Valheim Crystal: Jak získat křišťálové střepy | Brokovnice skalního papíru, Valheim Crystal Shards: Co jsou křišťálové střepy pro

Valheim Crystal Shards: Co jsou křišťálové střepy

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Valheim Crystal: Jak získat řemeslné materiály pro křišťálovou battleaxe a Crystal Wall

Skupina Vikingů ve Valheimu bitvě proti kamennému golemu

Kde získáte křišťálové střepy ve Valheimu a na co se používají? Crystal již nějakou dobu existoval jako zdroj ve Valheimu, ale stejně jako mnoho řemeslných materiálů v tomto kulturním kulturním hitu v prvním přístupu byl poskytnut teprve nedávno. Aktualizace Hearth & Home přidala recepty Crystal Battleaxe a Crystal Wall a nyní je tento dříve čistě dekorativní zdroj vysokou poptávkou.

V tomto průvodci Valheim Crystals vám řekneme, jak získat křišťálové střepy a co je použít, jakmile je máte.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Ed a Liam nedávno vedli rozhovor s vývojáři Valheimu o Mistlands v samotném Valheimu.Sledujte na YouTube

Jak získat křišťálové střepy ve Valheimu

Křišťálové střepy jsou výhradně upuštěny kamennými golemy. Tito nepřátelé lze nalézt pouze v horách Biome a bohužel nejsou ani nejjednoduššími nepřáteli, kteří je třeba porazit, ani najít na prvním místě.

Kamenné golemy se staly agresivními pouze tehdy, když byli ohroženi, a když odpočívají. Připravte se na strávení slušného trochu času snižováním inertních horských skalních útvarů, dokud nenajdete ten, který bojuje zpět. Možná budete mít štěstí a zjistit jeden z dálky, který je zhoršen vlkem nebo jiným horským stvořením, ale neplatí se na to spoléhat se na to.

Jakmile se zhorší, za vámi přijde kamenný golem. Každý z těchto nepřátel se může pochlubit 800 HP a jednou ze dvou brutálních sad útoků, v závislosti na tom, jakou variantu dostanete. Spike Golems si může vybrat mezi útokem na výpad, který způsobuje pronikavé poškození nebo útokem na přejetí, který způsobí tupé poškození; Zatímco Sledge (a.k.A. Boulder-ozbrojené) Golemy mají dva různé útoky na slam, které způsobují tupé poškození na vaše unavení vikingu. Kromě toho je mezi těmito dvěma variacemi velmi malý rozdíl, ale stojí za to se naučit rozpoznat je, takže můžete podle toho provést své vyhýbání.

Bez ohledu na jejich podtóny mají kamenné golemy pouze jednu slabost: Pickaxe. Opravdu nemá smysl se pokusit je porazit jiným způsobem, takže při lovu přinesete svůj nejlepší pickaxe. Naštěstí každý sestřelený Stone Golem klesne mezi 3 a 5 křišťálovými střepy, aby odměnil vaše úsilí.

Jak řešit křišťálovými střepy ve Valheimu

S aktualizací Hearth & Home Existují nyní dva recepty na řemeslné recepty, které vyžadují křišťálové střepy.

The Crystal Battleaxe je nejsmutnější (zamýšlená hříčka) použití pro křišťálové střepy. Není to tak nejlepší sekera ve Valheimu – Blackmetal Ax má mnohem lepší statistiky; A zatímco na papíře je to svázáno s Battleaxe, posledně jmenovaný stále vyhrává ruce dolů pro svou mnohem lepší rychlost útoku. Ale je to těsné třetí místo a stojí za to přidat do svého arzenálu, pokud máte potřebnou 40x starověkou kůru, 30x stříbrné a 10x krystal, musíte jej vytvořit.

The Křišťálová stěna může znít méně zajímavě než krásná lesklá sekera, ale ve skutečnosti je to pravděpodobně nejlepší využití pro vaše těžce vyhraněné křišťálové střepy. Křišťálová stěna je ve Valheimu v tom, že je to uvnitř struktury, která ji používá, při zvyšování pohodlí o 1, když je uvnitř struktury, což zefektivňuje pouze 2x křišťálové střepy na řemeslo. Jako bonus na další bonus, esteticky je to v současné době nejbližší věc ve hře ke skleněným oknům, což stojí za to mít na paměti.

To je vše, co potřebujete vědět o krystalech ve Valheimu (prozatím), ale v této hře s přežitím vikingu je spousta dalších. Proč ne podívat se na náš nejlepší průvodce Valheim Seeds nebo náš seznam konzolech Cheat, abyste mohli začít? Nebo, pokud vás sem přinesl Hearth & Home, máme průvodce na některých dalších nových systémech aktualizace, včetně toho, jak sklízet a řemeslo dehtem a jak vyrábět a používat obliterátor.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Valheim Crystal Shards: Co jsou křišťálové střepy

Valheim Crystal Shards konečně využívá díky aktualizaci krbu a domova, takže je zatím nekrývejte do obliterátoru. Jakmile dostanete dost tohoto vzácného materiálu, můžete je proměnit v některé snazzy předměty, včetně zbrusu nové zbraně.

Potíž je ve skutečnosti dost z nich, protože příšery, ze kterých upustí.

Valheim Crystal Shards | Místa Crystal Shard

Křišťálové střepy pocházejí z Stone Golems, na kterých se narazíte v horském biome – ale možná si to nejprve neuvědomíte. Stone Golem zůstává klidný a tichý, pokud není ohrožen. Pokud vidíte podezřelou kamennou hromadu, vyhrožujte ji, v ideálním případě s pickaxe. Stone Golem není slabý na nic jiného než Pickaxe, takže doporučujeme vzít si robustní spolu s vámi pro boj. Rozbijte to na kousky a najdete několik křišťálových střepů jako odměnu. Opakujte podle potřeby.

Valheim Crystal Shards | Křišťálový shard používá

Ať už jste už měli hromadu křišťálových střepů nebo je právě shromáždili, budete potřebovat spoustu pro výrobu křišťálové stěny a křišťálové sekery.

Valheim Crystal Wall

  • 2 Crystal
  • Pracovní stůl

Vyberte kladivo a poté přejděte do nabídky Crafting a najdete tento recept. Výsledkem je velká část zdi, která vypadá jako sklo, s výjimkou, víš, je to krystal.

Valheim Crystal Axe

Křišťálová sekera je poměrně více zapojena.

  • 10 Crystal
  • 40 Starověká kůra
  • 30 stříbro
  • Úroveň 3

Starověká kůra pochází z bažiny, ale budete potřebovat klíč, abyste se tam dostali jako první. Silver také žije v horském biome a my máme průvodce, jak získat stříbro.

Křišťálová sekera je obouruční zbraň, která se zabývá lomítkem a poškození ducha, takže stojí za to najít potíže.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku Valheim a Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.