Všechno v Battlefield 2042 Sezóna 3: New Spearhead Map, Specialist System Rework, More – Dexerto, Battlefield 2042 Season 3 Update Patch Poznámky: Mapa v čele, nové zbraně, klasický systém třídy, více – Charlie Intel – Charlie Intel – Charlie Intel – Charlie Intel

Battlefield 2042 Sezóna 3 Aktualizace Patch Poznámky: Mapa v čele, nové zbraně, klasický systém třídy, více

Udělali jsme změny, jak funguje systém ping v rámci Battlefield 2042, cílem je snížit složitost stávajícího systému pingů. Umožňující zlepšení stimulace a přesnosti komunikace mezi spoluhráči.

Všechno v Battlefield 2042 Sezóna 3: New Spearhead Map, Specialist System Rework, více

Battlefield 2042 Season 3 Cover Art

Elektronické umění

Battlefield 2042 Sezóna 3: Eskalace je další na programu a tento hlavní obsah klesá jeden rok od úplného vydání hry. Na oslavu této příležitosti mohou hráči očekávat řadu nového vybavení, dalšího specialistu a samozřejmě masivní mapy, s nimiž se můžete seznámit. Tady je vše, co je třeba vědět.

Přesně jeden rok od vydání Battlefield 2042 a EA se nyní připravuje na třetí sezónní opravu. Eskalace je na obzoru, protože vývojáři odhalili zcela nové obsah a zlepšení kvality života uzamčené pro aktualizaci.

Článek pokračuje po reklamě

Od čerstvého obsahu včetně typické mapy, specialista a upgradů arzenálu po první vlnu přepracování třídního systému je pro nováčky i zkušené hráče spousta, aby si zabalili hlavy kolem.

Článek pokračuje po reklamě

Než se tedy vrátíte zpět do akce, nezapomeňte se otřete na všechno, co přichází v Battlefield 2042 Season 3.

Obsah

 • Datum vydání
 • Nová mapa v čele
 • Nový útočný specialista
 • Tři zbraně a házení nožů
 • Nádrž s laserovými paprsky

Battlefield 2042 Sezóna 3

Úplný pohled na všechno přicházející v sezóně 3.

Battlefield 2042: Datum vydání sezóny 3

Battlefield 2042 Sezóna 3 je připravena žít dál Úterý 22. listopadu. To přichází pouhých 10 dní odstraněno z ročního výročí spuštění hry.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco Devs původně plánoval, že bude v tomto bodě daleko za třetí sezónou, zpoždění k první velké aktualizaci tlačilo zbytek plánu zpět. Ujišťujeme vás, že aktualizace sezóny 3 patří mezi největší dosud.

Nová mapa Spearhead dorazí v sezóně 3

Hlavní kapka sezóny 3 je Spearhead, první mapa bojiště ve Švédsku. Toto umístění je podobné v rozsahu jako uvíznutí a spuštění hráčů do svěží hory se hodí se dvěma obrovskými zařízeními.

Článek pokračuje po reklamě

Tato obří zařízení jsou většinou autonomní a produkují high-tech zbraně, které přicházejí do hry po zbytek obsahu sezóny 3. Týmy budou bojovat jak v interiéru, tak venku s širokou škálou vozidel, které máte k dispozici, což znamená, že zde je podporován.

Článek pokračuje po reklamě

Také je třeba poznamenat, že sezóna 3 je nastavena na implementaci přepracování pro dvě původní mapy. Nové verze manifestu i odtržení jsou připraveny dorazit po celou sezónu.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Nová mapa Battlefield 2042 obsahuje kombinaci vnitřního a venkovního boje.

Rasheed Zain debutuje jako nový Assault Specialist

Jako vždy, úsvitu nové sezóny v Battlefield 2042 přináší do mixu zcela nového specialistu. Tentokrát je to egyptský specialista na útok Rasheed Zain, který se připojil k boji.

Článek pokračuje po reklamě

Jako válečný veterán, Zain ví, že bojuje příliš dobře, aby obě nohy amputovaly kvůli dřívějšímu incidentu. Jeho temperamentní vytrvalost propůjčuje rychlejšímu zdraví regenu a poskytuje výbuch života při každém zabíjení. Nová postava také klesá do bitvy s odpalovacím zařízení.

Článek pokračuje po reklamě

Také na cestě v sezóně 3 je prvním krokem v přesunu Battlefieldu zpět ke svým kořenům se systémem založeným na třídě. Jakmile je v aktualizaci připraveno později, mohou hráči očekávat, že najdou specialisty tříděné do tříd, přičemž každý přijímá konkrétní vybavení, gadgety a znalosti zbraní také.

Článek pokračuje po reklamě

Zain tlačí tempo jako nový specialista na útok v sezóně 3.

Tři nové zbraně a házení nožů se vrací

V rámci aktualizace sezóny 3 jsou tři nové high-tech zbraně. Hráči budou mít brzy přístup k Rorsch Mk4, jedinečnému železnici, NVK-S22, brokovnici s dvojitou barvou a NVK-P125, ničivou pistoli.

Článek pokračuje po reklamě

Také zahrnuty do poklesu obsahu jsou házení nožů, smrtelné vybavení, které explodovalo v popularitě v předchozích titulech bojiště. Jak byste očekávali, všechny výše uvedené mohou být odemčeny po celou sezónu 3 bitevní průchod mezi volnými úrovními.

Nádrž s laserovými paprsky

V neposlední řadě v sezóně 3 přichází devastující nové vozidlo. EMKV80-tor je další nádrž v rotaci, ale tento přichází se speciální železniční pistolí vybavenou k tomu, aby vaše nepřátelé navíjeli.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Tento nový tank je určitě oblíbeným fanouškem v sezóně 3.

Stisknutím tlačítka mohou ti, kteří mají velení vozidla, vyměnit mezi dvěma režimy. Režim mobility je k dispozici pro rychlý pohyb, zatímco režim obléhání poskytuje rychlejší rychlost požáru při kompromisu rychlosti.

Battlefield 2042 Sezóna 3 Aktualizace Patch Poznámky: Mapa v čele, nové zbraně, klasický systém třídy, více

Battlefield 2042 Sezóna 3 umělecká díla

Battlefield 2042 Sezóna 3: Eskalace přináší zbrusu novou mapu, zbraně a dalšího specialistu. Zde jsou poznámky o záplatách celé sezóny 3, stejně jako podrobnosti o nadcházející revizi klasické třídy, změny mapy a další.

Druhá sezóna Battlefield 2042 se právě zabalí a od jejího spuštění došlo k spoustě změn. Dice se tam nezastaví a přinášejí nové zbraně, mapy, vozidla a aktualizace kvality života po celou sezónu 3 a dále.

Dorazila sezóna 3 a přinesla to několik vysoce požadovaných funkcí, jako je klasický třídní systém a ještě více generálních opravách.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše o Battlefield 2042 Season 3, včetně datum začátku, nové mapy, specialista, zbraně a úplných opravných poznámek, které přinášejí spoustu změn v hraní, progresi, specialistcích a vozidlech.

Článek pokračuje po reklamě

 • Battlefield 2042 Sezóna 3 Datum a čas začátku
 • Battlefield 2042 přináší mapu v sezóně 3
 • Nové zbraně v Battlefield 2042 Sezóna 3
 • Specialista Rasheed Zain v Battlefield 2042 Sezóna 3
 • Klasický třídní systém se vrací na Battlefield 2042 Sezóna 3
 • Mapa změny v Battlefield 2042 Sezóna 3
 • Battlefield 2042 Aktualizace 3.0 Poznámky k opravě

Battlefield 2042 Sezóna 3 Datum a čas začátku

Battlefield 2042 Sezóna 3 dorazila na Úterý 22. listopadu na 4 AM PT / 7 AM ET / 12 PM GMT.

Další aktualizace, 3.1, má dorazit „před svátky“ s další událostí v polovině sezóny, která dorazí „později v prosinci.“

Battlefield 2042 přináší mapu v sezóně 3

Zain v Battlefield 2042 Sezóna 3

Nový specialista Rasheed Zain dorazí na Battlefield 2042 Season 3 a později se připojí ke třídě Specialist později v sezóně.

Tento egyptský no-pat používá poloautomatický odpalovač vzduchového burbu XM370A k odpálení granátů nad hlavami nepřátel a on dostane rychlou fixovou výhodu Call of Duty, aby začal uzdravit téměř okamžitě po zabití.

Klasický třídní systém se vrací na Battlefield 2042 Sezóna 3

Devs Battlefield 2042 potvrdil, že přinášejí „masivní přepracování“ současného specializovaného systému „V pozdější polovině sezóny 3“, znovu zavedení čtyř klasických tříd – Assault, Recon, Support a Engineer.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Gadgety budou specifické pro třídu, ale zbraně zůstanou i nadále neomezené a Dice přinese pro specialisty více rovnovážných průchodů, aby pomohli definovat jejich role, a budou i nadále zlepšovat své „hlasy, držení těla a změny výrazů obličeje a změny obličeje a změny obličeje a změny obličeje a změny obličeje.“

Zde bude každý z stávajících specialistů umístěn po aktualizaci 3.Oprava 2:

Útok

 • Webster Mackay
 • Santiago „Dozer“ Espinoza
 • Emma „Sundance“ Rosier
 • Rasheed Zain

průzkum

 • Ji-soo Paik
 • Wikus „Casper“ van Daele
 • Navin Rao

Podpěra, podpora

 • Maria Falck
 • Constantin „Angel“ Anghel

Inženýr

 • Kimble „Irish“ Graves
 • Pyotr „Boris“ Guskovsky
 • Ewena Lis

Mapa změny v Battlefield 2042 Sezóna 3

Dice se těžce zabývají revizí startovacích map Battlefield 2042 a manifest i odtržení se aktualizují po celou sezónu 3.

Článek pokračuje po reklamě

Aktualizace 3.1 přináší aktualizovanou verzi Manifestu a aktualizace 3.2 představuje „masivní přepracování odtržení.„Očekávejte více krytí a intenzivnější akce, protože Devs přibližují vlajky blíže k sobě a odstraňte„ Redundant PlaySpace.“

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Battlefield 2042 Aktualizace 3.0 Poznámky k opravě

Battlefield 2042 Sezóna 3 specialisté

Ping System Rework

Udělali jsme změny, jak funguje systém ping v rámci Battlefield 2042, cílem je snížit složitost stávajícího systému pingů. Umožňující zlepšení stimulace a přesnosti komunikace mezi spoluhráči.

 • Stisknutím tlačítka Ping již nebude umístěn poloha ping, ale místo toho zkontrolujte cíle, jako jsou vojáci, vozidla nebo objekty poblíž bodu umístěného pingu.
 • Pokud je hrozba v okruhu, bude okamžitě ping nebo namítnout tento cíl po dobu trvání.
 • Skvrny jsou sdíleny s týmem, zatímco pingy jsou sdíleny na vašem týmu.
 • Stisknutím tlačítka Ping dvakrát v řadě bude na tomto místě stále vložit nebezpečí ping.
 • Kontextově, pingovací cíle již nemají žádné zpoždění vstupu.
 • Opakovaně stisknutím tlačítka ping, aniž by systém zjistil, že jakékoli cíle způsobí krátké cooldown, což zabrání skvrnám.

S těmito změnami očekáváme zvýšení komunikace mezi vaším týmem a zároveň snižujeme zastaralé pingy, které mohly být umístěny pro předchozí setkání.

Článek pokračuje po reklamě

Vylepšení hry

 • Opraven problém, kdy q-spotting nefungoval tak, jak bylo zamýšleno při pingování nepřátelských vzduchových vozidel z dále než 300 metrů odtud
 • Opraven problém při přepínání mezi hranicemi z celé obrazovky, okno hry nebylo vykreslováno, jak bylo zamýšleno
 • Opravena instance, kdy by stisknutí tlačítka ESC někdy zobrazovalo starou obrazovku výběru zážitku
 • UI titulky z výukových videí by zůstaly na obrazovce po krátkou dobu, když se vrátí zpět do hlavní nabídky
 • Uživatel dostává neplatnou chybu stavu hry 2: 2413J, když přijímá pozvání od hráče, který je ve druhé části průlomové hry
 • Odbočte se doprava/Yaw Right KeyBind nebyl schopen být nevázaný, pokud uživatel Unbinds otočí doleva/zatajování doleva doleva. Toto bylo nyní vyřešeno.
 • Nyní vám bude představena výzva k opravě instalace hry, pokud hra detekuje, že vám chybí soubory z procesu opravy
 • Pohyb vojáků při změně směru se nyní objeví hladší prostřednictvím vylepšené fyziky animace
 • Oprava pro modely postav uvíznou mimo vozidla po zadání nebo změně sedadel při hraní s vysokou latencí
 • Oprava pro ping není správně umístěno pro hráče uvnitř otevřeného sedadla vozidla
 • Komunikace mezi vojáky vybavená opravnými nástroji se zlepšila, když se blížila vozidla
  • Voják s vybaveným nástrojem opravy bude moci vidět ikonu nad vozidly, která musí být opravena
  • Řidič vozidla bude moci vidět ikonu nad vojáky vybavenou opravným nástrojem.

  ZVUK

  • Opraven projektil a vypálení SFX pro raketu AA pro útočníky
  • Přepracování designu zamykacího zvuku, což má za následek zlepšení zámku vzduchu a pozemního cíle na zvucích
  • Zlepšení zvuku zbraní
  • Vylepšené případy VO při nasazení do vozidel

  Gadgety

  • Vyřešil problém, kdy by animace sprintu pro launcher gadgety nehrála tak, jak bylo zamýšleno v první osobě
  • Opravil problém, kdy hráč nemohl zablokovat pomocí Soflam prostřednictvím kouře
  • Opraven problém, kdy byly na granátech přítomny rozbité animace při přechodu z rakety AA FXM-33
  • Opraven problém, kdy byla na granátech přítomna rozbitá animace při přepínání z jakékoli hlavní zbraně přizpůsobené bipodem
  • Vozidla nyní získají indikátor „varování hack“ z OV-P Recon Drone Emp zbraň při uzamčení
  • Podle možností jsme změnili pojmenování granátů Quick Throw, abychom lépe odráželi jeho akci ve hře. To nevede k rychlejšímu házení granátů, má za následek automatické házení granátu při stisknutí
  • Vzdálenost házení C5 byla upravena tak, aby byla více v souladu s jeho záměrem anti-vozidla

  POSTUP

  • Snížený prahová hodnota poškození pro ničení vozidla na 1, to povede k tomu, že se bude více zničit vozidlo. Týmová práce způsobuje, že sen funguje!
  • Kills Ranger by někdy nesprávně hlásil nesprávný pokrok v pátrání, bylo to vyřešeno
  • Namontovaný Vulcan nyní udělí „Poškozené vozidlo“ XP události po zničení
  • Změněné pořadí třídění brokovnic pro M5A3, AK24, LCMG, SWS-10

  Odborníci

  • Opraven problém na konzolách předchozí generace, kde znakové modely nevykreslely správně
  • Opraven problém v portálu Battlefield Portal, kde ruce znaků BC2/BF3 se při lezení v 1P nesrovnávají s žebříkem
  • Opraven problém, který by často ukazoval ruce charakteru odborníků jako chvění při lezení po žebřících
  • Provedli jsme několik změn, abychom zlepšili citlivost vojáků v aktualizaci 3.0, tato vylepšení si všimnete zejména kolem hnutí vojáků, jako je skákání, klenba, klouzání, vstup do žebříků a nasazení padáků
  • Pevné specialisté, kteří mají zvláštní pohyb, zatímco jsou připojeni k laně, zatímco stojí na vrcholu vozidel
  • Opraven problém s Crawfordovou animací vulcan stacionární minigun animace při smrti Cam
  • Při prvním výbuchu, když byla zabita Sundanceho rozptylovým granátem, byla zobrazena špatná zbraň. Nyní to právem nazývá „rozptyl“
  • Opraven problém, který způsobil, že se Sundance’s Anti-Armor Grenade nazval rozptyl
  • Opraven problém, kdy byla zobrazena výzva „bez munice“, když Casper nasadí OV-P Recon Drone
  • Spatřili jsme případy, kdy irský nasaditelný kryt nemohl být nasazen tak, jak bylo zamýšleno, udělali jsme kroky k tomu, abychom to zlepšili

  AI vojáci

  • Vojáci AI již nebudou rychle krvácet
  • Vojáci AI již po ukončení kvůli poškození nebudou okamžitě znovu vstoupit do vozidel
  • Vojáci AI se naučili schopnost řídit a střílet s M5C Bolte, vždy se ujistěte, že při přechodu po silnici budete vypadat oběma způsoby
  • Vojáci AI se nyní oživí častěji než dříve
  • Opraven problém, který vedl k tomu, že vojáci AI se pokoušeli vyšplhat zničené žebříky
  • Vylepšená navigace AI prostřednictvím několika map a režimů

  Mapy

  • Opravený problém, kde by hráči nedostali poškození při pohybu výtahů na kaleidoskopu, přesýpacích přesýcích, expozicích a orbitálu
  • Racky začaly migrovat, uvidíte méně v některých oblastech map. Dělejte racky šarlatán?
  • Upravené ptáky létají nízko a praskají dovnitř a ven z pohledu
  • Vojáci se již nebudou objevovat, jako by se třpytili po zemi na mapách
  • Opravený problém, kde by vstup do výtahu s ATV by vyústil v smrt, může je odjet z značné výšky může mít za následek smrt, když přistávají
  • Opravený problém, kde byla zpráva „nasazení bodu bodu“ zobrazena na napadených bodech a hráč nebyl schopen nasadit na cíl
  • Opraven problém, kde tornádo sledovalo cestu přes velitelství týmu ovlivňující tření a hraní
  • Opraven problém s vizuální závadou na nasazení/undeploy
  • Ikony umístění mapy se na Manifestu nezorizovaly, toto bylo nyní vyřešeno

  Vozidla

  Kategorizace vozidel obdržela generální opravu s aktualizací 3.0, poskytování aktualizací klasifikace vozidel. Počet vozidel a dostupnost byla také aktualizována v závislosti na požadavcích na mapu a režim.

  Kategorizace vozidel je následující:

  Článek pokračuje po reklamě

  • LIGHT Transport – Latv4 Recon, LCAA vznášedlo
  • Obrněná doprava – Mav, m5c bolte
  • Težké brnění – M1A5, T28, EMVK90-tor
  • Lehké brnění – EBAA-WILDCAT, EBLC-RAM
  • Letecká doprava – MV-38 Condor, MI-240 Super Hind
  • Attack Helicopter – AH-64GX Apache Warchief, KA-502 Super Hokum, YG-99 Hannibal, Rah-68 Huron, MD540 Nightbird
  • Bojová letadlo – F-35E Panther, Felon SU-57

  S přepracovaným přidělením vozidel a jejich dostupností můžete očekávat, že mapy a režimy budou hrát roli v částce, která má k dispozici.

  Například s dobytí 128 hráčů na Spearhead se bude skládat ze 4 lehkého transportu, 1 obrněného přepravy, 1 lehkého brnění, 2 těžké brnění, 1 leteckou dopravu, 1 útočný vrtulník a 1 proud na tým spolu s civilními vozidly ve světě.

  Článek pokračuje po reklamě

  • Opraven problém, kde na raketě nemohla být vypálena proti soflamovaným malovaným letadlem a raketu AA nemohla být vystřelena proti soflamovým malovaným vozidlům
  • Opraven problém s chybějícími vizuálními efekty na nádržích při přijímání systémového poškození
  • Snížené multiplikátor poškození kolizí při nízké rychlosti pro Bolte
  • Opraven problém, kdy zpráva „odhalená poloha“ nebyla zobrazena pro vojáka sedícího na sedadle střelce
  • Opraven problém, kdy by zničené tanky zmizely okamžitě po posledním zásahu
  • Opraven problém, kdy při změně velikosti klientového okna mírně posunula těžká mletého vozidla mírně dolů
  • Opraven problém, kdy křížový kříž vozidla měl náhodnou barvu
  • Opraven problém, kdy byl Lonv řízení po přijetí poškození kola stejně citlivý jako při nepoškození
  • Odstraněná min disperze na 50 metrů vzduchu a pozemních děl
  • Opravil problém, kdy by neprůhlednost ikony při přiblížení vozidel nefungovala správně
  • Opraven instance modelu řidiče vykreslené mimo vozidla

  Zbraně

  • Opraven problém, kdy laserový paprsek MGL nebyl správně slaven s Ghostmaker R10 a jeho přílohy
  • Opraven problém, kdy taktické přílohy Warhawk a Arcom měly stejnou ikonu na DXR-1
  • Avancys nyní používá správný bipod
  • Opraven problém s tím, že ruce jsou nesprávně umístěny na laserový pohled LS-1 na M12
  • Grenáty a zápalné granáty nyní vždy explodují poté, co uplynul časovač paže, bez ohledu na to, že hráč byl zasažen dříve nebo ne
  • Opravené zvětšení rozsahu na odstřelovači Gol Magnum se při přepínání mezi přílohy zbraně a jinými zbraněmi nevztahuje správně
  • Opraven problém, kdy výzva k opětovnému načtení nebyla stejná barva jako zbytek HUD
  • Zlepšila situaci, kdy by zbraň přestala střílet při automatickém ohni za špatné sítě
  • Opravil problém, kdy laser STNR a MGL laser byly považovány za červené, když se na ně přímo dívali
  • Ghostmaker R10 nyní správně funguje jako tichá zbraň
  • Na BSV-M bylo na některých rozsazích příliš mnoho nečistot, vložili jsme na některé čočky látku a nyní by měli být mnohem čistší
  • Vylepšená funkčnost AIM ASSION při boji proti vertikálnímu zpětnému ránu
  • Opraven problém, kdy laserový pohled procházel stěnami/předměty
  • Počet pelet brokovnice se snížil a poškodil se upraveno na kompenzaci
  • Opravený problém s potlačením, které za určitých podmínek nezmizí
  • Odstranil rozsah výstřelu 1x na SWS-10, aby odpovídal změně na gol
   • Všimli jsme si rostoucího trendu využití akcí šroubů v uzavřeném prostoru a získání této funkce, který měl být použit defenzivně, urážlivým způsobem
   • Tato změna podporuje akce šroubů, které mají být použity pro setkání se středním až dlouhým dosahem, což umožňuje příležitost přejít na boční zbraň při těsném čtvrtletí setkání

   Portál Battlefield

   • Přidána nová mapa sezóny 3, Spearhead, do výběrového bloku IscurrentMap
   • Přidán gadget BF3, MAV, do bloku výběru gadgetu
   • Přidán Charlie Crawford’s Mounted Vulcan Specialist Gadget na blok výběru specializovaného gadgetu
   • Přidán odborník na specializovaný gadget Rasheed Zain XM370A Airburst Specialist do výběrového bloku specializovaného gadgetu

   Portální zbraně bojiště

   • Vylepšená přesnost granátů s nulováním granátů
   • Upravený chvění na optice Holo a PKA-S
   • M416 a AEK nyní budou mít vylepšenou Gunsway
   • Vzdálenost zpětného rázu byla pro AN94 snížena
   • Snížené vodorovné zpětné kompenzace 0.05
   • Snížili jsme svislý a vodorovný zpětný ráz pro G3A3 a zvýšili jsme rychlost snížení zpětného rázu
   • Mírně zvýšil rychlost snížení zpětného rázu
   • Horizontální zpětný ráz se snížil pro M60E4
   • Mírně snížený vertikální a vodorovný zpětný ráz

   Modern Warfare 2 Season 1 je také v plném proudu, takže si můžete prohlédnout vše, co potřebujete vědět o Warzone 2 a režimu DMZ.

   Obrázek kredit: kostky / ea