Ubisoft odhaluje sezónu dva z Rainbow Six Seige S Rok osm – Gametyrant, Worthplaying | Tom Clancy S Rainbow Six Siege Year 8 Sezóna 2 začíná koncem tohoto měsíce, přidává nový operátor, přepracování mapy a aktualizace hraní – přívěs

.

Ubisoft odhaluje sezónu dva z Rainbow Six Seige’s Rok osm

Vývojář a vydavatel odhalil druhou sezónu 8. rok, Úkon Dread Factor. Operace Dread Factor bude vybaven četnými doplňky a změnami, jako jsou; nový operátor, přepracování mapy, důležité aktualizace her, nový trvalý seznam skladeb a další!

Nová sezóna přivítá do akce nového taktického obránce, fenrir. Fenrir je švédský operátor, který je vybaven MP7 nebo SASG-12 s vykonavatelem 410 jako sekundární zbraň. Jeho jedinečný gadget, který přináší ke stolu, se nazývá F-Natt Drive Důl, temná gadget, který uvolňuje plyn efektu strachu, který dočasně omezí zorné pole člověka. .

. . Provedli změny v tření útočníka, aby snížili frustrace a zvýšili bezpečnost, takže existuje méně zranitelných míst venku a útočníci se mohou snadněji dostat do budovy, aniž by se vynořili vrcholem nebo spěchem ven. .

Spolu s přepracováním mapy a novým operátorem provedli několik vylepšení střelecké řady a učinili z něj konečný testování a tréninkový půda pro hráče se zavedením nového cíle pruhu. To vám umožní zvládnout jakoukoli zbraň poskytováním přizpůsobeného školení několika typy cílů, rychlostí pohybu, vzdálenosti a dalšími. . Po zahřátí v zaměření jízdního pruhu skočte do nyní trvalých arkádových režimů pro hrst rychlých a jedinečných zápasů.

. V této aktualizaci zahrnuje nový gadget, blokátor pozorování. Tento gadget je navržen tak, aby byl Intel Denial, gadget promítá digitální bariéru blokující dohled soupeře dronů. Zlepšení bude také zlepšit zlepšením jeho gadgetu tím, že jeho úly uvolní jejich roj rychlejší.

Duhový šest obléhání je nyní k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC přes Steam, Epic Games Store a Windows PC. spustí 30. května pro všechny stejné konzole. Níže můžete sledovat přívěs sezóny 2!

Platforma: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Žánr:
Vydavatel: Ubisoft
Vývojář: Ubisoft Montreal
Datum vydání: . 1. 2015

O Rainier

Hráč PC, hodnotu, za to, že se vynoří EIC, Globe-Trotting Couch Potato, Patriot, 80. let, headbanger, filmový pozorovatel, milovník hudby, foodie a muž v černé barvě-veverka!

Reklamní

.

Rainier 14. května 2023 @ 2:11 str.m. Pdt

.

Poprvé v a Rainbow Tom Clancy šest Hra, hráči se zapojí do obléhání, nového stylu útoku, kde nepřátelé mají prostředky k přeměně svého prostředí na moderní pevnosti, zatímco Rainbow Six týmy vedou útok k porušení pozice nepřítele. Poskytuje hráčům bezprecedentní kontrolu nad jejich schopností posílit svou polohu – výzvou z posílení stěn a podlah pomocí ostnatých drátů, nasaditelných štítů a dolů a více – nebo porušováním nepřátel pomocí pozorovacích robotů, poplatků za listy, rappeling a další. Rychlé tempo, letalita a jedinečnost každého obléhání nastavuje nový bar pro intenzivní hasičské stránky, strategické hry a konkurenční hry.

Rainbow Six Siege Tom Clancyho Také obsahuje technologický průlom, který předefinuje způsob, jakým hráči interagují s herním prostředím. Využití proprietárního motoru Realblast Ubisoft Montreal, Rainbow Six Siege Tom Clancyho Zahrnuje procedurální ničení, které je realistické a nepopsané, což znamená, že prostředí reaguje autenticky, výrazně a dynamicky, založené na proměnných, jako je ráže kulek nebo množství použitých výbušnin. Tento postup umožňuje hráčům využívat destrukci smysluplnými způsoby. Stěny mohou být rozbity a otevírat nové ohnivé linie. Stropy a podlahy lze porušit, aby se vytvořily nové přístupové body. Tato schopnost modifikovat design úrovně v reálném čase umožňuje hráčům vytvářet nové herní příležitosti přímo na úrovni hry.

Ubisoft odhalil druhou sezónu Rainbow Six Siege’s Rok 8, Operace Dread Factor, zahájí 30. května 2023.

Tato sezóna představuje Fenrir, nového švédského operátora, přepracování mapy konzulátu a důležité aktualizace her, včetně nového cíle pro střelecké řady, nový permanentní arkádový seznam skladeb a další.

Operace Dread Factor volá Fenrir, nový taktický obránce, do akce s jeho Gadgetem F-Natt Dread Mine. Tento temperamentní gadget uvolňuje plynový efekt strachu, který dočasně omezuje zorné pole člověka. Výsledkem je, že strategické umístění zařízení naruší útok, umožní hráčům sledovat vstupní body a dočasně pokrýt jejich bok. Fenrir je dvě rychlosti, dva zdravotní operátor a jeho načítání obsahuje MP7 nebo SASG-12 jako primární zbraň a soudní vykonavatel 410 jako sekundární zbraň.

Mapa přepracovává pro konzulát zcela přestavění zážitku pro hráče, transformaci všech podlaží a webů, aby byla vyváženější, složitější a odměňující hrát. Cílem změn na tření útočníků je snížit frustrace a zvýšit bezpečnost, takže existuje méně zranitelných míst venku a útočníci se mohou snadněji dostat z místa Spawn do budovy. Přepracovaná mapa konzulátu přináší odrůdu s každým zápasem a inspiruje hráče k vývoji nové taktiky, aby zvládli svůj přístup.

Nová vylepšení rozsahu střelby z něj činí konečné testování a tréninkové areály pro hráče se zavedením nového pruhu zaměřeného. . V této aktualizaci je také zahrnuta rozbitaná zeď, která umožňuje hráčům otestovat poškození ničení různých zbraní. . .

Vyvažování aktualizací přicházejících v této sezóně zahrnuje nový gadget, blokátor pozorování. Tento intel Denial Gadget promítá digitální bariéra blokující linii dohledu soupeřů dronů a pozorovacích nástrojů, aby nemohli na druhé straně spatřit operátory a zařízení. Tato bariéra je viditelná pouze z dronů nebo pozorovacího nástroje a pro operátory nebude viditelná. Tato sezóna představuje první část vyvážení pro Grim a má za cíl zlepšit jeho gadget, kawanský úly: Nechávat své úly uvolnit svůj roj rychleji a zvýšit šanci, že chytí nedaleké obránce. Roje jsou nyní větší a zůstávají po delší dobu, ale sledují obránce po méně času poté, co vystoupili z roje.

. . Kromě toho mohou členové týmu nyní informovat vůdce týmu, kdy jsou připraveni hrát, a nechat je přeskočit zbývající časovač a začít dohazovat.

Klíčové funkce

  • . . Působí v úzkých formacích, jsou to odborníci na bojovou, demolici a koordinované útoky v úzké čtvrtině.
  • . Nepřátelé mají nyní prostředky k přeměně svých prostředí na pevnosti: mohou zachytit, opevnění a vytvářet obranné systémy, aby zabránili porušení duhových týmů. Aby čelili této výzvě, hráči mají úroveň svobody bezkonkurenční jakoukoli předchozí hra Rainbow Six. Kombinace taktických map, pozorovacích robotů a nového systému Rappel, Rainbow týmy mají více možností než kdy předtím, aby plánovaly, útočily a rozptýlily tyto situace.
  • Zničení je jádrem hraní obléhání. Využití proprietárního enginu Realblast Engine Ubisoft Montreal, hráči mají nyní bezprecedentní schopnost zničit prostředí. Stěny mohou být rozbity, otevírat nové linie ohně a mohou být porušeny strop a podlahy a vytvářet nové přístupové body. Všechno v prostředí reaguje realisticky, dynamicky a jedinečně založené na velikosti a ráži kulek, které používáte, nebo množství výbušnin, které jste nastavili. V Rainbow Six Siege je zničení smysluplné a zvládnutí je často klíčem k vítězství.

Rainbow Six Siege Tom Clancyho je v současné době k dispozici na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC.