože viděl, že má více prohrát, kdyby byl uvězněn nebo zabit, což vedlo Trevora k přesvědčení, že Michael jde „měkký“. O něco později se Trevor setkal s Bradem Sniderem, který by se často připojil k Trevoru a Michaelovi a spáchal loupeže společně s kontaktem jménem Lester Crest a několika dalšími spolupracovníky. Michael a Brad nedůvěřovali ani se jim nelíbili, ale Trevor do jisté míry vyšel s Bradem. Trevor řekl Bradovi o jeho víře, že Michael jde „měkký“, k němuž Brad navrhl, že odřízl Michaela a pracoval pouze mezi sebou. Trevor odmítl a věřil, že by měl zůstat loajální k Michaelovi.

      Prolog-GTA5

      Trevor a Michael zůstali partnery ve zločinu, dokud v roce 2004 neudělali nešťastnou loupež vedle Brada a nejmenovaného útěkového řidiče v Ludendorffu v North Yankton. Tajně se Michael uzavřel dohodu s zkorumpovaným agentem FIB Dave Nortonem, aby opustil svůj život zločinu a začal znovu se svou rodinou v Los Santos. Plán zahrnoval skupinu okrážející hotovostní skladiště, následoval ji, aby se dostali do Rendevous bodu, kde by Dave zastřelil Trevor a předstíral, že zastřelí Michaela, který by pak předstíral, že je pohřben na hřbitově Ludendorff, než se skutečně přestěhoval do Los Santos s jeho rodinou. Heist zpočátku běžel relativně hladce, dokud Trevor nezabil strážce, který držel Michaela na střelnici, příchod policie, se kterými skupina musela bojovat, sotva se podařilo dostat se k jejich útěkovému autu. Když jeli do bodu Rendevous, kde jim bylo řečeno, že na ně čeká vrtulník, jejich řidič byl zabit policií a Michael byl nucen vzít vola. Jejich plán byl zasažen poté, co byl jejich vozidlo zasaženo protijedoucím vlakem na železničním přechodu a zničeném. Michael trval na tom, že se drží plánu, a začali chodit při hledání vrtulníku. Poté byli přepadeni Dave Nortonem, který vystřelil na trio, místo toho chyběl Trevor a Fatálně zraněný Brada, než znovu střílel a „zranil“ Michaela. Trevor odmítl opustit své přátele a pokusil se bojovat s policií, dokud mu unavený Michael neřekl, aby se zachránil, a Trevor neochotně neunikl.

      V důsledku neúspěšné loupeže Trevor i Michael se navzájem považovali za mrtví. Trevor nebyl schopen získat přístup ke svým úsporám, protože jeho identita byla foukaná, ale bez ohledu na to se podařilo vyhnout policii několik let a vytvořil si nový život ve venkovském městě Sandy Shores, San Andreas. Tam vyvinul závislost na Crystal Meth a založil malou kriminální obchodní říši s nově nalezenými partnery Ron Jakowski-teoretik paranoiac konspirací-, Wade Hebert-nezkušeného putujícího-a šéfkuchaře-meth Cook. Podnikání s názvem Trevor Philips Enterprises, specializované na pašování zbraní a vaření a prodej krystalického metamfetaminu. Během Trevorova doby na Sandy Shores se spojil s gangem Aztecas, bratry Redneck Hillbilly O’Neil a vysoce hodnocených členů ztraceného MC, včetně vůdce klubu Johnny Klebitz. Jejich vztah byl však obzvláště napjatý kvůli Trevorově tendenci občas mít sex s Johnnyho přítelkyní Ashley Butlerovou, hodně k Johnnyho mazlení.

      Události Grand Theft Auto Online v roce 2013

      Trevorphilips-Gtaoe-instrukční

      Několik měsíců před událostmi Grand Theft Auto V, Ron kontaktuje GTA online Protagonista, který zničil Trevorovy firmy a další obchodníky s drogami, konkrétně poté, co ukradl RV plný meth patřící Trevorovi pro člena rodin jménem Gerald. Hráč se setká s Trevorem u svého přívěsu v Sandy Shores a problém urovnává tím, že hráč dělá práci pro Trevor Philips Industries, který se skládá hlavně z krádeže drog od soupeřících skupin, jako je ztracený MC, zatímco zabíjejí prodejce.

      Navíc by Trevor také občas volal GTA online Protagonista, aby sundal konkurenční letadla, ale toto bylo odstraněno z platforem Xbox One, PlayStation 4 a PC v aktualizaci Freemode Events v září 2015 a později pro platformy Xbox 360 a PlayStation 3 v prosinci 2021.

      Loupeže

      Gratulujeme, hm? Všichni nyní máte práci ve startupu. To je ono. Trevor Philips Industries!
      – Trevor představuje hráče do loupeže série A během úvodního cutscenu loupeže

      TrevorphilipSenterprises-Gtao

      Nakonec Trevor najme GTA online Protagonista a několik spolupracovníků na loupež, kterou plánoval. Zavádí hráče s krádeží různých drog, které plánoval prodat od několika skupin, jako jsou Vagos, Lost MC a Ballas.

      Poté, co posádka dokončí všechny nastavovací mise, je Trevor ve skladu, připraven přesunout produkt, ale je informován, že gangy, které ukradnou, se vracejí pro své odcizené zboží. Poté, co Trevor a posádka zadrželi gangy, spěchají do majáku El Gordo. Trevor pak dává posádce peníze předem a odcházejí.

      Trevor zůstává v majáku a čeká, až dorazí kontakt. Když dorazí, ukázalo se, že kontakt je tajný policajt a celá dohoda je operací bodnutí z DOA. Trevor unikne skokem z útesu do oceánu a plaváním do bezpečí. Později rozzlobeně rozbije hlavu na strom, než nekontrolovatelně pláče.

      Události Grand Theft Auto V

      A co Trevor? Pokud si ten ovocný koláč uvědomí, ne, ne, zjistí, že jste naživu, jste v prdeli d-o-n-e!

      Trevor & Johnny-GTA5

      Zatímco se sex s Ashleym, Trevorova pozornost upoutala zpráva o loupeži šperkovnice v Los Santos poté, co svědek tvrdil, že jeden z lupičů citoval filmovou frázi, která byla oblíbená u Michaela Townleyho. Ohromen, popadne pivo a vyjde z přívěsu, aby jej zpracoval, aby byl Johnnym konfrontován za to, že měl znovu sex s Ashley. Zatímco se snaží vyhnout se konfrontaci mezi sebou a Johnnym pouhým odchodem, Trevor je tlačen na jeho zlomový bod, když Johnny pokračuje v vyjádření svého hněvu v Trevoru. Trevor, který už nedokáže ignorovat Johnnyho vztek, začíná dělat vtipy o jeho závislosti na meth a zesměšně ho zve, aby měl sex, žertoval, že to je důvod pro tření mezi dvěma muži. Johnny položí stráž a řekne Trevorovi, že stále miluje Ashley, na kterou Trevor reaguje objímáním a „utěšujícím“ Johnnym, než konečně zaskočí. Trevor najednou popadne Johnnyho za krk a hodí ho na zem, následuje rozbití jeho pivní láhve proti Johnnyho tváři a opakovaně dupal na hlavu, zabil ho, jak Wade, Ron a Ashley sledují hrůzou, než zaútočí pryč pryč.

      Trevor s vědomím, že Johnnyho gang bude pobouřen kvůli bezcitné vraždě jejich vůdce.C. a jejich průmyslové podnikání z okresu Blaine, než budou mít šanci přes pomstu. Jezdí s Wade a Ron na ztracený hangout v Grapeseed, kde Terry Thorpe, Clay Simons a další členové ztracených jsou. Během jízdy má možnost přejít přes Ashley, když křičí přes Johnnyho tělo. Po oznámení a zesměšňování Johnnyho smrti členové ztraceného ústupu na svůj hlavní úkryt gangu, aby oznámili zbytek gangu. Trevor je tam agresivně následuje ve svém Canis Bodhi s Ron a Wade značkou spolu.

      Když dorazí, Trevor spolu s Ronem a Wade útočí na úkryt. Poté, co tam vyhladil většinu posádky, nařídí Wade, aby zjistil, kde žije Michael Townley. Mezitím Trevor a Ron vykonávají více práce, včetně útoku na přívěs vůdce Aztecas Ortega, spolu s volitelně zabitím a převzetí letiště, které proběhlo ztracené MC, poté.

      Crystalmaze-GTA5

      Trevor se pokouší obchodovat s čínskými trojicemi vedený mužem známým jako Wei Cheng, který chce spolehlivý partner, aby pomohl rozšířit své obchodní operace v Blaine County. Wei posílá svého syna Tao Cheng do Blaine County spolu s překladatelem, který se setká s Trevorem, který se jim pokouší ukázat svou meth laboratoř. Během turné je nucen skrýt překladatele a Tao v mrazáku a čelit členům gangů, kteří chtějí zabít Trevora za útok/zabíjení Ortegy. Trevor se podaří zabít všechny útočníky, ale to má za následek, že triády zruší potenciální dohodu s Trevorem a místo toho se rozhodnou obchodovat s gangem soupeře O’Neil Brothers Gang. Trevor se rozhodl zabít O’Neils, rozzuřený. Na cestě na jejich ranč obdrží Trevor telefonní hovor od Elwood O’Neil, který vyzývá Trevora, aby si promluvil, aby mohl problém vyhladit, ale Trevor nabídku odmítá a dá Elwoodovi vědět, co plánuje udělat. Zpanikařený Elwood říká svým bratrům a spolupracovníkům, aby chránili farmu před odjezdem se dvěma jeho dalšími bratry Waltonem a Wynn, aby se setkali s rodinou Cheng. Navzdory úsilí O’Neils Trevor útočí na ranč O’Neil, zabíjel mnoho bratrů jednou rukou a vyhladilo jejich farmu osvětlením plynové stezky, kterou vytvořil pomocí Jerry Can z jejich laboratoře v suterénu meth laboratoře.

      O chvíli později Trevor obdrží zprávy od Wade, že dva lidé jménem Michael Townley žijí v Los Santos, ale ani jeden zápas Trevorův popis, protože jeden je starý muž a druhý je ve školce. Muž, který odpovídá profilu Michaela Townleyho s názvem „Michael de Santa“, však žije v Los Santos, má dvě děti a je ženatý se ženou jménem Amanda. Trevor rozpozná alias svého starého partnera a rozhodne se podniknout výlet do Los Santos s Wade. Před odjezdem krátce navštíví hlavní úkryt ztraceného MC, protože tam byla nová kapitola, aby pokračovala v podnikání. Zničuje jejich tábor zcela s lepkavými bombami a jednou provždy odstraní přítomnost skupiny z Sandy Shores. Poté dorazí do města a lokalizuje Wadeův byt Cousina Floyda a rozhodl se tam zůstat navzdory Floydovým protestům.

      Trevorfilips-GTA5-Yoga

      Trevor pak sleduje Michaela do svého domu v bohatém okrese Rockford Hills, překvapuje a šokuje všechny v domě, kteří všichni věřili Michaelovu slovo, že Trevor byl pravděpodobně mrtvý. Když se Trevor zeptá, kde je Tracey, Jimmy prozradí, že se účastní konkurzu Sláva nebo hanba. Trevor a Michael Rush do bludiště Bank Arena, dobře vědí, že Tracey se poníží svým strašným tancem v televizi. Oba narušují konkurz, kde je Tracey stejně překvapená jako zbytek její rodiny, aby viděla Trevor. Když přednášející pořadu, Lazlow Jones, začne během tance sexuální pokrok směrem k Traceymu, Trevor a Michael se rozhněvají a pronásledovali Lazlow k řece Los Santos, kde Trevor ponižuje televizní hvězdu reality tím, že ho přiměje sundat kalhoty a tanec, zatímco Trevor to natáčí na svém mobilním telefonu, před odjezdem.

      Poté, co se dozvěděl, že Floyd pracuje v přístavu Los Santos, Trevor nutí Floyda, aby ho vzal a Wade do doků, přestrojených jako dock dělníci, aby zjistili, zda něco stojí za krádež. Zatímco tam jsou, Trevor se dozví, že soukromá bezpečnostní síla jménem MerryWeather má nákladní loď obsahující tajný náklad. Za předpokladu, že je objekt cenný, Trevor plánuje loupež, aby ukradl nákladní za sebe pomocí Michaela, kterého Trevor cítí, že „dluží mu jeden“.

      Než však mohla probíhat plánovaná loupež, je Trevor spolu s Michaelem kontaktován vysoce zdobeným, ale vysoce orušený agent FIB jménem Steve Haines, o pomoc při získávání vězně, který drží IAA IAA. Předtím, než operace probíhá, Michael představí Trevora svému nedávno zastaralému příteli, členovi gangu rodin jménem Franklin Clinton. Trevor pomáhá v operaci létáním vrtulníku používaného k tomu, aby Michaelovi umožnil zachránit vězně z budovy, kterou si poté okamžitě ponechává „místo plateb“.

      Trevorfilips-GTA5-SS1

      Trevor později navštíví Franklinovo sousedství a řekne Franklinovi a jeho příteli Lamarovi, že se snaží navázat „přátele“. Doprovází pár na menší dohodu o drogách v Grove Street zřízený členem gangu s názvem Stretch. Jde to relativně hladce, dokud Trevor nezasáhne. Pokouší se vzít vzorek cihly kokainu, kterou se chystají koupit, zaklapne cihlu na polovinu a odhalí klíč uvnitř a že to byl vlastně kus sádrokartonu. Vypukne střelba a tři musí bojovat skrz skupinu blížících se ballas. LSPD dorazí, takže Lamar vede Franklina a Trevora dolů do řeky Los Santos. Únosové tryskové lyže z profesionálního focení rappera, trio Escape přes řeku od nadcházející policie.

      Trevor je přiveden zpět do práce pro FIB ještě jednou, tentokrát vyslýchat Ferdinanda Kerimova, Ázerbájdžánského muže, kterého pomáhal zachránit z IAA. Trevor extrahuje informace z Kerimova tím, že ho mučí, zatímco Steve Haines poznamenává a položí otázky, než předá odpovědi na Michaela a Dave Nortona, kteří mají najít a zavraždit údajného Ázerbájdžánského teroristy, Tahir Javan. Po dokončení práce Haines nařídí Trevorovi, aby zabil Kerimova a před odjezdem zlikvidoval své tělo. Místo toho, aby dodržoval Hainesovy rozkazy, pomáhá Trevor Kerimovovi uniknout tím, že ho odvede na letiště Los Santos a řekl mu, aby utekl, aby se stal obhájcem proti vládnímu sankcionovanému mučení, přestože Kerimov žije v Los Santos, má americké občanství a má americké občanství a a Má tam také rodinu.

      Nakonec se Trevor dostane do pohybu a dokáže ukrást cílový náklad pomocí Michaela a Franklina. Avšak starý kontakt Michaela a Trevora, se kterým bývalým nedávno pracoval, Lester Crest, však přichází odradit Trevora od převzetí nákladu, protože ve skutečnosti je to superweapon.S. Vláda plánovala obchodovat s Číňany a zastavit se k ničemu, aby ji obnovila, zejména pokud je to v rukou osoby, jako je Trevor. Trevor zpočátku odmítá to vzdát, ale je nucen tak učinit, když se Michael a Franklin souhlasí s tím, že to nestojí za to udržet kvůli své nebezpečné povaze. Po loupeži Trevor přijímá hovor od Elwooda O’Neila, který hrozí, že zabije Trevora za zabití svých bratrů a zničením rodinného ranče O’Neil na Sandy Shores. Trevor ignoruje hrozbu a pozve Elwood a co zbývá jeho rodina, aby přišla a našel ho v Los Santos, než zavěsí hovor.

      Trevorfilips-GTA5-Paleto

      Trevor, který překonává neúspěšnou loupež, pokračuje v práci s Michaelem a Franklinem, včetně okrádání peněz z obrněného auta a pomáhá ukrást luxusní vozidla pro miliardáře jménem Devin Weston, za kterého nejsou placeny, a velmi je rozzuřují, což je velmi rozšiřuje, a velmi je rozzuřuje, což je velmi rozšiřuje. Nakonec Trevor ujme práci s Michaelem, který zahrnuje zavraždění bratrance mexického davového vůdce, Martina Madraza, za plánování svědčit proti němu v soudním řízení, přičemž Trevor byl pod předpokladem, že ho Michael pomohl, aby Madrazoův dům pomohl případu Madrazoův dům. Když se o tom zmiňuje, Michael ho informuje, že nechtěli Rob Madrazo, což obtěžuje Trevora. Poté, co Michael sestřelí letadlo, na kterém létal Madrazoův bratranec, Trevor najde místo na havárii a zabije bratrance, který přežil havárii, a obnoví svědectví. Když je Trevor odhodí na ranči Madrazo, vyjednávání plateb propadne a svědčí Madrazo, který týrá jeho manželku, Patricii. Trevor, poté, co si s ní vyvinul pobouření a už byl ve špatné náladě nad tím, že se nedostal na Roba Madrazo, severs jeden z jeho uší a unese Patricii, nutí sebe a Michaela, aby se skrývali u Trevorova přívěsu. Během této doby se pár nemůže vstoupit do Los Santos, aniž by byl napaden Madrazovi.

      Zatímco v úkrytu se Trevor nadále snaží řídit své podnikání, pomáhá Michaelovi a Franklinovi zabíjet to, co zbylo z O’Neils, a pomáhá okrádat banku v Paleto Bay, aby zajistil financování pro další fib práci, což mu vyžadovalo, aby pomohl Michaelovi, aby pomohl Michaelovi a Dave Norton Escape The Humane Labs and Research Facility, když se snaží ukrást neurotoxickou chemikálii, která se tam vyvíjí. Nakonec Michael splácí Madrazo artefaktem, který on a Trevor ukradli z vlaku Merryweather, zatímco neochotný Trevor vrací Patricii svému manželovi, kterého ohrožuje další násilí, pokud by někdy znovu zacházel se svou ženou znovu. Trevor a Michael se nyní starají se svými problémy s Madrazem.

      Po návratu Trevora do bytu Floyd se setká s Floydovou přítelkyní Debra, která se vrátila z obchodní cesty v zahraničí. Debra se rychle otráví Trevorovou přítomností a požaduje, aby odešel. Trevor řídí Debru na své limity poté, co navrhl, že na konferenci, kterou navštěvovala. Rozzuřená Debra brandišuje zbraň v Trevoru a Floyd zvedne nedaleký nůž po shromáždění odvahy, které jim Trevor řekne, že „nejsou moc kurva pěkné“. V následujícím chaosu je Floyd zastřelen do hlavy a Debra je bodnut k smrti. Poté, co opustil byt, se Trevor potýká se s Wade s Trevor s krví, která se zeptá, kde je Floyd. Trevor mu lže a říká, že Debra a Floyd záhadně „zmizeli“ a pravděpodobně se nevrátí. Wade a Trevor se poté přestěhují do vanilkového jednorohorského strip Clubu poté, co „převzali to“ vraždou předchozího manažera.

      Trevor, Michael, Lester a Franklin se pak setkávají v klubu Strip Club, kde plánují okrást depozitáře Unie. Za tímto účelem zkoumají depozitář pro jakékoli možné únikové cesty. Michael a Franklin pozorují autem, zatímco Trevor a Lester pozorují vrtulníkem.

      Trevorfilips-GTA5-SS2

      Po setkání s Michaelem ve svém sídle se Trevor snaží přesvědčit Michaela, že Brada vyhodí z vězení a začnou okradnout banky, jako tomu bylo před lety. Michael však odmítá kvůli skutečnosti, že má rodinu a chce natočit filmy, což dráždí Trevor. Kvůli Michaelově neochotě mluvit o Bradovi a Trevorově podezření o tom, co se skutečně stalo v North Yankton a který byl opravdu pohřben v Michaelově hrobě. Trevor dorazí nejprve na hřbitov a exhutuje hrob Michaela Townleyho. Jeho podezření jsou potvrzena, když najde Bradovu rozpadající se mrtvolu v Michaelově místě. Po odstavení v hrobě, který Michael poněkud vysvětluje dohodu, která se odehrála mezi ním a Dave Nortonem, Trevorem, který se pociťoval a zradil Michaelovo zjevení, prchá, když duo přepadne Wei Cheng’s Triads, který následoval Michaela, který následoval Michaela z letiště v naději, že je povede k Trevoru. Když Trevor letí zpět do San Andreas, přijímá telefonní hovor od Wei Cheng, který ohrožuje Trevora, a tvrdí, že unesl Michaela a že ho zabije, pokud se nevzdá své podnikání v Sandy Shores, a zamýšlel Michaela jako Trevorova homosexuálního milence kvůli Trevorovi homosexuálnímu milence Skutečnost, že žili společně ve svém přívěsu po dobu, zatímco po nich byl Madrazo. Trevor ignoruje hrozbu kvůli jeho nově zapálenému sporu s Michaelem a řekne Chengovi, aby udělal, co se mu líbí.

      Mnohem později se Trevor setká s Franklinem v domě své tety v jahodě. Když se ho Franklin zeptá na Michaelovo pobyt, Trevor se stane rozrušeným, když neochotně řekne Franklinovi, že Michael byl unesen trojicí, než udeřil nedalekého chodce a odjel. Franklin později zachraňuje Michaela.

      Trevorfilips-GTA5-SS3

      Přestože nyní považuje Michaela za svého nepřítele, Trevor, si uvědomuje, že on a Michael potřebují navzájem pomoc, aby vytáhli depozitní loupež Unie, o které spolu a Michael plánoval a snil o věku a odmítl umožnit někomu kromě sebe zabít Michaela (Přestože ho dříve opustili Wei Cheng), přesto mu pomáhá poté, co Michael přepadl fib, IAA a Merryweather v Kortz Center. Poté, co pomohl vypořádat se s incidentem, kdy je Lamar zřízen úsekem, aby byl zachycen Ballas, je loupež úspěšný, protože Trevor a posádka dokážou uniknout s tunami zlata v hodnotě milionů.

      Konec

      Po loupeži je Franklin od Steve Haines a Devin Weston přidělen samostatné objednávky, aby zabili jednoho ze svých přátel. Haines chce, aby zabil Trevora kvůli tomu, že Trevova nepředvídatelná povaha je odpovědností, zatímco Weston chce, aby zabil Michaela, aby se pomstil za smrt svého právníka a následné neúspěch při vraždě Michaelovy rodiny, za které ho Weston obviňuje. Franklin se musí rozhodnout zabít Michaela, zabít Trevora nebo je zachránit a spojit se s nimi, aby zabil všechny své nepřátele.

      Třetí cesta

      Franklin kontaktuje Lestera a požádá ho o pomoc při zjištění, co má dělat. I když zpočátku naznačuje, že je Franklin zabil, Lester vymýšlí plán, jak se jednou provždy zbavit svých nepřátel, tím, že láká Hainesovy zkorumpované vlákniny a soukromého praporu Westonů do slévárny, kde tři protagonisté plánují přepadat a zabíjet všechny z nich, svlékání Haines i Weston své hrubé síly.

      Trevor pomáhá Franklinovi, Michaelovi a Lamarovi bojovat Merryweather a FIB. Poté, co je všechny zabil, Franklin, Michael a Trevor diskutují o zabití jejich nepřátel. Michael navrhuje zabití Steve Hainese, zatímco Trevor navrhuje zabít Dave Nortona, návrh, který Michael zamítl, protože ho potřebují naživu, aby mohl vyčistit jejich jména. Trevor pak navrhuje zabití Stretch a Franklin navrhuje zabití Wei Cheng. Po jejich diskusi zavolají Lestera, aby je sledoval. Franklin jde za Wei, Michael jde po Strethu a Trevor jde po Steve. Po zabití Steva jde Trevor za Devinem Westonem ve svém sídle. Poté, co Trevor zabil všechny své stráže, unesl Devina a zamkne ho v kufru svého vlastního auta, než ho vzal na úpatí hory Chiliady. Na trase se Devin pokouší uklidnit Trevora a nabídnout mu vše, co kdy chtěl (místo práce pro něj a investiční akcie pro jeho společnost), ale Trevor odpoví, že vše, co kdy chtěl je pomalu propuštěn a že je „bohatý na zlato“ z unie depozitáře Heist, takže Devinovo úsilí je marné. Když se Michael a Franklin se s ním setkávají, ošuntěli se a posmívali Devinovi nad jeho porážkou a jejich vítězstvím proti němu, následované třemi protagonisty, kteří tlačili Devinovo auto, s Devinem zamčeným uvnitř kufru, přes okraj útesu a do moře, kde Auto rychle exploduje a zabíjí Devina. Poté trio jde jejich samostatnými způsoby, ale souhlasí s tím, že zůstane přátelé.

      Něco rozumného

      Předmět tohoto článku nebo části se týká alternativních nekanonických informací.

      Tyto události se netýkají velká automobilová krádež série nebo její tři zavedené kanonické časové osy, a proto se nestaly.

      Franklin a Trevor se setkávají na olejových polích Murrieta, kde na druhém z nich vytáhne zbraň a tvrdí, že ho má rád, ale nakonec je všechny zabije. Trevor prchne ve svém kamionu s Franklinem v horkém pronásledování a eskaloval do pronásledování plné rychlosti kolem polí. Nakonec Michael narazil do Trevorova kamionu a způsobil ho, aby se narazil na benzín a zakryl ho v benzínu. Jako zraněný Trevor vyleze z auta, uvědomí si, že se Michael a Franklin spojili, aby ho zabili, prohlásili je oba „judy“ a nabídli jim příležitost zastřelit ho, protože ztratil vůli žít, když se učí, že dva z jeho nejbližší přátelé a málo lidí, kterým věřil, se na něj zapnuli. Buď Franklin nebo Michael střílí plyn, který spálí Trevora, než tanker exploduje. Poté se Franklin a Michael často ujišťují sebe a ostatní, kteří žádají, že Trevor byl nebezpečný maniak a že ho vyřazení bylo správnou volbou.

      Konec obsahu obsahující nekanonické informace.

      Čas přijde

      Předmět tohoto článku nebo části se týká alternativních nekanonických informací.

      Tyto události se netýkají velká automobilová krádež série nebo její tři zavedené kanonické časové osy, a proto se nestaly.

      Franklin zavolá Trevora a požádá o pomoc s zabíjením Michaela, ale Trevor odmítá a říká, že je „hotovo s zrádci“ a říká Franklinovi, že se „zaslouží se navzájem“. Poté, co Franklin zabije Michaela, Trevor e -mailem Franklin se ptal, jestli to byl on, kdo to udělal, na které Franklin popírá. Trevor mu však nevěří a odřízne všechny vazby a říká mu, že Franklin je pro něj mrtvý. Pokud se pár setká na ulici, obviní Franklina z toho, že je hadem, a varuje ho, aby zůstal dál. Když mu Jimmy zavolá, Trevor si není jistý, co říct, protože nikdy nebyl blízko svého vlastního otce, ale že posílá to nejlepší do Amandy.

      Konec obsahu obsahující nekanonické informace.

      Události Grand Theft Auto Online (po Grand Theft Auto V)

      To bastard Tre. Uh, můj nejlepší přítel. Měl mě navždy chránit. Pak na mě jde všechno vinewood. Pro Ron je teď příliš důležitý. Je to guru. Je to trenér životního stylu. Nevím, co to je. Vsadím se, že má abs.

      – Ron Jakowski v Cutscéně po zakoupení hangáru.

      Jak zmínil Ron Jakowski na Cutscéně po zakoupení hangáru v GTA online: Smuggler’s Run DLC, nastavený v roce 2017, Trevor „Gone Vinewood“ a stal se „guru“ a „trenérem životního stylu“. Není jasné, zda Trevor úplně opustil obchod s drogami, ale Ron označuje Trevora jako svého „starého šéfa“, což naznačuje, že Ron již nefunguje pod Trevorem. Toto bylo první potvrzení, že něco rozumného není kanonický konec Grand Theft Auto V.

      Později je Trevor krátce odkazován, i když ne jménem, ​​během událostí GTA online: Diamond Casino & Resort, nastaveno v roce 2019. Během mise Casino Story Mission “Casino – Loose Cheng”, Agatha Baker říká GTA online Protagonista, že Tao Cheng šel na Sandy Shores, aby si koupil Crystal Meth z dealera kontaktu, který se tam předtím setkal (odkazuje na obchodní dohodu mezi Trevorovým a otcovým gangem otce během mise Trevor Philips Industries v Grand Theft Auto V), ačkoli nebyl nikde nalezen a Tao byl unesen skupinou ztracených MC cyklistů. Později, v misi „Casino – Strong Arm Tactics“, při jízdě Tao a jeho překladatele do Country Clubu Pacific Bluffs, aby se setkali s Agatha Bakerovou, Tao říká: „Téměř jsem se v tomto venkovském klubu téměř zabil v tomto venkovském klubu. Už nikdy “, odkazuje na události mise třetího cesty v Grand Theft Auto V, a potvrdit to jako kanonický konec GTA V.

      I když to není přímo zmíněno nebo přítomno, Trevor dělá další vzhled GTA online: Aktualizace loupeže Cayo Perico prostřednictvím Salacious obrázku zahrnutá v souborech Madrazo, během finále cutscénu první hry, i když (nastaveno v roce 2020) kayo Perico Heist, spolu s Patricií Madrazo, potvrzující, že měli záležitost společně.

      Přestože Trevor není vidět během událostí aktualizace Los Santos Tuners, KDJ uvádí během ztracené smlouvy, že šéfkuchař pracuje s „skutečnou posádkou Psycho“, možná odkazuje na zbývající členy Trevor Philips Enterprise , s kým kuchař i Ron mají spojení.

      Hej, ten blázen se otočil dříve, oblečený jako hobo. Jako opravdu na okraji, přísahal ho a pana. Clinton pracoval společně. Opravdu se naštval, když jsem řekl, že není k dispozici. Musel jsem ho zabránit v tom, aby se srazil na stůl. Vážně. Pokud máte minutu s MR. Clintone, dal bys mu vědět?

      – strážce agentury o návštěvě Trevor Philips.

      V roce 2021 je Trevor opět zmíněn ve smlouvě F. Clinton a partnerský strážce a uvádí, že „bláznivý vole“ oblečený jako „hobo“ zabudoval do Franklinovy ​​kanceláře a tvrdil, že spolu s Franklinem spolupracovali. Poté, co mu strážce řekl, že Franklin není k dispozici, pokusil se vyprázdnit na kancelářském stole. Zmínil ho také samotný Franklin Clinton, poté, co Imani sleduje GTA online Zázemí protagonisty a informoval Franklina, že v roce 2013 pracovali s Trevorem.

      Do roku 2022 se během událostí kriminálních podniků a aktualizací drogových válek Los Santos odhalí, že většina Trevorových podniků je nyní opuštěna, včetně laboratoře TPI Meth Lab. Gang Foolliganz převzal Trevorovu nepoužívanou laboratoř meth v eso likéru a skladu TPI pro sebe, druhý se změnil v Freakshop. Ron Jakowski také zmiňuje, že Trevor již v této době nežije na Sandy Shores, což by mohlo znamenat, že Trevor Philips Enterprises je do této doby zaniklý.

      Murders spáchané Trevor Philips

      Před-Grand Theft Auto V

      Postavy zavražděné Trevorem Philipsem před událostmi Grand Theft Auto V nebo během prologu.

      • Jaspers – zavražděn během loupeže Trevor byl součástí pro držení Michaela ve střelbě.
      • Daisy Bell – zavražděná (pouze předpokládaná) v lomu, když se zastavila na Sandy Shores, aby si koupila drogy s Wade a Kush -Chronic.
      • Kush -Chronic – zavražděn (pouze předpokládaný) v lomu, když se zastavil na Sandy Shores, aby si koupil drogy s Wade a Daisy Bell.

      Grand Theft Auto Online

      Postavy zavražděné Trevorem Philipsem v ději Grand Theft Auto Online.

      • Několik členů Ballas – zavražděno za to, že se pokusil ukrást jeho zásobu kokainu.

      Grand Theft Auto V

      Postavy zavražděné Trevorem Philipsem v ději Grand Theft Auto V.

      • Johnny Klebitz – zavražděn za konfrontaci Trevora.
      • Terry Thorpe – zabit za to, že byl členem ztraceného MC. [11]
      • Clay Simons – zabit za to, že byl členem ztraceného MC. [11]
      • Ortega – buď zavražděna, aby udeřila ránu do Aztéků, nebo zabita při útoku na Trevorovu laboratoř.
      • Ernie O’Neil – zavražděno za sladění s TriAds.
      • Earl O’Neil – zavražděn za sladění s trojicí.
      • Dale O’Neil – zavražděn za sladění s triádami.
      • Doyle O’Neil – zavražděn za sladění s trojicí.
      • Ned O’Neil – zavražděn za sladění s trojicí.
      • Don O’Neil – zavražděn za sladění s trojicí.
      • Daryl O’Neil – zavražděn za sladění s trojicí.
      • Dan O’Neil – zavražděn za sladění s trojicí.
      • Javier Madrazo – zavražděn na rozkazy od Martina Madraza.
      • Leon – zavražděný za účelem převzetí vanilkového jednorožce.
      • Steve Haines – zavražděn za to, že se pokusil zabít Michaela a Trevor.
      • Devin Weston – zavražděn za pokus o to, aby se Michael a jeho rodinu zabili a podváděli sebe, Michael, Franklin a Lamar z výplaty.

      Vražda cizinců a šílenců

      Postavy zavražděné Trevorem Philipsem během misí Strangers and Freaks.

      • Joe – zavražděn na rozkazy Manuela, za zatčení každého, kdo vypadá jako přistěhovalec.
      • Josef – zavražděn na rozkazy Manuela, za zatčení každého, kdo vypadá jako přistěhovalec.

      Volitelné vraždy

      Postavy volitelně zavražděné Trevorem Philipsem v závislosti na výběru hráče.

      • Josh Bernstein – může být zabit během porušení mise Strangers and Freaks mise.
      • Mark Fostenburg – Lze zabít během cizinců a šílenců Mission Vinewood suvenýry – Mark.
      • Al Di Napoli – lze zabít během Strangers and Freaks Mission Vinewood suvenýry – poslední akt.
      • Ashley Butler – Lze zabít během pana. Philips.
      • Ralph Ostrowski – Lze zabít nebo zachytit během kaucí Bond Mission Chutová jumper 1: Ralph Ostrowski.
      • Larry Tupper – Lze zabít nebo zachytit během mise kauce Bond Mission Chutová jumper 2: Larry Tupper.
      • Glenn Scoville – Lze zabít nebo zachytit během kaucí Bond Mission Chutová jumper 3: Glenn Scoville.
      • Curtis Weaver – Lze zabít nebo zachytit během kauce Bond Mission Chutová jumper 4: Curtis Weaver.
      • MC Clip – Během kapuce safari může být zabit buď Franklinem nebo Trevorem. Není známo, zda se jedná o kánon nebo ne, protože poté příspěvky na Bleeter bez ohledu na jednání hráče, pokud je však zabit, zpráva bude uvádět, že zemřel.
      • Underbelly of Paradise Cameraman – Lze zabít během třetí cesty.

      Vraždy bez kanonu

      Postavy volitelně zavražděné Trevorem Philipsem v Grand Theft Auto V, Ačkoli nemá být zabit. Tyto postavy jsou stále naživu bez ohledu na výběr hráče a některé z nich se fyzicky objevují v událostech po roce 2013 Grand Theft Auto Online.

      • Patrick McReary – Lze zabít během jeho náhodné události nebo převzít altruist Cult. Potvrzeno nekanon, protože je stále naživu v roce 2019.
      • Ztracená dívka – může být zabita během její náhodné události. Potvrzeno nekanon, protože v roce 2018 je stále naživu.
      • Lacey Jonas – může být zabita během její náhodné události nebo převezena do altruistického kultu. Potvrzeno nekanon, protože v roce 2018 je stále naživu.

      Zločiny spáchané Trevor Philips

      Toto je seznam všech zločinů spáchaných Trevorem v GTA online a GTA V, stejně jako zločiny, které může hráč zavázat při hraní jako Trevor ve druhé hře.

      • Loupež peněžního skladu v severním Yanktonu.
      • Najímání GTA online Protagonista ukrást ztracenou MC meth.
      • Najímání GTA online Protagonista ukradl koks z Los Santos Vagos.
      • Najímání GTA online Protagonista, aby ukradl bzučení z Merryweather na letišti Sandy Shores a použil jej ke zničení dvou základů MerryWeather.
      • Najímání GTA online Protagonista ukradl kamion narkotiky ztraceným a doručil jej svému kupujícímu.
      • Najímání GTA online Protagonista ukrást kamion plný meth ze ztracených a doručit ho na čerpací stanici na Sandy Shores.
      • Najímání GTA online Protagonista, aby zaútočil na laboratoř ztracené meth ve Velké Chaparral a poté ukradl jejich drogy z Raton Canyon.
      • Najímání GTA online Protagonista, aby chránil svou metvírovou laboratoř před LSPD a odtamtud načte své vybavení.
      • Najímání GTA online Protagonista ukrást zásilku diamantů.
      • Zapojení do velké dohody o drogách, najímání GTA online Protagonista ukrást drogy různými gangy, aby měl, co má prodat, a zaútočit na svého klienta, když je odhalen jako tajný policista a celou dohodu o bodavé operaci z DOA.
      • Zabíjení Johnnyho Klebitze za to, že ho čelil, spolu s mnoha dalšími členy ztraceného MC, aby převzali jejich meth podnikání v Blaine County.
      • Zabíjení více členů ztracených odvetných opatření za vandalizaci svého přívěsu a za účelem převzetí jejich obchodu se zbraněmi také.
      • Zabití Aztecas útočící na jeho meth laboratoř.
      • Zničení farmy a methů O’Neil Brothers a zabití většiny bratrů O’Neil, v odvetách za triády, které se rozhodnou zahájit partnerství s nimi místo s nimi.
      • Zničení parku The Lost’s Trailer Park.
      • Pronásledování a ohrožující Lazlow Jones po boku Michaela, aby se jeho dcera Tracey objevila ve slávě, aniž by byla ponížena.
      • Pomáháme Michaelovi a Franklinovi únos pana. K z budovy IAA, na příkazech Steve Haines.
      • Mučení pana. K, aby ho přiměl odhalit umístění cíle, na příkazech Haines.
      • Účastní se drogové dohody na Grove Street spolu s Lamarem a Franklinem a zabití četných ballasů, které uniknou poté, co se dohoda odhalí jako past stanovená úsekem.
      • Loupež high-tech zařízení od MerryWeather (jen aby byl nucen jej vrátit).
      • Krádež dvou aut pro Devina Westona vedle Franklina a Michaela maskováním jako policista.
      • Pomáhá Franklinovi ukrást typ Z pro Weston lokalizací jeho majitele pomocí speciální kamery ve vrtulníku.
      • Loupež obrněného automobilu obsahujícího agentury, na příkazech Steve Haines.
      • Zabíjení bratrance Martina Madrazo, aby pro něj získal některé soubory, a unesl Madrazovu manželku Patricii.
      • Narušováním nákladního letadla Merryweather a zabíjení všech žoldáků na palubě ve snaze ukrást jejich zbraně.
      • Zabíjení zbývajících bratrů O’Neil v lese s pomocí Michaela a Franklina.
      • Loupež vlaku Merryweather přepravující cenné předměty.
      • Loupež Paleto Bay Bank.
      • Účast na nájezdu na výzkumné zařízení, aby ukradl smrtící virus.
      • Zabíjení Floyda Herberta a Debra (možná) a převzetí Vanilla Unicorn násilím, zabíjení jeho majitele.
      • Dodávání všech odcizených automobilů Devinovi Westonovi vedle Lamara a Franklina, který v procesu unikl z LSPD.
      • Zabíjení několika agentů FIB a IAA a Merryweather Mercenaries, aby zachránili Michaela a Dave Nortona z mexického standoffu.
      • Zabíjení četných ballasů vedle Franklina a Michaela zachránit Lamara.
      • Loupež depozitáře.
      • Zabíjení četných Merryweather žoldnéřů a agentů vlákno podél Franklina a Michaela během přepadení na slévárně, zabití Steve Hainese, únos Devin Weston a pomoci Franklinovi a Michaelovi ho zabít tlačením auta, byl zamčen mimo útes.

      Další spáchané zločiny (determinační hráče)

      • velká automobilová krádež
      • Carjacking
      • Zabití
      • Odolnost proti zatčení
      • Loupež
      • Hromadná vražda
      • Porušení zákonů o kontrole zbraní
      • Rabování
      • Nebezpečná jízda
      • Řízení pod vlivem
      • Útok

      Přehled

      Osobnost

      Tady mohu být zlý, šikana, sobecká. Dělejte věci, které mě dělají!
      Je, já ne. Peklo chůze po Zemi!

      Trevor byl popisován jako obtížný člověk, se kterým se má vypořádat: extrémní, izolující, pomstychtivý, psychopatický, neomezený, nepředvídatelný, nezkrotný, neslavný, vražedný a náchylný k násilným výbuchům a destruktivním růst. Dělá všechno sociopatickým a neúnavným způsobem (hodně odlišné od Michaela). Přestože je Trevor takový, je k tomu upřímný a nikdy neukáže pokrytectví. Má své vlastní kouzlo spolu se svými vlastními principy. Dan Houser však potvrdil, že Trevor „nemusí být vše, co se zdá“ a je stále „příliš hrozné“, aby byl hrdinou jakéhokoli druhu. Je také docela nejistý, že se narodil v Kanadě, a uráží lidi, kteří zesměšňují svůj přízvuk. Téměř všechny jeho běsnění jsou způsobeny tím, že Trevor letí do vzteku nad zesměšňovaným nad jeho kanadským přízvukem. Během mise se Ron zeptá Trevora na své obchodní jednání v Kanadě, což vede k tomu, že se Trevor stal defenzivním a požadavky na objasnění Ron. Ron se spěšně napraví tím, že se zeptá na Trevorovy obchodní jednání v severním Yanktonu „podél kanadské hranice“, čímž se odmítá možný násilný výbuch z Trevoru, a tak ukazuje svou nejistotu za to, že je Kanaďan. Také, zatímco se potkáme s Michaelem a Franklinem, Michael někdy poznamenává: „Nejste ani Američané.„Během konverzace. Poněkud rozzuřený, Trevor odpoví: „Já jsem! Do prdele!„A Michael bude reagovat„ cokoli řekneš, hm.„Vysmívat Trevorův přízvuk. To dále ukazuje jeho nejistotu ohledně být Kanaďanem.

      Trevova pouhá přítomnost vždy dává ostatní na hranu kvůli jeho extrémně krátkému a nepředvídatelnému impulzivnímu chování. Ron, který je jedním z Trevorových přátel a v tom nepravděpodobný, se od něj neustále bojí a často se snaží upokojit Trevora, kdykoli to dokáže, zejména pokud je blízko k rozzlobení. Michael se o něm také obává, když se sejde, vystoupí před jeho syna, aby ho chránil. Navzdory Ronově strachu a Trevorovu psychopatickému chování se zdá, že si navzájem projevují úroveň důvěry, protože Trevor obvykle Ron pro něj udělá několik misí, jako je vyhoření ztracené palivové nádrže MC a pomoc mu odhodit nákladu letadlem letadlem letadlem letadlem letadlem letadlem letadlem letadlem letadlem letadlem letadlem letadlem , stejně jako provozování podniků Trevor Philips v jeho nepřítomnosti. Wade, další přítel, se stejně bojí Trevora. Ačkoli Trevor Torments and Punches Wade často, tato šikana sahá na Wadeova bratrance, Floyd, také. Dokonce i cizinci, kteří ho viděli jen velmi málo, mohou být odloženi jeho přítomností, ukázanou, když okamžitě postavil Fabiena na hranu, přestože ho ani neznal v úvodním cutscéně pro misi „sláva nebo hanba“. V loupeži Merryweather se rychle rozzlobí, když je jeho skóre ohroženo. Na pobřežním konci se tak rozzlobí, že si narazil na obličej na dřevěnou desku a opakovaně na ní rozbije obličej. Jeho osobnost se uvádí, že je částečně založena na osobnosti legendárního anglického vězně Charlese Bronsona, známého také jako „nejnásilnějšího vězně v Británii“. Je to muž známý svými náhlými násilnými výbuchy, které mu vynesly slávu.

      Tři protagonisté, Trevor, lze říci, že je skutečným psychopatem, protože snadno zabíjí bez výčitky, má typické rodičovské problémy (opuštěné jeho otcem a citlivé na jeho matku), je pyromaniac, často unese lidi a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere je a bere a bere je pro altruistický kult (dotyčný kult je předpokládán, že se skládá z kanibalistických zabijáků, o kterých se zdá, že Trevor si je vědom), o kterých nazývá své „přátele v horách“ a má zvyk dělat sadistické vtipy o svých obětí. Například, Trevor dělá vtip o kousku mozku Johnnyho Klebitze, který zůstal pod jeho botou poté, co ho zabil, a řekl Elwoodovi O’Neilovi po telefonu, že Elwood měl „příliš mnoho bratrů“ a že potřebují „utracení“. Když Trevor zabije Johnnyho, požaduje, aby Johnny vstal, aby se k němu postavil, zjevně nevěděl, že ho zabil. Je nesmírně nepravděpodobné, že se mu staral kvůli jeho plánám zbavit se ztracených a jak byl rozzuřený s Johnnym. Na rozdíl od tohoto chování je však jeho ochranou Michaelovy rodiny a jeho zjevným zármutkem, když si myslel, že Michael je mrtvý, což ve většině sociopatů není běžnou úroveň emocí, protože obvykle nemají pro jiné malé nebo žádné pozitivní emoce pro ostatní lidi. Kromě toho odmítl opustit Michaela v prologu, zatímco on byl na zemi poté, co byl zastřelen. Zdá se, že Trevor se stará jen o lidi velmi blízko a on může být skutečně loajální k nim, což konkrétně zahrnuje jeho matku, Patricii Madrazo, Maude, Michael a později i Franklin a Lamar. Bradova smrt ho tvrdě ovlivnila a nechal ho obviňovat Michaela za to, co se stalo před devíti lety zpět v North Yankton.

      Na rozdíl od jeho silně sociopatického chování mnohokrát ukázal, jak je potřebný pro lásku a péči. Opakovaně říká Michaelovi, jak moc ho truchlil, do té míry, že dostal pamětní tetování s Michaelovým jménem. Když byl konfrontován Floydem a Debra, řekl jim, jak moc s nimi chce být. Jeho vztah s Patricií byl také projevem pravé lásky a podle jeho slov si hodně užil čas strávený s ní.

      Navzdory svému slabému vztahu s Amandou a mít napjaté přátelství s Michaelem se Trevor překvapivě stará o Jimmyho a Traceyho a považuje je za náhradní neteř a synovec. Důkazy o jeho péči honí Lazlow Jones, když dělá sexuální pózu proti Traceymu, když provádí tanec podobný striptéře a nutí ho, aby si sundal kalhoty a tančil ve svém spodním prádle. Také nedovolí Jimmymu pít alkohol, když se s ním setkává. Navzdory tomu Trevor uráží Jimmyho a Traceyho, když se s nimi setká mimo mise.

      Zdá se, že Trevor se také občas přebývá na úctě. Když Wade nazývá Ashley „fenou“, Trevor se ho zeptá, jestli si myslí, že je chytré nerespektujte ženy. Často také říká některým svým přátelům, aby projevili určitou úctu k sobě, a někdy i ostatním. V misi Trevor Philips Industries, navzdory šéfkuchaři, který se obával příchodu Aztéků v laboratoři Meth, mu Trevor stále nařídí, aby ukázal chování Tao Chengovi a jeho překladateli, kteří chtějí vidět operaci metrů a nazývat je jako své „hosty“. Když je Wade zakrytý v odpadních vodách, Wadeův bratranec navrhuje odvolat loupeže, ale Trevor odpovídá tím, že mu řekne, aby respektoval Wade za to, čím prošel, a tak by měl pokračovat s loupeže.

      Navzdory svému bezcitnému chování má Trevor vědomí viny. To je vidět u cizinců a bláznů Mission Mission Man Blues, ve kterém Manuel; Jeden z nevinných mužů zajatých Trevorem a členy civilní pohraniční hlídky Joe a Josefa pro podezření z toho, že jsou nelegálním přistěhovalcem v předchozí misi, americký přivítání, vstát se Trevorovi nebojácně, přestože na něj ukazuje zbraň na něj, a tvrdí, že on a a a a tvrdí on a a a a tvrdí, že on a a a tvrdí, že on a a on a tvrdí, že on a a tvrdí, že on a a tvrdí, že on a a tvrdí, že on a a tvrdí jeho rodina se stěhovala do Ameriky od více než 200 let a říká, že je více Američan než Trevor je. Kritizuje Trevora za ignorování občanských práv s „Trevorovými přáteli“, kteří obtěžují nevinné legální přistěhovalce a v případě Trevoru na oplátku za peníze. Dodává, že na rozdíl od civilní hraniční hlídky; Nedá Trevorovi jediný cent za to, že mu pomohl zastavit civilní pohraniční hlídku. Poháněný tímto a Trevor již cítil, že činy občanské pohraniční hlídky jsou skutečně nezákonné, zaútočí do vzteku a loví se a jednou provždy ukončí civilní pohraniční hlídku. Také, když Trevor přejde přes hlavní postavu, bude často křičet „ne!„V panice, i když místo toho může obviňovat osobu za to, že je v cestě nezajímavým způsobem.

      Trevor používá hrozby sexuálního násilí, aby ukázal svou dominanci nad ostatními muži, a také si užíval nepříjemnosti. Mnoho z jeho sarkastických poznámek bylo nesprávně interpretováno jako upřímná prohlášení hráčů. Zdá se, že to dělá o krok dále s Floydem, protože existuje mnoho věcí, které naznačují sexuální vztah. Zejména pokud se hráč přepne na Trevor během svého pobytu ve Floyd’s Condo, někdy lze Trevor vidět, jak se dívá na Floyda, když leží v fetální poloze, který nosí dámské oblečení, vyslovuje omluvu Debře, zatímco vzlyká. To by však mohl být jen Trevor, který ukazuje svou dominanci ponižováním Floyda. Také, pokud se hráč rozhodne chytit Ralpha Ostrowského, Trevor naznačuje, že sexuálně zneužíval muže, když byl ve vězení. Je třeba poznamenat, že toto chování je přítomno pouze v přítomnosti slabých lidí, jako jsou Ron, Wade, Floyd a meth Addicted Johnny Klebitz.

      Na druhou stranu respektuje a podporuje statečnost svých přátel a partnerů v zločinu. Během přípravy práce má často sklon k tomu, aby se posmíval a volal kohokoli, kdo ukazuje známky pochybností, strachu nebo slabosti, a když se na něj rozzlobeně vrátí, Trevor tleská a schvaluje jejich reakci jako způsob, jak je ovládat.

      V přímém kontrastu s jeho nepravidelnou a chaotickou povahou se zdá, že Trevor je také vysoce inteligentní a poněkud kultivovaný. Ačkoli zdánlivě postrádá rafinované chutě, Trevor mluví nejvíce výmluvným způsobem ze všech tří protagonistů a využívá propracovanou a složitý slovní zásobu a zobrazuje překvapivě suchý vtip. Je třeba poznamenat, že po studování 4 let na vojenské akademii je Trevor jediným protagonistou GTA dosud s vysokoškolským titulem, možná vysvětluje jeho použití složité slovní zásoby a naznačování sofistikované povahy, kterou by mohl nebo nemusí být úmyslně maskován. Trevor je neuvěřitelně soustředěný a profesionál na po ruce, zobrazuje překvapivou kapacitu pro výpočet a plánování, dokonce i pod nátlakem a ve vysoce chaotických situacích. Může dodržovat plány přísně a také se ukázal, že má skvělé nápady pro velká práce a úspěšně je vedl, mezi něž patří krádež drogových skrýšů patřících do mnoha nebezpečných skupin a krádež více milionů tajné zbraně od silně ozbrojené bezpečnostní skupiny. Tyto operace však byly selháním, protože jim chyběla předchozí pečlivá inspekce a byla provedena spěšně (jedna je policejní bodnutím, druhá po celém světě dávala posádce do extrémního nebezpečí)).

      Trevor ukázal několik náznaků, že cítí skutečnou sexuální přitažlivost vůči mužům, kromě svého normálního sexuálního dominantního chování vůči slabším mužům. Ukázal určité zájmy náhodného setkání „Stag Do Running Man“. Zatímco vyzvedne několik stopařů, velmi opilý pár začíná mít sex, protože Trevor řídí vozidlo. Nabízí se připojit a předvést Fellatio na přítele. V misi jsem bojoval proti zákonu, Trevor se dotkne soukromých částí jednoho z chlapů, když je oblečený jako policejní muž. Během pití výletu s Franklinem připouští, že dříve provedl Fellatio na muže (Raději bych sát péro, než kouřit plevel. a věř mi, udělal jsem obojí!). V další konverzaci během výletu s Michaelem a Franklinem současně připouští, že je bisexuální poté, co se ho Franklin zeptal, zda je gay nebo ne.

      Ukazuje se, že Trevor je znechucen rasismem, misogyny a také spravedlivými a pokryteckými postoji, které považuje za „falešné“. Kritizuje minutu mužů a LSPD za jejich rasistické chování, pokárá Wade za jeho poznámky k Ashleymu a ohrožuje Martinovi za špatné zacházení s Patricií. Po mučení Ferdinanda Kerimova se zesměšňuje používání mučení jako prostředku výslechu a tvrdí. V jedné ze svých scén s přepínačem postav může dokonce házet ztraceného člena MC z mostu za bigot.

      I když to nikdy není uvedeno ve hře, Trevor ukazuje učebnicové známky přerušované výbušné poruchy; Duševní stav, který zahrnuje epizody impulzivního chování, které by mohlo vést k vážnému poškození pro kohokoli a cokoli kolem nich, agrese hrubě nepřiměřená tomu, co to vyvolalo, a epizodické násilí, které nelze kategorizovat s žádným jiným stávajícím mentálním a fyzickým zdravotním stavem.

      Zdá se, že Trevor také trpí cooulrofobií, protože v misi Grass Roots Mission pro Barryho dialog naznačuje, že Trevor jednou byl nebo stále bojí klaunů a říká takové věci jako „Jsem teď velký chlapec“ a „Nemůžeš mi ublížit už “(parafrázování). Může se také zeptat klaunů: „Jsou tam další sexuální delikventy!?„To znamená, že jako dítě byl Trevor sexuálně napaden klaunem, čímž způsobil jeho strach z klaunů. Navíc, když hráč dostane Lamar, Franklin a Trevor, aby se potkali spolu s misi, Franklin zmíní, že sedí vedle „Two Clowns“ (Trevor a Lamar). Trevor se pak trochu začne bát a ptá se: „Clown? Kde?!„Což může dokázat, že se stále bojí klaunů.

      Michael: “Kurva je špatně s tebou?Trevor: “Oh, dostal jsem problémy s opuštěním. Vidím smršťování jednou týdně.„„ Michael a Trevor v knize.

      Ačkoli ve hře je velmi zřídka vidět, zdá se, že Trevor se tajně stydí a trochu se bojí své osobnosti. Když se Trevor potýkal s Michaelem a Franklinem. Pokud se Trevor potýká s Lamarem dostatečně časy, přiznává Lamarovi, že si někdy uvědomí, jak přemýšlí (fixace násilí, hrozné brutality atd.) a bojí se. Pokud Trevor Huffs plyn na verandu přívěsu, může někdy zamumlat, že se cítí sebevražedný. To by mohlo naznačovat, že všechny bezohledné kousky se Trevor zavazují (jako je létání prachovkou uvnitř nákladního letadla, zatímco se střílí s RPG) by mohly být podvědomé pokusy o zabití. Když byl opilý s Franklinem, Trevor mluví o tom, že je osamělý a žádá Franklina, aby ho držel. Když Franklin odpoví s vtipy, Trevor začne plakat; „Proč děláš legraci!? Řekl jsem, že jsem osamělý!”.

      Zatímco Trevor často ovládá, hlasitý a ochotný ublížit každému, koho nějakým způsobem vnímá jako hrozbu, ať už fyzicky nebo mentálně, je jeho matkou vyděšený. Po setkání s ní v přívěsu v misi paní. Philips, Mluví nekoherentní věty, nedokáže odpovídat na otázky a utéct, aby vykonával práci, kterou mu přiděluje, aniž by ji zpochybňoval.

      Trevor je také velmi talentovaný v matematice. Podle Wade je Trevor „opravdu dobrý s čísly“ a dokáže vyřešit i ty nejobtížnější z matematických problémů v jeho hlavě během několika sekund bez toho, aniž by to bylo (pokud vůbec) váhání, jak je vidět v depozitáři loupežku.

      Vztahy s jinými postavami

      Přineste mi kávu, nebo ti odříznu paži!
      – Trevor ve svém vlastním přívěsu.

      • Michael de Santa – Trevor a Michael si navzájem rostli podobu poté, co začali okrádat několik bank zpět v den. Ale někde v té době oba muži vypadli, což vedlo k roztržení jejich přátelství. V jednom bodě hry měli oba standoff v severním Yanktonu poté, co Trevor zjistil pravdu. Přijeli Henchmen Wei Cheng, takže Trevor utekl a nechal Michaela, aby s nimi bojoval, ale jen proto, aby byl zachycen dalšími goony. Trevor většinou staví Michaela na místo a nazývá ho „hadem“ nebo „bezcenným ubohým“, protože tvrdí, že ho Michael bodl do zad. I když občas nejsou na správné stránce, jsou schopni se během hlavního příběhu vycházet jindy a když visí ven. Poté, co Franklin zachránil Michaela z Goonů Wei Cheng, lze Michael vybrat a narazit na Trevor na ulici (naopak). Pokud k tomu dojde, bude mezi nimi nepřátelský rozhovor o jejich přátelství. Zdá se, že Trevor má s Michaelem podivné pouto, jak ukazuje skutečnost, že Trevor toleruje některé z jeho zrady a příležitostných odkazů na Trevorovy kanadské kořeny, zatímco kdokoli jiný je obvykle zabit mnohem méně. Když oba muži přežijí po možnosti „Třetí cesty“, Trevor zdánlivě odpouští Michaela, když ho označí za přítele poté, co zabijí Devina. Když se potom potkávají, Michael se Trevorovi omlouvá za to, co mu udělal a Brad a dokonce nabízí, aby Trevorovi dal jeho řez peněz z velkého skóre. Trevor nabídku odmítá, ale přijímá Michaelovu omluvu. Když jsou oba opilí, Trevor řekne, že Brad byl občas trochu ptákem. Když se znovu potkávají, omluví se také Michaelovi za to, že reagoval tak, jak to dělal v North Yankton, a dovolil Triádu, aby ho zachytil, za kterou mu Michael také odpustí. Pokud se po možnosti „třetí cesty“ potká Trevor a Franklin, Franklin se zeptá Trevora, proč se nakonec rozhodl Michaela nakonec zabít Michaela. Trevor mu říká, že navzdory tomu, co Michael udělal, poněkud chápe proč a že by se necítilo správné zabít ho, protože má manželku a dvě děti. Také žertem uvádí, že on i Michael mají „vazbu“ nad Franklinem.
      • Ron Jakowski – Ron je Trevorovým nejlepším přítelem, a protože Trevor nemůže mít mnoho přátel z mnoha důvodů (včetně oblasti, ve které oba muži žijí), je kromě Michaela nejbližším přítelem kromě Michaela. Přesto je Ron vždy paranoidní a vyděšený trávit čas s Trevorem. Přestože Ron často byl na konci Trevorovy temperamentu, Trevor často v Ron umisťuje vysokou úroveň důvěry, jako je umožnění Ronovi provozovat TP Enterprises v Trevorově nepřítomnosti. Při představení Ron Michaelovi popisuje Trevor Ron jako „dobrého chlapa, velmi loajálního“ a poté, co Ron zdroje útěk vozidel pro duo v vykolejení, popisuje Ron jako „spolehlivý“.
      • Franklin Clinton – Trevor představuje Franklin Michaelem. Zdá se, že jsou po chvíli velmi dobří partneři a později dobří přátelé. Franklin se zdá být jedním z mála lidí, kteří se necítí zastrašeni Trevorovým vztekem. Ve skutečnosti se mu obvykle podaří vychladnout shromážděným způsobem. Na volitelném konci, který zahrnuje zabití Trevora, protestuje, že nebyl ničím jiným než rovným a pravdivým. Na konci, kde Franklin zabije Michaela, odřízl s ním vazby a tvrdil, že je na něj mrtvý. Pokud by všichni tři protagonisté přežili, Trevor řekne Franklinovi, že je na něj „hrdý“, když se potkávají.
      • Wade Hebert – Wade se zdá být dobrými přáteli s Trevorem a byli od té doby, co se setkali rok před událostmi hry. Wade je tak loajální vůči Trevorovi, že nemá problém po svém směru. Wadeova hloupost a osobnost podobná dítěti způsobuje, že jeho úkoly občas zašroubují, které se pochopitelně dostanou na Trevorovy nervy. Navzdory tomu, že je Trevor naštvaný Wade, se o něj obecně stará, protože je užitečný pro své obchodní plány. Trevor také vidí potenciál ve Wade, o čemž svědčí v době, kdy se setkali a Trevor způsobil Wadeovi přátele Kush-Chronic a Daisy Bell „zmizel“, zatímco on se ušetřil Wade.
      • Floyd Hebert – Zdá se, že Floyd je vyděšený Trevorem. Trevor je nucen mu pomoci mu v jeho zločinech, pod hrozbou, že má svůj domov a nábytek, který se zmizí. V Mission Hang Deset se konečně rozhodne postavit se Trevorovi spolu se svou přítelkyní Debrou a požaduje, aby opustil jejich byt. Po velké diskusi Debra nakresluje zbraň proti Trevorovi a Floyd přitahuje nůž, aby se bránil, a Trevor je zabil oba mimo obrazovku. Navzdory tomu se Trevor mohl hluboko dole starat o Floyda viděného, ​​když se zmínil o Wadeovi o tom, že Floyd zvedl ze své nízké sebeúcty, vystoupil z vlastního penisu, aby si odpočinul Floydovu nejistotu o svém vlastním (i když možná z různých důvodů než péče než péče ) a jeho dotyčný výraz obličeje, když ho Debra nazývá „kecy“ krátce před jejich vraždou.
      • paní. Philips – Trevorova matka je vidět pouze během mise Strangers and Freaks Mrs. Philips. Před událostmi hry byla striptérkou/prostitutkou, jak je vidět v jejích a Trevorových komentářích (někdy to uvádí, když má soukromý tanec). Byla také vězně a byla zklamaná v Trevoru, protože ji nikdy nenapsal ani nenavštívil. Zeptá se, jestli Trevor zatím našel ženu a nenechá ho odpovědět na otázku. Zeptá se, jestli je gay, protože s tím nemá problém. Po misi zmizí a Trevor je vidět plačící na podlaze. Trevor ji velmi respektuje a on je velmi uražený, pokud by se o ní někdo zmínil, i když byl komentář pozitivní. Je také jedinou známou osobou, které se Trevor bojí.
      • Patricia Madrazo – Když se s ní setkal při návštěvě domu jejího manžela, Trevor o ni projevil zájem. Když mu Martin odmítá zaplatit, Trevor unesl Patricii a držel rukojmí na přívěsu v Sandy Shores. S postupem času již Patricia není svázána a je vidět vaření jídel pro Trevor, což vede Michael k tomu, aby oba nakázal Stockholmský syndrom. Trevor se brzy stane chránící Patricií a připouští, že ji miluje a naopak. Když je nucen ji vrátit do Martina, dělá tak slzně a slibuje, že odtrhne Martinovy ​​další ucho, pokud Trevor zjistí, že znovu zacházel s Patricií. Po zbytek hry bude Patricia tajně zavolat Trevor příležitostně. Během loupeže Cayo Perico, která se koná v roce 2020, se jejich vztah ukáže jako velmi intimní, protože během jejich styku fotografovali.
      • Lamar Davis – Lamar se poprvé setkal s Trevorem během mise Hood Safari. Během této doby se Lamar opakovaně zeptal Franklina, který byl Trevor, ale brzy ho měl rád, a přezdíval ho „bláznivého bílého vole“ kvůli Trevorovu chování a dokonce řekl Franklinovi, aby se poučil z jeho „chladné“. Když se s ním setká během Lamar dolů, také vřele pozdraví Trevora.
      • GTA online Protagonista – Jak je uvedeno výše, GTA online Protagonista poprvé padl pod Trevorův radar, když nevědomky ukradli RV používaný Trevor jako laboratoř pro Geralda. Když si uvědomil, že je nemůže zastrašit, Trevor nutí protagonisty, aby za něj vytáhl několik pracovních míst, aby splatil dluh, který má za to, že mu dluží, a nakonec si zachová své služby, aby založil drogovou zásilku. Trevorův vztah s GTA online Protagonista je překvapivě civilní, protože je pravděpodobně vidí jako někoho, kdo je mu podobný: ztracená duše ochotná spáchat jakýkoli zločin bez ohledu na to, jak špinavá, pokud jsou za své služby dostatečně placeny.

      Nepřátelé

      • Steve Haines – Trevor poprvé potká zkorumpovaného agenta FIB Steve Haines během práce, aby extrahoval Ferdinand Kerimov z sídla IAA a okamžitě se s ním nelíbil. Haines ho nutí, Michael de Santa a Franklin Clinton do jeho operací a mučit Kerimova, aby získal informace na zavraždění podezřelého teroristy jménem Tahir Javan. Také přiměje protagonisty, aby pro něj vykonávali několik loupeží, jako je únos bezpečnostní dodávky obsahující peníze IAA z drogových obchodů; okradena zkorumpované banky v Paleto Bay s cílem získat finanční prostředky na útok na sloučeninu IAA a ukrást experimentální neurotoxin, který IAA použije k zahájení teroristických útoků a přijímání finančních prostředků od vlády a také pro vloupání do budovy FIB tak ukrást kompromitující informace o Haines. Stále více podezření z úřadu však padá na Haines, což způsobí, že se stane extrémně paranoidem. Spolu s agentem Andreas Sanchez čelí Michaelovi a agentovi Dave Nortonovi v Kortzově centru a pokouší se je orámovat a zatknout, aby pokryl jeho zapojení do nájezdu. Po přepadení sestávajícími z IAA, Merryweather a konkurenčních fibských sil Haines unikne a nechává Michael a Norton, aby zemřeli, ale podařilo se jim vystřelit cestu ven, s pomocí Trevora, který chce Michaela za „velké skóre“ – okradení Unie depozitář. Po přestřelce si rozzuřený Haines přeje, aby Trevor zabil, spolu s Michaelem a Franklinem, Norton ho přesvědčí, aby zabil pouze Trevor, protože Franklin a Michael je snazší ovládat. Haines úkoly Franklin s zabíjením Trevora. Je -li vybrán „Deathwish“, protagonisté se spojí a sundáme zkorumpovanou jednotku FIB Haines a soukromým praporem Weston Merryweather na slévárně, po které Michael a Franklin zabijí Ballas Gangster Stretch a čínský gangster Wei Cheng, zatímco Trevor to velmi chtěl osobně sledovat dolů Haines, poté, co zvolal, že ho chce zabít od okamžiku, kdy se s ním setkal. Haines střílí epizodu své show na ruském kole v Del Perro Pier, a zatímco mluví před kameramanem, Trevor vytáhne odstřelovací pušku (nebo jakoukoli jinou zbraň na základě výběru hráče) a střílí Haines. zabíjet ho.
      • Devin Weston – Trevor se poprvé setká s excentrickým miliardářem Devinem Westonem během setkání se Steve Haines. Nejprve nabídne Michaelovi příležitost k vytvoření filmu s Michaelem Idolem – filmovým producentem Solomon Richards a také nabídne Franklin a Trevor dohodu ukrást pět vzácných aut, které Weston prodá vládním úředníkům v Číně a poté jim zaplatí. Devin však brzy odmítá platit Michaelovi spolu s Trevorem a Franklinem za jejich práci a poté, co Michael náhodou zabije svého právníka, Devin pošle četu Merryweather Men, aby zabili svou rodinu. Michael se však podaří zachránit svou rodinu. Tento incident vede Devin, aby najal Franklina k vraždě Michaela. Pokud je vybrán “Deathwish”, Trevor, Michael a Franklin vytáhnou zkorumpovanou fibskou jednotku Haines a Weston’s Merryweather Battalion na slévárně, poté zabíjejí Haines, Stretch a Wei Cheng. Po zabití Haines unesl Trevor Devina z jeho sídla a strčil ho do kufru jednoho z jeho klasických aut a odhodil ho na útes, který se nachází na úpatí Mount Chiliadu a čeká na Michaela a Franklina. Michael a Franklin se později objeví a tři protagonisté posměšují poraženého Devina za jejich vítězství, než stiskněte auto (s ním stále uvnitř kufru auta) z útesu. Auto opakovaně narazí do několika skal podél cesty, dokud konečně zasáhne zemi oceánu a exploduje, zabíjí Weston.

      Vzhled

      Tenký, slaný, určitě narkoman. Vůně, jako by se nezakoupal za týdny. Bílý, střední věk.

      Trevor je atletických sestavení a je 6 ‘1¼ “(1.86 m) vysoký a váží 206 liber (93 kg). Má hnědé oči a ustupující tmavě hnědé vlasy.

      Na tváři má také několik řezů spolu s několika tetováními, včetně jednoho podél krku s tečkovanou čárou a slova „řezaná zde“ a pamětní tetování pro Michaela na rameni, stejně jako létající pták za uchem, planoucí lebka na levé ruce a slova „kurva“ přes jeho klouby. Trevor má na břiše viditelnou jizvu z toho, co vypadá jako rána nože. Trevor má také četné vředy nebo vaří nad jeho dolním žaludkem a záda, pravděpodobně z jeho drogových závislostí.

      Výchozí outfit Trevora je obyčejný a špinavý bílý krk V, roztrhaný špinavé modré džíny nebo potní kalhoty a pár hnědých bot. Je vidět na jedné obrazovce s jiným oblečením na – jean bunda s polovinou zapínanou košili spolu s bílým podtržením a párem modrých džíny. Také na některých snímcích obrazovky, během druhého Grand Theft Auto V přívěs a na sobě jeho výchozí outfit, on je vidět na sobě kalkulační hodinky na levém zápěstí.

      Během mise Prolog, která se konala 9 let před událostmi hry, Trevor sportuje jiný vzhled. Není holohlavý (i když jeho vlasová linie začala ustoupit a na zadní straně jeho hlavy je malé plešaté místo), má parmici pokrývající celou jeho zadní část krku a sportovní knír. Tyto rysy obličeje lze zakoupit u holičství kolem Los Santos, i když Trevor bude stále vypadat plešatě s parmicemi, jako všechny jeho možnosti vlasů. Také mu chybí tetování „řezu“.

      Zdá se, že má rád nákup levného oblečení z Binco a diskontního obchodu, zatímco ukazuje úplnou opovržení za nákup oblečení od Ponsonby’s. Některé postavy také zmiňují, že je velmi neuspořádaný a chaotický člověk, pokud jde o oblečení a hygienu. Když se Michael a Trevor spojí, Michael tvrdí, že Trevor „[Stinks] jako piss“ a má krev pod jeho nehty. Během nastavení skóre Paleto Michael nazývá Trevor „proto-bopsem“, protože jeho oblečení není nikdy čisté a nikdy se nehodí. Lamar Davis také tvrdí, že Trevor má „vůni zadku na vzdálenosti tří metrů.”

      Dovednosti a atributy

      Protože je bývalým pilotem vojenského letectví, je zručný v bojových i pilotních letadlech, jako jsou vrtulníky. Ve společnosti Mission Three byl Trevor ten, kdo letěl týmem do mrakodrapu, který potřebovali, aby se dostali na svůj cíl. Po následcích, protože tým byl pronásledován vrtulníky pro vymáhání práva, se ukázal jako schopný pilot pod tlakem.

      Trevor je také mistrem chamtivosti, ambicí a šílenství (spolu s Michaelem a Franklinem) a je vidět v mnoha GTA V Screenshoty provádějící mnoho náročných (a některých nelegálních) kousků. Některé z těchto kousků zahrnují skákání základny, tryskové lyžování, vražda, ničení nemovitostí, žhářství, vyskočení z pohyblivých vozidel a pronásledování policajty.

      Wade také řekl, že Trevor je „dobrý s čísly“, což znamená, že má dobré matematické dovednosti. To je potvrzeno během malého rozhovoru s výkonným ředitelem banky během jemného přístupu k konečnému loupeži; Poté, co jim bylo řečeno počet zlatých cihel, které kradou a velikost každého z nich, Trevor chrastí z přesného množství zlata, které má, než může exekutiva dokončit výše uvedené informace do jeho kalkulačky. Trevor má také vynikající vnímání a intuici, jako jediný, kdo zjistí, že cihla Coke Franklin a Lamar kupovali z Ballas na Grove Street, byla vlastně sádrokartonová.

      Také se ukázal jako dobrý stratég a plánovač. On sám vytáhl úspěšnou loupež na Merryweather Security Consulting a byl schopen udržet svou relativně malou organizaci, která vrcholí v drogách a zbraních zabývající se jinými většími a nebezpečnějšími skupinami, jako jsou Aztecas, The Lost nebo Marabunta Grande.

      Také se ukázal jako mocný bojovník ruky, obvykle srazil lidi jediným úderem v několika cutscenes. Je dost silný na to, aby zvedl a vyhodil lidi z říms v několika jeho přepínacích scénách.

      Trevorova zvláštní schopnost je Nezranitelnost. Přestože je Trevor aktivní, může mít nadměrné poškození bez umírání a také zvláštní útok na blízko, který může provést. Zvýšením této dovednosti může hráč zvýšit svou maximální skladovací kapacitu, která přímo ovlivňuje jeho trvání. Trevorova zvláštní dovednost trvá 30 sekund, když byl maximální lišta statistiky pro speciální dovednost. Zatímco ve schopnosti může přežít hity z vlaků, výstřely z ranního ranónů a maulovaného horského lva.

      Misijní vystoupení

      Grand Theft Auto V

      Seznam vystoupení mise Trevor Philips naleznete v Trevor Philips/.

      Grand Theft Auto Online

      Loupeže

      Recepce

      Trevor měl velmi pozitivní odpovědi od mnoha fanoušků GTA V A profesionální kritiky videoher o jeho “Fuck Off!„Osobnost a extrémní chování. Trevorův velký vzhled během dema GI je považován za nezapomenutelný a postav pěkně nastaví (kamera je přiblížena na Trevorově tváři, ale pak se oddálí, aby mu ukázala, že sedí na záctě, zatímco křičí slavný citát, ““Potřebuji pro tuto věc kurva porodní asistentka!“).

      Popis Trevoru Dan Housera

      Trevor se nám zdál skoro z ničeho jako ztělesnění jiné strany kriminality – svobody a dělat to, co chcete. Pokud měl Michael být myšlenkou nějaké verze trestní kontroly – nebo nějakého buržoazního zločince, který se snaží jít rovně a dostat se zpět – co ten chlap, který to neudělal? A co opačný chlap? A co ten chlap, který právě říká „kurva“ každou chvíli, je vytrvalý, nechce přestat brát drogy, nechce přestat párty, nechce to nikomu říkat „ne“ a úplně úplně a prostě úplně úplně a úplně úplně a úplně Hrají se v chaosu?

      Trevor byl druhou stranou mince GTA, předpokládám. Je to osoba, která je poháněna čistě touhou, rozhořčením, na zítřejší myšlenka, úplně id, spíše než ego řízený. Neustálé párty, neustálé šílenství. Jediná věc, kterou nechce dělat, je zastavit. Chce pokračovat a jezdit to do konce. Nikoho nepřijme urážku. Zabíjí bez lítosti, jako skutečný psychopat, ale velmi sentimentální ze správných důvodů, když mu to vyhovuje. Vypadalo to jako jiná strana druhu mince GTA nebo světa GTA, ale velmi zřídka jako protagonista. To se zdálo jako zajímavý člověk, který měl jako protagonista. Velmi na rozdíl od kohokoli, koho jsme měli ve hře. Pokud jste ho začali rozvíjet a Michael a jejich předchozí vztahy. Chtěli jsme tento pocit, kde začnete myslet na dobré a hrozné druhého. Pak se točí opačně. Pak se otočíte zpět první cestou, dokud se nemůžete rozhodnout.

      Přívěs postav

      Citáty

      • Nyní normálně mám celý „žebráci nemohou být vybírači, vezměte si cokoli, co můžete, pokud jde o lásku“. Ale když láska má podobu někoho, kdo se ozývá na mé podnikání, nezajímá mě. Jaký je váš problém, hm? Proč se mě nebojíš?„ – Trevor během prvního setkání s mužem GTA online Protagonista.
      • „No, proč se ho tedy neptáme jen, co? Hej, hej, kovbože, nevadí ti, že jsem šukal tvou starou dámu? Promiň, co to bylo? Co? Ne, ne? Nevadí ti to? Oh, protože jsi mrtvý muž a jedinou vnímající částí z vás odešli tento malý mozek v gristle na konci mé boty? Moc děkuji, Cowboy.” – Trevor Terry a Clay po Johnnyho smrti.
      • „Teď jdi, musím meditovat. Nebo masturbujte. Nebo oboje. “ – Trevor mluví s Ronem.
      • „Slyšel jsem malého ptáka, který mi říká, že mají trochu problém, protože jeden z nich bude muset být chirurgicky odstraněn z lebky druhé. Do prdele, kluci a kurva je!” – Trevor poté, co zjistil, že bratři O’Neil vzali jeho smlouvu.
      • „Nevím, co chci. Je to trochu, dobře, jako pornografie nebo dokonalá turna, nemohu to úplně popsat, ale budu to vědět, až to uvidím.” – Trevor mluví s Floydem.
      • „Masíruj mě, mateřský!” – Trevor to Floyd.
      • „Hej, náhodou jsi na té konferenci chytil kraby? Slyšel jsem, že ty konference jsou pravidelné malé kurva festivaly, eh.” – Trevor do Debra.
      • “Přesně. Všichni jsou tak zavěšeni na vystoupení v LS, začnete zapomenout, kdo jste. A pokud nejsi kdo jsi, kdo jsi kurva?” – Trevor Ronovi v menší turbulenci.
      • „To je moje životní práce. Myslím, protože jsem byl malý dítě, i-jsem snil velký, víš? Vždy jsem chtěl být mezinárodním prodejcem drog a. Obchodník zbraní, dobře? Takže tě prosíš, udělejme to.” – Trevor to Tao Cheng a jeho překladatel v Crystal Maze.
      • „Myslím, že jediná věc, která nešla podle plánu, jsem se objevil na tvém prahu o deset let později, Mikey! Trml jsem tě!” – Trevor po odhalení pravdy o Bradovi v pohřbu sekery.
      • „Díváte se na to racionálně – jsou pro vás lidé, kteří jsou užiteční a lidé, kteří nejsou, a pro lidi, kteří se nemusí jít. Mě. Nejsem racionální. Je mi jedno, jestli jsi užitečný nebo ne. Mám pocit, že tě vezmu ven, Devo, takže to dělám.” – Trevor Devinovi Westonovi, než ho zabije.
      • „Myslím, že bych poznal své vlastní spodní prádlo, teď jim vrať!” – Trevor k náhodnému kulturistu na pláži Vespucci.
      • „Nikdy nejíst indické lidi!” – Trevor po zvracení ve veřejné fontáně.
      • „No, loajalita je důležitá. Dovolte mi to dát tak. Věrnost je důležitá. Myslím, to je jediný kód, který potřebujete. Loajalita je kód. Zabijte cizince. Chránit přátele. Jezte nepřátele.” – Trevor do Franklina, zatímco se potkává.
      • „Už se tě nebojím tě! Teď jsem velký chlapec!” – Trevor Clowns in Grass Roots – Trevor.
      • „Podívej, to je vše, co mám, dobře? Měl jsem těžkou výchovu! Můj táta ke mně nebyl milý! dobře? Podívej, Debra, miluji tě a taky tě miluji, Floyd! Proč nemůžeme být všichni jen spolu, hm?! Můžete mít pondělí do čtvrtka, můžete mít víkendy, dobře?! Vím, že to není normální, ale v tomto bláznivém, šíleném světě je normální tak dobrý?! Huh?! Podívej, Debra! Floyd! Vezmeš si mě?!” – Trevor Floyd a Debra.
      • „Ron! Ron! jsem zpět. A přineste mi kávu, nebo ti odříznu paži!” – Trevor během drobných turbulence
      • „A oni mi poškodili. Rozbijí můj domov. Poškodit mou duši. Podívejte se na to. Toto, toto, toto, tato socha zde impotentního vzteku. Toto kurva pro mě znamenalo víc než Johnny K pro kohokoli! A rozbili to! Ty ubohé krize v polovině života, jízda na prasech, oholená hlava, ovocná kožená kapitola!” – Trevor vyjadřuje svůj hněv během nervové mise Ron.

      Fan GTA prosí Trevor Herec Steven Ogg, aby na něj přísahal, a doručuje krásně

      Fan GTA prosí Trevor Herec Steven Ogg, aby na něj přísahal, a doručuje krásně

      Normálně, kdybyste viděli nadpis, který tvrdil, že milovaný herec přísahal nebo křičel na fanouška, byli byste zděšeni. V životě je jen málo věcí, než je slavná tvář, kterou jste obdivovali z dálky, která se ukáže jako hrubý člověk.

      Neboj se však, o tom není tento článek. Jak uvádí Unilad, Steven Ogg, kanadský herec nejlépe známý pro své role jako Simon v Walking Dead a Trevor Philips GTA V Jakmile obdržel velmi podivnou žádost fanouška na kongresu, který konkrétně chtěl, aby na něj Ogg přísahal.

      Podívejte se na některé z nejzábavnějších vítězství a selže GTA V níže.

      K tomuto legendárnímu okamžiku došlo během a GTA V Panel na New York Comic Con 2013, jen jeden měsíc po prvním vydání hry. Jako takový byl Trevor v té době stále velmi novou postavou.

      Ogg vzal velmi málo přesvědčování, aby splnil žádost – poté, co byl povzbuzen potleskem davu, vstal ze svého křesla u panelu, zaútočil k fanoušku a křičel „Go F ** K sám“ přímo do jejich fotoaparátu. Je zřejmé, že jako herec zachycení pohybu už Ogg vypadá jako jeho postava, ale v tu chvíli to bylo opravdu jako skutečný Trevor se v reálném životě zhmotnil. Podívejte se níže.

      Do dnešního dne fanoušci stále opouštějí komentáře k původnímu videu a sdílejí jejich lásku k herci a jeho představení: „Miluji skutečnost, že váhá, všimne si potlesku a jak šťastné by to přimělo každého a pak jde přímo do režimu umělce. F *** ing legenda, “napsal jeden uživatel YouTube. “To bylo legendární.”. Ten muž pochopil práci a absolutně šel nad a za, “komentoval další. “To je nejbližší věc k zdravému okamžiku, kdy by komunita GTA mohla vyrobit,” dodal další.