Umístění Diablo Immortal Hydra a pískovcový golem |, Diablo Immortal Sandstone Golem a Fleshcraft Hydra Guide

Diablo Immortal Sandstone Golem a Fleshcraft Hydra Guide

Pokud se to vynoří v knihovně Zoltun Kulle po vás nebo někdo jiný, kdo použil portální tome, najdete golem v Diablo nesmrtelné v nejsevernější oblast mapy, nad oblastí skryté výklenky.

Umístění Diablo Immortal Hydra a lokalita pískovcového golem

Získejte legendární vybavení a další užitečné odměny od Hydra a Golem.

Průvodce Jessica Orr Senior Guides Writer
Publikováno 24. června 2022
Sledujte Diablo Immortal

Při zkoumání knihovny Zoltun Kulle Diablo nesmrtelný můžete narazit na Kulle’s Hidden Chambers Světová událost, která může vést k hledání Umístění Hydra a Umístění Golem.

Jakmile najdete pět ztracených stránek v rámci události v knihovně, můžete vytvořit portální tome. Při použití má tome šanci na tření Hydra masa nebo Sandstone Golem Světové šéfy.

Pokud se vám obtížné šéfové vynoří, můžete zjistit jejich umístění v Diablo Immortal níže a další užitečné informace, které byste měli vědět o aktivaci této světové události.

 • Vysvětleno umístění Diablo Immortal Hydra a Golem
 • Umístění Hydra Diablo Immortal
 • Diablo Immortal Sandstone Golem Location

Ostatní hráči je mohou vyzvednout před vámi, takže se ujistěte, že chytíte zlaté stránky na zemi, jakmile je uvidíte.

Jakmile jste našli pět ztracených stránek, můžete si udělat portální hrobku. Můžete pokračovat v zemědělství ztracených stránek a vyrobit až pět portálových tomes, abyste ušetřili později – nebo je použít, jakmile je to vyrobeno.

Když je použit portální tome, obvykle vytvoří portál do jiné oblasti, kde můžete bojovat s nepřáteli a sbírat kořist. Místo toho se v knihovně někdy vynoří masa Hydra nebo Sandstone Golem. Tito šéfové padají lépe kořistí než nepřátelé, ke kterým vás portály zavedou, ale jsou mnohem těžší porazit.

Budete upozorněni, pokud použití portálu tome vytvořilo hydra nebo golem a začne tříminutový časovač, který se dostane na jeho polohu.

Protože Hydra a Golem jsou obě světové události, může se kdokoli na vašem serveru připojit k boji s nimi. To také znamená, že můžete bojovat s Hydra nebo Golem, když je na vašem serveru vynoří někdo jiný.

Od odměn z každé portálové události můžete získat pouze pětkrát denně v Diablo Immortal, takže pokud nepomáháte někomu jinému porazit nepřátele, Po pěti pokusech můžete přestat hospodařit s Hydra a Golem.

Umístění Hydra Diablo Immortal

Pokud se to pro vás vynoří, najdete hydra v Diablo nesmrtelné v kruhové oblasti severně od svíjecího se vstupu a západně od archivu tajemství.

Když je Hydra poražena, poklesne o kousek X6 Enchanted prach a má také šanci upustit legendární vybavení. Poprvé, když zabijete Hydra, dostanete Horadrická nádoba Zoltun Kulle, které pak můžete vzít na dědictví Horadrimu a zařadit jej do zvýšených bonusů.

Diablo Immortal je tady! Pokud právě začínáte, budete chtít znát nejlepší třídu pro začátečníky – včetně Necromancer a Crusader – a aktuální odměny za bitvu. Naše legendární průvodce drahokamy a kouzla vám mohou pomoci dosáhnout nejsilnějšího sestavení a máme také praktické mapy pro každé skryté umístění doupěte, roztok devíti lamp a lokalita Hydra a Golem.

Diablo Immortal Sandstone Golem Location

Pokud se to vynoří v knihovně Zoltun Kulle po vás nebo někdo jiný, kdo použil portální tome, najdete golem v Diablo nesmrtelné v nejsevernější oblast mapy, nad oblastí skryté výklenky.

Když je golem poražen, spadne X6 Enchanted prach a má také šanci upustit legendární vybavení. Když poprvé zabijete pískovcový golem, dostanete Vina bezejmenné horadrické plavidla. Poté můžete tuto loď vzít na dědictví Horadrimu a slot ji pro zvýšené bonusy statistiky.

Hodně štěstí bojovat s hydra a golem v Diablo nesmrtelné!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Activision Blizzard následovat
 • Android následovat
 • Diablo Immortal Follow
 • Fantasy následovat
 • Sledujte zdarma
 • iOS následujte
 • MMO následovat
 • PC Sledujte
 • RPG následovat

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.

Diablo Immortal Sandstone Golem a Fleshcraft Hydra Guide

Sandstone Golem a Fleshcraft Hydra jsou jedním ze dvou světových šéfů Diablo nesmrtelného, ​​kteří jsou silní.

Diablo Immortal Sandstone Golem

Redakční tým 2023-05-13 2023-05-13 Sdílet

Sandstone Golem a Fleshcraft Hydra jsou jedním ze dvou světových šéfů Diablo nesmrtelného, ​​kteří jsou dostatečně silní a brutální, aby zaručili útočící stranu.

Nebudete moci tyto šéfy převzít sami. Následující průvodce vám ukáže, jak a kde svolat pískovcový Golem a masa Hydra v Diablo nesmrtelné.

Světové šéfové jsou pro Diablo nesmrtelný nový. Jsou součástí nové akce ve hře, kde mohou hráči spolupracovat na zvýšení svých šancí na setkání s šéfem World.

Diablo Immortal Sandstone Golem a Hydrasová místa

Chcete -li najít lokality pískovcového golem a masa Hydra, zamiřte do knihovny Zoltun Kulle. Musíte najít 5x ​​ztracené stránky, které se náhodně vynořují v celé zóně v rámci tajné komory Zolty Kulle.

Jakmile to uděláte, zkombinujte tyto 5x ztracené stránky a vytvořte portální tome. Pomocí portálního tome otevřete portál do Kulleovy tajné komory, která slouží jako malý dungeon, kde si můžete dostat ruce na kořist, ale někdy budou tyto poklady chráněny světovým šéfem.

Můžete zvýšit své šance na narazit na světového šéfa vytvořením a otevřením co nejvíce portálových tomes. Také vždy zadejte svůj vlastní portál, protože vstup do portálu otevřeného jiným hráčem snižuje šanci na setkání s šéfem Světového šéfa.

Doporučená videa pro vás.

Knihovna Zoltun Kulle má dva světové šéfy v Diablo Immortal: The Sandstone Golem a Fleshcraft Hydra.

Najdete pískovcový golem v severovýchodní oblasti mapy. Můžete tam jít překročením mostu a vydat se nad motorem Chaos.

Přesné umístění pískovcového golem bylo označeno na níže uvedené mapě. Modré značky s ikonou podobnou pergamenu představují možné umístění nalezení ztracené stránky.

Pokud jde o masa Hydra, najdete šéfa druhého světa v doupěti Hydra, který je umístěn vlevo od withing ingress trasového bodu.

Diablo Immortal Sandstone Golem Location

Diablo Immortal Sandstone Golem a Fleshcraft Hydra odměny

Jediná zaručená pokles z pískovcového golem a masa Hydra je několik zkušeností. Můžete však tyto šéfy brousit, abyste zhodnotili dědictví horadrimské lodi. Například pískovcový Golem má štíhlou šanci zrušit vinu bezejmenů, která uděluje bonus k odporu poté, co je plavidlo zasunuto do Sanctum.

Můžete také sundat pískovcový golem a masa Hydra pro 6x Enchanted prach, který lze použít k vylepšení vybavení na kováře.