Všechno, co víme o Starfield: Bethesda’s nadcházející hra – Jaxon, Bethesda plánuje sledovat Elder Scrolls 6 s Fallout 5

Fallout 5 je příští hra Bethesdy po Elder Scrolls 6, pravděpodobně bude venku do roku 2050

Zajímavé je, že Howard také řekl, že Bethesda Game Studios má nějaké „jiné projekty“, na které se tým dívá na „čas od času“, ale nezpracoval, jaké jsou tyto hry, jak daleko mohou být nebo kde by mohli, nebo kde by mohli, nebo kde by mohli, nebo kde by mohli, nebo kde by mohli, nebo kde by mohli Pád na časové ose výroby.

Všechno, co víme o Starfieldu: Bethesda’s Nadcházející hra

Jak se 2022 začne přibližovat k blízkému, 2023 přístupy s tím, co by mohlo být hra desetiletí. Starfield, nová nadcházející hra Bethesdy, znovu obnoví Bethesdovo epické vyprávění příběhů a neuvěřitelné hry, čímž nás znovu přivede zpět do jednodušších časů her.

Ale co je Starfield a proč to bude tak velké? Za prvé, je to hra Bethesda a udělali některé z nejlepších světových herních franšíz, jako jsou Skyrim a Fallout. Jak všichni víme, tyto hry dostávají nekonečné množství lásky od herní komunity a právem tak.

Je tedy bezpečné říci, že tato hra bude nezapomenutelná, ale může si udržet standardy Skyrim a Fallout? Můžeme jen doufat.

V tomto světě budete moci svobodně dělat to, co chcete, stejně jako naše dvě oblíbené hry, Skyrim a Fallout.

A z toho, co můžeme shromáždit z přívěsu a informací, které jsme byli poskytnuty, to zahrnuje létání kolem vesmíru ve vaší kosmické lodi, objevování planet, questlines a zabíjení alternativních forem života.

Z přívěsu bylo jasné, že se setkáte s zavedenými frakcemi, které se staví proti souhvězdí. Jako je „Crimson Fleet“ v přívěsu bojujícím s vašimi kamarády a vy.

Možná to bylo náhodné setkání, nebo kdyby to bylo skriptováno do příběhu, v každém případě je to vítězství.

Použití „Crimson Fleet“ nám připomíná zpět na předchozí hry Bethesdy, například „Brotherhood of Steel“ nebo Skyrim’s „Stormcloaks.“

Tyto prvky dělají Bethesdovy hry tak nezapomenutelné, máte na výběr, co děláte, a jste nasáni do hry, v podstatě z vás dělají hlavní postavu.

V současné době neexistuje velké množství informací o Starfieldu. Měl se propustit 11. listopadu 2022, ale od té doby byl v roce 2023 tlačen zpět do nespecifikovaného bodu. Budeme se tedy muset uvolnit a užívat si toho, na co se budeme těšit.

Fallout 5 Je Bethesdova další hra poté Starší svitky 6, Pravděpodobně bude venku do roku 2050

Kreativní ředitel Bethesdy neměl o nadcházejícím RPG nic jiného

Publikováno 14. června 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Velký muž na sobě tmavě šedý oblek z brnění na vás zírá s ničivým městem za sebou

V rozhovoru zveřejněném dnes odhalil Bethesda tvůrčí ředitel Todd Howard budoucí plány studia a vysvětlili, že po Starší svitky 6 vyjde, další hra studia bude Fallout 5, Další hlavní vstup do post-apokalyptické franšízy RPG na otevřeném světě společnosti. Avšak vzhledem k tomu, jak dlouho trvá Bethesdu, aby se tyto velké hry vytvořily, neočekávejte, že buď RPG bude spuštěn kdykoli v blízké budoucnosti.

Grand Theft Auto 6 Komentáře: Dramatické čtení
Čaroděj 3 Splňuje napjaté Roguelike PVE Battling in in Rogue Mage
v Dune: Spice Wars Koření musí proudit, ale nezapomeňte hydratovat

Během rozhovoru s IGN , Howard stanovil velmi jasně a otevřeně, na čem budou Bethesda Game Studios pracovat v příštích několika letech. Konkrétně je plánem v současné době zabalit 2023 Starfield a začněte pracovat více na dalším záznamu ve svém Staré svitky série , Starší svitky 6, Což Howard vysvětlil, je v současné době v předprodukci. Poté se studio zaměří na Fallout 5.

“Ano, Starší svitky 6 je v předprodukci, “vysvětlil Howard. “A víš, budeme to dělat Fallout 5 Poté, takže naše břidlice je na chvíli docela plná.“

Zajímavé je, že Howard také řekl, že Bethesda Game Studios má nějaké „jiné projekty“, na které se tým dívá na „čas od času“, ale nezpracoval, jaké jsou tyto hry, jak daleko mohou být nebo kde by mohli, nebo kde by mohli, nebo kde by mohli, nebo kde by mohli, nebo kde by mohli, nebo kde by mohli Pád na časové ose výroby.

Abych to bylo jasné, není to poprvé, o čem Howard mluvil Fallout 5. Ve skutečnosti to není ani poprvé, s kým mluvil IGN o další hře v populární sérii RPG. V loňském roce, během jiného rozhovoru s výstupem, Howard vysvětlil, že studio mělo hrubou představu o tom, co Fallout 5 by to bylo, ale nepracoval více nebo sdílel žádné podrobnosti o hře.

VypadnoutJe opravdu součástí naší DNA, “řekl Howard IGN V roce 2021. “Čas od času jsme pracovali s ostatními [vývojáři] – nemohu říci, co se stane.”. Víte, máme na Fallout 5 jeden pager, co chceme dělat.“

Během tohoto rozhovoru však byl Howard na časové ose méně jasný. Teď to víme Fallout 5 bude skutečně propuštěn po Starší svitky 6. A to pravděpodobně znamená Fallout 5 bude venku kolem … řekněme, 2035. Pokud máte štěstí.

Starší svitky 6 byl poprvé oficiálně odhalen během E3 2018 s krátkým upoutávkou a od té doby jsme o hře neslyšeli v podstatě nic jiného . Poslední hlavní linie Vypadnout hra, Fallout 4 , byl propuštěn v roce 2015.

Howard dnes řekl IGN, že si přál, aby tyto hry mohli zrychlit, a že stejně jako mnoho největších fanoušků studia byl frustrovaný tím, že musel mezi každou hrou čekat tolik let mezi každou hrou. Vysvětlil však, že je to součást procesu a je nezbytný.

“Chvíli to trvá, přeji si, aby vyšli rychleji, opravdu to dělám,” připustil Howard. “Snažíme se tak tvrdě, jak jen můžeme, ale chceme, aby byly tak nejlepší, jak mohou být pro každého.”.“

Nyní je skutečná otázka, Will Starší svitky 6 nebo Fallout 5 Spusťte konzoly PlayStation v budoucnosti nebo budou pouze na Xbox a PC? (Znám na to odpověď a fanoušci Bethesda, kteří hrají pouze hry na konzolech Playstation, se to pravděpodobně nelíbí …)