Umístění tajných dveří Fortnite | PC hráč, jaký je kód pro tajné dveře ve Fortnite?

Omlouvám se, musíte najít kód na tajné dveře sami ve Fortnite

Slavný fiktivní archeolog Indiana Jones se účastní Fortnite s řadou výzev pro navigace hráčů. K dokončení všech výzev a vydělat speciální položky inspirované franšízou budou hráči muset najít ruiny a chrám, aby získali relikvie Durrrrburger, a také najít tajné dveře ukryté na mapě.

Jak otevřít tajné dveře ve Fortnite

Fortnite Runes Secret Door

Ve Fortnite se objevily tajné dveře, ale kde je najdete? V rámci výzev Indiana Jones budete muset najít tajné dveře v zamíchaných svatyních, abyste odemkli emotu Indyho Dustoff – což je pravděpodobně nejnovější emoce Fortnite. Chcete -li odemknout tuto výzvu, musíte dokončit první stránku indy výzev, abyste odemkli druhou stránku.

Nalezení dveří je však jen součástí této výzvy, protože také budete muset hledat zamíchané svatyně, abyste vyřešili hádanku, která otevírá dveře. Takže s ohledem na to je místo, kde najít a jak otevřít tajné dveře.

Jak vyřešit runovou hádanku a otevřít dveře v zamíchaných svatyních

Jakmile dorazíte na zamíchané svatyně, budete muset vyřešit runy, abyste se dostali do hlavní komory. Je třeba najít čtyři runy a budete chtít začít na západě oblasti a pohybovat se směrem k východu. Dobrou zprávou je, že runy lze nalézt ve stejné oblasti v každém zápase, což je mnohem jednodušší. Runy však změní každý zápas, takže si budete muset vzít na vědomí, jaké runy vidíte pokaždé.

Runy každý září jinou barvou, takže je trochu snáze spatří. Nemusíte je střílet nebo tak něco; jen si poznamenejte, co najdete, abyste mohli správnou objednávku zadat později. Runy najdete v:

Omlouvám se, musíte najít kód na tajné dveře sami v ‘Fortnite’

Pokud chcete v „Fortnite“, budete chtít získat přístup k tajným dveřím v zamíchaných svatyních, ale jaký je kód?

JUL. 7 2022, publikováno 4:26 str.m. ET

Tajné dveře v 'Fortnite'

Slavný fiktivní archeolog Indiana Jones se účastní Fortnite s řadou výzev pro navigace hráčů. K dokončení všech výzev a vydělat speciální položky inspirované franšízou budou hráči muset najít ruiny a chrám, aby získali relikvie Durrrrburger, a také najít tajné dveře ukryté na mapě.

Článek pokračuje pod reklamou

Pokud chcete všechny tematické položky, existuje několik stránek výzev, které mají být dokončeny, a otevření tajných dveří je součástí druhého kola výzev. Pokud jste ji našli, pravděpodobně vás zajímá, do čeho se kód dostane – nebo pokud jste ho ještě nenašli, možná budete potřebovat nějaké pokyny. Zde je rychlý průvodce, který vám pomůže.

Rune v 'Fortnite'

Článek pokračuje pod reklamou

Jaký je kód pro otevření tajných dveří?

Bohužel, i když by bylo hezké jednoduše dát vám kód těmto tajným dveřím, není to tak snadné. Kód ve skutečnosti mění každou shodu. Místo toho se budete muset rozhlédnout kolem zamíchaných svatyní, abyste zjistili, které čtyři runy tvoří kód, aby odemkli dveře.

Naštěstí se runy objevují přibližně na stejném místě, i když se změní konkrétní runy. Jediné, co musíte udělat, je hledat je a vložit je do dveří, abyste získali přístup.

Budete chtít vzít na vědomí runy v orientaci ve směru hodinových ručiček, počínaje tím v jihozápadním rohu zamíchaných svatyní. Tento první by měl být ve spodní části run, což vyžaduje, abyste se nalezeli na úroveň.

Druhý je severně od severozápadního rohu zamíchaných svatyní. Protože rysy oblasti mění každé kolo, budete chtít hledat dvě kolmé kamenné stěny, které mohou nebo nemusí být v troskách.

Článek pokračuje pod reklamou

Vydejte se na východ odtud na severní bod zamíchané svatyně a najděte třetí runu. Projděte se kolem restartující dodávky, která je poblíž druhé runy, abyste našli další runu na zemi poblíž struktury červené stěny.

Nakonec cestujte na východ a spadněte dolů do dřevěných pera. Zde byste měli najít poslední runu, kterou musíte odemknout dveře.

Článek pokračuje pod reklamou

Kde najít tajné dveře v ‘Fortnite.’

Tajné dveře jsou vlastně neuvěřitelně jednoduché najít – je to jen do toho, že je to obtížné.

Dveře se nacházejí ve středu zamíchaných svatyní na nižší úrovni oblasti. Budete vědět, že jste to našli, když najdete dveře se čtyřmi kamennými strukturami posazenými před ní.

Jakmile najdete všechny runy, přejděte zpět k tajným dveřím a zadejte runy, abyste se dostali dovnitř. Buďte však opatrní, protože oblast je protkána s booby pasti, které by vás mohly zabít.

V místnosti je také tajná oblast. Cestujte napravo od Zlaté relikvie a procházení rostlinami, které vytvářejí bariéru vedle rozpačené zdi. Za touto zdí jsou dvě vzácné truhly, kde můžete sbírat emotu Indyho Dustoff. Pokud jste již emote získali, můžete se místo toho vrátit a místo toho sbírat vzácné předměty.

Jak otevřít tajné dveře ve Fortnite

Jak otevřít tajné dveře ve Fortnite

Hráči hledají, jak otevřít tajné dveře ve Fortnite. Tato skrytá komora umístěná v zamíchaných svatyních má hádanku, kterou musíte vyřešit, než vstoupíte. Tato příručka vás naučí, jak otevřít tajné dveře ve Fortnite.

Jak otevřít tajné dveře ve Fortnite

Musíte vyřešit runovou hádanku v zamíchaných svatyních, abyste otevřeli tajné dveře, které vede k hlavní komoře. V okolí je několik run s jinou barvou. Zapamatovat si barvu a uspořádat je ve správném pořadí.

Tajná umístění dveří runy

  • Alcove Underground jihozápadně od zamíchaných svatyní
  • V blízkosti restartu dodávky na kopci severozápadně od zamíchaných svatyní
  • Poblíž červeného úkrytu na sever
  • Uvnitř dřevěného pera na zemi na severovýchod

Barva run se mění každou po hře, takže to, jaká byla kombinace barev pro předchozí hry, není kombinace, na kterou právě hledáte. Runy však budou vždy na stejných místech, což usnadňuje vaše úsilí mnohem snazší.

Vezměte na vědomí barvu čtyř run a poté se vydejte zpět ke vchodu. Budete muset točit čtyři bloky, dokud se neshodují s barvami run, které jste našli. Jakmile je umístíte do správné kombinace barev, tajné dveře se otevřou a můžete vstoupit do hlavní komory.

Uvnitř hlavní komory však leží další tajné dveře! Sledujte svůj krok, protože oblast je naplněna pastí. Nepřestupujte na tmavé dlaždice, pokud se nechcete poškodit.

Co musíte udělat, je sbírat Zlaté relikvie poté zničit zeď napravo od obří tváře. Jděte do mezery a najdete zeď, která je pokryta rostlinami. Zničte to a uvidíte tajné dveře. Uvnitř jsou dvě vzácné truhly. Sbírejte je, abyste získali emotu Indy’s Dustoff.

Takto otevřít tajné dveře ve Fortnite. Doufáme, že jste zjistili, že tento článek je informativní. Máme pro vás více obsahu Fortnite.

  • Fortnite Battle Royale v21.30 Aktualizace představuje hlavní brokovnici a další
  • Fortnite možná brzy získá spolupráci Dragon Ball Z
  • Fortnite Captain America je zpět na 4. července

Podívejte se na toto video na YouTube od HarryninetyFour, které ukazuje, jak otevřít tajné dveře ve zamíchaných svatyních ve Fortnite.