Unsung Blade of Abyssos, Final Fantasy XIV: Jak získat neosvěcenou čepel Abyssos

Final Fantasy XIV: Jak získat neozvěnou čepel Abyssos

Na zemědělství neosvěcené čepele Abyssos Final Fantasy XIV , Hráči se musí zúčastnit a dokončit Abyssos: Osmý kruh, nálet pandaemonium světa . Tento nájezd byl představen v náplasti 6.2 se zbytkem aktualizovaného obsahu pro Endwalker .

FFXIV Unsung Blade of Abyssos

Ikona položky

Neozvězená čepel Abyssos je speciální token nájezdu v Ffxiv. Je to efektivně typ měny, kterou lze obchodovat s jedním ze dvou NPC: v Labyrinthos (x: 8.3, Y: 27.6) nebo Djole v Radz-at-han (x: 10.3, Y: 9.6). Sedm celkem vám koupí jeden Ultralehký tomastone.

Tento zvláštní tomastone může být zase obchodován Cihanti v Radz-at-han (x: 10.8, Y: 10.4) – Spolu s 500 Allagan Tomastones of Caunality (nebo 350 pro meč Paladin) – zakoupit jednu zbraň Lunar Employ. Můžete jen vydělat dokončením Abyssos: Osmý kruh. Získání jediné zbraně z lunárního vyslance tedy trvá sedm týdnů.

Stojí však za zmínku, že neomezená čepel Abyssos je a zaručené Pokles pro všechny hráče dokončit tuto část normálního nájezdu. Zatímco další žetony jsou poloviční kapky Každý hráč musí proti sobě hodit potřebu nebo chamtivosti.

Najdete možnost zakoupit ultralehký tomaston na dně žádný Unsung Relic of Abyssos Exchange Option (Dow I, Dow II a/nebo DOM) při rozhovoru s příslušnou reliální výměnou NPCS.

Senior vedoucí editor Fanbyte.com a spoluzakladatel webu. Každý by měl poslouchat své názory a doporučení dříve.

Final Fantasy XIV: Jak získat neozvěnou čepel Abyssos

Neozvězená čepel Abyssos je token nájezdu Final Fantasy XIV Používá se k vydělávání Ultralight Tomestone, měny používané k nákupu seriálu zbraňové série lunárního vyslance. Jako výzbroj na úrovni 620 položek jsou nejen tyto zbraně silné a vhodné pro obsah koncové hry, ale jejich stylová estetika je ohromně vynikající. V souladu s tím se jedná o položky, které každý válečník světla bude chtít mít ve svém arzenálu. Někteří hráči však možná nevědí, jak získat neozvěnující čepele Abyssos. Stejně jako jiné žetony nájezdu, tyto čepele nelze prodat ani obchodovat, což je činí prostřednictvím úsilí jednotlivce.

Jak hospodařit s neozvěnou čepelí Abyssos ve Final Fantasy XIV

ABYSSSOS Osmý kruh nájezdu ve Final Fantasy XIV

Na zemědělství neosvěcené čepele Abyssos Final Fantasy XIV , Hráči se musí zúčastnit a dokončit Abyssos: Osmý kruh, nálet pandaemonium světa . Tento nájezd byl představen v náplasti 6.2 se zbytkem aktualizovaného obsahu pro Endwalker .

Příbuzný:

Final Fantasy XIV: Jak získat lynx z imperiálního větru

Chcete -li získat přístup k Abyssos: Osmý kruh musí hráči dokončit “ Jedno poslední přání ,„Desátý úkol v Questline Pandaemonium. To samozřejmě znamená, že všechny předchozí úkoly a jejich korelační nájezdy musely být splněny dříve “ Jedno poslední přání “Bude k dispozici. Pro zahájení mise musí válečníci světla mluvit s Lahabrea, který najdete u bran Pandaemonium na souřadnicích (x: 21.5, Y: 19.0).

Podle Fanbyteho, neozvěnná čepel Abyssos Final Fantasy XIV je zaručený pokles pro všechny účastníky v Abyssos: Osmý kruh. Zatímco většina odměn za token nájezdu zahrnuje RNG, tyto čepele klesnou pro všechny hráče, kteří dokončí nájezd. Po sbírání více neozvěných lopatek Abyssos mohou hráči vzít své tokeny do Djole v Radz-at-Han na (x: 10.3, Y: 9.6) nebo mylenie v labyrinthech na (x: 8.3, Y: 27.5). Tito obchodníci poskytnou jediný ultralehký tomastone výměnou za sedm čepelí. . Tato cena 500-theMestone je konstantní pro všechny zbraně s výjimkou paladinského Longsworda Lunar Envoyova, který stojí pouze 350.

Final Fantasy XIV je k dispozici na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5.