Ubisoft si pohrává s Xim Cheaters in Rainbow Six Siege – The Verge, Destiny 2 Xim, Cronus Detection může přicházet, aby zastavil AIM Assist zneužívání | PCGamesn

Destiny 2 xim, detekce Cronus může přicházet, aby zastavila AIM AIMP zneužívání

Takže když byly vyvinuty nadměrné tenisové rakety, které mají jasnou výhodu. Myslím, že to je podvádění.

Ubisoft si pohrává s Xim Cheaters in Rainbow Six Siege

Vývojáři her se začínají probudit s podvodníky spoofing myši a klávesnice na konzole.

Tom Warren, vedoucí editor pokrývající Microsoft, PC Gaming, Console a Tech. Před nástupem do Verge v roce 2012 založil web WinRumors, stránky věnované společnosti Microsoft News.

20. února 2023, 15:14 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Ubisoft začne pohrávat Duhový šest obléhání Hráči, kteří podvádějí pomocí XIM nebo podobných zařízení na vstupy řadiče spoof pomocí myši a klávesnice na konzole. V aktualizaci Duhový šest obléhání, Hráči, kteří podvádějí pomocí zařízení třetích stran, jako je XIM.

Zařízení jako XIM, Cronus Zen a Reasnow S1 se často používají v online konkurenčních střelcích, aby umožnili uživatelům myši a klávesnice získat výhody AIM asistenci z řadiče smíchané s výhodami pohybu z myši a klávesnice. Neustále se stávají problémem Overwatch, Call of Duty, Destiny 2, Rainbow Six Siege, a další online střelci.

“To je problém, který mají všichni střelci konzoly, zejména ty konkurenční,” říká Jan Stahlhacke, ve vedení programovacího týmu pro hry Duhový šest obléhání Ve video zprávě hráčům. „Pro toto dosud nebylo spolehlivé řešení, ve skutečnosti jsou zařízení, která používají, speciálně navržena tak, aby byla nezjistitelná.“

Ubisoft vyvinul systém, který nazývá past na myší, který tato zařízení detekuje na konzolách. Ve skutečnosti Ubisoft říká, že tento systém běží na pozadí již několik sezón, pomáhá mu vybudovat detekční systém a pochopit, kdo používá tento hardware třetích stran.

“Víme přesně, kteří hráči spoofingjí a když spoofingjí,” říká Stahlhacke. “Víme také, že v nejvyšších řadách jsou spoofery mnohem běžnější.”.“

V aktualizaci v polovině sezóny začne Ubisoft na tyto hráče uplatňovat zvláštní latenci, aby si pohrávali s jejich cílem a pohybem. “Začne to opravdu nepostřehnutelné, ale přes několik zápasů to bude stoupat a určitě to bude patrné,” vysvětluje Stahlhacke.

Hráči, kteří používají tento speciální hardware, budou muset zařízení odpojit k odstranění další latence a po několika zápasech se automaticky sníží. Tento typ hardwaru je někdy také používán hráči se zdravotním postižením a Ubisoft říká, že si je vědom a chce se dozvědět více od kohokoli v komunitě, který by mohl být těmito změnami ovlivněn.

Zařízení jako Cronus Zen vám umožňují používat myši a klávesnici na konzolách s výhodami řadiče. Obrázek: Cronus

Ale hardware jako Xim, Cronus Zen a Reasnow S1 není prodáván jako zařízení dostupnosti, vše je zaměřeno na to, aby hráčům poskytoval výhodu ve hrách. Cronus má na svých webových stránkách vyhrazenou sekci pro Duhový šest obléhání To se nezmiňuje o přístupu slova jednou. Místo toho prodává funkce, jako je další Aim Assist, Anti-Recoil, Auto Lean, Auto Scope, Auto Reload a další palebné mody, které pomáhají hráčům podvádět specializované skripty.

Ubisoft rozhodně není první, kdo se pokouší zakázat použití těchto zařízení. Epické hry začaly vydávat trvalé zákazy hráčům pomocí Cronus Zen a Cronus Max v loňském roce. Ubisoft zatím nechodí na zákazu, raději si s těmito hráči pohrává místo toho, jak se podobá jak Call of Duty: Warzone nepořádek s podvodníky.

Problém ubisoft, epické hry a další vývojáři a vydavatelé budou čelit, že se jedná o hru kočky a myš proti vývojářům tohoto hardwaru třetí strany. Je navržen tak, aby byl z nějakého důvodu nezjistitelný, a tito výrobci zařízení vytvořili zdravé podniky, od kterých se chystají odejít.

Fortnite Cheaters v loňském roce rychle našli způsoby, jak se obejít kolem detekčních systémů epických her, a my jsme si to všimněte v tom samém v Duhový šest obléhání. Pro tento problém zatím nikdo nemá dokonalé řešení, ale Ubisoft se snaží. “Máme v úmyslu pokračovat v monitorování údajů, aktualizovat náš detekční systém a pokračovat v vyladění pokut,” říká Stahlhacke. “Jsme odhodláni pokračovat v tom, aby na tom pracoval, abychom zlepšili spravedlnost.” Obležení.“

Destiny 2 xim, detekce Cronus může přicházet, aby zastavila AIM AIMP zneužívání

Schopnosti detekce Destiny 2 XIM a Cronus mohou přicházet ve hře FPS, protože Bungie pracuje na zastavení hráčů myši a klávesnice zneužívající řadič Aim Asist.

Destiny 2 XIM, detekce Cronus může přijít, aby zastavila Aim Assist Assist Assuse: A Guardian se připravuje na boj v bitvě

Publikováno: 5. dubna 2023

Detekce osudu 2 Xim, Cronus Zen a Reasnow S1 mohou přijít do populární hry FPS, podle komentáře pro vývojáře Bungie, které nedávno sdílel Verge. Hráči Destiny 2, kteří používají tyto nástroje k posílení jejich hraní hry. Tyto nástroje již dlouho poskytují nespravedlivé výhody ve hrách FPS, jako je například umožnění AIM řadiče pomáhat uživatelům myši a klávesnice a usnadnit jim přistání výstřelů.

Komentář vývojáře Bungie Developer, o kterém říká, že byl proveden v únoru, naznačuje, že tým aktivně hledá způsoby, jak detekovat nástroje XIM, Cronus a Reasnow S1, které umožňují hráčům myši a klávesnice využívat AIM pro správce a pomáhat jim při poskytování významných herních výhod, které jim poskytují významné hry. To je zvláště pozoruhodné v PVP aktivitách, jako je Destiny 2 Iron Banner a Trials of Osiris.

Pokud jde o použití mýtného, ​​jako je XIM, Cronus Zen a Reasnow S1 ve své populární hře pro více hráčů, člen týmu Bungie poznamenává, že tým se dívá na řešení. “To je něco, co v současné době vyšetřujeme,” řekla Bungie v únoru Verge, ale společnost dosud neoznámila svůj vlastní detekční systém pro Destiny 2, “hlásí Verge.

Bungie bere podvádění velmi vážně, jak dokazuje několik soudních sporů proti hlavním tvůrcům podvádění, včetně nedávného žaloby proti Aimjunkies, který vyústil v ocenění 4 miliony dolarů za rozvoj hry. Hra také používá Battleyee k prevenci podvodníků, stejně jako hry jako Fortnite: Battle Royale, Rainbow Six Siege a Escape z Tarkov.

Destiny 2 XIM, detekce Cronus může přicházet, aby zastavila AIM AISS Assist zneužívání: strážce v kelímku

Jedním ze způsobů, jak tato zařízení fungují, je umožnění hráčům změnit výstup jejich ovládacího zařízení, což znamená, že čte myši a klávesnici jako ovladač, a proto přidává modifikátor AIM AIM řadiče, který obecně existuje, aby pomohl hráčům řadiče aktivně soutěžit proti hráčům myši a klávesnice. Ovládací prvky ovladače jsou obvykle méně přesné.

Modifikátor umožňuje preferenci PC hráče mezi myší a klávesnicí a ovladačem a nabízí celkovou spravedlnost v křížové hře, kde hráči Controller nemusí být jinak schopni úspěšně konkurovat hráčům myši a klávesnice. Mezi další výhody patří skripty, které umožňují zbraním ovládat zpětný ráz a umožnit mody rychlého ohně. Hráči konzoly někdy používají takové nástroje, které umožňují ovládací prvky myši a klávesnice na konzolech, které je nepodporují nativně.

Tato zařízení je však obecně obtížnější detekovat než softwarové podvody. Anti-cheat software může rychle detekovat změny a anomálie v kódu hry, zatímco historicky neuznává úpravy jako XIM a Cronus Zen, protože úpravy probíhají mimo samotné herní prostředí.

Thumbnail YouTube

Přestože existuje omezený argument, že tato zařízení existují pro účely přístupnosti, realita je taková, že drtivá většina hráčů, kteří tyto produkty používají.

I když neexistuje jasný náznak, že Bungie se bude zabývat používáním takových nástrojů třetích stran, nebo pokud ano, kdy k tomu dojde, vývojové studio tvrdě pracuje, aby zabránilo hráčům ve hře ve hře. Mnoho hráčů zvažuje XIM a související nástroje přímo podvádění, což znamená, že hráči, kteří závisí na těchto nástrojích, by se měli začít vážně hledat trénink AIM, pokud by nechtěli čelit zákazu, když se objeví do Destiny 2 Season 21 a prozkoumat vše, co nabízí, nabízí nabídnout.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Destiny 2 zakládá na Cronus a Xim podvádění

Jedním z největších problémů s PVP hry je řešit.

Destiny 2

Co potřebuješ vědět

  • Vývojář Destiny 2 Bungie oznámil svůj záměr zakročit hráče pomocí zařízení třetích stran, jako jsou XIM a Cronus, podvádět ve hře.
  • XIMS lze použít k používání myši a klávesnice s řadičem AIM asistence proti hráčům řadiče na konzole, zatímco Cronus ‘lze použít k provedení skriptů měnících hraní, které snižují zpětné zákony, podporují AIM a další.
  • Bungie říká, že použití zařízení třetích stran pro účely přístupnosti (hardware jako řadič dostupnosti Xbox nebo například projekt Sony Leonardo) je v pořádku, ale hráči zjistili, že používají zařízení jako XIMS a Cronus ‘, aby získali výhodu, budou varovány nebo dokonce budou varovány nebo dokonce budou varovány nebo dokonce budou varovány nebo dokonce budou varovány nebo dokonce budou varovány nebo dokonce budou varovány nebo dokonce i výhodu, nebo dokonce zakázáno.
  • Studio vyhodnocuje veškeré hry pro porušení, včetně obsahu PVP i PVE.

Bungie, vývojář a vydavatel populárního živého Service Looter Shooter Destiny 2, oznámil svůj záměr zakročit s hráči pomocí zařízení třetích stran, jako jsou příslušenství XIM a Cronus, aby získali ve hře nespravedlivou výhodu ve hře.

Zařízení XIM jsou periferie, která umožňují jejich uživatelům zapojit myš a klávesnici do svého systému Xbox nebo PlayStation a oklamat konzolu do myšlení, že místo toho byl připojen ovladač. S XIM je možné použít myši a klávesnici při dohodě proti hráčům řadiče v PVP, obcházení vstupních systémů dohazování. To vám také dává nespravedlivou výhodu asistence Aim Aim, protože hra, kterou hrajete, není schopna říct, že nepoužíváte gamepad.

Hardware Cronus mezitím v podstatě funguje jako průchod ovladače, který umožňuje konzole a PC hráčům podvádět spuštění skriptů převevávající hratelnost. S cronusem můžete snížit svůj zpětný ráz, posílit AIM ASSIC a další, což vám dává významnou výhodu.

Podvádění Xim a Cronus je v různých střelcových hrách po dlouhou dobu významným problémem, ale několik vývojářů konečně začalo jednat. Například, Activision se postavil proti Xim podvádění v Call of Duty s Ricochet Anti-Cheat. Nyní se v novém blogu vývojáře Bungie zavázala vydávat varování, omezení a zákaz Destiny 2 Guardians zachycených pomocí zařízení třetích stran k podvádění.

„Bungie zahrnuje použití AIDS vnější přístupnosti, které umožňují zážitek, který návrháři her zamýšleli, ale budou jednat, včetně zákazů, na lidi, kteří tyto nástroje zneužívají konkrétně Chcete -li získat výhodu oproti jiným hráčům, “čte novou politiku studia. Vývojáři navíc poznamenali, že vyhodnotí Všechno Osud 2 hraní pro porušení, včetně PVP i PVE.

Vývojář zejména naznačil, že hardware přístupnosti je bezpečný, takže se nemusíte bát, pokud používáte něco jako řadič dostupnosti Xbox nebo soupravu pro projekt Sony pro PS5. Bungie také později objasnila, že všechny oficiální řadiče Xbox, PlayStation a SCUF jsou v pořádku. “Pokud neexistuje žádný definitivní důkaz, který ukazuje, že zneužívání herní mechaniky jsou ve hře.”

V posledních letech Bungie agresivně bojovala proti podvádění a hackování v Destiny 2. V roce 2021 se Riot Games a Bungie spojily, aby žalovaly tvůrce softwaru podvádění a začátkem tohoto roku vyhrálo studio 4 $.4M Soudní žaloba proti podváděcím vývojářům Aimjunkies.

Windows Central’s

Je skvělé vidět, že Bungie konečně řeší problém podvádění Xim/Cronus, protože to byl už nějakou dobu velkým problémem. Se studiem nedávno posílalo konkurenceschopnost Destiny 2 konkurenceschopné a pokusy o obsahu PvP Osiris.

Jsem také rád, že se Bungie snaží zajistit, aby lidé používali zařízení třetích stran pro přístupnost v rámci vlny Banhammeru, i když někteří vznesli obavy ohledně herců špatné víry, kteří využívají dostupnost jako štít pro jejich použití pro jejich použití Periferie jako xim nebo cronus. Doufejme, že Bungie dokáže přesně oddělit podvodníky od běžných hráčů.

Destiny 2: Lightfall, Nejnovější expanze hry je nyní k dispozici za 50 $ na konzolách Xbox Series X | S, Xbox One, Windows PC a PlayStation Systems. V něm budete bojovat s císařem Calusem, získat přístup k podtřídům pramenů a jejich jedinečným schopnostem a dalším.

Destiny 2: Lightfall

Rozšíření Lighfall vezme hráče do neonomozeného města Neomuna na Neptunu a postaví je proti hrůzostrašné stínové legii-to vše, zatímco hrozba temnoty pyramid, svědka a jeho nový císař učedníka Calus se staví nad hlavou.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Brendan Lowry

Brendan Lowry je absolventka Windows Central a Oakland University s hořící vášní pro videohry, z nichž byl od dětství vášnivým fanouškem. Najdete ho, jak dělá recenze, úvodníky a obecné pokrytí všeho Xbox a PC. Sledujte ho na Twitteru.

Zamysli se nad tím.

Takže když byly vyvinuty nadměrné tenisové rakety, které mají jasnou výhodu. Myslím, že to je podvádění.

Takže když byly vyvinuty bowlingové koule prstu, které mají jasnou výhodu. Myslím, že to je podvádění.

Takže když byly vyvinuty hřídele golfového klubu z uhlíkových vláken, které mají jasnou výhodu. Myslím, že to je podvádění.

Pomocí této logiky myslím, že podvádějí také kontroléry gyro. Směšný.

Pokud někdo staví lepší past na paru.