Útěk z Tarkov Customs Map Guide 2023 – vylepšení hráčů, Escape z Tarkov Map – extrakce, body zájmu a další | Načtení

Útěk z Tarkovských map – extrakce, zajímavé body a další

V Escape From Tarkov Customs Map 2023 je asi dvacet dva extrakčních bodů. Zní to snadno k nim vše, ale je nutné vědět, kde se nacházejí. Jakmile budete hotovi se svými výzvami, můžete se vydat do bodu extrakce a dokončit svou hru. Výše uvedený mapová obrazovka ukazuje všechny body exakce.

Útěk z Tarkov 2023 Průvodce celní mapou

Zde je vše, co potřebujete vědět o úniku z celní mapy Tarkov.

Podle Raaj Naposledy aktualizováno 26. ledna 2023

Útěk z Tarkovské celní mapy průvodce

Snažíte se naučit útěk z Tarkovské celní mapy? Pokud je vaše odpověď „ano“, pak jste se dostali na správné místo. V příručce Escape From Tarkov Customs Map budeme sdílet hloubkové informace o různých klíčových oblastech mapy, jako jsou body extrakce, umístění šéfů, koření atd.

Obsah

Pomocí následujících informací můžete snadno naplánovat svůj nájezd a vydat se do výstupního bodu k dokončení výzvy. Než se však vynoříte do úniku z mapy celních celních úniku.

Chcete -li zobrazit extrakční bod stiskněte dvakrát a uvidíte seznam dostupných extrakčních bodů ve hře. V této oblasti budete také čelit SCAV šéfa Reshala.

Escape z Tarkovské celní mapy 2023

Níže jsou obrazovky úniku z Tarkovské celní mapy. Obrázky vám pomohou najít přesná umístění Všechna body extrakce vlastních map, umístění šéfů, umístění odstřelovačů, položky hledání atd.

Útěk z Tarkovské celní mapy Extrakce

Útěk z Tarkovské celní mapy extrakční body

V Escape From Tarkov Customs Map 2023 je asi dvacet dva extrakčních bodů. Zní to snadno k nim vše, ale je nutné vědět, kde se nacházejí. Jakmile budete hotovi se svými výzvami, můžete se vydat do bodu extrakce a dokončit svou hru. Výše uvedený mapová obrazovka ukazuje všechny body exakce.

 1. Rozcestí
 2. Přívěs
 3. Shack pracovníků přívěsu
 4. Železnice do Tarkova
 5. Železnice do přístavu
 6. Ruaf zátaras
 7. Sklad 17
 8. Pašeráci lodi
 9. Sniper zátaras
 10. Tovární chatrče
 11. Dorms V-EX
 12. Stará silniční brána
 13. Sklad 4
 14. Stará čerpací stanice
 15. Železniční vojenská základna
 16. Průchod mezi kameny
 17. ZB-1012
 18. ZB-1011
 19. Vojenská základna CP
 20. SCAV kontrolní bod
 21. Administrativní brána
 22. Továrna daleko.

Útěk z Tarkovské celní mapy

Vaše místo přistání nebo umístění rozmnožování je velmi důležité, protože zde se rozhodnete, kam jít. Což jsou nedaleké tření PMC, kořist, šéfové atd. Můžete se buď vynořit na západě nebo na východ od mapy. Jedná se o dva běžné rohy celní mapy a odtud zahájíte cestu k úplným výzvám.

Útěk z Tarkov Custom Map Spawn Umístění

Výše uvedený obrázek ukazuje vlastní mapy West Spawn. Existuje 10 bodů, které jsou docela daleko od středu, ale ne z bodů extrakce.

Útěk z Tarkov Custom Map Spawn East Location

Výše uvedený obrazovka vlastní mapy obsahuje roh Dálného východu. Zde je v jižním rohu více míst, takže pokud jste zde, naplánujte si to dobře, je to další kout mapy. Cestování do centra je dlouhá cesta.

Místa EFT Custom Map Boss [Aktualizováno]

Escape z Tarkovské celní mapy 2020

Na vlastní mapě jsou dvě místa, na které najdete šéfy. Můžete si naplánovat cestu v závislosti na typu načítání. Šéfové většinou sedí ve středové oblasti mapy. Tito dva jsou možným umístěním reshaly. Pokud tedy nemůžete najít jedno místo, můžete cestovat na druhé místo.

Vlastní mapa Sniper & Scavs Místa

Útěk z Tarkov Custom MAP Sniper a Scavs Umístění

Další důležitou věcí je vědět, kde jsou Scav a Snipers na útěku z Tarkovských celních map. To jsou nepřátelé, na které budete muset dávat pozor. Takže když se pohybujete kolem pozor na ostřelovače ve vaší cestě.

Umístění EFT Vlastní mapy zbraní

Níže uvedený obrázek můžete použít k nalezení všech zbraní rozptýlených kolem mapy. Některé z nich jsou snadno přístupné, zatímco některé jsou skryty ve výškovém budovách. Udržujte tuto mapu jako navigaci, abyste je všechny našli.

Útěk z Tarkovské celní mapy Zbraň BRATE Místa

S nimi je ještě více na to, na co se můžete podívat, mapa je masivní s tunami kořistí a hrudníků. Existují klíče, bezpečné a zbraňová skříňka. Najdete mnoho věcí prozkoumáním regionu. Pokud chcete vědět o mapě výměny, máme také průvodce s výstřelem, který vám pomůže zjistit hlavní body extrakce, šéfy atd.

Útěk z Tarkovských map – extrakce, zajímavé body a další

Navigace ve světě úniku z Tarkova může být obtížné v nejlepším případě, zejména pokud jste nový hráč. S desítkami bodů Spawn, možných míst extrakce a horkých míst by se ztratila na jedné z mnoha útěků z Tarkovových map pro vás a váš tým pro vás a váš tým.

Když se pobíhají skavy AI, kteří se snaží zničit váš den a mazaný hráči PMC, kteří hledají jakoukoli příležitost nabit další značky psů, jste vždy v tomto tvrdém realistickém střelci vždy ohroženi. Vědět, na kterou trasu můžete – a nemůžete – vzít – v daném okamžiku vás pravděpodobně zabrání tomu, abyste znovu a znovu zírali na černou obrazovku.

Existuje mnoho různých úniku z Tarkovových map online, to vše s různými značkami pro věci, jako jsou klíče, skryté skrýsky a další, ale někdy to může být matoucí o tom, který z nich si skutečně vybrat. Abychom usnadnili život, sestavili jsme tento praktický průvodce, doplněný nejlepším únikem z Tarkov map venku.

Položte je na druhou obrazovku nebo do telefonu, když hrajete, a my to zaručujeme, že vaše nájezdy desetkrát usnadní. Stále se budete muset spoléhat na svůj cíl, abyste se odtamtud dostali, ale alespoň budete vědět, kam jdete.

To jsou všechny útěk z map Tarkov:

 • Celní
 • Výměna
 • Továrna
 • Les
 • Rezervovat
 • Shoreline
 • Laboratoř
 • Maják
 • Ulice Tarkov

Escape From Tarkov Maps: Mapa celních

Celní

Customs je jedním z nejpopulárnějších úniku z Tarkovských map a je to také ten, se kterým se nejlépe seznámíte jako nový hráč. Na této mapě se koná mnoho prvních herních úkolů, která během 25minutového nájezdu hostí 8-12 PMCS.

Obvykle se vynoříte na jedné straně mapy v zvycích a nutí vás přejít téměř celou mapu, aby extrahoval.

Escape z Tarkov Maps: Mapa výměny

Výměna

Interchange je obvykle mapa, o které se ocitnete brzy. Nasazení do velkého nákupního centra a kolem něj existuje spousta míst, kde se lidé mohou skrývat. Interchange hostí 10-14 pmcs během 35minutových nájezdů, ale většina hráčů zamíří dovnitř, aby bojovala o dobrý kořist.

Uvnitř obchoďáku je řada extraktů, ale dva nejoblíbenější jsou venku na opačných stranách mapy. Je to docela snadné najít a měly by být vaše body extrahujícího extraktu, zatímco se dozvíte, co je co.

Escape z Tarkov Maps: Mapa továrny

Továrna

Factory je nejmenší útěk z Tarkovské mapy ve hře a pořádá pouze čtyři až šest hráčů PMC během 15minutových nájezdů. Obvykle je to místo, kam jít, pokud jste po rychlém nájezdech a boji proti těsným čtvrtům, i když šéf vyzbrojený kladivem určitě přiměje lidi, aby si přemýšleli dvakrát o hraní zde.

Mapy pro továrnu mohou být docela matoucí, ale jakmile jste propracovali se kolem podzemních tunelů, je to tovární rozložení docela snadné se vyrovnat – jen buďte trpěliví.

Escape z Tarkov Maps: Mapa lesů

Les

Woods je odstřelovací útočiště, se spoustou velkých skal a hustých lesů pokrývajících jejich stopy. Nájezdy zde trvají 25 minut, ale mohou obsahovat kdykoli mezi osmi až 14 PMCS v daném okamžiku, takže se může docela zahřát.

Woods je pravděpodobně jednou z nejhorších úniku z Tarkovských map, se kterými se může vyrovnat, protože může být docela obtížné rozlišit jeden strom od druhého, ale držet se s ním. Abyste se obešli, budete zde muset hledat větší zajímavé body nebo neobvykle tvarované horniny. Jakmile to máte dolů, extrahování je doddle.

Escape z Tarkov Maps: Mapa rezervyReserve

Rezerva je místo, kde velcí chlapci zemřou. Jinými slovy, pokud nejste dobře vybaveni a připraveni trpělivě sedět na střechách budov a bojovat s lupiči, pak je pravděpodobné, že na této mapě nepřežijete, která hostí devět až 12 hodin během 30minutových slotů.

Vnější strana rezervace je docela snadné navigovat, ale věci se komplikují, když se vydáváte dále a dále uvnitř. Vzhledem k tomu, že situace v rezervě se mohou rychle komplikovat, doporučujeme spustit mapu v režimu offline, než ji poprvé přehrajete.

Escape z Tarkov Maps: Mapa pobřeží

Shoreline

Shoreline je další mapa střední až pozdní hry, která je z hlediska jejích nabídek docela rozmanitá. Zatímco tato mapa, která hostí deset až 13 hodin, nabízí pokoj s výhledem, dále do vnitrozemí odhaluje husté rozrůstání lesních a přímořských měst, ve kterých se můžete snadno ztratit.

Protože tato mapa je poměrně velká, použijte výše uvedené vedení jako způsob, jak udržovat karty o tom, kde jste. Budete také chtít dávat pozor na čas – zejména pokud se ocitnete na okraji mapy ke konci 35minutového nájezdu.

Escape z Tarkov Maps: Mapa laboratoře

Laboratoř

Mnoho hráčů vstoupí do laboratoře, ale jen velmi málokdo dokáže uniknout. Laboratoř je možná nejtěžší únikem z Tarkovské mapy ve hře, většinou pro to, že obsahuje šest až deset hráčů PMC a přeplňovaných SCAV AI.

Kořist stojí za to (pokud si můžete dovolit vstupní náklady), ale propracování se do laboratoře v 30minutovém časovém slotu, který si uděláte, je plná nebezpečí.

Escape z Tarkov Maps: Mapa majáku

Maják

Maják je jednou z nejnovějších map, které mají být přidány k útěku z Tarkov. I když přináší nové prostředí prozkoumat ve svém 40 minutovém nájezdu, přináší také spoustu nových úkolů – a hráči se musí poprvé vydat na své skalnaté silnice.

Stejně jako u všech nových map bychom doporučili jít jako SCAV a dostat vaše ložiska jako první, ale vzhledem k tomu, že tato mapa má rogue, můžete se rychle zbohatnout, pokud víte, co děláte. Rogues okamžitě zahájí palbu na medvědy, ale Usecs dostane volný průchod – pokud se nedostanou příliš blízko nebo se otevře oheň.

Lighthouse obsahuje 9-12 hráčů v kterémkoli daném čase, ale s Rogues, Mines a Snipers budete mít vyříznutí své práce.

Escape From Tarkov Maps: hráč vytvořil mapu zobrazující klíčová místa na ulicích Tarkov

Ulice Tarkov

Ulice Tarkov je nejnovější mapa, která má být přidána k útěku z Tarkova, a je plná velkých budov, jako jsou Sky Rises, Malls a Hotels. Na rozdíl od některých ostatních map ve hře je toto boje mnohem intenzivnější, protože existuje více vertikáty než kdy předtím.

Hraniční odstřelovači, stejně jako Glukhar a Killa, jsou vaše hlavní hrozby SCAV zde, ale pokud jste si jisti svými schopnostmi vůči nim a jiným hráčům, na ulicích je spousta kořistí na ulicích.

Takže to máte, to jsou nejlepší únik z map Tarkov online. Tito by vám měli pomoci procházet se a dostat vás z těsných situací.

Samozřejmě, pokud se něco změní, určitě tuto příručku aktualizujeme. Prozatím však otřete své znalosti naším únikem z průvodce začátečníkem Tarkov a poznamenejte si, když je další únik z Tarkovského otrávení.