Vše, co potřebujete vědět o budoucnosti Rainbow Six Siege v 8. roce – Siegegg, Y8S2 v polovině sezóny Aktualizace – Tom Clancy S Rainbow Six Siege Guide – Ign

Aktualizace Y8S2 v polovině sezóny

Rainbow Six Siege dnes představil plán 8. ročníku! Je to pěkný způsob, jak snadno porozumět veškerému obsahu plánovanému pro příští rok hry.

Vše, co potřebujete vědět o budoucnosti Rainbow Six Siege v roce 8

Fotografie pro Davida Via

David přes 19. února 2023

Dnes společnost Ubisoft oznámila plán pro 8. ročník a všechny změny, které v 8. roce přijde do Rainbow Six Obléhání. To přichází jeden den poté, co oznámili všechny podrobnosti o Y8S1, velící síla operace.

Pojďme se podívat!

Plán 8. roku

Rainbow Six Siege dnes představil plán 8. ročníku! Je to pěkný způsob, jak snadno porozumět veškerému obsahu plánovanému pro příští rok hry.

Skočit do:

 • Nový obránce gadget
 • Čtyři noví operátoři
 • Jedna nová mapa, jeden přepracování
 • Anti-cheat na mousetrap
 • Reload Rework
 • Frost Mat Rework
 • Nová mechanika štítu
 • Předvolby rozvržení řadiče a přemaplení
 • Grim Gadget Rework
 • Funkce Free-Cam
 • BattlePass UI Rework
 • Hratelné návody
 • Výzvy pro začátečníky
 • Trvalé arkádové režimy a události
 • Tréninkový seznam skladeb poháněného strojem
 • AIM Laboratoř ve stylu zahřívání

Nový obránce gadget

Potenciálně meta měnící se gadget přichází na Rainbow Six Siege v 8. roce.

Nový gadget, který bude představen někdy v Y8S3, bude fungovat jako „blokátor pozorování“, který účinně promítá malou neprůhlednou obrazovku, aby blokoval linie zraku.

Protože gadget je pouze elektronickou projekcí, útočníci budou moci přesunout své drony skrz projekci, aby propíchli závoj – ale to zjevně přijde na riziko, že bude dron vidět a zastřelit.

Přečtěte si více v našem vyhrazeném článku o tom!

Čtyři noví operátoři

8. ročník Rainbow Six Siege představí do hry čtyři nové operátory, včetně Brava, který se připojí k Rainbow Six Siege se spuštěním operace velící síly. Sledování ji bude švédský, jihokorejský a poté portugalský operátor!

Jedna nová mapa, jeden přepracování

Konzulát získává přepracování! S druhou operací roku bude mapa přepracována vývojáři her.

Do konce roku 8 bude také představena nová mapa do Rainbow Six Siege, protože operace založená v Portugalsku bude mít vlastní mapu. Vzrušující časy jsou před námi!

Anti-cheat na mousetrap

Hráči konzoly Rainbow Six, to je váš čas zářit! Ubisoft představil svůj vlastní způsob, jak se vypořádat s hráči myši a klávesnice. Mousetrap přidá do externích zařízení vstupní zpoždění, takže hráči myš a klávesnice nemají oproti hráčům ovládače žádnou výhodu.

Přečtěte si více zde o Anti-Cheat Mousetrap, nový anti-Cheat v Rainbow Six Siege!

Reload Rework

Ubisoft představí přepracování k opětovnému načtení animací začínající operace velící síly. Hráči už nebudou moci přestat znovu načíst, aby stříleli, což vytvoří bláznivé boje se zbraněmi! Je to další krok blíže k realističtější hře.

Další informace o této funkci najdete v našem článku Reload Rework!

Frost, který má být přepracován

S Y8S2 se obléhá vzrušující operátor. Frostovy pasti budou přepracovány, protože hráči budou moci oživit se. Právě teď musí hráči, kteří byli uvězněni mrazem, čekat, až je spoluhráč zachrání.

Přepracování také způsobí, že útočníci krvácí po sebeobraně při pohybu a nebude jim dovoleno sprintu.

Přečtěte si více o změně v našem vyhrazeném článku!

Nová mechanika štítu

Váš nahraný obrázek

Operátoři štítu se budou měnit v Y8S4! S poslední herní sezónou roku se operátoři štítu budou moci podívat na strany a dokonce se znovu načíst, zatímco jejich štít prodlouží. Už však nebudou moci více a budou muset střílet památky.

Přečtěte si více o změnách v našem vyhrazeném článku!

Předvolby rozvržení ovladače a úplné přemapování

Ubisoft brzy přidá možnost pro hráče řadiče na obléhání, aby mohli v blízké budoucnosti vybrat různé různé předvolby pro rozvržení knoflíků.

Někdy se také zaměřují na povolení úplného přemapování tlačítek ovladače – stejně jako to, jak mohou uživatelé PC změnit, jaká tlačítka na jejich myších a klávesnicích dělají.

Přečtěte si více o změnách v našem vyhrazeném článku!

Grim Gadget Rework

Kreativní ředitel Rainbow Six Siege Creative Alexander Karpazis sdílel v rozhovoru se Siegeggem, že tyto změny byly jen „prvním krokem“ a škádlily nadcházející změny v jeho gadgetu také. Zatímco odmítl uvést jakékoli podrobnosti, odhalil, že Ubisoft již „pracuje na některých prototypech“.

Přečtěte si více o změnách v našem vyhrazeném článku!

Funkce Free-Cam

Mezi hrami funkcí přicházejících do Rainbow Six Siege v 8. roce, Ubisoft také do hry přidá funkci „Free-Cam“. Není jasné, kdy bude změna přidána do hry, ale.

Přečtěte si více o změnách v našem vyhrazeném článku!

BattlePass UI Rework

Ubisoft reaguje na stížnosti hráčů, že uživatelské rozhraní obléhání BattlePass je příliš komplikované a vydává aktualizaci uživatelského rozhraní pro Battle Pasp v roce 8. Nebylo však stanoveno žádné pevné datum, kdy bude aktualizace zavedena do hry.

Přečtěte si více o změnách v našem vyhrazeném článku!

Hratelné návody

Z Y8S3 budou hratelné tutoriály věcí. Tyto tutoriály budou ideální pro hráče, kteří se snaží naučit se obléhání Rainbow Six.

Výzvy pro začátečníky

Výzvy pro začátečníky umožní hráčům odemknout odměny, posilovače a dokonce i operátory. Povzbudí hráče, aby se naučili všechny základy obléhání a zároveň si vydělali ceny.

Další informace o těchto výzvách nováčků naleznete v našem článku!

Trvalé arkádové režimy a události

Každá operace bude mít svou vlastní akci, která bude vydána během sezóny. Navíc, počínaje Y8S2, budou arkádové režimy zpět. Pro celou sezónu!

Tréninkový seznam skladeb poháněného strojem

V rámci funkcí odhalených v panelu 8. ročníku je Rainbow Six Siege přidán nový výcvikový seznam skladeb pro všechny hráče, který mají použít.

Přidání dorazí ve čtvrté sezóně ve hře, Y8S4, a bude navržen tak, aby hráčům pomohl simulovat skutečný zážitek z zápasu, naučit se mapy a zvyknout si na pohyb ve hře ve hře.

Přečtěte si více o změnách v našem vyhrazeném článku!

AIM Laboratoř ve stylu zahřívání

Rainbow Six Siege pracuje na nástroji pro zahřívání ve stylu AIM, kde hráči budou mít možnost střílet na cíle v pohybu nebo na pozicích více blízko tomu, co hra nabízí.

7 560 duhových kreditů na PC

Získejte více za méně, když si zakoupíte tento zlevněný svazek duhových kreditů, a buďte první v řadě, který chytí nové operátor Elite Skins, eSports Gear a Limited Time Event Pack.

Siegegg je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace o tom, jak čtenáři podporují Siegegg.

Aktualizace Y8S2 v polovině sezóny

The Aktualizace Y8S2 v polovině sezóny pro Duhový šest obléhání dorazil a dal hráčům vědět, co mohou očekávat od Nadcházející sezóna 3, stejně jako funkce, které jsou dále po silnici.

Tato stránka funguje jako komplexní rozpis aktualizace v polovině sezóny Y8S2 pro obléhání R6, včetně a Odkaz na celý příspěvek Dev.

ROK 8 ROADMAP HEADER.PNG

Aktualizace plánu

Rychlý zápas 2.0

 • Postavení: Potvrzeno pro Y8S3

Tato funkce je balíčkem vylepšení, jejichž cílem je urychlit seznam skladeb, což je agilnější, aniž by to ovlivnilo obléhací zážitek, a je připravena k vydání v sezóně 3 spolu s dalšími aktualizacemi herních režimů!

Systém pro ocenění hráče

 • Postavení: Potvrzeno pro Y8S3

Tato nová funkce přicházející v sezóně 3 bude podporovat rozpoznávání komunity a povzbudí prosociální chování a posiluje étos Rainbow Six Siege jako kooperativní hru.

Vylepšení systému reputace

 • Postavení: Potvrzeno pro Y8S3

Spolu s aktualizací znovu vyvážení systému bude systém reputace, který je v současné době ve fázi beta, určitá vylepšení pro přesnější výpočet stoje hráče v obléhání komunity.

Grim Buff Part II

 • Postavení: Dřívější cílové dodávky Y8S3

Dříve potvrzený buff pro Grim, který měl být rozdělen na dvě části, je stále na dobré cestě. Část 1 Buff úspěšně spuštěna v Y8S2 a myslel si, že část 2 byla původně nastavena pro Y8S4, nyní dorazí dříve v Y8S3.

Přepracování operátora Frosta

 • Postavení: Potvrzeno během Y8S3

Poté, co zpětná vazba obdržela od laboratoře TS, se Devs rozhodli provést nějaké změny a v sezóně 3 mají znovu vyvážený operátor Frost. Toto nové přepracování bude vydáno v určitém okamžiku během sezóny 3.

Aktualizace kamery zdarma

 • Postavení: Potvrzeno pro Y8S3

Tato nová funkce umožní hráčům skrýt HUD při používání funkce opakování zápasu a poskytne možnost spustit bezplatnou kameru.

Úplný vývojář

Pokud si chcete dále přečíst o těchto nadcházejících funkcích a změnách pro Rainbow Six Siege, můžete tak učinit prostřednictvím oficiálního blogového příspěvku R6 Siege Webové webové stránky.