Útěk z mapy Tarkov Woods Průvodce: Všechny extrakty | PCGamesn, Woods – Escape From Tarkov Guide – IGN

Výňatky z Woods SCAV

Tyto body tření jsou soustředěny kolem bodu extrakce okrajů a ovinutí z lodi do ZB-014. Pokud je váš tření blízko domu SCAV a okraje, pak si uvědomte, že hráči budou pravděpodobně otáčet kolem vaší pozice, ale husté listy mohou znamenat, že zakázky dojde na blízkém dosahu. Pokuste se rychle přesunout a zajistit, aby vaše cesta byla jasná nebo najděte místo k posteli a počkejte, až vás hráči projdou kolem vás. Většina nepřátel bude mířit směrem k řezivu na východ od těchto tření, takže s největší pravděpodobností navazujete kontakt ze Západu. Uvědomte si SCAV House, protože obvykle má vysokou populaci SCAV AI, s níž se musí potýkat, ale během úvodních minut od nájezdu se pravděpodobně vynoří jen několik.

Útěk z Tarkov Woods Map Guide: Všechny výpisy

Průvodce a mapa výpisu z lesa

Plánování exkurze do lesa? Bojí se o husté spletí stromů a nepřátel? Vědět, pro co se chystáte. Znalost tření, extraktů a umístění šéfa a načítání může být každý běh mnohem ziskovější.

Woods je pravděpodobně jednou z nejméně odpouštějících map, s omezeným kořistí k dispozici těm, kteří o to nechtějí bojovat, neuvěřitelně dlouhé zrakové linie a spousta listů, aby nepřátelé skrývali.

. V lesích se však cítí výraznější, kde smrt může z mapy pocházet z jediného výstřelu, kterou jste nikdy neslyšeli. Ať už jdete za Shturmanem, jinými hráči nebo jen odškrtnete několik úkolů, tato příručka vám poskytne všechny nástroje potřebné k přežití vaší cesty do lesa dnes a vyjde s několika vzácnými zbraněmi, brněním a výměnnou položkou přes extrakty z lesa.

Woods PMC se roztřístí

Pozice vložení na lesech následují obvyklou šablonu úniku z Tarkova. Shluk bodů na východní straně, poblíž zátarasů, a další seskupení na západě, poblíž okrajů. Hráči přicházející na tyto tření budou muset přejít na opačnou stranu. To znamená cestování souběžně s těmi, kteří se vynořili zblízka, zatímco se srazili s těmi, kteří to neudělali.

West Woods se vynoří

Spawns na západní straně mapy začínají v bodě extrakce západních hranic a jsou rozptýleny podél západní zdi, s některými poblíž bloku OSN poblíž severní zdi poblíž severní stěny. Tyto tření jsou blízko některých z nejotevřenějších částí mapy, kde skalnaté zákopy vyčistí stromy a zanechávají dlouhé linie zraku a spoustu hráčů, kteří se mohou spěchat vpřed a získat zabití včasné vzdálenosti. Pokud je to možné, zkuste se držet stromů a udržovat utajení, abyste zajistili, že poprvé postředíte.

East Woods se vynoří

Tyto body tření jsou soustředěny kolem bodu extrakce okrajů a ovinutí z lodi do ZB-014. Pokud je váš tření blízko domu SCAV a okraje, pak si uvědomte, že hráči budou pravděpodobně otáčet kolem vaší pozice, ale husté listy mohou znamenat, že zakázky dojde na blízkém dosahu. Pokuste se rychle přesunout a zajistit, aby vaše cesta byla jasná nebo najděte místo k posteli a počkejte, až vás hráči projdou kolem vás. Většina nepřátel bude mířit směrem k řezivu na východ od těchto tření, takže s největší pravděpodobností navazujete kontakt ze Západu. Uvědomte si SCAV House, protože obvykle má vysokou populaci SCAV AI, s níž se musí potýkat, ale během úvodních minut od nájezdu se pravděpodobně vynoří jen několik.

Body mapy na mapě dřeva

Existuje spousta způsobů, jak extrahovat z lesa, ale některé vyžadují další plánování, aby bylo zajištěno, že jsou k dispozici. Z klíčů, přátelských scav a rublů je pro vás několik možností zajistit si kořist. Cesty méně cestované vám mohou poskytnout tišší únik, ale nejsou vždy k dispozici a čím více informací máte, tím flexibilnější můžete být ve svém přístupu. Nezapomeňte dvakrát stisknout O a ujistěte se, že zamíříte správným směrem.

Extrakt z dřeva ruaf

Extrakt ruaf zátaras na lesech

Nachází se na severozápadním většině rohu lesů, je zde velká kovová brána. Tento extrakt je k dispozici pouze tehdy, pokud na zrezivělé hlavně hoří zelená vzplanutí. Lze k němu přistupovat z vody nebo podél silnice přes severní zeď.

Extrakt z tovární brány

Extrakt z tovární brány na lesech

Na půli cesty podél severní zdi na západní straně, mezi záložkem RUAF a záložční záložník UNS, je brána, která vede do továrny. Tento extrakt může být složitý, protože se spoléhá na to, že s sebou přinášíte přátelského hráče, a ty je těžké přijít.

Výňatek ze zákulta un

Výňatek Un prozrňování na lesech

Naproti zátarasu RUAF a na vrcholu nejzápadnější zdi existuje další velký kontrolní bod. Tento extrakt má velké stěny, což z něj dělá bezpečný prostor pro vystoupení. Vždy je k dispozici těm, kteří se vynořili na východní straně.

Extrakt z útesu

Extrakt z útesu na lesech

Uprostřed jižní strany mapy je na velké hoře malá štěrbina. Na paletě je dřevěná bedna. Pokud jste si vyzvedli drahý výběr červeného rebelů, máte na sobě nějaký paracord a nemáte na sobě vestu, pak je vám tento extrakt k dispozici. Tento extrakt vyžaduje určité plánování a finanční investice, ale umožní vám rychlý útěk z nedalekého řeziva.

Extrakt na jižní V-Ex-Woods

Extrakt na jižní V-EX na lesech

Na východ od extrakce útesu útes je cesta, která vede z řeziva na jižní vnější stěnu. Zde je červená brána se SUV zaparkovaným. . Odjezd řidiče trvá minutu a jakmile bude použit, nikdo jiný nemůže uniknout tímto způsobem.

Ožlonky extrahují lesy

Extrakt na okraj na lese

Na východní straně mapy je hlavní silnice, která vede na sever. V horní části této silnice je velká oblast označená jako extrakt z okrajů, soustředěná kolem brány s úctou poblíž automobilu. Tato velká zóna vám umožňuje pokračovat v pohybu po celé vaše odpočítávání extrakce a má spoustu listů, aby vás udržela skryté.

Extrakt ZB-014 Woods

Extrakt ZB-014 na lesech

Na východní zdi, jižně od domu SCAV, je do země zabudován bunkr. Pokud je k dispozici extrakce, bude venku viditelná zelená vzplanutí. Uvědomte si skály poblíž, protože jsou populárním místem karavanu. Jakmile se dostanete dovnitř, budete potřebovat klíč ZB-014, abyste odemkli vnitřní dveře a útěk.

Extrakční lesy ZB-016

Extrakt ZB-016 na lesech

Na jihozápad, mezi havarovanou rovinou a starou stanicí, je do země zabudován další bunkr. Tento nevyžaduje klíč, ale je k dispozici pouze v případě, že je přítomna zelená světlice.

Woods Map Boss

Loot and Shturman, šéf Woods

Woods je smrtící mapa s velmi malým kořistí, která kompenzuje riziko, s několika rozptýlenými bedny a SCAV jako jediné zdroje kořistí mimo řezid. Pokud se pustíte do řeziva, který se snaží skóre velkého, pak budete střílet pro Shturmana a hráči ho také loví. Je to šéf lesa SCAV a je vyzbrojen SVD. Má větší fond hitových bodů než většina SCAV a je smrtící přesný. Následují ho dva následovníci, kteří mají příjmení Svetloozerskiy. Jsou vyzbrojeni zbraněmi s dlouhým doletem s vysokým poškozením a spoustou granátů. Shturman a jeho následovníci nenosí přilby, ale mohou mít brnění těla vysoké úrovně, takže se doporučuje zaměřit se na hlavu. Výbava získaná od těchto nepřátel je obvykle cenná a Shturman může mít dokonce vzácný výběr červeného povstalce, který stojí za miliony na bleším trhu.

Unikátní kořist Shturmana je jeho klíčem, který lze použít k otevření krabice na řezivu. Tato krabice je proti centrální dřevo, na vrcholu pneumatiky. Uvnitř jsou vždy vzácné nebo super vzácné předměty, včetně zbraní.

Může to váš počítač spustit? Zkontrolujte útěk z požadavků na systém Tarkov na PCGameBenchmark.

Jack Grimshaw Jack Grimshaw je spisovatel her, který zakryl útěk z Tarkova pro PCGamesn.

Les

Pokud máte rádi být odstřelovačem, Les Bude vaše oblíbená mapa v útěku z Tarkov. Je to jedna z největších zón ve hře, se spoustou otevřených prostorů pro procvičování vašeho cíle a otestování vašich rozsahů. Navíc, některé z nejzajímavějších úkolů se konají na této mapě.

Zkontrolujte průvodce IGN, abyste se dozvěděli více o lesech. Naučte se jeho extrakční body, celkové podrobnosti a jak byste měli hrát tuto mapu.

 • Přehled Woods
 • Body extrakce
 • Nejlepší sada Woods
 • Tipy pro hraní v lese

Přehled Woods

Woods Guide.png

„Priozersk Natural Reserve se nedávno stala součástí státem chráněných rezerv divoké zvěře v severozápadní federální čtvrti.“[Popis ve hře]
 • Množství hráčů PMC: od 9 do 14.
 • Doba trvání RAID: 40 minut.
 • Velikost: Největší mapa ve hře, plná oblastí pod širým nebem.
 • Šéfové: Shturman, kultivista kněz, velká dýmka, pták, rytíř.

Body extrakce

Mapa Woods 0.5.4.823 (1) .png

název Popis Kdo to může použít? Je to vždy otevřené? Vyžaduje to klíč nebo akci? Obrázek
SCAV most Přímo na severním konci mapy, kolem opuštěné vesnice. Uvidíte tmavě zelenou nádobu s lebkou a bílou šipkou. Sledujte šipku. SCAV Ne Woods Scav Bridge.png
SCAV Bunker Západně k mostu přehlíží, je tu rozhlasová věž. Zkontrolujte to a najděte vstup do bunkru. SCAV Ano Ne Woods Scav Bunker.png
ZB-014 Na západní straně mapy, pohybu na jih, najdete velkou skálu s podzemní pasáží. Jako průvodce použijte Burn Out SUV Road. Každý Ne Ano, musí existovat zelené světlice a také musíte mít klíč ZB-014. Bkqcoxv.jpg
SCAV HOUSE Toto je kabina obklopená dřevěným plotem přímo na jihozápadní straně mapy. Jděte na jih od předchozího bodu. SCAV Ano Ne Woods Scav House.png
Předměstí To je na silnici, která začíná v jihozápadní oblasti lesa. Jednoduše jděte na začátek. Každý Ano Ne Ibge8kl.jpg
O okraji vody Z okraje jděte na východ, dokud se nedostanete k jezeru. Toto je bod extrakce. SCAV Ano Ne Woods Ožlovit voda.png
Místo mrtvého muže Pokud jdete trochu na sever z okraje vody, najdete některá díla a mrtvé tělo. Musíte říct poblíž mrtvoly. SCAV Ano Ne Místo Woods Dead Man.png
Loď Jen pár kroků severně od předchozího bodu je krátký most. Na konci je zlomená loď. Přiblížit se. SCAV Ano Ne Woods The Boat.png
Mountain Stash V centru lesa, trochu na východ, je obrovská skalní formace zvaná jeskyně. Jděte na jih od něj a najděte dovnitř malou pasáž. Je tu skrýše, která funguje jako extrakční bod. SCAV Ano Ne Woods Mountain Stash.png
Ruaf zátaras Na jihu Woods, na východ od jezera, je začátek silnice se zdí, vozidlem a stanem kolem. Jít na zeď. Každý Ne Ano, zelené světlice musí být v bodě extrakce. Woods Ruaf zátahovánís.png
Tovární brána Od předchozího bodu sledujte cestu na východ, dokud nenajdete vlakovou železnici. . Každý Ne Ano, je to kooperační bod. K odchodu potřebujete PMC nebo SCAV. Woods Factory Gate.png
Un záruba Na jihovýchodní straně mapy je na ní napsána šedá brána s „evac“. Chodit k tomu. Každý Ano Ne Woods un Un Machlock.png
Stará stanice Při kontrole, kde končí vlak, najdete opuštěnou čerpací stanici. V blízkosti jednoho z sloupů je bílá přikrývka. Stát poblíž. SCAV Ano Ne Woods Old Station.png
ZB-016 Z Jaegerova tábora jděte na východ několik kroků. Vstup na najdete do bunkru. PMC Ne Ano, zelené světlice musí být v bodě extrakce. Woods ZB-016.png
Východní skály Přímo na východě Woods je skalní formace před dosažením silnice, která jde do staré pily. Z blížících skal najděte bod, kde se oni a plot spojují SCAV Ano Ne Woods Eastern Rocks.png
Severní záruba UN Na začátku silnice, která jde do staré pily, je barikáda s šedou bránou a některými bariérami. O to tu jde. PMC Ano Ne Woods Northern Un Uns Machlock.png
Bridge V-Ex Na severovýchodní straně Woods, kolem město SCAV, sledujte silnici, dokud nenajdete černý SUV. (Poznámka: Není to vždy tam). PMC Ne Ano, musí čekat černý SUV a musíte zaplatit 5 000 rublů, abyste ji zadali. Woods Bridge V-Ex.png

Nejlepší sada Woods

Průvodce Woods (1) .png

I když můžete být víceméně efektivní s jakoukoli zbraní v útěku z Tarkova (samozřejmě se správným časem kulky), pokud jedete do lesa, budete chtít přinést Určená puška Marksman nebo odstřelovací puška.

Existuje několik zbraní, které si můžete vybrat z těchto dvou kategorií, ale aby to udržely krátké, Remington Model 700 (M700) je jedna z nejlepších odstřelovacích pušek, které si můžete vybrat za cenu, rychlost a přesnost. Také SVD je solidní určená puška Marksman díky své nižší rekopu a ještě lepší přesnosti.

.

Chcete -li se dozvědět více o tom, jaké zbraně a kousky vybavení k přinesení, můžete zkontrolovat náš průvodce zbraněmi, nejlepší průvodce brnění a nejlepší stránky s průvodcem pistolí. Také nikdy nezapomeňte, že nejdůležitější věcí na zbrani je kulky, kterou si vyberete, takže zkontrolujte našeho nejlepšího průvodce Tarkov Ammo, kde najdete několik užitečných tipů.

Tipy pro hraní v lese

Průvodce Woods (4) .png

 • Nejedná se o nejlepší mapu, jak se začít učit, jak hrát hru v žádném případě, ale musíte ji prozkoumat, abyste dokončili některé z prvních úkolů a Odemkněte Jaeger, NPC.

Pro více informací o tom naleznete v tom, jak používat průvodce kompasem. Dozvíte se, co musíte udělat pro interakci s uzamčeným obchodníkem.

 • Jedním z jeho hlavních obtíží je, že budete pravděpodobně respawn v částech hlubokého lesa bez jakéhokoli představy, kde stojíte. Co byste měli udělat, je použít Kompas (pokud to máte), nebo hledejte jakékoli vynikající referenční bod, .
 • The Pila (trochu jižně od středu mapy) je jedním z vašich zajímavých bodů. Zde najdete Shturman, šéf, kterého obvykle hlídají mnoho vojáků. Snadno se vytáhne s odstřelovací puškou z dálky, ale pokud vám chybí váš výstřel, raději spustíte.

Průvodce Woods (7) .png

 • Zabíjení Shturmana vám dává klíč k chladné skrýši s názvem „Společný fond skrýš“, Který má často cenné léčivé předměty. Je to přes pneumatiku, kterou najdete vedle skupiny pokácených stromů poblíž červeného skladu.
 • Vojenský tábor je další klíčové umístění, protože má velké množství léčivých předmětů. Mějte však oči otevřené pokaždé, když navštívíte toto místo: je často přeplněná nepřáteli a může být tábořena z nedalekých vysokých zón.

Průvodce Woods (6) .png

 • The Město SCAV, Jak název napovídá, je to dobré místo pro dokončení vašich úkolů „Kill X Scavs“.
 • Vždy zkontrolujte svůj Body extrakce Hned, když začnete nálet a mějte na paměti – možná budete muset hodně chodit nebo sprintovat, abyste dosáhli některého z nich kvůli velikosti mapy.
 • Dejte si pozor na Scav Sniper Na horské skrýš. Může vás vzít s jediným výstřelem, pokud nejste dostatečně opatrní.
 • Vždy byste měli přinést jídlo a vodu na jakoukoli střední nebo velkou mapu, o které si myslíte, že strávíte hodně času zkoumáním, ale to je ještě důležitější v lesech. Přináší dvojité dávky Nebude to špatný nápad s ohledem na množství půdy, kterou budete muset pokrýt.

Hledáte další tipy a průvodce pro svůj čas s únikem z Tarkova? Zkontrolujte prosím následující stránky:

 • Průvodce SCAV
 • Bojový průvodce a tipy