Útěk z průvodce mapou výměny Tarkov: Nejlepší kořistní skvrny a extrakce, Escape z Tarkov Interchange Map – Všechny body extrakce a rozmnožování – Pro Game Guides

Útěk z Tarkovské výměny mapy – všechny body extrakce a rozmnožování

Skvělá věc na těchto dvou extrakcích je, že realisticky budete vždy poblíž jednoho a hlavní centrální ultra nákupní centrum je vynikajícím nástrojem pro navigaci k výstupu.

Útěk z průvodce mapou výměny Tarkov: Nejlepší kořistní místa a extrakce

Útěk z průvodce mapou výměny Tarkov: Nejlepší kořistní místa a extrakce

Napsal Harry Boulton

Zveřejněno 5. července 2022 10:30

The Útěk z Tarkova Mapa výměny je poměrně vzrušující, a to jak z pohledu vizuální, tak z pohledu kořistí, a může to velmi stát za výlet, pokud víte, kam jdete. Každá mapa v Útěk z Tarkova má své vlastní složitosti, může se pochlubit jedinečnými kořistí a vysokými úrokovými spoty, ale mohou se snadno zdát jako bludiště nevědomé. Takže, pokud se chcete stát Útěk z Tarkova Výměna odborníka, znát nejlepší kořisti a všechny extrakce, ujistěte se, že budete pokračovat ve čtení.

 • Vyplňte svůj výměnnou zkušenost s naším únikem z příručky Nejlepší nastavení Tarkov.

Útěk z Tarkovových výměnných extrakcí

Útěk z Tarkovových výměnných extrakcí

Na rozdíl od mnoha ostatních map jako Útěk z Tarkova Lesy a Útěk z Tarkova Zvyky, výměnná mapa má pouze hrst extrakčních bodů a je relativně snadné najít.

Dvě hlavní extrakce pro PMC i SCAV jsou železniční exfil a EMERCOM kontrolní bod. PMCS bude mít pouze jeden z těchto aktivních, v závislosti na tom, na které straně mapy se vynoří, ale SCAVS bude vždy schopen používat oba.

Skvělá věc na těchto dvou extrakcích je, že realisticky budete vždy poblíž jednoho a hlavní centrální ultra nákupní centrum je vynikajícím nástrojem pro navigaci k výstupu.

Vzhledem k tomu, že existují v opačných rozích mapy, je velmi snadné vědět, kde jste kdykoli na vnější straně, a použijte je, abyste se ujistili, že míříte správnou cestou. Kromě toho mají další dva rohy rozpoznatelné památky, takže je ještě snazší směřovat správným směrem.

Za prvé, železniční exfil se nachází v pravém horním rohu mapy, pokud byste měli čelit daleko od přední části nákupního centra. Vše, co musíte udělat, je zamířit do vlaků přímo v rohu a mělo by se objevit oznámení o extrakci.

Jak se očekávalo, extrakt z kontrolního bodu EMERCOM se nachází na opačném rohu mapy, dolů z elektrárny nebo z úložiště kontejneru. Vystupující přes zadní část obchodu Oli je nejjednodušší způsob, jak se tam dostat zevnitř obchodového centra.

Pokud jde o ostatní extrakty, jsou to následující:

 • Díra v plotu (PMC)
 • Elektrárna V-EX (PMC)
 • Saferoom Exfil (PMC)
 • SCAV Camp (co-op)

Všechny tyto další extrakty mají podmínky, které musí být splněny, než je můžete použít. Díra v plotu vyžaduje, abyste propustili batoh, aby se protlačil, elektrárna V-Ex vyžaduje, aby se vyměnilo 5000 rublů a tábor SCAV je aktivní pouze tehdy, když je přítomno PMC a SCAV.

Jak používat výměnné výměny exfil exfil

Saferoom exfil je snadno nejsložitějším prostředkem extrakce, ale může se ukázat jako finančně vyplatit, pokud jej můžete skutečně vytáhnout. Nejprve se budete chtít ujistit, že je napájení na elektrárně, kterou můžete buď udělat sami, nebo zkontrolovat, zda to někdo jiný udělal, pokud je možnost bezpečného exfilu na informacích o extraktech zelená.

Jakmile je síla zapnutá, budete chtít zamířit do restaurace Burger Spot v horní části schodů od Kiba a doprava. Jakmile je uvnitř, zamiřte na toalety pánské a mělo by existovat pisoár, se kterým můžete komunikovat, aby odhalil tajný zámek klíčové karty.

K tomu budete potřebovat objekt 11SR keycard, takže ji buď najdete v nájezdu, nebo jej vyzvedněte z Útěk z Tarkova bleší trh, ale vše, co musíte udělat, je naskenovat jej ve slotu pro klíče.

Jakmile to uděláte, vydejte se zpět dolů po schodech a poté otočte doleva a vydejte se dolů po díře do parkovací garáže. Jakmile tam dole, jděte doleva a rychle dosáhnete žluté dodávky a na zdi velké písmeno C. Vlevo od toho budou dveře, které jsou nyní otevřené kvůli použití klíčové karty.

Uvnitř těchto dveří najdete spoustu kořistí, včetně některých potenciálně vysokých hodnot. Nejlepší na této místnosti je to, že stisknutí tlačítka zámku u vchodu zavře dveře na neurčito a extrahujte vás do dvou sekund, což znamená, že si můžete vyzvednout kořist se zárukou bezpečného extrakce.

 • Vypadněte na rychlý start v novém utírání s naším únikem z průvodce objednávkou Tarkov.

Útěk z Tarkov Interchange, jak zapnout napájení

Útěk z Tarkovova výměny, jak zapnout napájení

Pokud chcete dostat ruce na spoustu kořisti vysoké úrovně v Útěk z Tarkova Mapa výměny, poprvé budete chtít vědět, jak zapnout napájení. Naštěstí je to velmi jednoduchý proces, ale může vás nechat docela vystavit, pokud si nebudete opatrní.

To, co budete chtít udělat, je zamířit na elektrárnu, v rohu mezi železniční exfi a Emercom Checkpoint. Jakmile jste tam, vydejte se do hlavní budovy a najděte dveře, které vedou do kanceláře/čekárny. Těsně před tímto dveřmi byste měli být schopni vidět spínač napájení na zdi, se kterým můžete komunikovat. Stačí stisknout tlačítko použití, když se objeví výzva a napájení by se mělo zapnout. Budete si moci vyprávět o zeleném světle na přepínači a také rozpoznatelný hum generátorů.

 • Budete chtít znát únik z nejlepších zbraní Tarkov, pokud chcete převzít kontrolu uvnitř obchoďáku.

Útěk z Tarkovova výměny nejlepších kořistí

Útěk z Tarkovova výměny nejlepších kořistí

Přestože je ve vnějším obklopujícím obchoďáku několik dobrých kořistí, je to uvnitř Ultra, že najdete nejlepší a nejcennější předměty. Na rozdíl od jiných map Útěk z Tarkova Vzhledem k centralizovanému zaměření výměny je však mnohem pravděpodobnější, že narazíte na jiné PMC, kteří chtějí udělat totéž, takže buďte zaměřeni na PVP, nebo jinak být připraveni se dostat dovnitř a ven co nejrychleji, jak je to možné.

Pokud se nechcete dokončit Útěk z Tarkova Co je na Flash Drive Quest, pak sekce myšlenky v obchodě bude do značné míry zbytečná. Uvnitř Oli je skvělé, pokud hledáte obecnou kořist a elektroniku, protože mají poměrně vysokou šanci na tření na policích. A konečně, Goshan vzadu je fantastický, pokud hledáte jídlo, protože levá strana obchodu je naplněna na okraj přídělových předmětů.

Hlavním zaměřením nákupního centra je však na Ultra Mall uprostřed. Toto je dvoupodlažní komplex s několika obchody posetými. Obchody, na které budete chtít dávat pozor, jsou následující:

 • EMERCOM
 • Obecný
 • Kiba
 • Mantis
 • Rasmussen
 • Techlight

EMERCOM

Escape z Tarkov Interchange Best Loot místy EMERCOM

Obchod EMERCOM se nachází na druhé straně Mantis a podobně skladuje lékařské potřeby s vysokou hodnotou. Pro vstup však vyžaduje klíč, takže si na to budete muset dostat ruce, než se vydáte dovnitř. Alespoň víte, že pravděpodobnost, že bude vypleněna, než se tam dostanete, je nižší.

Obecný

Útěk z Tarkov Interchange Best Loot skvrny Generic

Jeden z horkých míst mapy výměny, generický obchod najdete vedle Kiba a díra dolů na parkování. Uvnitř budete moci najít pár kontejnerů zbraní a další obecné kořist, díky kterému bude cesta velmi za to za to.

Kiba

Escape z Tarkov Interchange Best Loot Míska Kiba

Nejžhavější oblast na celé mapě je Kiba, která se nachází výhodně přímo uprostřed prvního patra Ultra. V celé hře je umístěn některá z nejlepších kořistí, včetně plně upravených zbraní, ale nevýhodou je, že nebudete muset jednu, ale dva samostatné klíče, abyste se dostali do obchodu na prvním místě. Kromě toho bude muset být síla, aby tyto klíče fungovaly, a při vstupu bude také znít alarm, pokud jste ji nevypnuli.

Kromě toho všeho budete pravděpodobně mít několik hráčů přímo na zádech připravených k úderu a existuje silná šance, že Killa – šéf SCAV – bude poblíž i zde. Hodně štěstí je vše, co můžeme říct.

Mantis

Escape z Tarkov Interchange Best Loot skvrny Mantis

Mantis je poměrně podobný EMERCOM, ale naštěstí to nevyžaduje klíč, aby se dostal dovnitř. Existuje možnost, že se může super vysoce úroveň lékařského kořisti, jako jsou LEDX a oftalmoskopy, a spolu s obecným medicínou, což vám pomůže přežít při dalších nájezdech.

Rasmussen

Útěk z Tarkov Interchange Best Loot skvrny Rasmussen

Pokud však hledáte technologické předměty, Rasmussen je skvělým místem pro začátek. Je to skvělé místo pro hledání analyzátorů plynu, pokud vám způsobují potíže v rané hře, ale můžete také spadnout na tetriz nebo dokonce na grafickou kartu, pokud máte štěstí.

Techlight

Escape z Tarkov Interchange Best Loot Stots Techlight

Konečným klíčovým zájmovým obchodem je Techlight, který v podstatě slouží stejnému účelu jako Rasmussen. Pokud nedostanete to, po čem jste v Rasmussenu – nebo je to příliš horké pro vaše představení – směřujete nahoru v pravém dolním pravém obchodě.

 • Ujistěte se, že zůstanete aktuální s únikem z Tarkova 12.12.30 poznámek o záplatě.

Útěk z Tarkovského výměnného objektu 21WS KEYCARD Použití

Escape from Tarkov Interchange Object 21WS KeyCard

Na výměně je ještě jedno opravdu spolehlivé kořistné místo a naštěstí se nachází na vnější straně mapy, takže se vyhnete veškerému nebezpečí uvnitř. Stejně jako Saferoom EXFIL budete potřebovat ke přístup k ní klíče. Vydejte se na dvůr úložného kontejneru na jihozápadním rohu ruky mapy a skočte nahoru a dosáhnete červené kontejneru uprostřed, který z něj má drátem visícího drátu.

Než se tam zamíříte, ujistěte se, že napájení bylo aktivováno, poté použijte svůj objekt 21WS keycard na zámku vpředu a to vám udělí přístup uvnitř kontejneru. Najdete spravedlivé množství volných příloh a možného rozmnožování zbraní, spolu se třemi samostatnými zbraněmi, které můžete procházet.

Poté, co jste to vyplenili, je to jen jednoduchý běh buď Emercom nebo Railway, v závislosti na tom, který z nich máte aktivní, pouhým sledováním cesty do obou rohů.

 • Uvízl čekat na hru? Nezapomeňte si přečíst tento útěk z průvodce Tarkov Queue Times Průvodce pro opravu 12.12.30.

Útěk z Tarkovské výměny SCAV trasy

Útěk z Tarkovské výměny SCAV Route Power Station

Zatímco každá trasa SCAV je životaschopná, existují konkrétní běhy, které se můžete naučit maximalizovat vyzvednutí položek, takže pokaždé získáte zaručený příjem. I když tento konkrétní běh nemusí být nutně způsob, jak vydělat na mapě nejvíce peněz, protože vůbec nejste dovnitř nákupní sekce, je to velmi spolehlivá a bezpečná trasa, která často nebyla vypleněna.

Nejprve se budete chtít vydat na elektrárnu, když tam běh začíná. První věc, kterou budete chtít zasáhnout, je skrytá mezipaměť hned vedle stanice, což je hlaveň skrytá v křoví vedle oranžových trubek. Poté se vydejte dovnitř nádraží přes kancelář a kořistí bundy, počítače a podávací skříňka. Jakmile to uděláte, vydejte se do hlavní části a kořisťte čtyři bundy před vámi. Pak jen zbývá uvnitř elektrárny, jsou tři krabičky nástrojů nalevo.

Vydejte se mimo budovu elektrárny a přesuňte se k malým budovám před vámi. Na levé straně by měly být tři, a každý by měl mít každý případ, nebo na sadě nástrojů. Poté, co jste je prohledali, pokračujte vpřed, dokud se nedostanete kolem modrého plotu. Vlevo, za křovími je pro vás další skrytá mezipaměť.

Útěk z Tarkovské výměny SCAV trasy Goshan

To je oblast elektrárny, takže nyní budete chtít zamířit na parkoviště a na levou rampu, abyste vstoupili do hlavního obchoďáku. Jakmile jste na rampě a vchodem před vámi, měl by být na pravé straně otevřený úložný kontejner, který má uvnitř sportovní taška. Poté, jak směřujte doprava a vedle jeřábu by měla být sada nástrojů.

Jděte zpět na hlavní cestu a zamířte dolů, dokud neuvidíte sadu nástrojů na pravé straně a před vámi sportovní tašku. Navíc se ujistěte, že sledujte regály doprava, protože tam je slušné množství volných kořistí.

Pokračujte vpřed, dokud se neotevře, a pak okamžitě zahněte doleva a podívejte se na zbraňovou krabici v botě automobilu. Vraťte se dovnitř a přesuňte se směrem k Goshanu a vedle pravého vchodu by měla být bedna zbraní.

Vraťte se zpět na hlavní cestu a je tu několik dalších souborů nástrojů, než se znovu otevře. Jakmile se však otevře, budete se chtít na konci rozhlédnout kolem úložných kontejnerů, protože tam je bedna zbraně, zbraňová skříňka a sportovní taška skrytá kolem.

Vše, co teď musíte udělat, je vyrazit na výjezd před vámi a pak jít doleva, abyste extrahovali na Emercom Checkpoint se všemi těsně vydělanými kořistí.

To tedy dokončí náš hloubkový průvodce pro Útěk z Tarkova Vyměňujte mapu, pusťte vás na všech nejlepších kořistí, SCAV běží a kde budete chtít extrahovat. Pokud jste však na začátku nového vytíracího, proč si nečíst Útěk z Tarkova Nové tipy pro utírání, jak začít správně.

Útěk z Tarkovské výměny mapy – všechny body extrakce a rozmnožování

Kromě Woods je Interchange jednou z nejlepších map, které zaútočí jako SCAV nebo dokonce PMC. Důvodem je především několik bodů extrakce poblíž hlavní budovy hlavního nákupního komplexu, což vám pomůže opustit hru s tím, co jste vyplenili ze tří budov uvnitř komplexu.

Ačkoli většina extrakčních bodů je zdarma k použití, jiná vyžaduje některá kritéria k vyplnění, od placení peněz až po přátelský SCAV ve vašem týmu. Pokud jste noví, abyste unikli z Tarkova a neznáte požadavky na každý bod extrakce, je tato příručka pro vás.

Všechny útěk z Tarkovských výměnných bodů mapy extrakce mapy

Existuje celkem Šest extrakčních bodů v výměně. Každý z nich najdete na prezentaci níže.

EMERCOM kontrolní bod (všechny)

Kontrolní stanoviště EMERCOM je na jižní straně mapy poblíž vchodu do továrny. Postavte se poblíž zeleného nákladního vozidla a zahájte proces extrakce.

Díra v plotu (pouze PMC)

Jak název napovídá, díra v plotu je bod pouze pro extrakci PMC. Extrakční bod najdete za ultra trhem na pruhu poblíž některých zelených/hnědých bubnů. Jako referenční bod použijte tanker pomerančového oleje, protože k němu sousedí. Pamatujte, že nemáte použít bod extrakce, pokud nemáte vybavený batoh.

Elektrárna V-EX (pouze PMC)

Stejně jako předchozí bod extrakce je elektrárna dalším bodem extrakce pouze PMC na seznamu. Tento bod extrakce je přítomen na severovýchodním okraji mapy. Přístup k bodu extrakce můžete přistupovat k výplatě 5 000 rub na hráče do extraktoru v černém autě. Pamatujte, že částka poplatku se může lišit v závislosti na vaší SCAV karmě.

Železniční exfil (všechny)

Železniční exfil se nachází v severozápadní části mapy. Postavte se poblíž stěn graffiti sousedících se železniční nádraží a spusťte postup.

SCAV CAMP (ALL)

Tento extrakční bod je naproti vchodu do ultra supermarketu. K tomuto bodu extrakce máte přístup pouze tehdy, pokud do oblasti přinesete přátelský SCAV. Postavte se vedle zeleného nákladu a zahájte postup.

SAFEOME EXIT (PMC)

Výjezd bezpečně je jedním z nejtěžších extrakčních bodů, které je možné dosáhnout při výměně. Nejprve musíte zapnout napájení na elektrárně. Za druhé, spláchněte pisoár v restauraci Burger Spot. Nakonec musíte přejet přejetím 11SR Keycard získanou z blešího trhu na panelu odhalené klíčové karty. Je to matoucí extrakt a doporučujeme se od něj držet dál.

Všechny útěk z Tarkovovy výměnné mapy tření bodů

Od této chvíle existují 24 bodů v výměně. Použijte hlavní nákupní komplexní budova Jako ústřední referenční bod na nalezení vaší současné polohy tření a zúžení lokality vašich přátel.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Vignesh Raja začal hrát videohry ve věku pěti let a okamžitě se do nich zamiloval. Přestože jeho dobrodružství začíná hrami založenými na příběhu, jako je totální předávkování a princ Persie. Tato vášeň ho vedla k hraní několika esportsových titulů jako FIFA, Paladins a Apex Legends na poloprofesionální úrovni od střední školy. V dnešní době sdílí své konkurenční znalosti koučováním nadcházejících týmů BR a psaním průvodců pro Valorant, Bitlife a Roblox.