Valheim Map Seed Guide – Zobrazit mapy semen pro plánování vašeho Vikingského světa – Gamespot, Valheim Map Seed Prohlížeč: 2 Zdroje vám mohou pomoci najít perfektní svět

2 zdarma online zdroje vám mohou pomoci najít perfektní svět Valheim

Pokud chcete, aby váš svět měl optimální rozložení biomů, zdrojů a šéfů, pak je vyžadován dobrý výchozí bod – nebo světové semeno -. I když je těžké plně pochopit, jak a Valheim wORLD semen práce, dokud nehrajete hru chvíli, existují nějaké prospěšné zdroje, které vytvořily fanoušky, které vám pomohou vytvořit perfektní svět Vikingu.

Valheim Map Seed Guide – Zobrazit mapy semen pro naplánování vašeho Vikingského světa

Část přitažlivosti Valheimu je zkoumání svého světa, ale pokud chcete naplánovat dopředu, prohlížení semeno svého světa vám dá vědět, co můžete očekávat.

15. března 2021 ve 15:11 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Když poprvé začnete ve Valheimu, vytvoříte nejen svou vikingskou postavu, ale také vytvoříte „semeno“ pro svůj herní svět. Semeno je kód, který odpovídá umístěním všech prvků světa, když je generován, diktuje, kde se nachází biomy, zdroje, šéfové a všechno ostatní ve Valheimu. Hra pro vás náhodně vytvoří semena, ale pokud chcete větší kontrolu, můžete vložit kód semen, který se vynoří do konkrétního světa. Shromáždili jsme všechny informace, které potřebujete vědět o tom, jak semena fungují ve Valheimu, jak je vyhodnotit a které z nich byste mohli chtít použít při plánování vašich vikingských exkurzí.

Mějte na paměti, že tato příručka je určena pro hráče Valheim, kteří se nezajímají o radost z průzkumu-mnoho toho, co dělá hra zajímavou, je prozkoumat váš herní svět, najít, jaká tajemství se skrývá, a pracovat na přežití s ​​nedokonalými znalostmi o tom, co Budete čelit. Ale pokud si chcete rychle projít přes Valheim běh, nastavte ideální místo pro vytvoření úžasné vikingské základny, nebo jen máte větší kontrolu nad svými zkušenostmi, použijte tyto informace k výběru správného semene a získání všeho, co jste chtějí ze svého světu Valheim Game.

Jak najít své světové semeno

Pomocí obrazovky Select World vygenerujte nová náhodná semena nebo vstupní kódy k použití předběžných

Vaše semeno je určeno kódem, který je kombinací kapitálu a malých písmen a čísel. Tento kód najdete na obrazovce Select World, když poprvé vystřelíte Valheim. To je místo, kde hra ukládá vaše herní světy a umožňuje vám se do nich vyvinout-je to také místo, kde můžete nastavit jednorázový, místní nebo vyhrazené servery. Tlačítko „Nové“ vám umožňuje vytvořit nový herní svět, který vám umožní specifikovat semeno, které chcete použít, nebo generovat náhodný.

Divák mapy semen Valheim

Zkontrolujte své semeno

Když generujete náhodný svět herního světa, možná budete chtít vědět, co je v něm a jak jsou věci rozloženy. Normálně byste neměli co dělat, ale skočit do hry a začít ji zkoumat, což je proces, který může trvat a velmi dlouho. Alternativně, pokud jste ochotni podvádět a hrajete v herním světě pro jednoho hráče, můžete použít příkazy konzoly k zobrazení celé herní mapy (podívejte se na náš průvodce příkazy konzoly, jak to funguje).

Nyní existuje lepší způsob, jak se podívat na semeno, díky uživateli Reddit WD40Bomber7, který vytvořil . Program založený na prohlížeči vám umožňuje zadat kód semen a vidět mapu, kterou vytváří. Můžete se také rozhodnout, že budete mít konkrétní prvky, jako jsou šéfové, tábory, krypty a zdroje. Generátor může také vygenerovat semena náhodně, takže si můžete prohlédnout mapu předem a poté tento kód semen ve Valheimu použít, když najdete ten, se kterým jste spokojeni.

Co dělá dobré semeno

Semena se liší, ale pro obecně snadnější zážitek si vybírejte ty s dostatečnými loukami pro začátek a které udržují šéfy a biomy poblíž vašeho počátečního místa, aby se minimalizovaly cestování a plachtění

Semena ve Valheimu jsou docela subjektivní-to, co dělá dobré, závisí na zážitku, který chcete mít. Pokud právě začínáte, pravděpodobně chcete semeno se spoustou louk ve své bezprostřední okolí tření, což zabrání potížím v tom, aby se na vás zvýšilo příliš brzy, když prozkoumáte Valheim a uděláte prvních pár úrovní zařízení. Pokud však chcete spolehlivý postup s konzistentní stimulací, chcete také výchozí místo, které je docela blízko k více biomům-částečně Black Forest, Swap a Mountain Biomes. Tyto tři biomy obsahují kovy pro výrobu bronzového, železa a stříbrného vybavení, a pokud je musíte cestovat na jiné ostrovy, abyste je dostali, pravděpodobně skončíte s vytvořením několika základů základny. Takže dobré semeno udržuje tato místa poblíž, kde máte v úmyslu položit hlavní základnu, a minimalizovat množství cestování lodí, které musíte udělat, abyste vytvořili vyšší úrovně vybavení.

Je také užitečné začít se semeny, která mají šéfy relativně poblíž-zejména první tři. Opět nechcete cestovat široko a široko hledající šéfy, které musíte zabít, protože to může bránit vaší schopnosti efektivně bojovat nebo se v nouzi uzdravit. Pokud se dostanete do potíží s hledáním šéfa, který je několik ostrovů pryč a vyžaduje, aby se plachtění dosáhlo, zvýšíte své riziko umírání na nepohodlných místech a vytváření situací, ve kterých musíte znovu vytvořit hodně svého vybavení.

Takže v obecném smyslu, semena se spoustou biomů blízko jejich začátku, ale ne tak blízko, že vás okamžitě zasáhnou tvrdými nepřáteli, jsou docela solidní. Ale vaše potřeby se pravděpodobně liší. Pokud jste veteránský hráč s postavou na vysoké úrovni, možná budete chtít něco, co je trochu více šéfa; Pokud doufáte v přísnější zážitek z brány, můžete se rozhodnout pro semena, která vás hodí do biomů s vyššími diffikultami dříve. A tak dále.

Valheim News & Guides

 • Jak vytvořit dedikovaný server pro hraní s přáteli
 • Jak najít šrot železa a vyrobit železné vybavení
 • Jak najít stříbrné a řemeslné horní horské vybavení
 • + Zobrazit více odkazů na Valheim News & Guides (7)
 • Každá sada zbroje, kterou můžete ve Valheimu řešit
 • Podvádění a kódy konzoly
 • Příručka pro upgrade pracovního stolu
 • Průvodce bojovým bojem Elder a jak získat klíč
 • Průvodce bojovým bojem Moder
 • Průvodce a tipy pro začátečníky Valheim
 • Valheim Impressions: Jak se hra uspěje tím, že vás nehladí

Nejlepší světová semena

Uživatelé Reddit již nějakou dobu sestavují užitečná semena a poskytují nejrůznější počáteční zkušenosti při prvním načtení. V tom je také několik pevných. Zatímco znovu, možná budete chtít jen vygenerovat náhodné semeno při prvním spuštění, což vám poskytne nejčistší formu zážitku z Valheimu, tato semena vám mohou pomoci naladit váš vstup do herního světa, aby byl snazší, tvrdší nebo rychlejší , jak to může být.

wvjczahxx8 — Relativně normální semeno, které poskytuje užitečné biomy docela blízko vašeho výchozího bodu. Najdete černý les na východ a na západ a hory na jih. Najdete šéfa Eikthyra blízko tření, s starším šéfem na jih na připojeném ostrově.

Sbikiadtih — Toto počáteční semeno je dobré pro vstup do černého lesa, bažiny a hor docela rychle. Má také obchodníka Haldora na západ od bodu Spawn na startovním ostrově, což přidává mnoho pohodlí.

9934622021 — Toto semeno použijte pro maximální pokrytí biomu na startovním ostrově. Budete mít všech pět v těsné blízkosti vašeho začátku, což je skvělé, pokud chcete centralizovat své kovové díla. Dávejte pozor na rizika náhodně narazili do oblastí s nepřáteli, kteří vás mohou zachytit.

Maypoleplz — Pokud chcete do své vlastní základny přidat položku Maypole, použijte toto semeno. Najdete Maypole, což je položka, kterou nemůžete konstruovat, ale umět Občas najděte v zničených táborech po celém Valheimu na západ od výchozího bodu. Maypole zvyšuje hodnocení pohodlí v oblasti kolem ní 1, což zvyšuje bonusy o klidu.

HHCLC5ACQT — Sdílel toto semeno na subredditu R/Valheim a je to docela užitečné. Najde všech pět šéfů hry docela blízko k začátku, což minimalizuje cestování, které musíte udělat, abyste každý z nich lovili dolů. To je dobré, protože to také zvyšuje vaše šance na jejich zabití bez umírání-nebo alespoň opuštění vaší mrtvoly na místě, kde byste se k tomu mohli snadno dostat.

Ahoj světe — je zodpovědný za toto semeno, které má čtyři z pěti šéfů v těsné blízkosti počátečního ostrova a spoustu zdrojů jen těsně procházky, díky spoustě míchání biomu. Podívejte se na mapy .

T9N3WG6DFK — Pokud hledáte železo, má toto semeno, které vás staví na velký ostrov, který se táhne na východ. Na dalekém východu je velká bažina, která je plná krypty, díky čemuž je výroba železa velmi pohodlná.

MXNQWUDQGM — Toto semeno z Tradera Haldora velmi blízko k začátku, a přestože vás staví na sérii malých ostrovů, mají spoustu různých biomů a šéfů v rámci Easy a krátké plachty.

2 online zdroje zdarma vám pomohou najít perfektní Valheim svět

Pokud chcete a Valheim svět bohatý na zdroje, použijte jednu z těchto semen map.

Jako procedurálně generovaná hra na přežití, Valheim .

Pokud chcete, aby váš svět měl optimální rozložení biomů, zdrojů a šéfů, pak je vyžadován dobrý výchozí bod – nebo světové semeno -. ORLD semen práce, dokud nehrajete hru chvíli, existují nějaké prospěšné zdroje, které vytvořily fanoušky, které vám pomohou vytvořit perfektní svět Vikingu.

Pomocí těchto generátorů map můžete vyhledávat nebo vytvořit optimální Valheim svět ještě předtím, než začnete hrát!

V čem je světové semeno Valheim?

Ve většině her Sandboxu se světem, který randomizuje pokaždé, když spustíte nový soubor, jako Minecraft, Váš svět bude mít světové semeno. Tato série dopisů a čísel způsobuje, že váš procedurálně generovaný svět tím, co to je a může být uložen nebo sdílen s ostatními, pokud najdete určité nastavení světa, které dáváte přednost.

Valheim Používá tuto funkci Světové semeny, takže hráči začali hrát systém a zjistit, které jsou nejlepší, ať už chcete hru usnadnit nebo směšně tvrdě. Pokud chcete udělat nový Valheim svět, možná budete chtít zvážit použití generátoru map vytvořeného fanoušky.

Dáváte přednost zasněženému lesu?

2 nejlepší Valheim Generátory mapy

Pokud se chcete dobře podívat na svůj svět, než začnete hrát Valheim, Objevily se dva užitečné generátory map. Nejpozoruhodnější je generátor Valheim World od uživatele Reddit WD40Bomber7. Tento generátor umožňuje zadat nebo randomizovat světové semeno a vidět výsledky! .

Můžete dokonce zjistit, kde je vaše umístění tření kromě šéfů, táborů, prvního obchodníka, hrobky, trollových jeskyní, maypolí, úlu a dalších. Tento nástroj vám nejen poskytne nástroje k vytvoření dobrého světa semeno, než začnete hrát, ale může vám poskytnout skvělou představu o tom, co můžete očekávat pro svět, ve kterém již hrajete také.

Od té doby se objevily další podobné nástroje ValheimSpuštění. Alternativně, Val.Index-0.Com je další web, který vám poskytne podrobný pohled na všechny krypty, šéfy a biomy, které váš světový kód semen vytváří, a dokonce plánuje v budoucnu přidat podporu uložení souboru.

Nelze pokazit žádný nástroj a oba budou s postupem času aktualizovány a Valheim se stává ještě populárnějším.

Valheim Světová semena vyzkoušet

Pro ty, kteří chtějí získat nový zážitek v a Valheim svět, wiki hra uvádí několik užitečných světových semen. Pro ty, kteří se právě dostávají do hry, Světové semeno wvjczahxx8 Začne vás na loukách s biomy bohatými na zdroje, jako je černý les a hory poblíž. Pokud hledáte Maypole brzy, příhodně pojmenovaný Maypoleplz .

Pro veteránské hráče hledající tvrdší zážitek, wiki zvýrazní světová semena yfnmtqz5mh a LDUTRPBHCA. Konečně, pro ty, kteří chtějí rychle zabít šéfy hry, Světové semeno má všechny šéfy, biomy, runy a dokonce i obchodník se umístil optimálně.

Před skokem si můžete také zkontrolovat některou z těchto semen ve světovém generátoru, abyste získali ještě širší přehled o svých světech. Zatímco Valheim je stejně zábavná, pokud budete udržovat mystiku toho, co váš svět obsahuje, tyto generátory map a světová semena jsou užitečné pro ty, kteří hledají konkrétnější nebo bohatější světy.

Valheim je nyní k dispozici pro PC.