Všechno, co víme o Assassin’s Creed Codename Red – Insider Gaming, Assassin S Creed Red: Vše, co zatím víme, | Gamesradar

Assassin S Creed Red: Vše, co víme zatím o AC Japan

Hraní zasvěcených her však má vnitřní kopeček na podrobnostech o hře, takže zde je vše, co víme o Assassin’s Creed Codename Red.

Všechno, co víme o Assassin’s Creed Codename Red

Oficiálně oficiálně není známo o Assassin’s Creed Codename Red, kromě skutečnosti, že hra je nastavena ve starověkém Japonsku a vyvíjí se v Ubisoft Quebec.

Hraní zasvěcených her však má vnitřní kopeček na podrobnostech o hře, takže zde je vše, co víme o Assassin’s Creed Codename Red.

Datum vydání Assassin’s Creed Red

Rozumí se, že Assassin’s Creed Red má v současné době předběžné datum vydání dovolené 2024. Vzhledem k tomu, že Ubisoft měl v posledních letech tendenci oddálit většinu svých her, doporučujeme toto okno vydání s opatrností vzít opatrně. Z našeho porozumění je však Assassin’s Creed Red plně hratelná a očekáváme zde více oficiálních podrobností o hře začátkem příštího roku.

Assassin’s Creed Red postavy

Na rozdíl od většiny Assassin’s Creed Games se Assassin’s Creed Red chápe, že má dvě hratelné postavy – samčí samuraj a ženskou shinobi.

Samuraj je africký uprchlík, který se naučil cestu k vyznání a po naší původní zprávě se nyní fanoušci domnívají, že tato postava může být založena na Yasuke – První africký samuraj. Je známo, že Yasuke je první africký samuraj, který sloužil v Japonsku na konci 1500. Podle Thomase Lockleyho, spoluautor afrického Samuraje: Pravý příběh Yasuke, legendárního černého válečníka ve feudálním Japonsku, byl Yasuke „zaměstnán jako svaly, protože misionáři nesmějí mít zbraně“. Rozumí se, že tento vrah bude mít podobnou roli v červené barvě – přičemž samurajský vrah je brutální a broan s těžkými útoky.

Není jasné, kdo přesně by mohla být založena na Shinobi v reálném životě, ale chápeme, že ve srovnání se samurajem bude mnohem obratnější.

Jedna věc se však zdá být jasná, obě postavy budou mít úplně jiné rysy a zbraně, aby byly jedinečné od sebe navzájem.

Assassin’s Creed Red Funkce

Insider Gaming se dozvěděl na začátku tohoto roku, že hlavním rysem Assassin’s Creed Red bude utajení a bude mít některé funkce ze série Splinter Cell. Například hráči budou moci používat stíny, aby se skrývali a zhaslili pochodně, aby zůstali ve tmě (podobně jako střelecké světla ve třídě)). Nepřátelská těla lze také vyzvednout a přesunout se na těžko dostupná místa.

Další funkcí, která přichází na Assassin’s Creed Red, je destruktivitační prostředí, která hráčům umožní zlomit cokoli, co byste mohli očekávat, že se v reálném životě rozbijí pomocí nástrojů, které mají. Například dveře obrazovky mohou být otevřeny a rozbité. I když se nejedná o typ environmentálního ničení na bojišti, přidává další vrstvu Assassin’s Creed Red, kterou si hráči budou užívat.

Assassin’s Creed Codename Red je naplánováno na spuštění na konci roku 2024 pro PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC.

Pro více zasvěcených herních pokrytí podívejte se na zprávy, že Starfield je Bethesda největším spuštěním vůbec

Assassin’s Creed Red: Vše, co víme zatím o AC Japan

Assassin na střeše Assassina

Assassin’s Creed Red udělá něco, na co jsme čekali na Ubisoft od roku 2007: Pojďme prozkoumat Japonsko jako Assassin. To je to, co projekt Red slibuje, další vlajková loď Open World Action-RPG z Ubisoft Quebec.

Ze všech nadcházejících her Assassin’s Creed, o kterých víme, o kterých víme, od Assassin’s Creed Hexe po Assassin’s Creed Infinity, je to ten, který nás opravdu upoutal. Studio za AC Odyssey pracuje na dodání feudálního japonského prostředí a „největšího trháku pro rok 2024.”

Zprávy naznačují, že vývoj Assassin’s Creed Red se stal tak rozsáhlým, že odvrátil zdroje z jiných projektů, což ovlivnilo další nadcházející hry Ubisoft-pověst se podle toho, že nesmrtelný Fenyx Rising 2 byl v důsledku toho zrušen. Takže o čem je to všechno rozruch?

Níže najdete vše, co zatím víme o Assassin’s Creed Red, který se očekává, že přistane někdy příští rok, po vydání Assassin’s Creed Mirage 5. října 2023.

Nedávné aktualizace

Náš Assassin’s Creed Red Guide byl aktualizován 13. září, když jsme ověřili, že všechny informace jsou aktuální.

Co je Assassin’s Creed Red?

Assassin’s Creed Japonsko bude další hlavní hrou ve franšíze z Ubisoft Quebec, po úspěchu Assassin’s Creed Valhalla z roku 2020 20. Vývojář Marc-Alexis Cote, který působil jako kreativní ředitel i producent na některých z nejlepších Assassin’s Creed Games, popsal Codename Red jako Ubisoft „Next Premium Flagship“, než škádlí, že to bude „budoucnost našeho otevřeného světa RPG Hry na Assassin’s Creed.”

Assassin’s Creed Red Trailer

Assassin’s Creed Red’s 30sekundové přívěs, jak je vidět během 2022 Ubisoft Forward Showcase, stále nalezený prostor, aby nás překvapil. Můžete sledovat výše uvedené záběry, které podle všeho potvrzují návrat animusu (a vyprávění se rozdělením mezi minulostí a současností), nové feudální japonské prostředí a náš první pohled na All New Assassin-který ovládá jednoruční meč , skrytá čepel a jet-černá atentátní řádová róby.

Pokud však úniky platí, mohli bychom skončit s výběrem mezi dvěma hravými postavami: jeden samurai, jeden shinobi.

Assassin’s Creed Red Nastavení

Potvrzeno prostřednictvím jasných vizuálních ukazatelů v přívěsu, Assassin’s Creed Red je nastaven ve starověkém Japonsku.

Franšíza prozkoumala nejméně 10 různých míst po celém světě od té doby, co série debutovala před 15 lety, ale nikdy se nepoddala do Japonska – až dosud to je. Marc-Alexis Cote říká, že kontext Assassin’s Creed Codename Red’s Historicky ponořený.”

Assassin’s Creed Red Development

Assassin’s Creed Codename Red se vyvíjí na Ubisoft Quebec. Studio prořízly zuby a vytvářely expanze pro Assassin’s Creed 3 a Assassin’s Creed: Black Flag, zapůsobila na síly, které stačily, že se stalo prvním studiem mimo tvůrce série Ubisoft Montreal, aby byl předán otěže hlavní splátky. Ubisoft Quebec pokračoval ve vývoji Assassin’s Creed Syndicate 2015 a 2018 Assassin’s Creed Odyssey. I když není jasné, jak dlouho se vyvíjí Assassin’s Creed Codename Red, víme, že Jonathan Dumont se vrátí jako kreativní ředitel – roli, kterou naplnil na AC Odyssey a Ubisoft Quebec’s Immortals Rising, který byl propuštěn v roce 2020.

Assassin’s Creed červené úniky

Assassin’s Creed Codename Red nebyl cizí únikem a pověsti. Slovo hry Assassin’s Creed Japan se poprvé objevila v červenci 2022, Ačkoli nebylo jasné, zda by to byl samostatný zážitek nebo část širší nabídky Creed Creed Creed Creed. Nyní víme, že Assassin’s Creed Codename Red bude další hlavní splátkou série, i když v té době zapálí internet. A z dobrého důvodu: to bylo dlouho přicházející.

Zatímco Assassin’s Creed: Fragmenty – série románů YA – nám umožnilo nahlédnout do životů čepele Aizu (která byla založena z Japonska) a v hlavních hrách v průběhu let došlo k hrsti škádlení, v průběhu let, v průběhu let Nastavení bylo vždy požadováno, ale nikdy nebylo dodáno. Naštěstí se při této příležitosti ukázalo, že zvěsti jsou pravdivé – a kdo ví, jak dlouho budeme čekat na další informace.

Nejnovější úniky přicházely z nezveřejněného uvnitř zdroje prostřednictvím zasvěcených her. Pokud úniky platí, můžeme očekávat, že si vybereme mezi dvěma hravými postavami v Codename Red: Samurai nebo Shinobi. Zda bude výběr postav fungovat podobně jako Odyssey a zamknout náš výběr po dobu trvání hry, nebo pokud budeme schopni vyměnit polovinu hry, ještě si nejsme jisti. V přívěsu pro oznámení můžeme vidět postavu samuraje žen a podle zasvěcených her je dosud neviditelný Shinobi „chápán jako africký uprchlík, který se naučil cestu k vyznání.”

Hraje jako Samurais a Shinobis, má smysl, že dřívější únik z zasvěcených her nechal sklouznout, že Codename Red bude zdokonalovat na Stealth Gameplay.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.