Umírací světlo 2 doba uvolnění: Kdy bude hra hratelná? | Den geeka, kdy umírá světlo 2 odemknout? | PC hráč

To je, když umírá světlo 2: Zůstaňte odemknuty lidské odemknutí ve vašem časovém pásmu

Pokud vaše zóna není uvedena ve výše uvedeném seznamu, přejděte na grafiku Techland sdílený na Twitter výše. Všichni ostatní mohou použít tento šikovný čas čas.

Umírací světlo 2 doba uvolnění: Kdy bude hra hratelná?

Dying Light 2 je jednou z nejočekávanějších nových her 2022, ale kdy to můžete skutečně začít hrát?

Autor: Matthew Byrd | 2. února 2022 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Umírající světlo 2

Velmi, velmi dlouhé čekání Umírající světlo 2 je téměř u konce, takže je stěží překvapením, že fanoušci všude už sledují své hodiny a přemýšlejí, kdy se přesně budou moci ponořit do jednoho z nejočekávanějších pokračování v letech.

Velmi dobrá zpráva je, že Umírající světlo 2 Vývojář a vydavatel Techland vydal docela dost informací o tom, kdy budete konečně schopni začít hrát hru v závislosti na tom, ve které části světa jste a na kterém zařízení hrajete. Velmi špatnou zprávou je, že překvapivě komplikovaný rozvrh vydání hry hry může být velmi matoucí velmi rychle.

Pomáhat zjednodušit Umírající světlo 2 Plán uvolnění co nejvíce, zde se podíváte, kdy budete moci začít hrát Umírající světlo 2 Na základě toho, které zařízení jste předobjednali digitální kopii hry pro nebo v úmyslu si ji brzy zakoupit.

Kdy bude umírá světlo 2 na PC?

PC verze Umírající světlo 2 se odemkne prostřednictvím globálního času spuštění, což znamená, že někteří hráči v některých regionech budou moci hrát před ostatními před ostatními. Zde je hrubé zhroucení, kdy Umírající světlo 2 Hráči PC v různých časových pásmech budou moci odemknout a spustit hru:

AD – obsah pokračuje níže

PST: 16:00 (3. února)
EST: 19:00 (3. února)
GMT: 12:00 (4. února)
CET: 1:00 (4. února)
MSK: 3:00 (4. února)
Ist: 5:30 (4. února)
CST: 8:00 (4. února)
JST: 9:00 (4. února)
AEDT: 11:00 (4. února)
Nzdt: 13:00 (4. února)

Jak vidíte, tato metoda vydání znamená, že hráči v časových pásmech PST a EST budou skutečně moci hrát Umírající světlo 2 Počínaje 3. únorem před jeho „oficiálním“ datem spuštění 4. února. Tento styl vydání je stěží neslýchaný, ale protože je to trochu neobvyklé, možná budete chtít dávat pozor na oficiální Umírající světlo 2 Sociální média se živí pro jakékoli náhlé změny v tomto plánu.

Kdy bude umírání světlo 2 hratelné na PlayStation 4 a PlayStation 5?

Hráči Playstation to mají docela snadné, pokud jde o porozumění, když budou moci začít hrát Umírající světlo 2. Hra se odemkne na PlayStation 4 a 5 ve 12:00 4. února, takže ji můžete začít hrát na své konzole PlayStation, kdykoli hodiny udeří na 4. místo v jakémkoli regionu, ve kterém jste.

To bohužel znamená, že hráči Playstation budou chybět šanci hrát hru „brzy“, ale alespoň není zmatek o tom, kdy bude hra oficiálně k dispozici.

Kdy bude umírání světlo 2 hratelné na Xbox One a Xbox Series X/S?

Stejně jako je to pro hráče PlayStation, mohou majitelé Xboxu začít hrát Umírající světlo 2 ve 12:00 4. února v jakémkoli regionu, ve kterém jsou.

Bylo však zdůrazněno, že můžete technicky změnit oblast vašeho Xboxu, abyste teoreticky začali hrát hru 3. února. I když bychom nikdy nedoporučovali, abyste udělali něco tak nedostatečnějšího, je třeba poznamenat, že hráči na Novém Zélandu budou technicky zasáhnout půlnoci 4. února „rychlejší“ než kdokoli jiný na světě. Takže, pokud jste hypoteticky měli nastavit Xbox na čas na Nový Zéland, abyste mohli hrát hru trochu brzy, tady je, když hodiny udeří na půlnoci na Novém Zélandu pro jiné časové pásy:

To je, když umírá světlo 2: Zůstaňte odemknuty lidské odemknutí ve vašem časovém pásmu

Vašich 500 hodin kopání zombie z mrakodrapů začíná brzy.

Umírající světlo 2

(Obrázek kredit: Techland)

Doba uvolnění umírajícího světla není daleko, takže doufám, že jste si zarezervovali nemocné dny. A i když se možná nebudete cítit tak peaky jako většinou zmbifikovaní obyvatelé villedoru, když se hra spustí, budete si stále muset zarezervovat více než 20 dní volna, abyste mohli vidět a udělat vše v umírání světla 2. Nebudu jedním z těch lidí, ale kolosální dvojitý kop Chris předvádí v jeho umírajícím světle 2: Zůstaňte lidská recenze stačí, aby mě udržel po dobu nejméně 50.

Přirozeně to není všechno, co budete dělat ve hře této velikosti-což bude ještě větší, protože to chrlí pět let po spuštění aktualizací. Budete vtaženi do probíhajícího konfliktu mezi lidským mírovým a pozůstalým frakcemi, honíte své dovednosti parkouru napříč panorama města a potulujete lidi všemi druhy zbraní na blízko, nejen vaše nohy.

Opravdu se nemůžeme dočkat #Dyinglight2 a doufáme, že ani ty nemůžete! �� Abychom to trochu usnadnili, vytvořili jsme tuto mapu, která vám dá vědět, v jaké době bude hra k dispozici ke stažení ve vašem regionu ��. Podívejte se na to, připravte se a #Stayhuman! �� Obrázek.cvrlikání.com/cbfde6nvgpjanuary 27, 2022

Ať se na to nejvíce těšíte, doufám, že jste vyčistili svůj rozvrh: Tady je doba odemknutí 2 umírajícího světla.

Kdy je doba odemknutí umírajícího světla 2?

The Umírací světlo 2 doba odemknutí je 19:00 EST a 16:00 PST 3. února 2022 na PC, PlayStation a Xbox. Je to doba vydání, takže mnoho oblastí uvidí hru odemknout 4. února. Zde jsou časy pro hlavní území:

Pokud vaše zóna není uvedena ve výše uvedeném seznamu, přejděte na grafiku Techland sdílený na Twitter výše. Všichni ostatní mohou použít tento šikovný čas čas.

Navzdory velmi diskutované velikosti hry není velikost souboru příliš obtížná na to, aby se přepnul do vašeho stroje. Přesto můžete také získat soubor 40 GB na předem načtený PC-tato funkce je nyní k dispozici na všech platformách. To znamená, že pokud jste dosud nepředstavovali, měli byste se pravděpodobně podívat na systémové požadavky Dying Light 2, jen pro případ.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Harry Shepherd

UK – Po sběru a pohlcení hromádek průvodců po tisku v jeho mladších dnech Harry vytváří verze 21. století za posledních pět let jako spisovatel průvodců v PCGamesn a průvodci editorem PC Gamer. Vytvořil také funkce, recenze a ještě více průvodců pro důvěryhodné recenze, Techradar a Top Ten recenze. Hrál a vybíral PC hry již více než dvě desetiletí, od mlhavých vzpomínek na to, co bylo pravděpodobně hadí knock-off na jeho první soupravu, když mu bylo sedm až po produkci informativních průvodců na fotbalových simulátorech, hrách na hraní rolí a hry a hry a hry na otevřeném světě a Střelci dnes. Tolik už teď vytrvale odmítá sdělit informace, pokud není v online kliknutí.