Uzavřená beta: Divize Heartland uzavřená beta beta: Datum vydání, jak hrát a další, dozvědět se o regionální beta a vidět plán plánu

Zjistěte o regionální beta a podívejte se na plán

Po těchto datech budou servery konečně uzavřeny, což nám umožní připravit půdu pro celosvětové vydání hry koncem tohoto roku.

Divize Heartland uzavřela beta: Datum vydání, jak hrát a další

Ubisoft má zavést nový spin-off, bezplatný titul, divize Heartland. Oficiální oznámení představovala uzavřené beta spuštění titulu v nadcházejících týdnech pro konkrétní hráče. Pouze ti, kteří se zaregistrovali na uzavřenou beta akci, si mohou vyzkoušet divizi Heartland ve své rané fázi. .

Ve smyšleném městě Silver Creek se hráči označí spolu s pěti agenty, když se vydávají na cestu PVEVP.

Chcete -li se dozvědět více o uzavřené beta relaci, přečtěte si níže.

Kdy bude divize Heartland uzavřena spuštění beta beta?

Podle oficiálních webových stránek Ubisoft budou ti, kteří získají přístup k uzavřené beta verzi 27. června 2023. .

. Red Storm však také uvedl, že v průběhu testu budou existovat budoucí příležitosti pro jiné regiony a platformy.

. Nadcházející uzavřená beta je jedním z mnoha testovacích sezení, které Ubisoft seřadil před oficiálním zahájením divize Heartland.

Jak se můžete účastnit nadcházející divize Heartland uzavřené beta?

Divize Heartland: Uzavřená aktualizace komunity beta

Uzavřený beta test pro divizi Heartland začíná 27. června.

Snadno se můžete zaregistrovat do uzavřené verze Heartlandu podle těchto kroků:

 • Jděte do TheDivisionheartlandu.com/registrace z vašeho prohlížeče a klikněte na tlačítko Zaregistrovat nyní v levém horním rohu obrazovky.
 • Vyberte si svou platformu a znovu klikněte na registraci.
 • .
 • Po registraci u svého e -mailového ID můžete změnit svou platformu ze stejné stránky, pokud chcete.

Pokud jste vybráni pro uzavřenou beta relaci, Ubisoft vás oznámí poštou a poskytne vám kód pro událost. Pokud ne, Red Storm zmínil, že bude více příležitostí pro zájemci o hraní srdce brzy.

. Red Storm také zmínila, že titul bude mít plnou meziplatbu a křížovou propagační podporu, což hráčům umožní vyzkoušet všechny úrovně na každé platformě.

Zjistěte o regionální beta a podívejte se na plán

.

[TDR] Regionální beta novinky - 1 plán

Kdo bude mít nárok na hraní?

Pokud jste předběžně zaregistrováni pro hraní hry a jste v jedné z následujících zemí, možná budete moci vyzkoušet hru v této regionální beta beta:

 • Austrálie
 • Chile
 • Dánsko
 • Finsko
 • Nizozemí
 • Norsko
 • Španělsko
 • Švédsko

Navíc, pokud jste se zúčastnili předchozích testů, očekávejte, že budete na tento test pozváni, když se počítáme na tom, že naši nejzkušenější agenti přijdou a vyzkoušejte všechny skvělé nové prvky, které jsme implementovali v posledních několika měsících!

Oznámení začnou být odesílána od 12. června, aby umožnila čas předpětí, než se regionální beta začala 13. června. .

Úplný seznam kompatibilních zařízení naleznete zde

[TDR] Regional Beta News - 2 Limited Regional Launch

Poprvé budou uživatelé iOS schopni otestovat oživení divize spolu s uživateli Androidu! Sdílení serverů a boje bok po boku po celé regionální beta beta je jen začátkem tohoto příběhu.

Upozorňujeme však, že zpeněžení není aktivováno pro zařízení iOS.

.

Předběžné odměny za odemknutí

Máme velké plány na hru, a to také znamená rozdávat velké odměny!

S ohledem na ambiciózní milníky vám chceme dát všem šanci pracovat na odemknutí exkluzivního kosmetického oblečení a zlaté zbraně, poděkujeme vám za předběžnou registraci a projevení vašeho zájmu a nadšení pro oživení divize.

Pokud jste se pro hru předběžně zaregistrovali, přihlášení při spuštění koncem tohoto roku vám poskytne všechny odměny, které byly společně odemčeny. . !

Pokud chcete zajistit, abyste tyto odměny dostali, ujistěte se, že jste nyní předběžně zaregistrováni.

Sezónní bitevní projety

Aby byla hra zajímavá pro více zapojených hráčů, bude oživení obsahovat sezónní zavádění obsahu s novými aktivitami, misemi, zbraněmi, kůží a dalším pravidelným přidáváním do hry. To si mohou užít všichni, ať už jsou zdarma nebo jako prémiový hráč.

Po celou sezónu mohou agenti získat zkušenosti s bitevním projestem účastí na misích a aktivitách a postupně odemknout různé odměny spojené s každou novou úrovní Battle Paspas. Mezi tyto odměny patří řada položek, zbraní, materiálů, kůže a dokonce vám umožní požadovat některé vysoce vyhledávané exotické zbraně!

!

S mnoha novými misemi a aktivitami, které si můžete užít, vývoj postav a cesty přizpůsobení, zbraně a schopnosti, jakož i přidáním zpeněžení, bude pro vás testovat spoustu věcí. a pro nás zlepšit. I když jsme neúnavně pracovali na tom, abychom vám přinesli co nejhladší možný herní zážitek, tato regionální beta zůstává testem hry a proto se můžete setkat s menšími chybami a závadami. Pokud tomu tak je, nebo pokud si jednoduše chcete podělit o svou zpětnou vazbu o hře s námi, nezapomeňte se k nám obrátit na tlačítka zákaznické podpory.

Proto na konci každé fáze testu vyčistíme všechny účty hráče, což nám umožní upravit, znovu se vykalizovat nebo opravit před dalším krokem našeho příběhu společně.

Tuto regionální beta beta si můžete užít v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině, s mnoha dalšími jazyky plánovanými pro zahájení hry.

Kompenzace při spuštění

Vzhledem k tomu, že zpeněžení je aktivní v regionální verzi beta, chceme, aby se hráči cítili pohodlně, že si mohou bezpečně koupit obsah. Proto bude na konci každé fáze regionální beta verze, zatímco jakýkoli nákup bude vyčištěn.

Další informace o kompenzacích najdete zde.

Regionální beta plná náplast

Implementovali jsme tolik různých nových prvků a změn ve hře, že si toto téma zaslouží svůj vlastní blogový příspěvek!

Přečtěte si úplné poznámky o opravách zde.

Agent, rádi bychom slyšeli vaši zpětnou vazbu o všech sdílených zprávách dnes. Nezapomeňte nás tedy zasáhnout na Twitteru a Instagram, abyste se podělili o své myšlenky.