Valheim | Fermenter – Průvodce čas a recepty – Gamewith, Valheim Fermenter Guide – Jak vyrobit medovinu a lektvary | PCGamesn

Průvodce Valheim Fermenter – Jak vyrobit medovinu a lektvary

Na rozdíl od kotle a úlu vyžaduje fermentor vyšší úrovně řemeslných materiálů. Doporučujeme si přečíst našeho průvodce bronzem Valheim, který podrobně popisuje, jak vytvořit drahý kov. Budete také potřebovat bronzovou sekeru, abyste získali jemné dřevo v biomesech a pláních.

Valheim fermenter

! Přečtěte si o tom, kolik času trvá fermentor, materiály, recepty, umístění, příliš odkryté, jak odemknout, fermentovat medoviny a lektvary.

Obsah

 • Co je fermentor?
 • ?

Co je fermentor?

Zařízení pro vaření a kvašení medoviny

Fermentor

Kategorie
Stavět v blízkosti kovárny
Požadované materiály Jemné dřevo x30
Bronz X5
Pryskyřice x10

Fermenter – více informací

Fermentor je zařízení primárně používané pro vaření medů do lektvarů. Tato položka vyžaduje bronz, což znamená, že budete muset těžit měď a plechovku, abyste ji získali.

Chyba „příliš exponovaná“ – správné umístění

Fermentor

↑ výše uvedený kryt je příliš exponovaný – fermentory nebudou fungovat správně.

Všimněte si, že fermentor musí mít nad ním střechu, aby správně fungoval. . To vše obvykle vyžaduje, jsou stěny a střecha – nemusí být zcela uzavřena.

↑ Zahrad, který je úspěšně „chráněný“ – Fermentory fungují bez problémů.

Lektvary jsou klíčem k progresi

Mít k dispozici správný typ lektvaru bude naprosto nezbytné, jak postupujete ve hře . Lektvary odolnosti proti jedu vám pomůže při objevování bažiny, zatímco odolnost proti mrazu vám pomůže odolat nachlazení horského biomu.

Spropitné! Vložení jedné základny Mead vytvoří celkem 6 lektvarů . Pro hru pro jednoho hráče by měl stačit jeden fermentor. Pokud však hrajete kooperaci s mnoha dalšími hráči, může být užitečné mít více než jednu z těchto struktur nahoru.

Čas fermenter – jak dlouho to trvá?

Vyžaduje 2 dny ve hře

Fermentor

Fermenter trvá celkem 2 dny ve hře, aby dokončil vaření lektvaru. Tento proces nelze spěchat, takže budete muset trpělivě čekat. Pamatujte, že můžete přeskočit noci spánkem v posteli!

Průvodce Valheim Fermenter – Jak vyrobit medovinu a lektvary

Chcete vědět, jak Fermenter pracuje ve Valheimu? Poté, co bojovali s druhým šéfem Valheim, nepřátelé ve hře se stále stávají mnohem silnějšími než ti, které jste bojovali na loukách a černým lese. Nejenže budete muset být vybaveni silným brněním a zbraněmi, v této hře přežití je velmi důležité udržovat zásoby na lektvary a jídlo je velmi důležité.

Je pravděpodobné, že jste regenerovali své zdraví pomocí jídla, ale není to tak efektivní jako léčivé lektvary, které poskytují větší posílení na klíště, zejména když jste plné a už nemůžete jíst. Lektvary se také neomezují na uzdravení, existují lektvary, které poskytují odpor vůči ohni, mrázům a jedu, aby přímo oslovovaly nepřátele v každém z Valheimových biomů. Například bonemas je obzvláště složitý čelit v biome Swamp Biome, a pokud vás chytí jedovatý útok bez lektvaru, může to být docela snadno fatální, dokonce i se slušným množstvím zdraví. Před prozkoumáním bažiny a ponořením do vaší první mise pro hledání železného šrotu v kryptách doporučujeme zásobovat lektvar odporu jedu a ponořit. Konečně existují výdržné lektvary, které mohou být neuvěřitelně užitečné při boji proti tvrdým šéfům nebo těžbě na železo nebo bronzu.

Požadavky na některé z těchto lektvarů se mohou zdát strmé pro hráče, kteří nedosáhli velkého pokroku. . Zde je to, co potřebujete vědět o vaření vlastních lektvarů pomocí fermentoru ve Valheimu.

Valheim fermentující složky

Začít vytvářet vlastní lektvary, Budete potřebovat kotel, úl a fermentor. Můžete postavit kotel kdekoli pomocí kladiva – pro to, aby se kotle dostal do provozu.

Materiály tvorby kotlíků:

Každá základna Mead vyžaduje deset medu Jako základní složka, což znamená, že musíte dostat ruce na královna včela. Najdete divoké úly obsahující včely v opuštěných domech na louce. Jakmile budete mít svou královnu včela, můžete vytvořit úl.

Úky mohou být ve dvou státech: šťastné nebo naštvané. Pokud jsou vaše úly naštvané, musíte mezi úly vytvořit více místa, protože jsou příliš blízko u sebe. Úky nebudou produkovat med, když se rozzlobí, takže je důležité zřídit tuto místnost, než upustíte své úly kdekoli.

Materiály pro tvorbu úlu:

Valheim Mead a lektvary

Na rozdíl od kotle a úlu vyžaduje fermentor vyšší úrovně řemeslných materiálů. Doporučujeme si přečíst našeho průvodce bronzem Valheim, který podrobně popisuje, jak vytvořit drahý kov. Budete také potřebovat bronzovou sekeru, abyste získali jemné dřevo v biomesech a pláních.

Fermenter Crafting Materials:

Vezměte svou základnu medové základny k fermentoru a zahájte proces fermentace. Fermentor musí být chráněn, aby mohl pracovat, a můžete očekávat, že budete čekat dva dny ve hře před obdržením lektvarů. Po dokončení procesu fermentace budete odměněni hotového produktu.

Zde jsou všechny lektvary, které můžete řešit pomocí fermenter:

 • Požární odolnost ječmene vína – 10x ječmen, 10x cloudberries
 • Mead Resistance Resistance – 10x med, 5x Thistle, 2x BloodBag, 1x Greydwarf Eye
 • Menší léčivá Mead – 10x med, 10x maliny, 5x borůvky, 1x pampeliška
 • Střední hojení Mead – 10x med, 10x maliny, 4x krvavý pytel, 1x pampeliška
 • Menší výdrž Mead – 10x med, 10x maliny, 10x žlutá houba
 • Střední výdrž Mead – 10x med, 10x cloudberries, 10x žlutá houba
 • Mead odolnost proti jedu – 10x med, 10x uhlí, 5x bodlák, 1x ocas krku
  Chusty Mead – 10x med, 10x maliny, 5x borůvky

A to je vše, co potřebujete vědět o fermentoru ve Valheimu. Nyní, když jste začali vyrábět vlastní lektvary, možná hledáte více způsobů, jak zlepšit svou základnu. .

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.