Valorant Badge: Co je to a jak si jeden vyrobit?, ?

Zde je návod, jak získat odznak Valorant:

?

Riot Games představily odznaky Valorant pro hráče, aby předvedli své statistiky na sociálních médiích.

Zde je způsob, jak si můžete vytvořit pro sebe.

Lze s jistotou říci, že každý hráč Valorant by cítil potřebu předvést své statistiky Valorantu a jejich výkon na svém oblíbeném agentovi ve hře v určitém okamžiku. . Jednou z takových iniciativy Riot je odznak Valorant, nová kosmetická položka, která umožňuje přizpůsobení hráčům. Tato aktualizace pro odznak Valorant umožní hráčům hrdě předvést své KDA [Kill/Death/Assist].

. Odznak Valorant zvýrazní každého agenta, kterého hráč nedávno hrál, a pomůže hráčům sdílet své KDA, poškození, přesnost headshot a výhru.

?

 • Zamířte do .
 • Přihlaste se ke svému účtu Riot Games.
 • .
 • Budete navigováni na stránku, kde jsou uvedeny všichni agenti Valoranta. .
 • .
 • Jakmile dokončíte agenta a barevné téma, budete moci sdílet svůj odznak Valorant na společenstvích.

Hráči mohou vytvořit tolik odznaků, kolik chtějí. Museli jste však za poslední měsíc hrát Valoranta, abyste si dostali ruce na vlastní odznak. . Během procesu vytváření odznaků uvidíte možnost skrýt své nepokoje ID. Zrušte zaškrtnutí tohoto pole, aby se vaše id vzpoury skryl na odznaku.

Statistiky, které můžete zobrazit na odznaku Valorant, jsou následující:

 • Agent K/D
 • Poškození/kolo
 • Míra výhry agenta
 • Přesnost headshot

V případě, že hledáte podrobné, hloubkové statistiky, existuje spousta webových stránek třetích stran, které uspokojí vaše potřeby. Při zadávání podrobností o účtu však buďte opatrní. Vezměte prosím na vědomí, že Riot pro vytvoření těchto odznaků nepoužívá žádné webové stránky třetích stran.

Takže to máte! . .

Co je to odznak Vatorant a jak to získáte?

Znamení

. Zde je způsob, jak si můžete vytvořit svůj vlastní odznak Valorant.

Po každé hře Riot vylíhne váš celkový výkon a příspěvky statistiky tučně. Nebyl však snadný způsob, jak získat oficiální hodnocení na každém agentovi ve hře kromě webových stránek třetích stran. . Odznaky Valorant jsou nový trend, který umožňuje hráčům kopat hlouběji do historie her.

Odznaky Valorant jsou pro každého hráče jedinečné, se statistikami o konkrétním agentovi, který pravidelně hráli za posledních 30 dní. Emblem bude zahrnovat všechny informace z K/D, Rounds, Agent Win Míra, přesnost headshot a hodnost.

Získání vlastního odznaku Valorant je super snadné a pomáhá objevit vašeho nejlepšího agenta ve hře. Zatímco můžete odemknout až 21 odznaků, hra se stala pouze statistikami pro agenty, které jste aktivně hráli. Takže, pokud jste nehráli Sovu v rozmezí 30 dnů, Valorant načte jeho odznak.

Valorantový odznak

 • Přihlaste se s aktivním ID Valorant
 • Vyberte a pokračujte
 • Vyberte svou oblíbenou barvu pro hranici
 • Klikněte na Uložit a sdílet

Během procesu vytváření odznaků uvidíte možnost skrýt své nepokoje ID. . Hra vygeneruje nový lesklý odznak, připravený ke sdílení napříč vašimi společenstvími. Kromě toho můžete vytvořit více odznaků na svých oblíbených agentů Valorantu, abyste se mohli skvěle podívat na statistiky!

Přehled všech řad a odznaků ve Valorant

!

20. dubna
Průvodci

Sui, administrátoři

Průvodci

7. dubna uzavřená Beta Beta of Riot Games ‘nejnovější hra z první osoby Valoranta šel žít. . Zatímco uzavřená beta dosud nemá hodnocení ani konkurenceschopné hry, již známe všechny řady Valorant, které budete moci získat, a odznaky pro každou hodnocenou divizi.

V Valorantu je sedm řad: Žoldák, voják, veterán, hrdina, legenda, mýtický a nesmrtelný. Mercenary je nejnižší pozice, zatímco nesmrtelný je vyhrazen pro ty nejlepší hráče ve hře. Každá hodnost je rozdělena do tří divizí, jako je žoldák 1, žoldák 2, žoldák 3 a poté se přesune na vojáka 1, vojáka 2 atd. . Začnete s velmi základním obrázkem a když se přesunete z třetí do první divize, vaše upgrady odznaku. Jakmile dosáhnete vyšší pozice, váš odznak se resetuje na jednoduchou verzi, ale budete muset pochlubit vyšší hodností!

Přidání řad ve Valorantu je vzrušující příležitost pro pokrok. Valorant vypadá jako skvělá a vzrušující hra, ale každý hardcore hráč potřebuje výzvu a pocit postupu, aby se vyhnul věcem, aby se zastavily. Vzhledem k tomu, že Riot Games má spoustu zkušeností s hodnocenými a konkurenčními hrami, jsme velmi nadějní a nadšeni pro budoucnost Valorant.

Pro více aktualizací Valorant nás nezapomeňte sledovat na Twitteru!

O Valorantu

. Hráč si může vybrat z devíti agentů, každý se čtyřmi jedinečnými schopnostmi. Hra kombinuje prvky z her jako Counter-Strike s prvky z Overwatch a League of Legends. .