Ubatcha: Už žádné úniky dopadu dopadu Genshin vs. Cognosphere S Dilema * Torrentfreak, Genshin Impact Leaker Ubatcha dává prohlášení po předvolání Hoyoverse | PCGamesn

Genshin Impact Leaker Ubatcha dává prohlášení po předvolání Hoyoverse

Požadované V případě, že porušovatelé nespolupracují a je potřeba předvolání DMCA.

Ubatcha: Už žádné úniky dopadu dopadu Genshin vs. Dilema Cognosphere

Začátkem prosince byl plodný únik dopadu Genshin „Ubatcha“ zaměřen na aplikaci DMCA Subpoena podaná vydavatelem Cognosphere. Od té doby byla předvolání charakterizována různými způsoby, od plnohodnotného soudu po záležitost, která je nejlépe ignorována. Oba jsou nesprávné, ale existuje široká střední půda. S tím, že Ubatcha slibuje žádné další úniky, bude tento problém odpočívat?

Genshin-Small

Aplikace DMCA Subpoena, která nesou poplatek za podávání méně než 50 $, jsou určitě levné. Pokud jsou schváleny, jak obvykle jsou, musí dokonce i nejmocnější korporace dodržovat své podmínky.

Začátkem prosince TorrentFreak zjistil, že plodný únik dopadů Genshin „Ubatcha“ byl jmenován v aplikaci DMCA podanou vydavatelem hry Cognosphere.

Počátečním cílem aplikace bylo přimět Discord k předání jména, adresy Ubatchy, telefonního čísla a e -mailových adres. S výjimkou komplikací je již může mít Cognosphere. Stojí za zmínku, že by to mohlo nejprve podat žalobu na autorská práva a pak přesunul se a objevil tyto podrobnosti později, ale rozhodně ne za 50 $.

Žádný outsider nemůže předvídat, co se bude dít dál, ale minulé události mohou pomoci malovat obecný obraz potenciálních výsledků. Vzhledem k tomu, že Cognosphere převzal iniciativu, pojďme na chvíli v botách, abychom viděli, jak se to cítí. Poté vstoupíme do světa Ubatche.

Tvůrci jsou hrdí na svou práci

Když se do názvu jako dopad Genshin nalily tisíce a tisíce hodin, je to důležitý nejen finanční úspěch. Hry jsou vytvářeny kreativními lidmi, což znamená, že vývojáři, umělci, animátoři, zvukové inženýři a dále, jsou motivováni, když lidé projevují uznání za své umění.

. Fanoušci konečně uvidí hru přesně tak, jak zamýšleli tvůrci, a spokojenost zpětné vazby způsobí, že to všechno stojí za to. Dorazí na montáž a velký den. To je ono – mínus překvapení a bez tajemství zůstalo nevýslovné.

Za posledních několik měsíců se hráči nejen dozvěděli, že někdo plánuje překvapivou párty pro ně, ale sledovali, jak je místnost zdobena, koláče se mísí a peče.

Není těžké pochopit, proč by organizátoři této strany mohli být naštvaní a jak se tento scénář vztahuje na vývoj ve hře. Když se úniky stanou znovu a znovu a znovu, žádost lidí, aby přestali kazit překvapení, se zdá být zcela rozumné. Ale co když prostě nerozumí?

DMCA zastavení: Zastavte prosím – nebo jinak

Ve světě autorských práv je možné zabránit únikům pomocí neformálního e -mailu, ale oznámení o zastavení DMCA je rychlé, formálnější, odstraňuje údajný obsah porušující a je na Požadované V případě, že porušovatelé nespolupracují a je potřeba předvolání DMCA.

Tento týden Ubatcha uznala, že obdržel „varování“ na Discord, ale který obsah by měl být odstraněn, byl zjevně nejasný.

„Jediným oznámením, které jsem osobně obdržel, bylo varování ohledně Discordu v srpnu, které neuvádělo, jaký obsah musí být odstraněn, jen to, že„ nemusíte sdílet žádný obsah… “, takže účet„ Ubatch “, takže„ ubatch “přestal zveřejňovat zveřejnění na Discordu, aby vyhověl s přijatým varováním, “napsal Ubatcha.

Kteří toto varování poslali, není jasné, takže to, zda splňuje zákonné požadavky oznámení DMCA, není známo. Ubatcha dříve uznala, že dva další lidé také obdrželi varování, jejichž podrobnosti jsou také neznámé. Tyto údaje mohou být u soudu zásadní, ale zapojení do žaloby na autorská práva, kterému lze zabránit, je špatně doporučeno.

I když je dodáno neformálně, je důležitá věc jasnost a tón základní, ale nepsané zprávy: Přestaňte prosím unikat náš obsah před vydáním, protože se nám to opravdu nelíbí. Prosím, spolupracovejte tentokrát, než se věci vymknou z rukou.

Více oznámení o DMCA a/nebo osobní varování naznačují, že držitel autorských práv dochází trpělivost. V záznamu je oznámení o zastavení šíření odeslané na Discord koncem listopadu a předloženo jako důkaz v aplikaci DMCA Subpoena, je opravdu velmi jasné.

Genshin Impact Fanatics

Tento týden ubatcha řekla stovkám tisíc následovníků, že věci již skončily. Veškerý potenciálně porušující obsah byl smazán a už by nedošlo k žádnému úniku dopadu na genshin, který by se pohyboval vpřed.

“Nic jsem neobdržel, ani mi nesouhlasil, pokud sdílejí některé z mých podrobností.”. Ať tak či onak, cokoli se stane, “napsal Ubatcha.

To je užitečné prohlášení na legální straně, ale vedlo ke zklamání mezi několika stojícími stojícími sledovateli Ubatchů a fanoušky Genshin Impact.

Zdá se, že úniky, které se objevují s laskavým svolením Ubatchy (a další). potřeba mít budoucnost. Zapojení do úniků se cítí více informovanější, více v kontaktu a ještě blíž do hry. Je to hlavolam bez snadných řešení.

Záměr, oběť, kompromis

Motivace je důležitá a v případě Ubatchy není na displeji žádný škodlivý záměr, žádný hlavní plán zničit genshinský dopad na svět. Naopak se zdá, že směšný závazek ke hře, i když nekonvenčními způsoby, se stal určitým druhem povinnosti, možná dokonce posedlost, na to, aby byl škodlivý vůči zdraví a pohodu.

“Na osobnější poznámce se nedávné verze beta beta cítila, jako by taková váha zvedla z mých ramen, když jsem mohl jen jít spát v klidu, než abych strávil přes 24 hodin vzhůru, abych zveřejnil obsah a pracoval IRL současně.”. Vypadá to tak hloupé, ale neměl jsem to za více než rok, “napsal Ubatcha.

. Pro některé lidi hry nejsou jen hry, jsou to způsob života, život, který pomalu jedí jednou hra nad všemi ostatními. Velkou otázkou je, zda to přináší nějakou váhu ve světle nedávných obvinění z porušení autorských práv a kamkoli může vést.

Právníci jsou instruováni, aby dosáhli cílů

Advokátní kancelář manipulace s podvody DMCA je Mitchell Silberberg & Knupp LLP a v podobných případech mají spoustu zkušeností. Ve skutečnosti MSK pracoval s RIAA zpět v roce 2003 a získal předvolání proti ISP, aby identifikoval piráty MP3.

V tomto případě je to však nedůležité. Jeden telefonní hovor nebo e -mail z Cognosphere to může dnes ukončit nebo přejít na další úroveň a ten výše uvedený. Je nemožné předvídat, co se bude dít dál, ale pokud se společnost cítí, že něco musí udělat, mohlo by to. Ale to není Absolutně potřebuje.

Hlavní cíl prezentovaných skutečností je jednoduchý: úniky se musí zastavit a zastavit trvale. Společnost může zaujmout přístup „počkat a vidět“, ale může také chtít podepsanou záruku, na kterou se může spolehnout. Koneckonců, v minulosti se to pěkně zeptal a nikam se nedostal. Požadovaný výsledek přinesl pouze zapojení do soudu, může to argumentovat.

Cognosphere může také cítit, že pokud to není příklad, další úniku nedostanou zprávu. Pokud zasáhnou Ubatcha tvrdě a na veřejnosti, mohlo by to působit jako odstrašující prostředek, ale to přináší riziko odcizení rostoucích částí komunity Genshin Impact a generování negativního tisku, které bude sloužit pouze jako nezasloužené rozptýlení.

Jedna věc je 100% zaručena, ale. Příklad Ubatchy nezastaví úniky. Jediná věc, která bude dlouhodobě fungovat, je spojení s těmito typy hráčů, povzbuzováním je, aby pociťovali tvůrčí proces a pomohli jim pochopit, že jejich fanatická podpora je oceněna, ale ne do té míry, do jaké míry se musí právníci zapojit.

Stručně řečeno, zdá se, že to, co zde máme, je neoficiální marketingový marketing Genshin dopad na několik set tisíc lidí, vedený někým, kdo pracuje 24 hodin denně a nikdy nedostane zaplaceno. Potřebuje trochu leštění/nápravné práce, ale pokud to někdo nemůže proměnit v něco užitečného, ​​jsme všichni odsouzeni k. A úniky budou pokračovat bez ohledu na to.

Genshin Impact Leaker Ubatcha dává prohlášení po předvolání Hoyoverse

Genshin Impact Leaker Ubatcha dává prohlášení po předvolání Hoyoverse: Anime Girl s růžovými vlasy obklopená ohněm

Známý Genshin Impact Leaker Ubatcha oznámil na Twitteru, že se rozhodli přestat, jako pokračování právních kroků proti nim. Vydavatel Anime Game, Cognosphere, vydal předvoleb a DMCA TAMEDOwn oznámení asi před týdnem v reakci na mnoho úniků Ubatchy nalezených uvnitř Server Wangsheng Funeral Parlor – komunitní centrum, které obsahuje více než 270 000 uživatelů, které obsahuje více než 270 000 uživatelů.

Ve svém prohlášení Ubatcha tvrdí, že ho Hoyoverse ještě nebyli přímo kontaktováni, což je pochopitelné, protože předvolání Cognosphere a DMCA bylo vydáno k neshodě samotné. Vydavatel údajně chce, aby Discord odhalil informace o „jménu, adrese Ubatchy, telefonní číslo a jakékoli e -mailové adresy připojené k účtu Discord Ubatcha#2791.“

. V reakci na to ubatcha přestala své pravidelné příspěvky k Discordu. Komplikovanou součástí je, že Ubatcha je správcem serveru Wangsheng Funeral Parlor Server a server pokračoval v repostování netěsností, dokud nebyla tento měsíc podniknuta právní akce začátkem tohoto měsíce.

Podle Ubatchy Discord nevysvětlil, který konkrétní obsah je třeba odstranit ze serveru, takže únik tvrdí, že odstranil veškerý obsah, který by mohl být považován za porušení autorských práv.

Celé prohlášení si můžete přečíst v tomto vláknu Twitteru, které také zahrnuje odpověď od Ubatchy, která prohlašuje, že již v budoucnu nebudou uniknout žádnému obsahu Genshin Impact. To by nemělo být žádným překvapením vzhledem k tomu, jak vážná se situace stala.

Genshin Impact verze 3.4 je více než měsíc pryč, ale úniky stále přicházejí, přestože se zdálo, že několik dalších velkých jmen to nazývalo ukončením vedle Ubatcha. Nadcházející události dopadu Genshin budou zahrnovat každoroční obřad lucerny spolu s přidáním dvou nových uživatelů Dendro, Alhaitham a Yaoyao.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.