Úplný seznam davů Minecraft V roce 2023, Mobs Minecraft: Kompletní seznam a podrobný průvodce (2023) | Beebom

Minecraft Mobs: Kompletní seznam a podrobný průvodce

Contents

Rozsáhlá rozmanitost davů v Minecraft přidává do hry hloubku a vzrušení, protože každý z nich nabízí jinou výzvu a odměnu. Někteří mohou být hospodaří o zdrojích, zatímco jiné mohou být poraženy za cenné předměty. Znalost chování a schopností každého davu je zásadní pro hráče, kteří chtějí přežít a uspět ve světě Minecraft.

Úplný seznam davů Minecraft v roce 2023

Mobs Minecraft jsou nezbytnou součástí historie a hraní hry. Termín „davy“ se používá k označení všech živých bytů, které se nacházejí ve hře, včetně zvířat, příšer a dalších humanoidů.

Jednou z nejunikátnějších funkcí hry je široká škála davů, které lze nalézt. Davy mohou být nepřátelské nebo přátelské a každý má své vlastní odlišné chování a schopnosti.

Zde je vše, co hráči potřebují vědět o všech davech Minecraft v roce 2023.

Všechny pasivní, neutrální, nepřátelské a šéfové davy v Minecraftu v roce 2023

Davy v Minecraftu jsou počítačově kontrolované entity, které mohou interagovat s hráčem a světem her. Některé davy jsou pasivní a nebudou útočit na hráče, pokud není vyprovokováno, zatímco jiné jsou nepřátelské a zaútočí na hráče na dohled. Některé davy mohou být také zkroceny nebo chovány, aby sloužily jako domácí mazlíčky nebo hory.

Tyto davy se postupem času vyvinuly a měnily a poskytly hráči dynamické a neustále se měnící prostředí pro prozkoumání. Od klasických návrhů krav, kuřat a prasat až po nedávné přidání velbloudů hrají davy významnou roli ve jedinečnosti Minecraft.

Rozsáhlá rozmanitost davů v Minecraft přidává do hry hloubku a vzrušení, protože každý z nich nabízí jinou výzvu a odměnu. Někteří mohou být hospodaří o zdrojích, zatímco jiné mohou být poraženy za cenné předměty. Znalost chování a schopností každého davu je zásadní pro hráče, kteří chtějí přežít a uspět ve světě Minecraft.

Pasivní davy

Pasivní davy jsou neškodné davy (s výjimkou pufferfish), které se nepokoušejí zaútočit na hráče, i když jsou provokovány nebo napadeny. Většina z nich může být chována nebo zkrocena. Tyto davy poskytují zdroje a lze je použít pro různé účely, jako je jídlo, kůže, vlna a mléko.

Jsou nezbytné pro přežití v Minecraftu a lze je nalézt v různých biomech, jako jsou lesy, roviny a pouště.

 1. Zmírnit
 2. Axolotl
 3. Netopýr
 4. Kočka
 5. Kuře
 6. Treska
 7. Kráva
 8. Osel
 9. Liška
 10. Žába
 11. Žhavá chobotnice
 12. Kůň
 13. Krávomůrka
 14. Mezek
 15. Ocelot
 16. Papoušek
 17. Prase
 18. Pufferfish (defenzivní)
 19. Králičí
 20. Losos
 21. Ovce
 22. Kosterní kůň
 23. Snow Golem
 24. Oliheň
 25. Chodec
 26. Pulec
 27. Tropická ryba
 28. Želva
 29. Vesničan/putující obchodník
 30. Velbloud
 31. Sniffer (nadcházející)

Neutrální davy

Neutrální davy nezaútočí na hráče, pokud není provokováno. Obvykle mají své vlastní jedinečné chování a schopnosti a někdy mohou být zkroceni nebo chovány, aby sloužily jako domácí mazlíčci nebo hory.

Všechny tyto davy (kromě koz) jsou provokovány, když na ně hráč zaútočí.

 1. Včela
 2. Jeskynní pavouk
 3. Delfín
 4. Enderman
 5. Koza
 6. Iron Golem (přirozeně se vynořil)
 7. Lama
 8. Panda
 9. Piglin
 10. Lední medvěd
 11. Pavouk
 12. Trader Llama
 13. Vlk
 14. Zombified Piglin

Nepřátelské davy

Nepřátelské davy jsou nebezpečné postavy, které hráče útočí na hráče na dohled. Tyto davy lze nalézt v různých biomech a prostředí ve hře.

Některé pasivní davy, jako jsou kuřata a kosterní koně, mohou být nepřátelské, pokud je třeba ve vzácných případech jezdit nepřátelský dav.

 1. Požár
 2. Kuřecí žokej
 3. Liána
 4. Utopený
 5. Starší strážce
 6. Endertite
 7. Evoker
 8. Ghast
 9. Guardian
 10. Hoglin
 11. Lusk
 12. Magma Cube
 13. Přízrak
 14. Piglin Brute
 15. drancíř
 16. Ravager
 17. Shulker
 18. Silverfish
 19. Kostra
 20. Kostra jezdec
 21. Sliz
 22. Spider Jockey
 23. Bloudí
 24. Vex
 25. Vindicator
 26. Správce
 27. Čarodějnice
 28. Wither Skeleton
 29. Zoglin
 30. Zombie
 31. Zombie Villager

Boss Mobs

BOSS MOBS jsou silné postavy, které nejsou hráči ve hře, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly výzvu. Porážka šéfa davu obvykle vyžaduje strategické plánování a dovednosti a hráč bude odměněn cennými položkami a zdroji při tom.

Minecraft Mobs: Kompletní seznam a podrobný průvodce

Mobs v Minecraftu Kompletní seznam

Minecraft má nejrůznější a nejrozsáhlejší skupinu davů ze všech populárních her s karanténou, které můžete hrát v roce 2022. Z tohoto důvodu je pochopitelně náročné zjistit vše o všech z nich. Pokud je tomu tak pro vás, přišli jste na správné místo. Pokryli jsme všechny davy v Minecraftu, od malého endemitu po strašidelného nového šéfa, do Warden, přidal v Minecraft 1.19. Zahrnovali jsme dokonce i nový dav Camel, který byl představen s nadcházejícím Minecraft 1.20 Aktualizace. A v případě, že máte zájem dozvědět se o všech biomesech Minecraft, již pro vás máme připraven průvodce. S tím bylo řečeno, setkáme se všech 79 davů dostupných v Minecraftu v roce 2022.

Úplný seznam davů v Minecraft (2023)

Termín „dav“ zahrnuje všechny živé tvory řízené AI v Minecraftu. Pokud chcete vědět o konkrétním davu, použijte níže uvedený tabul.

Typy davů v Minecraft

 • Pasivní davy: Tyto davy nikdy nezaútočí na hráče
 • Neutrální davy: Tyto davy útočí na hráče pouze tehdy, když jsou spuštěny.
 • Nepřátelské davy: Tyto davy jsou ve výchozím nastavení vůči hráčům agresivní.

Pasivní davy Minecraft

Pasivní davy jsou Nejbezpečnější davy Můžete se setkat ve svém minecraftovém světě. Nezaútočí na žádného hráče ani poté, co byli vyprovokováni. Jedinou výjimkou z těchto charakteristik je Pufferfish, který neúmyslně útočí na další davy a hráče, pokud se dostanou příliš blízko.

Velbloudi

Doslova přepravu v Minecraft na vyšší úroveň jsou velbloudi nové pasivní davy, které se vynořují výhradně v pouštních vesnicích. Jsou jediné Rideble Mob, který umožňuje dvěma hráčům sedět na nich současně. Překvapivě nevyžadujete dvě samostatná sedla pro dva jezdce.

Navíc, na rozdíl od koní, velbloudi nemusí být zkrouteni, než se stanou riskantní. Chcete -li jezdit na velbloudu v Minecraftu, musíte je vyšplhat a vložit sedlo do jejich inventární buňky.

Dospělí velbloudy vedle dětských velbloudů

Rozšiřování jejich jezdelnosti, zatímco jste na vrcholu velblouda, nejvíce nepřátelské davy, jako jsou zombie, se vás nemohou snadno dostat. Navíc je ve srovnání s koňmi poměrně pomalý. Ačkoli však můžete použít jejich schopnost pomlčky k provedení rychlých a dlouhých skoků ve složitých situacích. Nezapomenout, velbloudi mají také schopnost se pomalu uzdravit, aby se z nich stali spolehlivé bojové partnery.

Pokud jde o šlechtění, velbloudi mají dětskou verzi, která není nezdařitelná nebo interakovatelná. Velbloudy můžete chovat v Minecraftu tím, že je nakrmíte kaktusy, což zní jako divný mechanik, ale je realisticky.

Axolotl

Axolotls jsou vodní stvoření, která se vyskytují pouze ve svěžích jeskyních Biome, která byla představena v Minecraft 1.18. Mají pět různých barev, z nichž jedna je nejvzácnější axolotl v Minecraft. Všechny axolotls raději zůstaňte pod vodou. Mohou také přežít na zemi, ale jen několik minut. Nezapomenout, jsou také velmi pomalí při pohybu na zemi. Axolotls však mohou na zemi převládat, pokud prší.

Axolotl v minecraft

Pokud jde o jejich chování, axolotls jsou pasivní vůči hráčům, ale oni zaútočit téměř všechny vodní davy, včetně utopeného. Neútočí želvy, delfíny, žáby a další axolotls. Pokud tedy chcete někdy vytvořit armádu vodních válečníků, můžete použít náš průvodce po krotkých a chovu axolotls v Minecraft.

Zmírnit

Vítěz hlasu 2021 hlasování, Allay je a Funkční létající dav v Minecraft. Vyžaduje předměty od hráčů a snaží se najít kopie těchto objektů ve světě Minecraft. Poté, pokud a kdy najde kopie položky, Allay je zvedne a vrátí je do hráče. Je to jediný dav v Minecraftu, který může vykonávat takový pokročilý úkol.

Allay in Minecraft

Allay je navíc také jediným davem v Minecraftu, který se může duplikovat bez nutnosti partnera. Projděte si náš specializovaný průvodce, abyste pochopili do hloubky duplikace Allay. Pokud jde o užitečnost, Allay je snadno jedním z nejvšestrannějších davů ve hře. Můžete dokonce vyrobit automatické farmy s Allayem v Minecraft. Jediným omezením je vaše představivost.

Netopýr

Bat in Minecraft

Netopýři jsou pasivní létající davy v Minecraftu Vytvořte podzemní oblasti hry více zajímavé. Vytvářejí se do jeskynních biomů a biomů Overworld, které se šířily do jeskyní. Najdete je létat nebo visí vzhůru nohama pod pevnými bloky. Pokud netopýr pociťuje vaši přítomnost, okamžitě odlečí. A může vás dokonce odhalit, když jste neviditelní.

Kočka

Kočky jsou zkrovitelné pasivní davy v Minecraftu a oni se vynoří pouze ve vesnicích a bažinách. V Minecraftu je 11 různých typů koček, které sdílejí stejné vlastnosti, ale mají různé kůže. Abyste získali všechny tyto varianty, musíte chovat kočky v Minecraftu. Kočky přirozeně syčí ve fantomech a popínacích, které se vyhýbají přiblížení se k jakýmkoli kočkám.

Kočka v Minecraft

Navíc jsou kočky také imunní od Poškození podzimu v Minecraft, učinit z nich skvělým partnerem pro prodloužená dobrodružství. Pokud z nich zkrotíte kočky v Minecraft, můžete od nich získat náhodné dárkové kořist. Ale aby se daroval, musí být kočka schopna se dotknout a spát blízko vás.

Kuře

I když mohou vypadat základní, kuřata jsou v Minecraftu prospěšné běžné davy. Jsou primární Zdroj jedlého kuře, peří a vejců. Pokud jde o chování, všechna kuřata v Minecraft putují erraticky a jsou imunní vůči poškození pádem. Mohou na neurčito zpomalit rychlost pádu tím, že mají křídla. Ale kuřata přirozeně napadena Ocelots, Feral Cats, ‌ a Foxes.

Kuře v Minecraft

Pokud jde o jejich chov, Všechna kuřata se vynoří z vajec. Můžete si vybrat a házet kuřecí vejce a kočka může vyskočit jednou za čas. Kuřata v Minecraftu nelze zkrotit, ale chov je v Minecraft přinášejí příznivé výsledky, alespoň pokud jde o jídlo.

Treska

Cod in Minecraft

V Minecraftu jsou tresky typem ryb, které se vynoří pouze v oceánech. Kodní ryby obvykle generují ve skupině 3-7 davů a ​​mohou být zabita Získejte jedlou surovou tresku. Cod nemůže přežít mimo vodu a zemřít ani ve vodě kotlíku a zamořených listech a dalších blocích.

Kráva

Krávy jsou běžné davy v Minecraftu, které se v malých skupinách vynořují v travnatých biomech. Nezaútočí na žádný jiný dav ani hráč, ale místo toho se snaží utéct do bezpečí, když je napaden hráčem. Vyhýbá se také vodě, rizikům životního prostředí a strmým pádám.

Kráva v Minecraft

Na krávy můžete použít kbelík Sbírejte mléko z krav v Minecraft. Ale abyste získali syrové hovězí maso nebo kůži, musíte krávu zabít. I když jsou krávy docela užitečné, neexistuje způsob, jak je domestikovat nebo zkrotit, což je trochu zklamáním. Stále však můžete použít pšenici, aby vás sledovali a chovali krávy v Minecraftu.

Osel

Oli jsou zkrovitelné davy, které mohou být jezdil připevněním sedla a proměnil se v pohyblivé skladování namontováním hrudníku. Vytvářejí se v pláních, savaně a meadowových biomech ve skupině až tří oslů. Pokud není vybaven sedle, osel se potuluje kolem, zatímco dělá náhodné pohyby.

Osel v Minecraftu

Pokud chcete chovat osla, musíte jej nakrmit zlatými jablky nebo zlatá mrkev. Ačkoli vždy nepotřebujete další osel, aby ho choval. Místo toho, pokud je poblíž kůň, Osel se bude spojit s koněm, aby vynořil mezek. Proces šlechtění mezi koňmi a osly je jediným křížovým chovem, který minecraft dovoluje.

Liška

Lišky jsou notoricky známé Zmínitelné davy V Minecraftu, kteří rádi vyzvednou předměty do úst a uteče. Mohou nést pouze jednu položku najednou. Pokud chcete získat odcizenou položku zpět z lišky, musíte klesnout Záře bobule nebo sladké bobule poblíž lišky. Preferuje jídlo nad jakoukoli jinou entitou. Hráči mohou také používat oba typy bobulí.

Fox v Minecraft

Tato nádherná stvoření najdete v Taiga, starý růst Taiga, Snowy Taiga a Grove Biomes. Pokud si přejete zkrotit lišku v Minecraft, musíte podniknout nějaké kruté kroky. Náš propojený průvodce pokrývá do hloubky procesu zkrocení.

Žába

Dárek nově přidaných mangrovových bažin, žáby jsou malé pasivní davy, které se vynořují pouze v Swamp Biomes Minecraft. Žáby mohou generovat ve třech různých barvách (oranžové, bílé a zelené) v závislosti na teplotě jejich biomu tření. Ale bez ohledu na jejich barvu, každá žába sdílí stejné vlastnosti a miluje Jezte malé kostky magmatu a sliti.

Žába v Minecraft

Pokud žába sní malou magma krychli, upustí novou položku zvanou Froglight, která má barvu podobnou barvě žáby. Rozšiřující se na to, pokud ručně nakrmíte slimeball do žáby, vstoupí do režimu lásky a položí Frogspawn (vejce) na blok vody. Tato žabí vejce se později vylíhnou do pulců. Na rozdíl od jiných chovatelských davů, žába nemá variantu dítěte. Můžete pochopit, jak chovat žáby v Minecraft 1.19 v našem průvodci krok za krokem.

Kůň

Koně jsou běžné pasivní davy, které mohou být zkrocený a jezdil v Minecraft. Na rozdíl od oslce nemůžete položit hrudník na koně. Místo toho, jako alternativa, Minecraft vám umožňuje vybavit brnění na svého koně a dokonce běží rychleji než většina davů. Obě tyto funkce činí koně spolehlivé během boje a mohou hrát roli ve vašich středověkých domácích nápadech v Minecraft.

Kůň v Minecraft

Najdete stádo až 6 koní, které se třpytí Plains a Savanna Biomes. Každý kůň má jeden z 35 kůží v Minecraft, který může mít sedm různých barev a pět různých značek. Chcete -li sbírat všechny varianty koní, použijte k jejich chovu zlatá jablka nebo zlaté mrkev.

Krávomůrka

Mooshroom je varianta krav, které se vynoří pouze ve vzácných houbových polích Biome. Má to houby vyrůstají z těla že hráč se může vytrhnout nůžky. Přirozeně se v Minecraftu přirozeně vynoří pouze červený mooshroom. Ale pokud se tento dav zasekává bleskem, může se proměnit v hnědou mooshroom s hnědými houbami rostoucími z jeho těla.

Mooshroom in Minecraft

Stejně jako kráva, můžete použít kbelík v Minecraft k dojení mooshroomu. Podobně můžete také použít pšenici pro chov mooshroomů a přimět je, aby vás následovali kolem. Ale na rozdíl od krávy získáte také houby guláš pomocí misek na Mooshrooms.

Mezek

Mule in Minecraft

Mezky jsou pasivní davy, které mohou být jezdil, zkrotil, a vybaveno hrudníky v Minecraft. Nevytvářejí se přirozeně a mohou být generovány pouze chovem koně oslí. Mezky jsou obvykle rychlejší než běžné osly, ale jejich pohybová rychlost je nastavena náhodně, když se vynoří.

A konečně, mezky v Minecraft nemohou mít žádné potomky kvůli procesu křížení, který již došlo. Tento mechanik, který přispívá k vašim znalostem, je podobný jejich protějškům v reálném životě.

Ocelot

Ocelots jsou Vzácné kočičí davy To se vynořilo pouze v džungli biomy Minecraft. Po vlastnostech koček jsou imunní vůči poškození podzimu a mohou udržovat fantomy a popínavé popíny na uzdě, ale na rozdíl od koček jsou vůči kuřatům a dětským želvám nepřátelští.

Ocelot in Minecraft

Přirozeně se bojí hráčů a utíkají, pokud se dostanou příliš blízko. Ale můžete nakrmit surovou tresku nebo lososa na Ocelot, abyste získali důvěru. Důvěryhodné Ocelots necpají od hráčů a mohou být chovány pomocí stejného jídla.

Papoušek

Papoušci jsou vzácné létající pasivní davy, které můžete zkrotit. Nacházejí se pouze v džungli biomy Minecraft a mohou napodobovat zvuky nepřátelských davů. Můžete zkrotit divokého papouška Krmení pšenice, melounu, dýně nebo semen červené řepy. Parrot bude létat kolem vás, pokud se zkrotí a dokonce sedí na rameni.

Papoušci v Minecraftu

Nezapomeňte, že sušenky jsou pro papoušky jedovaté a krmení jim je může okamžitě zabít. A od té doby nemohou být chovány, Budete mít potíže s nalezením náhrady za mrtvého papouška. A konečně, jedinečný mechanik papoušků je schopnost tančit. Pokud je papoušek do tří bloků jukeboxu, začne tančit a pokračuje v tom, dokud se hudba nezastaví.

Prase

Prasata jsou malý typ davu v minecraftu, který se ve většině travnaté biomy. Najdete je také v zvířecích perách uvnitř vesnic. Můžete zabít prasata vepřové kotlety, Nebo můžete umístit na ně sedla jezdit na prasatech. Ale musíte použít mrkni na hůlce, abyste ji řídili kolem.

Prase v Minecraft

Pokud jde o jejich jedinečnou mechaniku, prasata se mohou proměnit v zombifikovaný Piglin, neutrální nemrtvý dav, když zasáhne blesky. Ale o tom později. Nakonec, abyste chovali prasata v Minecraftu, musíte je nakrmit mrkví, brambory nebo červené řepy.

Pufferfish

Pufferfishes jsou ve hře jedinečným typem pasivního davu. Jsou to Pouze pasivní dav, který může hráče poškodit, Ale dělají to neúmyslně. Pufferfish najdete pouze ve vlažných oceánech Minecraft. Na rozdíl od jiných ryb se nafouknuty plavou samy a ne ve skupinách, ale také nemohou přežít mimo vodu nebo plemeno v žádném případě.

_Pufferfish in Minecraft

To, co dělá pufferfishes skutečně jedinečným je jejich obranný mechanismus. Pokud se jiný dav nebo hráč dostane příliš blízko k pufferfish, okamžitě to nafoukne a způsobuje poškození založené na jedovat do okolních entit. Když se cítí bezpečnější, pomalu se vyfoukne zpět do své malé formy.

Králičí

Králík v Minecraft

Stejně jako žáby Minecraft mají, králíci mají také různé barevné varianty, v závislosti na jejich tření biome. Najdete žluté králíky v poušti, bílé a černobílé v zasněžených oblastech a černé, hnědé a hnědé a bílé králíky v kopcovitých biomech. Králíci obvykle bezcílně skočí a jsou náchylní k útokům vlků a lišek.

Králíky můžete chovat tím, že jim dáte mrkev, zlaté mrkev nebo pampelišky. Ale neexistuje způsob, jak je zkrotit.

Losos

Losos v Minecraft

Podobně jako u tresky je losos běžný pasivní vodní dav v Minecraftu, který se vynoří oceány a Řeky. Když jsou zabiti, jsou spolehlivým zdrojem jídla a najdete skupinu až sedmi salmonů, abyste uhasili hlad. Jak byste mohli očekávat, salmoni nemohou přežít na zemi nebo plemeno jako jiné ryby.

Ovce

V režimu přežití her jsou ovce primárním zdrojem vlny a skopového. Najdete je ve většině travnaté biomy hry. Mohou mít různé barvy, a pokud máte nějaké barvivo, můžete jej použít na ovčích barvit jeho vlnu. Pak můžete použít nůžky ke sběru barevné vlny bez zabití ovcí.

Ovce v minecraft

Stejně jako protějšky jiných domácích zvířat, ovce také nelze zkrotit v Minecraft. Ale stále můžete chovat ovce pomocí pšenice. Barva dětského ovce je směsí barev jeho rodičů. Také jako velikonoční vejce můžete pojmenovat ovce „Jeb_“, která jeho vlna bude procházet všemi možnými barvami.

Kosterní kůň

Kosterní kůň v minecraft

I když by mohli vypadat děsivě, kosteři Minecraft jsou pasivní nemrtvé davy. Jsou to varianta koní, která se objeví, když se pravidelný kůň zasahuje bleskem. Tito kosterní koně mohou být jezdil a zkrotil hráčem a jsou jedním z nejrychlejší dopravní prostředky v Minecraft. Mohou dokonce skočit mnohem výše než běžní koně a hráči.

Snow Golem

Snow Golem v Minecraft

Stejně jako železný golem jsou sněhové golemy zaútočit na nepřátelské davy se sněhovými koulemi. Ale nevadí jim hráče, i když přímo útočí na sněhové golemy. Tito golemové také zanechávají stopu sněhu, kamkoli jdou.

Snow Golem si můžete vytvořit naskládáním dvou sněhových bloků svisle na sebe a dáváním dýně, vyřezávané dýně nebo jack o’Lantern nahoře.

Oliheň

Squid in Minecraft

Obohonky jsou obyčejné vodní davy, které najdete v oceánech a řekách Minecraft. Používají své chapadla k plavání a nemohou přežít mimo vodu. Obecně ne interagují s hráči a při útoku uvolňují prázdný inkoust. Můžete je zabít Získejte inkoustové vaky v Minecraft. Ale zajistěte, aby to nepřehnala, jak tomu tak je Žádný způsob, jak chovat chobotnice.

Žhavá chobotnice

Žhavá chobotnice

Glow Squids jsou přeneseny ze hry Minecraft Earth, jsou vodní davy, které se vynořují do tmavých podvodních oblastí. Najdete je v podvodních roklích a hlubokých jezerech. Jsou to zářící varianta pravidelných chobotnic, ale jejich svítidlo se skutečně ukazuje pouze s RTX nebo pokud použijete jeden z těchto nejlepších shaderů Minecraft. Okrýnky s žhavou nemohou se chovat buď.

Chodec

Strider in Minecraft

Striders jsou jediné pasivní davy, které se vynořily v netherské dimenzi. Oni obvykle Vynořte se v netherských lávových jezerech a mohou chodit po lávově bez poškození. Hráči mohou Položte sedlo na strider, aby to jezdilo. Ale musí použít pokřivenou houbu na hůlce, aby ovládali striders. Kryté houby můžete použít pro chovu striderů, ale udržet je mimo vodu. Také způsobují poškození vodou a deštěm.

Pulec

Puncové v Minecraft

I když v Minecraftu nejsou žádné žáby. Jako jejich protějšky v reálném světě, Jsou v larválním stádiu žáby a nemůže přežít na zemi. Vylíhnou se z frog tření (vejce) a bezcílně se plavou, dokud nevyrostou na žáby. Můžete je dát do kbelíku vody nebo je přimět je, aby vás následovali pomocí slimeball.

Tropická ryba

Tropické ryby v minecraft

Tropické ryby jsou nejběžnější a nejrozmanitější vodní davy v Minecraftu. Hra má více než 2 700 přirozeně se vyskytujících variant z nich. Můžete je zkusit najít všechny v oceánech, mangrovových bažinách a nových svěží jeskynních biomech. Skupina až 9 tropických ryb najdete najednou. Nemohou být chovány nebo zkroceny, ale můžete zabít tropické ryby, abyste je získali jako jedlý předmět.

Želva

Tutltles, známý také jako „mořské želvy“ v edici Bedrock, se běžně vyskytují v malých skupinách až pěti davů v plážové biomy. Ale na zasněžené nebo kamenité pláže se nevytvářejí. Mohou přežít na zemi i na vodě. Želvy nemůžete zkrotit, ale můžete je chovat pomocí mořské řasy.

Želva v Minecraft

Po vstupu do režimu lásky položí želvy vejce, která se později vylíhnou do želv. Tyto dětské želvy dávají přednost vodě před zemí. A jakmile vyrostou v želvy pro dospělé, upustí odkuty, které můžete použít k řemeslnému želvům a lektvaru želvy mistra. Neexistuje žádný jiný způsob, jak tyto scutes v Minecraftu.

Vesničan

Bez ohledu na vaši dovednost v Minecraftu vám mohou vesničané skutečně pomoci téměř v každé situaci. Jsou přátelští a mohou obchodovat, chovat a komunikovat s jejich druhem. Vesničané jsou svým způsobem nejchytřejšími pasivními davy ve hře a najdete je ve vesnicích Minecraft.

Vesničané v Minecraftu

Poté, aby přidala rozmanitost jejich existence, hra také obsahuje jedinečný systém práce exkluzivní pro vesničany. Na základě pracovních míst vesničanů vám mohou poskytnout exkluzivní kořist a výjimečné obchodní dohody.

Putování obchodníka

Putující obchodníci mají ve hře jedinečný mechanik tření. Jsou teoreticky jako vesničané, ale nemusíte je chodit do vesnic, abyste je našli. Místo toho tito putující obchodníci Přirozeně se rozmnožte v okruhu 48 bloků od hráče. Vždy generují se dvěma vodítky obchodníků lamas.

Putující obchodník v Minecraft

Můžete obchodovat s putujícím obchodníkem a získat přirozené předměty, jako jsou umírající, sazenice a bloky založené na biome. I když většina hráčů nevyžaduje své nabízené položky, putující obchodníci mohou být v určitých situacích stále užitečný.

Sniffer

Vítěz Minecraft Mob Hlasování 2022, Sniffer je dinosaurský starověký dav, který se přirozeně nevynoří v Overworld. Místo toho musíte najít vejce Sniffer tím, že odhalíte podezřelý písek štětcem v minecraftu v teplých oceánech a vylíhněte jej. Jakmile se vajíčko vylíhne, objeví se čichák a pomalu roste v jeden z největších pasivních davů ve hře. Jeho velikost je srovnatelná s Ravager.

Sniffer Mob v Minecraft

Jako pasivní dav Sniffer nikdy nezaútočí na hráče, i když na něj nejprve zaútočíte. Místo toho jim to pomáhá pěstovat jedinečné rostliny čicháním semen ze země. Semena, která Sniffer poskytuje, nejsou k dispozici v pravidelném nadsvětí a rostlinách, které z nich vycházejí Torchflower a Džbán A jsou to zcela nové plodiny v Minecraft. Poté můžete chovat dva dospělé čichače pomocí semen Torchflower; příspěvek, který pro vás upustí odříznuté vejce. Když jsou zabiti, dospělí čichání klesají pouze XP.

Neutrální davy

Neutrální davy nejsou k hráči přímo nepřátelské. Místo toho zaútočí na hráče, pokud je útok nebo podobný provokační mechanik provokuje. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla jsou kozy.

Včela

Včely jsou jedním z nejroztomilejších davů v Minecraft. Jsou neutrální a stále létají kolem jejich hnízda a úly. Kvůli jejich letu jsou Imunní vůči všem poškozením pádu ve hře. Pokud víte, jak vyrobit včelí farmu v Minecraft, můžete je produktivně použít ke sběru medu a voštin.

Rozzlobený včela v minecraftu

Pokud jde o nebezpečnou část, včely se stanou nepřátelskými, pokud zaútočíte na včelu z roje nebo zničíte jejich úl. Když se stanou agresivními, včely zaútočí na hráče v roji a dávají jim jedovatý účinek. Ale bohužel, jakmile včela úspěšně udeří se svým stringer, nemůže přežít a zemřít po minutě.

Pavouk

Spider v Minecraft

Pavouci jsou neutrální davy v minecraftu, že může stoupat na všechny pevné bloky ve hře. Nejsou nepřátelští vůči hráčům, pokud je noční úroveň kolem nich 12 nebo vyšší. Pokud úroveň světla klesne, pavouci se stanou nepřátelskými a snaží se hráče zabít. Najdete je ve všech biomesech Overworld Očekávejte houbová pole a hlubokou temnotu.

Jeskynní pavouk

Jeskynní pavouk v Minecraft

Jak uvádí název, pavouci jeskyně jsou variantou pravidelných pavouků, kteří se vynoří pouze v biomech jeskyně. Nevytvářejí se přirozeně a mohou být pouze vytvořené třpytkami minovin. Tito pavouci jeskyně jsou menší než běžní pavouci, ale nebezpečnější. Každý z jejich útoků zanechává na hráče jedovatý účinek. Naštěstí se stanou nepřátelskými pouze tehdy, pokud úroveň světla klesne pod devět nebo je noc venku.

Delfín

Delfíni jsou vodní davy Minecraft, které se vynořují pouze v nezmrazených oceánech. Na rozdíl od jiných ryb, delfíni Občas vyskočte z vody Chcete -li získat nějaký vzduch k přežití. Takže nemohou přežít uvnitř ani vně vody příliš dlouho, aniž by se mezi nimi zamíchali.

Delfín v minecraftu

Jsou přirozeně přátelští vůči hráčům a dokonce jim udělují Zvýšení rychlosti Pokud plavání poblíž nich. Můžete je dokonce použít Najděte lodi, pohřbené poklady, a oceánské ruiny krmením delfínů syrovou tresku nebo syrovým lososem. Ale pokud náhodou zaútočíte na delfín, přijde za vámi celá jeho lusk.

Enderman

Minecraft, který dává kreativní rotaci na internetový mýtus o Slendermanu, má svůj enderman dav. Vypadá to děsivě a může být nalezeno ve všech třech rozměrech ve hře. Mezi jeho hlavní síly patří teleportace a vyzvednutí náhodných bloků. Můžete se pohybovat kolem Endermana, aniž byste na vás kdykoli zaútočili.

Enderman in Minecraft

Ale věci se změní, pokud nejprve zaútočíte na Endermana nebo se podíváte přímo do jeho očí. Po spuštění se vás Enderman pokusí lovit. Může to dokonce vyhýbat se šípům a útokům na melee teleportací. Naštěstí, protože Endum jsou Bojí se vody A příliš vysoká na to, aby se vešly do uzavřených prostorů, je docela snadné je porazit.

Koza

Kozy jsou neutrální davy Minecraft, které jsou exkluzivní pro zasněžené svahy, zmrazené vrcholy a zubaté píky biomy. Oni mohou skočit vysoko A vezměte si více menší poškození podzimu. Stejně jako krávy a Mooshroomy můžete na ně použít kbelík ke sbírání mléka. Kozy nevadí přítomnost hráčů a ani se nespustí, pokud na ně zaútočíte.

Koza v Minecraft

Ale pokud zůstanete stacionární po dobu několika sekund, Koza do vás vrazila. Pokud vás to úspěšně zasáhne, dostanete mírné poškození a srazíte zpět devět bloků. Posunutí devíti bloků z vrcholu vysokých a úzkých hor stačí, aby vás zabilo s poškozením podzimu. Pokud zasáhnou jeden z mála solidních bloků, může v Minecraftu upustit kozí roh, první hudební nástroj hry.

Železný Golem

Iron Golems jsou jedním z největších davů v Minecraft. Přirozeně plodit kolem vesničanů a může být také vytvořeno ručně Používání bloků železa a vyřezávaných dýní, Jacka O’Lanterns nebo dýně. Přirozené nebo ne, všechny železné golemy jsou nepřátelský vůči nepřátelským davům v Minecraft. Oni jsou imunní poškození a utopení.

Iron Golem v Minecraft

Pokud jde o hráče, vyvolává se Iron Golem, pokud hráč zaútočí na nedaleký vesničan nebo samotný Iron Golem. Ale tento mechanik nefunguje v případě ručně postavených železných golem. Ručně vytvořený Iron Golem nezaútočí hráče, i když na něj zaútočí.

Lama

Llamy jsou neutrální davy Minecraft, které se pouze vynoří Windswept Hills a Savanna Biomes. Jsou to jediný neutrální dav, který můžete vybavit truhly. Ale na rozdíl od koní a oslů, musíte umístit koberec místo sedla, abyste je mohli jezdit. A od lammy cestování ve skupinách, Můžete vést jednu lamu, aby vás následovala až 9 dalších lames. Pokud jich nemůžete přirozeně najít, můžete chovat dvě lamy pomocí balíků sena.

Llama v Minecraftu

Llamy jsou nejlepší dopravou pro posun vašeho domu Minecraft a pro prodloužená dobrodružství. Všechny lamy jsou ve výchozím nastavení neutrální, ale budou Začněte plivat, pokud na ně na ně zaútočí dav nebo hráč. Každá plivání lamy způsobuje poškození v hodnotě jednoho bodu. Také jsou přirozeně Nepřátelský vůči nezkrotným vlkům kteří vždy utíkají z lamy.

Trader Llama

Trader Llama v Minecraft

Traderské lamy jsou variantou lamy, které se vynoří vedle putujících obchodníků. Jsou přirozeně Nepřátelský vůči všem zombie a nepálcům (Pouze Java). Obvykle obchodníka lamy nezaútočí na hráče, pokud na ně hráči nezaútočí jako první. Ale mohou se také stát nepřátelskými, pokud hráč zaútočí na putujícího obchodníka. Jejich poškození a další charakteristika jsou stejné jako běžné lamy.

Panda

Pandy jsou neutrální davy, které jsou exkluzivní pro Biomy džungle. Nejčastěji je najdete v džunglích bambusu. Stejně jako jejich protějšky v reálném životě mají pandy v Minecraftu různé osobnosti, včetně: normální, líné, znepokojené, hravé, agresivní, slabé a hnědé. Každá panda se v závislosti na jeho osobnosti chová jinak.

Pandas in Minecraft

Pouze agresivní pandas útočí na hráče a další davy, pokud jsou zasaženy. Ale všechny pandy v Minecraftu mají rádi bambus a dort. Pokud hráč drží bambus, Panda je bude následovat. Pandas přetrvává jejich jedinečnost, jsou jediným davem v Minecraftu se speciálními požadavky na chov a genovým systémem. Více o tom se můžete dozvědět na Wiki Minecraft.

Piglin

Pigliny jsou neutrální davy, které se pouze vynořují Nether dimenze. Jsou vůči hráčům přirozeně nepřátelští, pokud není hráč nosit kousek zlatého brnění. Pokud je nevyprovokujete, můžete na ně pěstovat zlaté ingoty. Piglinové vyzvednou zlaté ingoty a na oplátku hodí náhodnou položku.

Piglin v Minecraft

Pigliny ve skupině se mohou také vyprovokovat, pokud zaútočíte na jiný piglin nebo piglin brutální. Mohou být snadno rozptýleny, pokud hodíte zlatý ingot poblíž. Navíc, i když Piglins jsou z Nether, nejsou imunní vůči lávovi nebo poškození na bázi požáru.

Zombified Piglin

Jak název napovídá, zombifikovaný Piglin je Nemrtvá varianta pravidelných piglinů. Jsou také exkluzivní pro netherskou dimenzi, ale pokud se prase zasáhne blesk v nadsvětí, může se proměnit v zombifikovaný prasátko. Na rozdíl od piglinů jsou zombifikované pigliny imunní vůči ohni a poškození na bázi lávy.

Zombified Piglin v Minecraft

Naštěstí nemusíte nosit zlato, abyste se vyhnuli provokaci zombifikovaných piglinů. Vyprovokují se pouze tehdy, když na ně zaútočíte nebo jeden z jejich druhu. Jinak jsou pasivní. Navíc nezaútočí na vesničany a putující obchodníky, i když to dělají jiné zombie davy.

Lední medvěd

Lední medvěd v minecraft

Lední medvědi jsou jedním z nejjednodušších davů v Minecraftu, které se vynořily pouze v ledové biomy. Ony nelze chovat a Neútočte hráče, pokud nejsou napadeni jako první. Přirozeně jsou jen nepřátelský vůči liškám. Pokud zabijete ledního medvěda, může spadnout syrovou tresku nebo syrovou losos. Nejlepší je bojovat s nimi ve vodě, protože jejich rychlost plavání je stejná jako hráči.

Vlk

Vlci jsou jedním z Nejužitečnější neutrální davy, které můžete zkrotit a používat v boji. Wild Wolves jsou přirozeně nepřátelští vůči ovcím, králíkům, liškám, želvám a kostrům. Ale pokud zkrotíte vlk tím, že mu dáte kosti, zaútočí také na každý dav, kterého zaútočíte. Přesto se vyhýbají útoku na popínavé popínavé a zkroucené davy.

Vlk v Minecraft

Ve hře můžete chovat vlky pomocí jakéhokoli masa, včetně shnilého masa. Dítě vlci, které hráč plemena, jsou přirozeně zkroceni. Všichni zkrocení vlci mají kolem krku límec, jejichž barva může být změněna pomocí barviva.

Nepřátelské davy

Všechny nepřátelské davy v Minecraft jsou agresivní a zaútočí na hráče, jakmile je detekují. Většinu z těchto davů nemůžete zkrotit, jezdit ani uklidnit.

Požár

Blazes jsou nepřátelské davy, které najdete pouze v Nether pevnosti. Vytváří se pomocí třpytů ve pevnosti a stále se vznášejí, dokud nejsou zabiti. Všechny plameny jsou Imunní vůči požáru, lávě a poškození pádu. Protože jejich tělo je vždy v plamenech, mohou plameny poškodit vodu, déšť, sněhové koule a práškového sněhu.

Blaze in Minecraft

Nejběžnějším útokem Blaze jsou ohnivé koule, které střílí, pokud je cíl před nimi. Jinak také způsobíte poškození melee tím, že se dotknete Blaze. Pokud nějak zabijete požár, může to upustit od jediného plamene. Neexistuje žádný jiný způsob, jak získat ozářivé tyče do Minecraft, a potřebujete je, aby vyráběli Blaze prášek, který se používá k pohánění pivovarnických stojanů.

Zombie

Zombie jsou běžné nepřátelské davy, které se během večer v Overworld. Mohou také generovat v podzemních oblastech se slabým osvětlením ve skupinách až čtyř zombie. Občas se mohou některé zombie také vyvinout vybavené zbraněmi, nástroji a dokonce i brnění. Pokud zabijete zombie s převodovkou, může to upustit od dodané položky. Navíc, pokud pravidelný zombie narazí na upuštěné předměty, může si také vybrat a vybavit.

Zombie v Minecraftu

Všechny zombie se snadno zabíjejí v malých skupinách. Mohou však snadno přemoci hráče v obrovských rojích. Ale musíte je udržovat pouze na uzdě, dokud se východ slunce začnou hořet za přímého slunečního světla. Tento mechanik nefunguje, pokud zombie má na sobě brnění nebo stojí ve vodě nebo pavučinu.

Kuřecí žokej

I když to nemusí vypadat škodlivě, kuřecí žokej je jedním z nejvíce dráždivých davů v Minecraft. Oni jsou vzácný varianta dítěte Zombie, zombifikovaný Piglin, Zombie Villager, Husk nebo utopená jízda na kuře. Kuřecí žokeji jsou extrémně rychle a Těžko zasáhnout. V edici Bedrock může kuřecí žokej jezdit také další davy, včetně pavouků.

Kuřecí žokej v minecraft

Ačkoli stojí za zmínku, že kuřecí žokejy zombifikovaných Piglin nejsou nepřátelští. Zbytek na vás zaútočí, jakmile se dostanete do jejich dohledu. Jakmile zabijete žokej, kuře, které jezdili jako běžné kuře.

Zombie Villager

Zombie Villager se vyléčil v Minecraft

Vesničané zombie jsou běžnou variantou zombie davů, které se vyskytují Pokud zombie zabije vesničana. Mohou se také v noci v noci v Overworldu vynořit vedle pravidelných zombie. Pokud má zombifikovaný vesničan před otočením práci, má jejich zombie verze také kostým s touto prací. Naštěstí můžete rychle vyléčit vesničany zombie v Minecraftu, aby je změnili zpět na běžné vesničany.

Utopený

Utopil se s Tridentem v Minecraftu

Utopený je podvodní varianta zombie, které se vynořily v Oceán, řeky, a vodní bazény odkapávacích jeskyní Biome of Minecraft. Může se také vynořit, pokud se utopí pravidelné zombie. Na rozdíl od jiných variant zombie může utopený přežít na zemi a pod vodou. Ale to, co dělá utopené opravdu zvláštní, je jejich schopnost Vytvořte se tridenty. Neexistuje žádný způsob, jak získat trojzubku v Minecraftu, než zabít utopeného držení Tridenta.

Lusk

Slup v Minecraftu

Slupky jsou variantou zombie, které se pouze vynoří v Pouštní biomy Minecraft v noci nebo v temných oblastech. Na rozdíl od zombie Nehořejte pod slunečním světlem. Všechny jejich další vlastnosti jsou totožné s běžným zombie. Pokud je slupka utopena ve vodě po dobu 30 sekund, automaticky se změní na obyčejnou zombie.

Liána

Popíráky jsou běžné nepřátelské davy v nadsvětí, které se v noci a v oblastech s nízkým osvětlením vytvářejí. Na rozdíl od zombie se nestanou poškozeny slunečním světlem. Nezaútočí na žádný dav ve hře kromě hráče. Ale pokud se hráč dostane do rozsahu tří bloků po lizeň, exploduje sama, což by hráče poškodilo.

Creeper v Minecraft

Nejlepší způsob, jak se vyhnout popíráním, je zabití jejich před explodem nebo mít kočku pro domácí mazlíčky, aby je vyděsila. Pokud úspěšně zabijete liánu, spadne střelný prach. Dalším vzrušujícím mechanikem popírace je, že jejich tělo začne zářit, když je zasaženo osvětlením. Stávají se „Nabitá liána.„Tato varianta popírace způsobuje silnější sebevědomí než běžný popínací popínavý.

Guardian

Strážci jsou nepřátelští vodní davy, které se rozcházejí pouze kolem oceánských památek Minecraft. Jsou přirozeně nepřátelští vůči hráčům, delfínům, chobotnicům, axolotlům a olihně. Místo boje proti blízkosti používají všichni strážci Lasery k útoku jejich nepřátelé, kteří účtují každé 3 sekundy před vypálením.

Strážci v Minecraftu

Na rozdíl od jiných vodních dav, Strážci může přežít mimo vodu také. Stále však stále propadnou a hledají vodu. Mají také obranný mechanismus podobný nafouknutím rozšiřování hrotů na jejich tělech zaútočit na jejich cíl. Pokud nějak zabijete Guardian, může to upustit z krystalů syrové tresky a hranol.

Starší strážce

Starší strážci jsou Největší a nejsilnější vodní dav v Minecraft. Jsou to varianta strážců, ale mnohem robustnější a větší. Starší strážci se vynoří pouze uvnitř Oceánský památník A moc se od své oblasti neschopte ani při boji. Stejně jako The Guardians, starší strážci mají také útoky laserových a špiček.

Starší strážce

Ale navíc mohou také dát Únava těžby pro hráče, což snižuje útok a rychlost těžby hráče. Útok únavy může být způsoben bloky, takže proti ní neexistuje žádná obrana. Když zemře starší guadian, upustí to hranolové střepy, mokré houby, surový kód nebo krystaly hranolů.

Endermit – nejmenší nepřátelský dav Minecraft

Endermit in Minecraft

Endemites jsou Nejmenší nepřátelské davy v Minecraft. Mají šanci na tření, kdykoli hráč Hodí Ender Pearl. Jsou přirozeně nepřátelští vůči hráčům. V edici Bedrock Endentites také útočí na endy a Iron Golems. Navíc jsou všichni entermeni přirozeně nepřátelští vůči enderites ve všech vydáních Minecraft.

Kostra

Skeletony v Minecraftu

Zůstávají věrni svým jmenům, kostry jsou v Minecraftu nepřátelské davy, které jsou zcela Vyrobeno z kostí. Vždy se vynoří lukem ve světle nulové v nadsvětí a jsou nepřátelští vůči hráčům a železným golem. Na rozdíl od hráčů mají kostry neomezené šípy, ale nemohou přežít na slunci.

Bloudí

Stray in Minecraft

Bloudí jsou variantou koster, které se pouze vynoří Zmrazené, led a zasněžené biomy. Nahrazují 80% koster tření v těchto biomech. Pravidelná kostra se také může proměnit v bludný, pokud bude udržovat uvnitř práškového sněhu po dobu 7 sekund. Kromě vytrvalosti vůči chladu mají blbí stejné vlastnosti jako kostry.

Wither Skeleton

Wither Skeleton v Minecraft

Skvěle je nejnebezpečnější variantou koster, která výhradně vynoří v Nether pevnosti. Místo luků tento dav používá meče, které mohou způsobit jedovatý účinek na svém cíli. Pokud nejste připraveni, je nejlepší se vyhnout boji s nimi. Ale musíte je zabít, pokud chcete sbírat Wither Skeleton Skulls, Jak vám umožňují vynořit se v minecraftu.

Kostra jezdec

Skeleton Horseman v Minecraft

Kostra jezdec je nepřátelský dav, který se skládá z a Kostra jízda na kosterním koni. Je to vzácný nemrtvý dav, který se může vynořit pouze tehdy, pokud blesk udeří kosterní pasti koně v přirozené bouřce. Kromě kostry může mít tento dav bloudí nebo zvazový kostra, který jezdí na kosterním koni. Jediná dobrá věc na tomto nebezpečném davu je, že se nemusíte starat o část koně, která je pasivní a zkroutena, když jeho jezdec zemře.

Spider Jockey

Pavouk žokej v Minecraft

Žokej pavouka obsahuje a Kostra jezdí na pavouka Podobně jako kuřecí žokej. Tento vzácný dav se může přirozeně vynořit v dimenzích v nether a nadsvětí. Najdete také jeho varianty, ve kterých jezdící kostra zbloudila nebo jezdí po pavučinu nebo někdy dokonce i jeskynní pavouk (Pouze podloží). Kromě kombinovaných silných stránek obou davů neexistuje žádný jedinečný mechanik související s tímto davem.

drancíř

PILLAGERS v Minecraftu

Pillagery patří do rodina davů Illager které jsou přísahající nepřátelé vesničanů v Minecraftu. Všichni jsou nepřátelští vůči hráčům, vesničanům, sněhovým golemům, putujícím obchodníkům a železným golem. Pillagery jsou nejslabšími členy Illagerů a nést kuše zabít jejich cíle. Pillagery najdete během nájezdů, hlídek a kolem základů Pillager. Pokud zabijete Pillager, může to skončit spuštěním kuše, zlověstného/illagerového banneru a šípů.

Vindicator

Vindicator

Vindikátoři jsou nejdůležitějšími členy rodiny Illager a Druhý nejsilnější nepřátelský dav bez šéfa. Vytvářejí se v lesních sídlech a nálet se železnou sekerou v ruce. Jejich sekera je někdy okouzlená, takže je ještě těžší bojovat. Kromě toho mají stejné vlastnosti jako Pillagers.

Evoker

Evoker

Evokers jsou kouzelné odcizení člen Illagerovy rodiny. Fuwn se během nájezdů a v lesních sídlech. I se svými vzácnými mírami tření jsou nejvyhledávanějšími z ilužerů jako evokers pouze zdroj totemu nehynoucího v Minecraft. Ale neberte je lehce; Evokery jsou docela nebezpeční a svolávají tesáky nebo vexy, aby zaútočili na své nepřátele.

Vex

Vex v Minecraft

Vex je jedním z nejmenších nepřátelských davů, které nesou malý železný meč a mohou Létat pevnými bloky. Jen to se vynoří, když Evoker svolá Vex pro útok. Protože je těžké zasáhnout, je nejlepší se vyhnout vexům, pokud je to možné. Po několika sekundách tření zemřou. Pokud tedy není evoker naživu, aby se opět vynořil, nemusíte se o ně starat.

Ravager

Ravagers jsou Silné a velké nepřátelské davy které se vynořily jen vedle Illagerů během nájezdů. Většinu času se vynořují bez jezdce, ale občas je najdete ilužery, které je jezdí. Na rozdíl od většiny davů ve hře mohou Ravagers dokonce zničit několik slabých bloků založených na rostlinách tím, že do nich nabijí.

Ravager

Nenosí zbraně a spoléhají se pouze na Ramming útoky lovit jejich nepřátele. Obvykle je nejlepší je zabít při zachování vzdálenosti. Když Ravagers umírají, upustí sedlo a dvacet zážitků nejvíce množství XP Mov bez šéfa může klesnout.

Čarodějnice

Čarodějnice je běžný nepřátelský dav, který se během nájezdů, v temných oblastech, in bažiny chaty, a pokud Lightning zasáhne vesničana. Pravidelné čarodějnice jsou vůči hráčům nepřátelské. Mezitím jsou čarodějnice během nájezdů nepřátelské vůči vesničanům, putujícím obchodníkům a železným golemům.

Čarodějnice v Minecraftu

Místo zbraní nebo útoků na blízko používají čarodějnice stříkající lektvary jako zbraně krátkého dosahu. Mohou se dokonce uzdravit pitím pozitivních lektvarů. Pokud zabijete čarodějnici, může upustit tyčinky, skleněné lahve, žhavný prach, střelný prach, prach Redstone, oči a cukr pavouk a cukr. Můžete také přimět čarodějnici, aby upustila lahve lektvarů, pokud ji zabijete, zatímco pije lektvar.

Ghast

Exkluzivní pro Nether dimenze, Ghasty jsou obrovské nepřátelské davy s duchovým vzhledem a bílými těly. Střílí ohnivé koule na své cíle, které explodují při nárazu. Všechny ghasty jsou vůči hráči nepřátelské a nezaútočí na jiné davy úmyslně.

Ghast

Pokud na vás Ghast vypálí ohnivou kouli, můžete ji poslat zpět s útokem na blízko. Ghasty způsobují poškození vlastních ohnivých koulí v těsné vzdálenosti. Luky jsou mnohem jednodušší zbraň, kterou lze použít proti ghastům. Jakmile Ghast zemře, skončí to spadnutím střelných prachů nebo ghastů.

Sliz

Slimes jsou nepřátelské davy ve tvaru krychle Swamp Biomes v noci nebo zejména „kousky slizu“ v podzemních oblastech. Jsou skákací a rozdělují se na menší sliz, když jsou napadeni. Ale pokud zabijete nejmenší slizy, nakonec spadnou Slimeballs. Poškození, že příčina slizu je přímo úměrná jeho velikosti, s výjimkou nejmenšího slizu, což nezpůsobuje žádné poškození.

Slimes in Mangrove Swamps

Všechny slizy jsou nepřátelské vůči hráčům, železným golemům a sněhovým golemem. Zaútočí na ně přímo v boji melee. Přestože jsou slizy pomalejší než jiné nepřátelské davy, jejich rychlost útoku je mnohem rychlejší.

Magma Cube

Magma Cube v Minecraft

Kobesky magmatu jsou Nether protějšky Slimes. Mají také skákání ve tvaru krychle, dělitelné tělo a nepřátelský záměr zabíjet hráče. Ale ve srovnání se slimes mohou kostky magmatu skočit mnohem výše a způsobit závažnější poškození. Navíc jsou Imunní vůči lávovi, oheň a poškození pádu. Nezapomenout, dokonce i ty nejmenší kostky magmatu významně poškozují hráče.

Hoglin

V Minecraft jsou hogliny Pouze plemeno nepřátelské davy. Svým způsobem jsou to nether verze prasete Overworld, ale mnohem agresivnější. Při zabití upustí vepřové kotlety a kůži. Můžete je snadno najít v Crimsonské lesy Biome ve stádě až čtyř hoglinů. Také se vynoří v některých zbytcích bašty.

Hoglin v Minecraftu

Hoglinové jsou vůči hráčům přirozeně nepřátelští. A pokud zaútočíte na jednoho hoglina, přijde celá skupina za vámi. Chcete -li je vyděsit, můžete použít pokřivené houby, nether portály a kotvy respawn. A konečně, abyste chovali tyto nepřátelské stvoření, musíte je nakrmit Crimson Fungi, Který se vynoří na Ninthe.

Zoglin

Zoglin v Minecraftu

Zoglins jsou nemrtví nebo Zombifikovaná varianta Hoglins které přicházejí do formy, když hoglin opustí nether dimenzi. Jsou nepřátelští vůči všem davům kromě popínavých popínavých, ghastů a dalších Zoglins. Stejně jako ostatní zombie davy, i Zoglins upustí shnilé maso, když je zabit a nelze je vybírat. Ačkoli, jako bonus za zombifikaci, jsou imunní vůči ohni a lávě.

Přízrak

Phantom in Minecraft

Někteří nenáviděli někteří a hlasovali do hry jiní, fantomy jsou kontroverzními vítězi MINECON 2017 Mob Vote. Létají nemrtvé davy Vytvořte během noci, pokud hráč nespí ani nezemře déle než tři dny v Minecraft. Pokud zabijete fantom, může to upustit fantomovou membránu. Ale další fantom se vytvoří následující noc, pokud nespíte nebo nezemřete. Stejně jako zombie a kostry, Phantomové nemohou přežít za slunečního světla a zapálit.

Shulker

Shulkers jsou jedním z jedinečných nepřátelských davů, které Vytvoření pouze v konečných městech. Skrývají se ve své blokové skořápce, aby se mísili s okolními bloky. Všichni Shulkers jsou vůči hráčům nepřátelští a střílejí Shulker Bullets zaútočit na ně. Jejich střely projektilních střel vás sledují a přimějí vás, aby vás zasáhla, pokud vás to zasáhne.

Shulker v Minecraftu

Navíc zabíjení Shulkera není snadné, protože neustále teleportují, aby se vyhnuli zasažení. Ale pokud nějak zabijete Shulker, může to skončit Shulker Shells které jsou hlavní složkou řemeslných krabic.

Silverfish

Silverfish in Minecraft

Stříbrné rybáře jsou malé nepřátelské davy, které se vynoří pevnosti, suterény igloo, a Woodland Mansions. Mnohokrát zůstávají skryty uvnitř kamenných bloků, dokud hráč nerozbije tento blok. Silverfishes jsou nepřátelské vůči hráčům, železným golemům a sněhovým golems a útočí na ně ve skupinách. Naštěstí se stříbrné rybáře snadno zabíjejí a nic jiného než zážitek.

Piglin Brute

Piglin Brute je nepřátelským členem rodiny Piglin. Oni jsou mnohem silnější než běžné pigliny a objevit se v zbytky bastion. Vy nemůžu vyměnit S Piglin Brutes, ani je nemůžete rozptýlit. Útočí na hráče, i když mají na sobě zlato. Každý piglin Brute má Zlatá sekera to se může nebo nemusí vynořit kouzelníky.

Piglin Brute

Můžete se pokusit zabít nepřátelský dav, abyste získali jeho zbraň. Kromě hráče, Piglin Brutes také útočí na Wither Skeletons and Withers. Soudě podle čísel, Piglin Brutes jsou Druhý nejsilnější nepřátelský Mob spolu s Vindicators ve hře. Jediným silnějším nepřátelským davem je strážce.

Warden – nejsilnější dav Minecraft

Warden je Nejsilnější nepřátelský dav v Minecraft, který za správných okolností může dokonce zabít davy šéfa. Jedná se o Největší poškození melee Mezi všemi davy Minecraft a může dokonce vystřelit zvukové útoky na dálku. Warden je také První slepý dav ve hře, spoléhat se na vibrace a vůni najít jeho cíl.

Strážce v Minecraftu

Správce Tvoří pouze ve starověkých městech Pokud se Sculk Shrieker aktivuje čtyřikrát. Je to jedinečně nepřátelské vůči každému davu Minecraft. Prostřednictvím našeho vyhrazeného průvodce se můžete dozvědět vše, co potřebujete.

Boss Mobs

Minecraft má dva davy šéfů, které jsou velmi silné a pouze se zabývají pouze okolnostmi.

Ender Dragon

Ender Dragon je svým způsobem Poslední šéf Minecraft. Je také Největší dav ve hře a přirozeně se tkají pouze jednou v konečné dimenzi. Můžete ji resummonem umístěním čtyř koncových krystalů na okraj výstupního portálu nakonec. Je to nejodolnější dav ve hře, který poškozuje pouze výbuchy a poškození způsobené hráčem.

Ender Dragon

Na útočné straně má Ender Dragon několik možností boje, včetně přímého poplatku, knockback, Dračí dech, a Fireball. Navíc je téměř nemožné zabít Ender Dragon, aniž by nejprve zničil koncové krystaly, který neustále uzdravuje draka. Když je zabit Ender Dragon, spadne 12 000 zážitkových koulí a vytváří výstupní portál s drakem na jeho vrcholu.

Wither

Wither je nepřátelský šéf dav se vynoří pouze tehdy, pokud je hráč vytvoří. Je velmi silný a vytváří velkou explozi, když se vynoří. Wither útočí na všechny davy a hráče ve hře s projektilem Skulls. Když je zásah úspěšný, cíl dostává poškození a jedovatý účinek. Pokud nějak snížíte zdraví Wither na polovinu, aktivuje štít, takže je imunní vůči všem útokům na několik sekund.

Wither

Zároveň to také vyvolává zmocněné kostry pro podporu. Ve srovnání s jinými davy má Wither obrovské zdraví v Minecraftu, druhý pouze s dozorcem. Se všemi těmito informacemi se boj s Wither cítí jako forma sebe sabotáže. Je to však také jediný způsob, jak sbírat nether hvězdy, což vám umožní vytvořit maják v Minecraft.

Dozvíte se o každém davu v Minecraftu

S tím jste nyní vybaveni základní informace o každém davu v Minecraft. Ať už je chcete chovat nebo zabít, náš průvodce se hodí pro vaše plány dobrodružství Minecraft. Ale pokud máte zájem setkat se nejprve všechny vzácné davy, je čas použít nejlepší příkazy Minecraft. Některé z těchto příkazů vám umožňují teleportovat v Minecraftu, abyste se snadno dostali k davům, zatímco jiné vám umožňují vytvořit je přímo před vámi. A pro ty, kteří hledají více davů ve hře, náš minecraft 1.20 Průvodce vám může nahlédnout do nadcházejících davů Minecraft. Když to řekl, které zvíře chcete vidět jako dav Minecraft? Řekněte nám v komentářích!