Vše, co víme o HOI5 a spekulacích a úniku – Strateggames, Hearts of Iron 5 – prvních pět věcí, které chceme vidět | PCGamesn

Hearts of Iron 5 – pět nejlepších věcí, které chceme vidět

Paradox Interactive samozřejmě vytvořil skvělou umělou inteligenci pro hry v The Hearts of Iron Series. Ale základní AI v každé hře HOI je stejná. Mnoho zkušených hráčů proto uvádí, že je příliš snadné hrát s obyčejnou AI.

Spekulace o srdcích železa V

… Aktuální verze má stále 24 hodin vrcholu asi 50 000 aktivních hráčů. Navíc existují velké komunity Modding a vývojáři pracují na novém DLC. Z tohoto důvodu předpokládám, že v roce 2023 neuvidíme nový HOI5 ani jeho pokračování v roce 2024.

Ale pojďme Spekulovat o datu vydání Alespoň, pojďme Podívejte se pozorně na přání a zkontrolujte, zda existují alespoň nějaké úniky o této velké velké strategické hře.

Spekulace datum vydání Hoi V

HOI5 ještě nebyl oznámen
Je to už 7 let od vydání HOI4

Pokud se podíváme na stůl dalších her, které jsou vytvořeny společností Paradox Developer Studios, měli bychom to vidět Hry mají mezi jejich pokračováním mnoho let. Ale pokud budeme vypadat ještě blíž ..

Neexistuje tedy motivace k předělání a vytvoření pokračování. Z pohledu paradoxu by to bylo riziko. Vše nyní funguje a komunita je s tím spokojená, myslím. Nepřehlédněte však skutečnost, že motivace zde může být více „technologická“.

Pravděpodobně některá rozhodnutí, která PDX učinila v roce 2015 – 2016 kolem současné verze. Mohlo by to znamenat vývoj hry ve směru, kde to nebylo před několika lety a nyní se tam dostává.

Komunitní přání pro HOI 5

 • Realističtější fronty, příkazy a bitvy.
 • Podrobnější výběr o tom, jak hrát každou bitvu.
 • Podrobná ekonomika.
 • Propaganda.
 • Podrobné vybavení vojska.
 • Přepracování mobilizace a rezerv.
 • Modely znaků a prvky RPG jako v CK3.
 • Přepracování námořních bitev.

A vsadím se, že pouhým výběrem několika témat zde bude hodně diskuse o Redditu nebo jinde o tom, co by měl nový HOI5 obsahovat.

Každopádně, když jsem procházel fóra, jasně jsem viděl, že názory na HOI5 nebyly jen „dejte mi novou hru“. Systém „DLC“, který hru neustále oživuje, funguje opravdu dobře. A mnoho hráčů se zdá být šťastné.

Úniky HOI5

Po nějakém výzkumu to musím říct O HOI5 neexistují žádné úniky. Navíc, Vypadá to, že vývojáři na tomto pokračování nepracují, alespoň prozatím. Musíme tedy počkat na nějaké úniky o srdcích Iron V. Když přijde něco nového, ujistím se, že to zveřejním zde.

Martin

Jsem Martin, hlavní tvůrce tohoto webu. Miluji městské stavitele, dopravní a válečné strategické hry. Takže vytvářím tento web, abych sdílel svou lásku s ostatními! Udělejme znovu skvělé hry tycoonů! Zobrazit všechny příspěvky od Martina →

Ahoj a vítejte. Tento web je o Tycoons, management a strategické hry.

Proč jsem si vybral tento žánr her? Bylo to snadné, když jsem byl mladý, mám špatný PC, takže nemohu hrát FPS nebo jiné typy her, takže jsem hrál magnáty a miluji tyto hry.

Hrál jsem tisíce a tisíce hodin a teď budu psát o mé lásce!

 • Hlavní rysy nových měst Skylines 2
 • Všechno o městech Skylines 2
 • Hračky z Cities Skylines 2
 • Datum vydání měst Skylines 2
 • Podrobnosti o platformách CITIES 2 Platformy
 • Nejlepší mapy ve městech Skylines 2 od všeho
 • Steam Strategy Fest 2023 – podrobnosti a nejlepší nabídky
 • Map dlaždice ve městech Skylines 2
 • Mapa San Francisco ve městech Skylines 2
 • Mapa Tampere ve městech Skylines 2
 • Beecarbonize všechny informace o hře
 • Mapa Waterway Pass ve městech Skylines 2
 • Mapa větrných fjordů ve městech Skylines 2
 • Mapa souostroví Haven v městech Skylines 2
 • Mapa bariérového ostrova ve městech Skylines 2

Hledáme redaktor hry o tématu strategických her. Více se dozvíte v našem výpisu pracovních míst.

Hearts of Iron 5 – pět nejlepších věcí, které chceme vidět

Pojďme mluvit o Hearts of Iron 5. Čtvrtá – a aktuální – hra je pět let a zatím nevykazuje žádné známky zpomalení. Přestože Age of the Grand Strategy Game nyní ztěžuje velké zametací změny, stále ještě zbývá spousta nápadů na obsah, takže jakékoli myšlenky na srdce Iron 5 datum vydání by měly být prozatím pravděpodobně odloženy – my nejsme Očekávání oznámení kdykoli.

To znamená, že po válečné hře z druhé světové války jsme také měli spoustu času na to, co dělá a nefunguje v současné iteraci. Hearts of Iron 4 byla asi rok pozdě, takže vývojový tým se mohl otáčet do některých dalších oblastí, které chtěli prozkoumat, a my bychom tvrdili, že ne všechno z původního designu obstálo testu času.

Takže, protože jsme tady a nemáme nic lepšího dělat, zatímco čekáme na Victoria 3, zapojte se do nějakého nechtěného fantazie.

Zde je pět nejlepších věcí, které bychom chtěli od Hearts of Iron 5.

Mapa světa Hearts of Iron 4 z nadcházejícího mod

Udržujte modově přívětivost

Hearts of Iron 4 má jednu z nejlepších a nejkreativnějších scén Mod ze všech her Paradox Grand Strategy a ztrácí pouze snad skutečnost, že to opravdu nedokáže zvládnout slušnou konverzi Star Wars (i když se někdo snaží), nebo Velké fantasy styly mody podél linií lorda prstenů nebo písně ledu a ohně.

Ale pokud jste nadšeni válkou a počátkem 20. století, tato hra nabízí perfektní karanténu. Chtějí mody, které nabízejí ještě šílenější alt-historii, vezměte vás zpět do první světové války, nebo nám dokonce dají tu válečnou strategii moderní éry, která nám chybí dosud? Scéna MOD SCREADY IRON 4 je místo, kde je. To je méně „nová“ věc, kterou chceme, a více touhy vidět, jak současná úroveň podpory pokračuje. Pokud existují způsoby, jak mohou vývojáři usnadnit životy modurů v srdcích železa 5, skvělé, ale pokud to nebude těžší, budeme šťastní.

Síla pro lidi

WW2, přestože se jedná o ikonický střet velkých power bloků, také představoval pozoruhodné množství střetů osobnost, dokonce mezi těmi na stejné straně. Požádáte o jakéhokoli vojenského historika, který stojí za svou sůl a oni vám mohou vyprávět o některých skutečných politických výzvách kolem toho, kdo měl na starosti, jakou operaci, jak byla definována oblast operací, dokonce i soutěže o laskavost mezi Hitlerovými generály.

Crusader Kings III udělal hodně, aby prosadil sílu jednotlivců ve velkých strategických hrách a vypadá to, že Victoria 3 bude s tímto konceptem do jisté míry běžet také. Při pohledu na současné systémy v Hearts of Iron 4 jsou lidé, které se rozhodnete vést své armády nebo naplnit svůj kabinet, jsou docela pasivní a představují statistické buffy více než cokoli jiného.

Příbuzný: Nejlepší hry WW2 na PC

Myslím, že nová Hearts of Iron Game by mohla snadno udělat více pro podporu konfliktů mezi skupinami nebo jednotlivci (různé japonské vojenské pobočky byly skvěle v rozporu s sebou) a obecně poskytly více internímu zpětnému odkusu, zejména pokud jde o spojence.

Pokud by se plnohodnotný charakterový systém příliš zmizel z války (je to konec konců válečná hra), pak by stačilo lepší využití systému Paradoxu již hvězdných událostí. Jde o to zhodit vyprávění vrásky a odstranit nějakou kontrolu od hráče, aby vytvořil silnější příběh, který může komplikovat a komplimentovat válečné boje.

Fullspectrum Warfare

Hearts of Iron 4 je docela dobrá na pozemní válčení a při poskytování smysluplných možností v tom, jak spravujete své vojenské síly. Vzduchová a námořní válka se postupem času zlepšila, ale stále nejsou úplně na stejné úrovni. Dokonce i tehdy jsou věci jako strategický plánovač a mechanika frontline v pozemních válkách méně než ideální, často se rozpadají, jakmile boje začnou a ne tak dobře se mění dobře.

Srdce železa 5 by se měla starat o to, aby se pokusila zajistit, aby všechny tyto systémy byly tak dobré, jak mohou být. Rádi bychom viděli trochu větší granularitu přidanou zpět do pozemní války – i když možná ne na stejnou úroveň jako Heart of Iron 3 – se zvláštní pozorností na plánovač a frontovou linii. Air a námořní boj je obtížný, zejména ve strategickém měřítku, který se hra snaží obsadit. Je možné, že vývojáři možná budou muset připustit, že pokud nebudou v těchto oblastech nabídnout větší taktickou kontrolu, možná budou muset další abstraktní a soustředit se na to, jak tyto větve slouží pozemkovému zásnutí.

Také by mi nevadilo přinesené další automatizační funkce, konkrétně tak, abych mohl věřit AI, aby pro mě bojoval proti vzduchu a mořským bitvám, zatímco se soustředím na své malé muže a jejich lesklé uniformy. Země na celý život.

Příkopy zaostření stromů

Aby byli spravedliví vůči vývojářům, podařilo se jim formovat systém zaostření do užitečné lodi pro dodávání vyprávění a obsahu alt-historie, která se stala populárním v pozdějších letech hry. Systém je rozhodně na lepším místě, než tomu bylo při spuštění, ale po pěti letech si nejsem tak jistý, že je to systém, který musí existovat na prvním místě.

Hlavním problémem, který mám se stromy Focus, je to, že agentura odebírá z mnoha dalších základních systémů. Proč byste se obtěžovali skutečně budovat infrastrukturu, zkoumat techniku ​​nebo zapojení do diplomacie, když můžete čekat na příslušnou položku zaostřování stromu, aby to pro vás udělala? V závislosti na stromu a okolnostech v té době to někdy nestojí za to udělat nic aktivního – jen postupovat prostřednictvím vaší zvolené cesty co nejrychle. Něco, co vás aktivně motivuje k tomu, abyste hru nehráli v plném rozsahu .. problematický.

Osobně by mým hlasováním bylo, kdybych to úplně vykopal, ale měl bych zájem vyslechnout argumenty o tom, jakou funkci může sloužit. Myslím, že vývojáři jsou snad na něčem, co jej používají jako vozidlo k dodávání narativního obsahu, ale myslím si, že musí také přenést velkou část svého současného účelu zpět do základních systémů, abyste měli stále důvod se zapojit do „manuálu“ aspekty hry.

Systém Focus Tree se projevil v jiných hrách, jako je EU4 a Imperator: Rome’s „Mission“ Mechanics. V posledně jmenovaném hra vám dává několik nadšenců nebo bonusů, když se rozhodnete jít dolů konkrétní cestou, ale jinak je na vás, abyste dosáhli požadovaného výsledku pomocí základní mechaniky. Jakmile dokončíte fázi, můžete ji odškrtnout pro odměnu – něco v těchto liniích by stačilo.

Vyberte si stranu

Konečným problémem, který by se musela řešit nová Heart of Iron Game, je místo, kde sedí v debatě „Historie vs Sandbox“. Při spuštění to vypadalo, jako by se Hearts of Iron 4 pokoušela nabídnout to nejlepší z obou světů, ale v letech od doby, kdy hra přijala místo toho „historická karanténa“. Nedávno jsem to nezkusil, ale mám podezření, že je teď těžké získat historické výsledky.

To je v ostrém kontrastu se srdcem železa 3, což bylo velmi WW2 „na kolejích“ s nějakou volnost, aby změnil události na provozní úrovni, ale ne mnohem víc než tohle. Mezi komunitou je stále mnoho hlasů, které by upřednostňovaly návrat k těm dnů, a myslím si, že se nakonec paradox musí pevně rozhodnout, na kterou stranu je.

Pro záznam si myslím, že Hearts of Iron 5 by měla přijmout karanténu, ale pro to správně si myslím, že se musí od nastavení rozdělit. Neustále být v předvečer WW2 omezuje to, co hra je schopna, pokud jde o udělení skutečně otevřené cesty v období. Možnosti alt-historie jsou dobře prozkoumány v kontextu hry, ale stále se drží zpět skutečností, že do roku 1936 již bylo mnoho událostí v pohybu.

Začátek na začátku 20. let může fungovat, ale pak je Victoria 3 potvrzena, že trvá až do roku 1936 a nikdy nebyly dvě velké strategické hry, kde se data startu/konce překrývají dříve.

Tam jdete – našich pět nejlepších přání pro Hearts of Iron 5.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Hearts of Iron 5 – Zprávy a co bychom rádi viděli

Hearts of Iron 4 Map, ukazující Velká Británie napadající Francii

Hearts of Iron 5 News a diskuse se postupem času stále více rozšířila. Série Hearts of Iron zahrnují nejlepší globální strategické hry věnované světové válce. Přestože poslední hra, Hearts of Iron 4 byla vydána v roce 2016, je stále velmi populární.

Přečtěte si tuto příručku a zjistíte nejnovější Hearts of Iron 5 News a co bychom rádi viděli. Hra je nejočekávanějším vydáním Paradox Interactive. Proto je o tom na internetu mnoho pověstí.

Když jste tady, nezapomeňte zkontrolovat náš seznam nejlepších simulačních her zdarma. Máme také seznam nejlepších her-adventure a také nejnovější zprávy Smite 2.

Hearts of Iron 5 nejnovější zprávy

Jedním z primárních důvodů takových aktivních pověstí o srdcích železa 5 je časová mezera mezi srdcem železa 3 a 4. Hearts of Iron 3 byla propuštěna v roce 2009 a Hearts of Iron 4 v roce 2016. Jak vidíte, vývoj hry trval sedm let. Většina lidí se proto domnívá, že situace se srdcem železa 5 by měla být přibližně stejná a hra bude brzy vydána.

Pokud se vydáte ke zprávám, nenajdete žádné oficiální zprávy o vydání Hearts of Iron 5. I když je hra mezi fanoušky široce diskutována, zdá se, že vývojáři na hře aktivně pracují. Jedním z hlavních důvodů je, že Hearts of Iron 4 je stále populární hra, která přináší spoustu peněz.

Paradox Interactive stále funguje na DLC pro Hearts of Iron 4. Navíc jsou tyto DLC široce požadovány srdcem fanoušků železa. Jsou aktivně prodávány po celém světě a přinášejí vývojářům docela dobré peníze.

Pokud tyto dvě fakta zkombinujete, je zřejmé, že Hearts of Iron 5 nebude v příštích několika letech uvolněna. Pro paradoxní interaktivní pokračování je železné srdce. Vývojáři by si měli vybrat vhodný čas a skvělou práci pro uvolnění Hearts of Iron 5 v nejlepším tvaru, spíše než spěchat.

Nejpravděpodobnější datum vydání, které přichází na mysl, mluví o Hearts of Iron 5, je 2026, což znamená, že budeme čekat na srdce železného pokračování deset let. Také byste měli vzít v úvahu, že toto datum je pouze subjektivní předpoklad. Měli byste to tedy vzít s zrnem soli.

Pět věcí, které chceme vidět v srdcích železa 5

Přestože mnoho hráčů považuje Hearts of Iron za nejlepší globální strategickou hru kolem, někteří kreativní jedinci mají různé zajímavé nápady pro Heart of Iron 5. Níže je pět nejlepších věcí, které lidé chtějí vidět v srdcích železa 5.

Vylepšené AI

Paradox Interactive samozřejmě vytvořil skvělou umělou inteligenci pro hry v The Hearts of Iron Series. Ale základní AI v každé hře HOI je stejná. Mnoho zkušených hráčů proto uvádí, že je příliš snadné hrát s obyčejnou AI.

V srdcích železa 5 mnoho hráčů očekává, že uvidí více chytré AI, které mohou používat různé politické a ekonomické strategie. Můžete si být jisti, že by to výrazně diverzifikovalo hru, takže srdce železa bude mnohem populárnější a náročnější než jeho předchůdce.

Změnit diplomacii

Diplomacie je jednou z věcí v srdcích železa, která vyžaduje naléhavé zlepšení. Hlavním problémem s mezinárodními vztahy v Hearts of Iron 5 je to, že mohou být dokončeny několika kliknutími. Například, pokud chcete zlepšit vztahy s jinou zemí, můžete pouze stisknout několik tlačítek a získat požadovaný výsledek. I když většina příležitostných hráčů má takovou jednoduchost, skutečný fanoušci politické strategie se nelíbí tento zjednodušený aspekt srdcí železných her.

Nový politický systém

Mnoho zkušených hráčů nazývá politický systém v srdcích železných her absurdních. Hlavní nevýhodou je, že hra se nemůže pochlubit velkým počtem politických systémů. Monarchismus, marxismus, autokracie a různé další systémy do hry ještě musí být přidány. Dokonce i demokracie, přední politický systém v srdcích železa, je poměrně mělký. Výsledkem je jediná strana, která může udržovat vedoucí pozice po více než deset let, což se v reálném životě výrazně liší od demokracie.

3d glóbus

Přestože 3D glóbus je jednou z nejkontroverznějších věcí, které by mohly být přidány do Hearts of Iron 5, mnoho lidí chce plně fungující mapu glóbu v novém srdci Iron 5. Samozřejmě to výrazně zvýší požadavky hry, takže hra by měla být také pěkně optimalizována.

Herní módy

Herní režimy jsou jednou z věcí, které mohou výrazně diverzifikovat hru v Hearts of Iron 5. Většina lidí chce mít schopnost vytvářet své vlastní státy, pokusit se přežít ve světě plném anarchie států nebo simulovat největší války ve světové historii bez jakýchkoli omezení. Přidání dalších herních režimů je nejlepší volbou pro implementaci všech těchto věcí do jedné hry. Tento proces může trvat hodně času a úsilí, ale stojí za to pozornost vývojářů.

To je pro náš pohled na Hearts of Iron 5. I když se zdá, že pokračování legendární série v dnešní době nepravděpodobné, není pochyb o tom, že hra bude vydána někdy v budoucnu. Zatímco jste stále tady, nezapomeňte zkontrolovat náš seznam nejlepších her pro více hráčů.

Pro více podobných článků se podívejte na naše centra a srdce železné stránky.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.