Vaše oblíbená rychlost hry? | Strana 2 | Fóra Civfanatics, rychlost hry – soudruh Kaine

Rychlost hry

Maratón. Pozdní hra je strašně nudná s nekonkurenční AI, takže si ráda vychutnávám pomalejší tempo předindustriálních éry. Obvykle přestaň, jakmile je vítězství (nebo ztráta) nevyhnutelné.

Vaše oblíbená rychlost hry?

Pro mě se rychlost střídá v závislosti na mé náladě a očekávané přehrávání v příštích několika týdnech/měsících. Někdy používám mod, který mění rychlost, někdy ráda vyřazuji hru do jednoho dne a hraji „online“ nebo „rychlé“ rychlosti.

Lyses Tok Slutt, OG STJERNENE SLOKNA; Før fylgjet nådde fram til gards – muži např. Hugsa vegen

Buddy Hightower

Náčelník

Připojily se 29. května 2020 Zprávy 1

Když hraji, vždycky si upravuji rychlost na velikost mapy:
Duel – online
Drobné nebo malé – rychlé
Standardní nebo velké – normální
Obrovské – EPIC

Jinak, protože body pohybu jsou statické, je čas na procházení mapy.

Toto ^ 100%
Velká mapa + normální rychlost – několik Civs a – několik městských států.

9GKJ548HKM20VK79DJ689BNJ4

Král

Připojily se 21. září 2012 Zprávy 953

dobrá nebe, nemohu dělat nic déle než rychle. a dokonce to tažení v posledních stovek zatáčky. A stále mi trvá dny, než dokončí hru.

Antsou

Božstvo

Připojeno 8. června 2019 Zprávy 2 804

Závislá na velikosti mapy. Zdá se, že rovnováha se jinak rozpadne.

Duel – online
Tiny – online
Malý – rychlý
Standard – Standard
Velký – Epic
Obrovské – EPIC

Marathon se příliš táhne. Pokud se někdy tyto gigantické mapy znovu stanou hratelnými, pravděpodobně půjdu několikrát do roka na některé maratonské hry.

Ariochiv

Koloniální ninja

Připojené 25. července 2006 Zprávy 5 978 Umístění Nehwon

Hrál jsem epický nebo maratón v Civ V, ale je to prostě příliš zatraceně nudné v Civ VI. Pozdější hra v Civ VI je nesnesitelná i při normální rychlosti.

nzcamel

Nahtanoj velkolepý

Připojeno 15. února 2006 Zprávy 3 254 Umístění Christchurch, Nový Zéland

Hraji na maratonu s obrovskými mapami, protože chci hluboký intenzivní zážitek. Použil bych slovo epos, ale to je další nastavení lol. Rád začínám a dokončuji slušnou válku, aniž bych upgradoval většinu mých jednotek, zatímco to jde

Jeden by se nikdy neměl obrátit zády k ohroženému nebezpečí a pokusit se z toho utéct. Pokud to uděláte, zdvojnásobíte nebezpečí. Ale pokud se s ním setkáte okamžitě a bez trhnutí, snížíte nebezpečí o polovinu.
– Sir Winston Churchill

Nutnost je matkou všech vynálezu.

Pan Jon z Cheamu

princ

Připojili se 26. října 2017 Zprávy 522

Miluji tuto hru, ale jak může někdo vydržet pozdní hru na Epic nebo Marathon Speed ​​a s obrovskými mapami?! Vše, co děláte, je kliknout na další kolo a poté čekat 5 minut na načtení dalšího tahu!

Obvykle hraji online rychlost, částečně proto, že mohu skutečně dokončit některé hry a vyzkoušet různé věci a částečně proto, že chci být konkurenceschopný online proti přátelům, takže raději cvičím ve stejném prostředí, abych získal představu o měřítku, které bych měl být zaměřit se na.

Jimmylex

Náčelník

Připojeno 10. května 2020 Zprávy 15

Maratón. Pozdní hra je strašně nudná s nekonkurenční AI, takže si ráda vychutnávám pomalejší tempo předindustriálních éry. Obvykle přestaň, jakmile je vítězství (nebo ztráta) nevyhnutelné.

Rád bych vyzkoušel historickou rychlost, ale bohužel mi to není k dispozici.

Smrtící pes

princ

Připojeno 23. února 2018 Messages 500 Location St. John’s, Kanada

Uvízl v epické rychlosti, vždy se cítím spěchal ve věku standardní rychlostí. Vyvinul jsem zvyk mít na cestách alespoň 2 hry, jeden v raných fázích (před Snowball) a jeden v pozdní fázi. Takže jakákoli hra, na kterou se opravdu zajímám „dokončit“, se ve večerních hodinách přehraje, když je televize zapnutá nebo když vařím, takže musím udělat mnoho co dělat mezi zatáčkami. Když jsem to jen já a moje káva v časných hodinách víkendu je, když začínám nové hry nebo hraji hry střední éry, které vyžadují zaměření a dobré plánování.

Jsem v žádném spěchu, abych získal obrovský seznam vítězství, takže většinou ráda, že jsem na sněhové kouli (ne vždy úspěšný) na hezké mapě má lichou zábavnou vojenskou kampaň a občas si jen obvodem věnujte až k vítězství. Epic se tedy nezdá být mnohem více grind, protože jen rozdrtím zajímavé hry

Montalaar

Náčelník

Připojily se 16. srpna 2009 Zprávy 90

V Civ VI je to normální jen pro mě. Některá vítězství jsou do konečné hry únavná i na normální.
Ale rychlejší hry jsou příliš rychlé. Opravdu si užívám včasného průzkumu her, hledám přírodní zázraky, mapování pobřeží, setkání států a civnů. při rychlé rychlosti není dobrý zážitek.

Yung.Carl.Jung

Hej, pták! Jsem morálně a lugubrious

Připojeno 12. dubna 2015 Zprávy 5,172 Umístění Twilight Zone

Miluji tuto hru, ale jak může někdo vydržet pozdní hru na Epic nebo Marathon Speed ​​a s obrovskými mapami?! Vše, co děláte, je kliknout na další kolo a poté čekat 5 minut na načtení dalšího tahu!

Opravdu záleží na tom, jak skončíte hraním. Nikdy nejsem v situaci, kdy kliknu na další zatáčku. Mám války s pozdními hrami, hromadné migrace pracovníků, eurekah a inspiraci, přepínání karty, rushbuying s vírou a zlatem, posílám své guvernéry kolem, vypočítávám můj přetečení a mé chop kapacity, obchodováním s AI, podplácející je do válek,, jet do válek. Upgradování jednotek, vyhledávání pro budoucí eurekahs, správa městských (specializovaných) dlaždic a růstu, správa skvělých lidí a mnoho dalšího. V zásadě, asi 40 otáček, než očekávám, že vyhraji, jdu opravdu hlouběji a každé kolo trvá navždy, pravděpodobně asi 10-15 minut.

Pozdní hra je stále relativně nudná, protože obecně existuje pouze jeden způsob, jak vyhrát vědu, a pouze jeden nebo dva způsoby, jak vyhrát kulturu/diplo. Takže existuje spousta opakování. Ale tvrdil bych, že pokud prostě nakonec ve většině zatáčky pozdní hra kliknete na “další zatáčku”, Chybí vám mnoho mechaniků, která vám hra neříká. Pro vaše guvernéry nebo vaše Rushbuys neexistují žádné připomenutí a to je v pořádku. Některé věci, které by hra měla očekávat, že to udělám sám.

„To zní jako známá forma kosmického nudy“ – Farm Boy

Osvětlil a užil si prasklinu, potřebujete dobrou trhlinu, abyste zůstali doma – Haroon

Rychlost hry

Jako příklad tedy na standardní rychlosti chovu zvířat stojí 25 vědy, ale na maratonu 75.

Při standardní rychlosti to stojí 60 výroby, aby vytvořil pomník, ale na online polovině, pouze 30.

Rychlost hry nemá žádný vliv na pohyb jednotky nebo hnutí guvernéra. Nejlepší je vybrat vhodnou velikost mapy, pokud chcete udržovat standardní nastavení „cítit“ pohybující se kolem mapy.

Civ 6 Rychlost hry - Cheat Sheet

Legrační vlastní názvy náboženství v Civ 6

Ryby Co kdyby byla treska jedním z nás, orcadox perchacoastal, pescatarian diety, sledi Krišna, ukřižování, svatá makrela, svědci Ancovy, Bible Be Tuna, in Cod We We

Národní parky

Co je to národní park a jaká je jeho hodnota? Národní park je zlepšení 4 dlaždic. Poskytuje cestovní ruch rovnající se celkové hodnotě přitažlivosti