Valheim Ashlands Update, Hildir’s Quest a Roadmap | Gamesradar, Valheim Update odhaluje nové stvoření a kapky Ashlands | PCGamesn

Ať už je to pro melee, rozsah nebo obléhací zbraně, recepty na řemeslné recepty Ashlands pravděpodobně vyžadují některé kapky místních tvorů. Zatím víme, že tyto kapky budou pravděpodobně zahrnovat peří, velké zuby a srdce.

Aktualizace Valheim Ashlands, Hildir’s Quest a plán

Aktualizace Valheim Ashlands je v plném proudu a vypadá stejně nehostinná a nebezpečně, jak byste očekávali. . .

. Hildir’s Quest je nyní například naživo a dává vám přístup k novému obchodníkovi, hildiru. . Podívejte se na náš průvodce, kde najdete celý průchod.

Zde je vše, co víme o aktualizaci Valheim Ashlands a dosud všechny další aktualizace!

Zatím neexistuje žádné datum vydání Valheim Ashlands

. Vzhledem k tomu, že dokončení aktualizace Chunky Valheim Mistlands trvalo déle než rok, Ashlands mohl snadno dorazit na konci roku 2023 nebo na začátku roku 2024, takže bychom mohli chvíli hrát čekací hru.

Mějte na paměti, že Iron Gate upustila několik menších aktualizací mezi krbem a domovem a Mistlands a plánují to samé pro Ashlands. . .

?

Na rozdíl od předchozích biomů zabírají Valheim Ashlands na hlubokém jihu mapy trvalé místo. To znamená, že místo obvyklé směsi biomů jsou všechny jižní ostrovy součástí Ashlands. .

. .

Pokud byste si přejete prozkoumat tuto oblast. !

. . . . Pokud je počet lebek na jejich těle nějakým náznakem, spálený s dvojitými čepelemi a mágem je nejnebezpečnější.

. Co si myslíte: Je to jen nemrtvý pták, kostru jako morový lékař nebo kandidát na roli Ashlands Biome Boss?

Druhý kus koncepčního umění ukazuje další stvoření, které jasně vyhovuje tématu „nemrtvého“; Morgen. . !

. Tito obří mořští hadi budou hlídat ohnivé pobřežní liny -a vsadíme se, že jsou mnohem nebezpečnější než „běžné“ oceánské hady.

Naštěstí ne každý nadcházející stvoření Ashlands je monstrum zabíjející Viking. Tato sup se stane jedním z pasivních tvorů v regionu, takže i když to nevypadá příliš přátelsky, nezaútočí na vás.

Mějte na paměti, že se jedná pouze o koncepční umění, ne hotový design. .

Valheim Ashlands zbraně

Nový biom přichází s novými zbraněmi a na základě koncepčního umění poskytne Ashlands materiály potřebné k vytvoření některých opravdu strašidelných mečů. K dispozici je obouruční Slayer Sword, jednoruční Niedhogg, Berzerkr sekery, které vypadají podezřele házetelné, a záhadný eldner. .

. V , Vývojář Valheim Robin Eyre řekl, že by to mohlo zahrnovat beranu s uhelným postižením a možná i katapult.

. Zatím víme, že tyto kapky budou pravděpodobně zahrnovat peří, velké zuby a srdce.

Budovy a terén Valheim Ashlands

Nejnovější testování testování terénu v Ashlands ukazuje temnou skalnaté krajinu plné lávy. Neexistuje žádná vegetace kromě několika neplodných stromů. .

Pokud jde o budovy, vývojáři zveřejnili tři modely potenciálních pevností Ashlands, které by se mohly stát dungeony nebo šéfem Biome Boss ‘. . Druhá pevnost vystavuje místo lávy jasné červené světlo, zatímco třetí pevnost je uzavřena kruhovými stěnami. Chcete -li zobrazit celou sbírku, podívejte se na původní tweet.

!. je .

Náš první pohled na Ashlands Architecture ukazuje spoustu katedrály podobných oblouků. .

Valheim Roadmap

Hildir’s Quest nebude jedinou malou aktualizací Valheimu, než dorazí Ashlands Biome. 7. února vývojáři vydal opravu . Zde je, co si dávat pozor na další (ne v pořadí vydání):

Nejprve vývojáři zvažují Přidání nového nastavení obtížnosti, což by vám mělo umožnit, aby se tyto smrti staly mnohem méně zastrašujícími. . . Mohou být přidány vedle aktualizace Hildir’s Quest.

. .

To je vše, co víme o Ashlands a The Valheim Roadmap prozatím. !

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

.

Aktualizace Valheim odhaluje nová stvoření a kapky Ashlands

.

Publikováno: 24. května 2023

Další Valheim Aktualizace je zde od vývojáře Iron Gate, ukazuje nám více nových tvorů Ashlands a škádlení některých kapek, se kterými se setkáme v nadcházejícím biome. Dostaneme také aktualizaci datum vydání Valheim Hildir, což nám dává lepší představu o tom, kdy se v kooperačním přežití vikingových přežití implementuje slíbené nastavení obtížnosti Valheimu a Hardcore režimu.

. .“

.„Měli byste být schopni získat ruku na aktualizaci velmi brzy, ačkoli, ať už se to nazývá cokoli.

Tým se přesune na Ashlands a předvádí některé z kapek, které budete vyzvednout v novém biome Valheim Ashlands. . .

. . . Možná budete muset sledovat, když se lovíte, aby nevyhodily vaše těžce vydělané zdroje.

Tým také zmiňuje, že jeho lore hlava, Lee Williams, v současné době tvrdě pracuje na přibití příběhových aspektů aktualizace Ashlands – určitě vám přineseme další zprávy o tom, jak to přijde, ale tým také poukazuje na Leeův nedávný vystoupení na podcastu Nordic Mythology, kde diskutoval o některých z více základních návrhů hry a cestách, které dosud zkoumala.

Thumbnail YouTube

. .

. .