Vše, co potřebujete vědět o novém Minecraft Biome, Cherry Blossom: Datum vydání a zprávy – Meristace, nový Minecraft 1.20 Aktualizace přidává Sniffy a Cherry Grove Biomes – Polygon

Nejnovější aktualizace Minecraftu dorazí a představí biom Chill Cherry-Blossom

Mojang poprvé oznámil Trails & Tales v únoru, poté testoval aktualizaci na snímcích Java a Bedrock Betas. Hlavním prvkem aktualizace je nový biome. Stromy třešňové květy dávají nový typ dřeva, který lze proměnit v krásné světle růžové prkna. Prasata, včely a ovce se v tomto klidném biome vynoří, což z něj dělá skvělé místo pro založení základny.

Vše, co potřebujete vědět o novém Minecraft Biome, Cherry Blossom: Datum a novinky vydání

Nejnovější aktualizace Minecraftu je téměř tady a přináší nový biom a mnohem více s tím. Podívejte se na vše, co je v nabídce, když 1.20 je uvolněno.

Aktualizace: 29. května 2023 20:01 EDT

Minecraft se chystá opět změnit, díky vydání aktualizace 1.20, známá jako aktualizace „Trails and Tales“. S sebevyjádřením prostřednictvím reprezentace, vyprávění a budování světa, nejnovější obrovský pokles obsahu pro největší hru na světě přichází 7. června 2023.

Zatímco fanoušci čekají měsíce od té doby, co se podrobnosti začaly stékat na internet, Mojang a Microsoft jsou konečně připraveni spustit, co by mohlo být největší množství změn přicházejících do hry vůbec. Seznam funkcí plánovaných pro tuto aktualizaci je poměrně velký, ale vezměte si Alook na některé z nejdůležitějších věcí, které přicházejí, podle oficiálních stránek.

Cherry Blossom Biome a bambus

Cherry Grove je nejnovější biom Minecraft, který se skládá téměř výhradně z třešňových stromů. Místo je naprosto krásné, s růžovým dřevem a okvětními lístky se všude víří, protože tyto stromy dávají hráčům nový druh dřeva a materiálu, který otevírá mnoho možností pro kreativní stavitele. I když to není nová úroveň materiálů, tento biome se rozšiřuje o dekorativní možnosti dostupné ve hře a určitě bude umístění mnoha nových základen.

Pokud jde o bambus, toto další dřevo je ve hře již několik let, ale nyní ho budete moci používat stejně jako jakýkoli jiný druh dřeva pro vaše konstrukce. Již nebude tato rostlina odsunuta pouze jako Panda Food.

Archeologie, čichání, velbloudy a další

Snad největší novinka v náplasti 1.20 je příchod archeologie, nová aktivita, ve které budete moci kopat kolem písku, abyste našli pohřbené ruiny a použili nový nástroj štětce k odhalení pokladů v podezřelých pískových a štěrkových blocích. Najdete také keramiku v dungeonech a strukturách, a to je úplně jiné dobrodružství. Existuje zde několik poměrně velkých záhad, která Mojang zatím neodhaluje.

Tato nová funkce změní způsob, jakým se díváte na mnoho zvědavostí na světě a může vás vést k nalezení vejce. Jemný obr může být vylíhnut a zvednut a nakonec vás povede k starobylým rostlinám a semenům.

Samozřejmě, pokud kopáte ruiny, budete potřebovat nějakou dopravu a tady přicházejí velbloudi. Tento nový zbývající dav lze nalézt v Biomech Desert Village a je schopen být osedlán a projížděn pouštěm vysokou rychlostí. A poprvé se jedná o jízdu, která může mít dva hráče jezdit současně, takže můžete mít dobrodružství, aniž byste se ztratili a museli se navzájem najít poblíž „podivně vypadajícího“ kaktusu.

Smithing bylo mnohem snazší

V neposlední řadě, ale v neposlední řadě, je něco pro kováře mezi námi: Smithové šablony přicházejí do hry a umožňují vám změnit vzhled nástrojů a brnění, abyste si mohli přizpůsobit celý svůj outfit. Tyto šablony lze nalézt několika způsoby, od obchodování s vesničany až po ponoření do dungeonů a chrámů. Samozřejmě všichni přicházejí za cenu, ale to se dá očekávat pro Minecraft.

Nejnovější aktualizace Minecraftu dorazí a představí biom Chill Cherry-Blossom

Minecraft - Výstřel nového třešňového květu Biome, který ukazuje, že včely bzučí pod svěží růžovou listí v krásném lese

Cass Marshall je spisovatel zpravodajských zpráv se zaměřením na herní a kulturní pokrytí a zvláštní zájem o lidské příběhy divokého světa online her.

Nová oprava je venku Minecraft Dnes na edicích Java i Bedrock. Stezky a příběhy, také známé jako patch 1.20 Aktualizace, představuje biome třešňového květu, nové knihovny a nápisy pro útulnou chalupu estetiku, archeologickou profesi, velbloudy a nové stvoření s názvem Sniffer.

Mojang poprvé oznámil Trails & Tales v únoru, poté testoval aktualizaci na snímcích Java a Bedrock Betas. Hlavním prvkem aktualizace je nový biome. Stromy třešňové květy dávají nový typ dřeva, který lze proměnit v krásné světle růžové prkna. Prasata, včely a ovce se v tomto klidném biome vynoří, což z něj dělá skvělé místo pro založení základny.

Archeologie je další velký rys, který přivede hráče do pouštních biomů při hledání starověkých ruin. Podezřelé písečné skvrny skrývají keramické střepy a další užitečné předměty. Můžete dokonce najít vejce, která jsou jediným způsobem, jak získat jednu z těchto zvědavých zvířat. Sniffer vyčichne vzácná semena, která lze proměnit v dekorativní rostliny.

23. června bude Mojang hostit třídenní letní oslavu v zábavním parku ve hře. Hráči se mohou navzájem vyzvat v minihřech a vydělat si položku tvůrce charakteru z Minecraft tržiště. Aktualizace Trails & Tales je naživo na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, iOS, Android a Windows. Minecraft byl také nedávno přenesen do Chromebooku a Tails & Trails je první aktualizací, která se zavede na této platformě.