Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Vše, co víme | PC hráč

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Všechno, co víme

Bloodlines 2 je nyní naplánován na uvolnění v roce 2024. Pokračování mělo dlouhou, plnou a matoucí historii rozvoje, původně naplánovaná na březen 2020, než byla posunuta zpět do nespecifikovaného času později v tomto roce. Nakonec se to zpozdilo do roku 2021 a pak se znovu zpozdilo z roku 2021, takže jeho status bylo tajemstvím – nebyli jsme si ani jisti, které studio řešilo jeho vývoj.

Na podzim 2024

Bojujte svou cestou přes moderní Seattle na pokraji otevřené války jako starší upír. Seznamte se s hráči Power, spojencem a rozhodněte se, kdo bude vládnout a jaké město se stane.

Tříděčné obléhání na Seattlu, energetické vakuum u upírského soudu a probuzeného staršího v rozporu s hlasem v hlavě, realizované studiem vyhrávající BAFTA, čínský pokoj.

Jsi monstrum

Krev vás udržuje a pohání vaše upírské disciplíny. V noci budete pronásledovat a živit se populací města. Použijte své nadpřirozené síly nebo syrové přesvědčování na civilistech a nalákejte je do hlubokých tmavých uliček, abyste nasadili hlad. Dejte si však pozor na rozbití maškarády: Neodhalujte, co jste, nebo riskujete represaly – zpočátku z vymáhání práva a pak si pamatujte, že nejste všechno, co jde dovnitř tento noc.

Prozkoumejte viscerální, pohlcující bojový odměňování zcela odlišných herních stylů a přístupů na základě vašeho výběru upírského klanu. Budete se brodit do fray s nadpřirozenými pěstmi, Harangue z dálky nebo znovu vyvážit své šance ztenčením stáda jako predátor vrcholu, který jsi? Volba klanu podporuje tyto herní styly a další.

Svět temnoty

Vstupte do světa temnoty a vstaňte do upíří společnost nebo železnice. Zažijte Seattle – město plné lákavých, nebezpečných postav a frakcí, nemluvě o smrtelnících v sázce ve střetu síly nad rámec jejich vědění. V tomto pokračování Kultové klasiky budou vaše volby, pozemky a schémata určovat rovnováhu moci a co se stane s městem a jeho lidem.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Všechno, co víme

Vše o vývoji, nastavení, klanech, tanec a další.

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 - Žena v červené barvě s fialovými očima a piercingy se dívá na kameru

(Image Credit: Paradox Interactive, Hardsuit Labs)

Krevní linie 2 se zdá, že se konečně vydává z jeho dlouhého očistce. Po jeho oznámení v roce 2019 se Vampire: The Masquerade Sequel zaznamenalo průvod odcházejících a zamíchaných vývojových studií, nakonec se usadil v dlouhém tichu od vydavatele v Paradoxu. Po celá léta jsme nechali přemýšlet o osudu Vampire RPG.

Nyní se zdá, že Bloodlines 2 měl své vlastní temné vzkříšení, nyní v rukou čínské místnosti, vývojář Dear Esther a všichni odešli do vytržení. Tady je vše, co víme o Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Kdy je datum vydání Bloodlines 2?

Bloodlines 2 je nyní naplánován na uvolnění v roce 2024. Pokračování mělo dlouhou, plnou a matoucí historii rozvoje, původně naplánovaná na březen 2020, než byla posunuta zpět do nespecifikovaného času později v tomto roce. Nakonec se to zpozdilo do roku 2021 a pak se znovu zpozdilo z roku 2021, takže jeho status bylo tajemstvím – nebyli jsme si ani jisti, které studio řešilo jeho vývoj.

V roce 2022, Fredrik Wester, generální ředitel společnosti Bloodlines 2 vydavatel Paradox Interactive, tweetl, že „hra je v dobrých rukou.„V červnu 2023 jsme se dozvěděli, že o Bloodlines 2 bude mít velké zářijové oznámení a proroctví platilo: V září 2023 jsme se konečně dozvěděli, že čínský pokoj zpracovává vývoj Bloodlines 2, přičemž jeho vydání je nyní stanoveno na 2024.

Tady je nový upír: The Masquerade – Bloodlines 2 Oznámení přívěsu

Mohlo by to být zvědavé rozhodnutí nazvat tento nejnovější přívěs o oznámení přívěsu, vzhledem k tomu, že Bloodlines 2 byl technicky vyhlášen již technicky. Ale s tím, jak byl jeho vývoj na plný, možná to zacházelo jako s novou inkarnací, má největší smysl. Bez ohledu na to se skutečně podíváme na některé hry produkované novým vývojovým domem Bloodlines 2 s čínským pokojem, se spoustou klipů nadlidského upírského boje z první osoby s vysokorychlostními údery, krví magií a dalšími.

Jaká je situace s problémy s vývojem Bloodlines 2?

Bloodlines 2 prošel hodně, a to nejen zpoždění. Vedoucí spisovatel Brian Mitsoda, který byl jednou z hlavních tváří hry od jejího odhalení, byl z projektu propuštěn spolu s kreativním ředitelem Ka’ai Cluney v roce 2020. Podle příspěvku na blogu od společnosti Developer Hardsuit Labs přišla rozhodnutí jako součást „organizačních změn“ pro vývojový tým. Mitsoda mluvil s brokovnicí s rockovým papírem prostřednictvím e -mailu, řekl, že byl „najednou ukončen“ a že „to přišlo k němu jako šoku, bude to podtrhnout.”

V říjnu 2020 odešel senior narativní designér Cara Ellison laboratoře.

Od února 2021, jeho Hardsuit Labs, které byly propuštěny. Bloodlines 2 Publishers Paradox Interactive oznámil, že hra bude zpožděna kolem roku 2021, zatímco mění vývojáře. „Začali jsme spolupráci s novým partnerem studia, abychom dokončili práci na hře,“ řekl Paradox. „Bylo to obtížné rozhodnutí, ale jsme přesvědčeni, že je to správná cesta vpřed k tomu, aby hrál herní spravedlnost.”

Po více než dvou letech přemýšlení o stavu Bloodlines 2 jsme se v září 2023 konečně dozvěděli, že vývojář vážení Esther, který čínský pokoj převzal vývoj Bloodlines 2, přinesl po projektu Hardsuit Labs.

Jak se změnil Bloodlines 2 se svým novým vývojářem?

Je těžké říci, kolik, pokud vůbec, z původních her Bloodlines 2 a mechaniky se přesunuly s přesunem do vývoje s čínským pokojem. Víme, že je stále zasazen do Seattlu, ale místo toho, aby hrál jako nedávno obrácený upír „Thinblood“, nyní budete hrát jako zavedený upírský starší, nedávno probuzený z prodlouženého torportu.

Kromě toho budeme muset počkat, až budou mít další podrobnosti úplnější pocit, kolik se změnilo krevní linie 2.

Co jsme věděli o Bloodlines 2 před jeho Studio Shuffle?

Vzhledem k rozvoji HISTORIE HISTORIE Bloodlines 2 a jeho měnících se studiích, Nevíme, kolik toho, co jsme se naučili před rokem 2023, je relevantní pro současnou verzi Bloodlines 2. Se všemi jeho komplikacemi to zní, jako by hra prošla vážnými revizemi. Zde je shrnutí podrobností, které jsme měli pro Bloodlines 2, když to bylo v péči o laboratoře Hardsuit, ale znovu: Některé nebo všechno to nemusí být reprezentativní pro to, co lze očekávat od hry, která v současné době vyvíjí čínská místnost.

Oznamovací přívěs nastavuje tmavší tón a zavedené nastavení Bloodlines 2 Seattle, které čínský pokoj potvrdil, je stále nastavení Bloodlines 2. Hardsuit Labs vydala 30minutové demo hry pro Gamescom 2019. Dává to dobrý smysl pro to, jaké to je potulovat se kolem Open Seattle v dřívější verzi.

Paradox potvrdil, že pět klanů, Brujah, Tremere, Toreador, Ventrue a Malkavians by bylo hratelné v Bloodlines 2. Měli také podrobné 11 různých disciplín upírských sil, každý s vlastním souborem schopností. Někteří, stejně jako super síla-esque síla, nadlidská rychlá celerita a disciplíny Krevní magie Thaumaturgy jsou viditelné alespoň v duchu v přívěsu odhalit výše z čínské místnosti, ale není jasné, kolik okolních systémů je neporušené.

Hardsuit Labs odhalily řadu spojovatelných frakcí a potvrdily, že bude existovat verze emocionální krve „rezonance“ z stolní hry, která poskytuje různé vlastnosti krve při opilosti. V té době studio odhadovalo, že jediný přehrávání bude trvat asi 25-30 hodin.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.