Všechno v Overwatch 2 Sezóna 3: Datum vydání, nová mapa, změny odměn, více – Dexerto, Overwatch 2 Sezóna 3 začíná 7. února: Nová mapa kontroly antarktického poloostrova, jednorázový muž, Loverwatch Dating Sim a mnohem více! Zprávy – Overwatch

Overwatch 2 Sezóna 3 startuje 7. února: Nová mapa kontroly antarktického poloostrova, jednorázová koláž, Loverwatch Dating Sim, a mnohem více

! .

Overwatch 2 hratelnost

Overwatch 2, sezóna 3 se rychle blíží, když se Blizzard připravuje na debut nové mapy, změny systému odměn a spoustu dalších. .

S druhou sezónou Overwatch 2 se začala ukončit, protože oslava lunárního nového roku ukončí nejnovější obsahový cyklus, brzy na nás bude zcela nová sezóna. Sezóna 3 je hned za rohem a my už máme dobrou představu o tom, co očekávat.

Článek pokračuje po reklamě

.

Článek pokračuje po reklamě

Než to všechno začne, nezapomeňte se otřete vše, co je třeba vědět o Overwatch 2 Season 3.

Obsah

 • Co přichází v sezóně 3?
  • Nová mapa
  • Změny systému odměny
  • Sezóna 3 Battle Pass
  • Kredity se vrátí
  • Změny milosrdenství

  Ramattra v titulku minulé sezónní aktualizace v Overwatch 2.

  Úterý 7. února .

  Článek pokračuje po reklamě

  . .

  Určitě vás zde aktualizujeme, pokud se plány změní ve vodiči na vydání sezóny 3.

  ?

  Vydáno 6. února 2023 . Trailer zdůraznil zejména novou kontrolní mapu, spolupráci s jedním punčkem, novou mýtickou pokožku Kiriko a další nové odemknutí.

  Overwatch 2 Ilios Mapa

  Jedna nová mapa je na obzoru, ale může to být nové bojiště pro jakýkoli herní režim v Overwatch 2.

  Viděli jsme cokoli z jiné mapy spěchu po jiné hřiště Deathmatch o velikosti kousnutí, možnosti jsou široké otevřené. Ujišťujeme vás, že vás zde aktualizujeme, jak se objeví další podrobnosti.

  Režim workshopu je zpět

  Devs Overwatch oznámil, že režim Workshopu pro fanoušky z OW1 se vrací v sezóně 3.

  Když OW2 uvolnil, bylo to výrazně chybějící, ale během proudu s tvůrcem obsahu Overwatch SVB Devs potvrdil, že se vrací zpět.

  Režim by se měl vracet s novými nástroji a více přizpůsobitelnými možnostmi pro tvůrce, aby si vytvořili vlastní vlastní hry.

  Zpožděné spuštění režimu bylo způsobeno tím, že se tým chtěl ujistit. Nový systém moderování a podávání zpráv by měl snad usnadnit nechtěným vlastním hrám, například neslavný „simulátor sexuálního obtěžování“, od opětovného příchodu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Jedna věc, kterou víme s jistotou, je, že sezóna 3 přinese jedinečné změny systému odměn. Od příchodu Overwatch 2 měli hráči velmi malou kontrolu nad tím, jaké odměny odemknou a v jakém pořadí. .

  .

  Máme několik aktualizací v S3, o kterých brzy budeme mluvit, abychom pomohli vyřešit nedostatek výběru v odměnách.

  Prozatím to budu mít vágní. ��

  .

  Článek pokračuje po reklamě

  Nová mýtická kůže: Amaterasu Kiriko

  . Nazývá se Amaterasu Kiriko, je pojmenován po japonské bohyni Slunce a vypadá jako jedna. Oblékání podpory ve fúzi Samurai a Jūnihitoe, stylu japonských královských šatů.

  Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

  .

  Článek pokračuje po reklamě

  ..com/7GAABK22U1

  .

  Overwatch 2 Season 3 Battle Pass

  S oznámením Amaterasu Kiriko lze s jistotou říci, že nová bitevní průsmyk bude tematický kolem japonské mytologie.

  Stejně jako témata minulé sezóny o kyberpunk a řecké mytologii, většina kůží v bitevním průchodu bude sdílet podobné téma. Ale od nynějška nebyla prokázána žádné další kůže.

  Článek pokračuje po reklamě

  .

  Kredity se vrátí

  Když se Overwatch 2 chystal uvolnit, mnoho hráčů se týkalo toho, co by se stalo s jejich již existujícími hrami ve hře během přechodu z kořistí do systému Battle Pass and Store System.

  . Ale pro hráče však nebylo moc co do činění s jejich kredity. Výsledkem je, že Blizzard oznámil, že v příští sezóně přináší do hry kredity.

  Článek pokračuje po reklamě

  .

  Článek pokračuje po reklamě

  .

  Konečné změny náboje

  . Vysvětlil, že brzy dojde k malým změnám, které se dostanou do konečných poplatků.

  Spolu s tím Dawson také odhalil, že konečná uchovávání poplatků bude dostávat změny, v tuto chvíli si hráči mohou při výměně hrdinů udržet až 30% konečný poplatek, ale tým se to v blízké budoucnosti snaží změnit.

  Článek pokračuje po reklamě

  Tým Overwatch také potvrdil, že nechvalně proslulý pobyt s párováním kapsy Mercy bude dostávat změny v sezóně 3. .

  Článek pokračuje po reklamě

  Podobně se budou dívat na tanky v jiných herních režimech. .

  Za tímto účelem Dawson uvedl, že celkově sníží zdraví tanků mimo frontu rolí. .

  Článek pokračuje po reklamě

  Rammattra konečné změny

  S vydáním Rammattra v sezóně 2 došlo k problému s jeho věčným nekonečným konečným zničením.

  Článek pokračuje po reklamě

  Dawson v rozhovoru s Streamerem Emongg vysvětlil, že tým se bude snažit představit čepici na Ultimate, aby to nevydrželo nekonečně. Také uvedli, že zkoumají způsoby, jak se konečně rozkládat, i když poškozují nepřátelské hrdiny.

  !

  Třetí sezóna začíná 7. února a přináší s sebou řadu zcela nového obsahu, včetně nové mapy Antarktického poloostrova, nového asijského mytologie a bitevního průchodu s mýtickou Kiriko Skin, nejvyšší Valentýnské události ve hře s prohlížečem s prohlížečem -Simulátor Overwatch Dating Simulator: LoverWatch a IP spolupráce-vůbec první pro Overwatch 2. A co víc, Pachimarchi se vrací v březnu!

  Čtěte dále pro krátké shrnutí změn dohazování, konkurenceschopnosti a rovnováhy, které provádíme v sezóně třetí, náhled toho, co lze očekávat od našich nadcházejících záplat, a podrobnosti o návratu Světového poháru Overwatch Světový pohár! . Pojďme k tomu!

  Nová mapa ovládání Antarktického poloostrova

  Kontrola získá svou první novou mapu v Overwatch 2 ve formě Frosty Antarctica! Již jsme navštívili hlavní zařízení Ecopoint: Antarctica, jak je vidět v filmovém filmu „Rise and Shine“ Mei, ale stanice Antarktického poloostrova je tundra bohatá na tradici s několika příběhy, které musí být ještě vyprávěny. Tato kontrolní mapa s tématem sněhu má některé jedinečné památky, včetně ledové lodi a podzemní vrtné stanice. S tunami tras boků a některými nabízejícími výhodu s vysokou zemí oproti oblastmi a cíli s vysokým provozem se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jak se meta rozvíjí pro toto chladné bojiště!

  Overwatch již dlouho prozkoumává a oslavuje kultury skutečného života z celého světa, které můžete vidět v našem seznamu hrdinů z Koreje, Japonska a Číny. Jsme nadšeni, že můžeme sdílet, že se potápíme do asijské mytologie jako téma pro třetí sezónu! Tato sezóna obsahuje některé z našich dosud nejunikátnějších kůží a několik z nich má nějaké zábavné spojení s tradicí, o kterých si myslíme, že hráči budou milovat.

  Dokončete prémiovou bitevní pasu a odemknete mýtickou pokožku Amaterasu Kiriko, inspirovaná různými božstvami v japonské mytologii s přizpůsobeními, které můžete smíchat a odpovídat tématům pro měsíc, moře a bouře. Naši koncepční umělci měli spoustu legrace s vizuálními efekty pro tento, který zahrnuje tematické hlavy a nový vzhled Kiriko’s Spirit Fox.

  Třetí sezóna se zlepší na našich prvních dvou tím, že nabídneme ještě více odměn jen za přihlášení a hraní. . .

  Téměř všechny epické a legendární akce Hero Skins z původního Overwatch – celkem 300 – byly přidány do galerie hrdiny a vždy budou k dispozici ke koupi s overwatch mincemi nebo kredity. Snížili jsme také cenu těchto legendárních kůží z roku 1900 na 1500 kreditů.

  Celkově nabízíme čtyři výhodné kůže mimo bitvu procházející akce ve hře a udělíme hráčům hromadu pomoci s jinou výnosnou a bezplatnou kosmetikou v této sezoně. Mezi ně patří kouzlo zlaté medaile zbraně za přihlášení v každém bodě mezi 7. únorem 20. února na oslavu slavností Světového poháru Overwatch, ikona hráče Cupid Hanzo pro přihlášení během našeho nadcházejícího Ultimate Valentine’s Action a výnosnou legendární kůži OW2 později v sezóna z naší IP spolupráce. Budeme sdílet více podrobností o tom, jak mohou hráči vydělat každou z kůží a dalších odměn blíže, když každá událost žije.

  ! A nalaďte se na Twitch Drops po celou sezónu, aby podpořili naši streamovací komunitu a nárokovali více zábavné kosmetiky, kterou máme v komoře. V březnu se můžete těšit na naši návratovou akci Pachimarchi, která zahrnuje ještě více odměn! Více informací o těchto událostech a jejich přesných termínech najdete níže.

  . 13-28) a Ultimate Valentine’s Event (únor. 14-28)

  Cítíš tu lásku? Naše Ultimate Valentine událost začíná letos na Valentýna s omezeným časovým režimem Hanzo 4v4 a výzvami s tematikou podpory, které vám mohou vyvolat dvě výhodné epické kůže, mimo jiné odměny. !

  Loverwatch je a non-canon Textové datování SIM, kde si hráči vybírají mezi dvěma potenciálními datovacími cestami: Mercy nebo Genji. Hráči budou představeni s možnostmi dialogu, jak interagovat s tímto hrdinou, a budou jim pomoci Cupid (který vypadá podezřele jako Hanzo). Odemkněte tajný konec a budete odměněni tematickým zvýrazněním POTG!

  Cupid Hanzo zatáhl do luku šíp, který na něm má červené drahokamy. Na paži má tetování květin a jeho ramena a tenká stříbrná hlava mají na nich růžové křídla podobné cloudovému. Na pozadí je strom třešňového květu

  Jakmile bude žít, bude LoverWatch přístupný v LoverWatch.GG a k dispozici pouze na webovém klientovi. Zkušenost bude hratelná do 28. února v korejštině, japonštině, španělštině, němčině, francouzštině a angličtině. .

  Spolupráce one -punch Man (7. března – 6. dubna)

  100 pusků, 100 sit-upů, 100 dřepů a 10 kilometrů běh! Každý den! S potěšením oznamujeme, že jsme pracovali s japonským anime „One-Punch Man“ na naší vůbec první hlavní spolupráci IP pro Overwatch 2, abychom do hry přivedli do hry jednorázové muže a kosmetiku! Společně jsme vytvořili sbírku kosmetiky z milovaného anime, včetně Saitama Skin pro Doomfist. Každou položku odhalíme dříve, než poklesne 7. března, přičemž jedna je legendární kůže, která je výhodná prostřednictvím tematických výzev.

  Pachimarchi je zpět s novým limitovaným časem „catch-a-mari“ eliminační herní režim a tunu odměn, včetně epické kůže, šesti ikon přehrávače Pachimarchi, kouzlo zbraně a jmenovku! Vyžádejte si ikonu přehrávače Pachimarchi Roadhog, která se během akce přihlásí, a dokončete tematické výzvy, jak vydělat epickou kůži Pachimari Roadhog, než událost skončí 4. dubna.

  Pachimarchi Roadhog obklopený Pachimarisem ukazuje, že oba indexové prsty vzhůru a také vzhlížejí, stojící na chodníku s prodejními automaty za nimi

  Rovnováha, dohazování a změny kvality života

  Úplné poznámky k zahájení sezóny tři budou zveřejněny později. Připojte se k nám na Twitch dnes ve 12:00 str.M. . .

  • Součty zdraví pro všechny tanky budou nižší při hraní jakéhokoli herního režimu, který nemá frontu role, aby se zabýval relativní silou těchto hrdinů ve herních režimech, kde ve stejném týmu může být více než stejný hrdina. Součty zdraví zůstanou pro tanky stejné při přehrávání jakékoli role fronty povolené hry.
  • .
  • Mercy dostává Nerfs a většina podpory získala menší změny rovnováhy.
  • .

  Provedli jsme také několik změn kvality života v dohazování a konkurenceschopnosti, jak je podrobně popsáno v našem nedávném blogu.

  • Matchmaker bude aktualizován tak, aby role v obou týmech podobně zařadily. .
  • Vaše konkurenční hodnost bude aktualizovat s každým 5 výhrami a 15 ztrátami.
  • .
  • Také, počínaje našimi záplatami v polovině sezóny, top 500 hráčů žebříčku uvidí, že se jejich nejlepší 500 žebříčku aktualizuje po každém zápase spíše než každé 5 vítězství a 15 ztrát.

  Při pohledu dopředu v sezóně 4 odstraníme resetování Rank a hodíme se, protože víme, že to byla pro některé hráče špatná zkušenost a způsobila to, že se chová k odlivu. Zavázali jsme se neustále zlepšovat naše dohazování a konkurenceschopné zkušenosti, takže prosím udržujte zpětnou vazbu v této oblasti!

  ! . Sledujte Overwatch a Path to Pro na Twitteru, kde najdete aktualizace, protože prostřednictvím těchto kanálů odhalíme seznamy konečného výboru a hráčů. Podívejte se na nově spuštěný webový zážitek pro podrobnosti o všech způsobech zapojení, včetně nadcházejících zkoušek na mistrovství světa, The Wild Card Challenge, který se kvalifikuje v dalších týmech a sezóny tři výzvy v žebříčku! .

  Nástroje pro návrat a moderování dílny

  . . Jako takový také představujeme novou technologii moderování, která automaticky odstraní vlastní hry obsahující nevhodné tituly nebo obsah, spolu s vydáváním omezení nebo akčních účtů těch, kteří tyto hry vytvářejí a zveřejňují. Pokud vidíte nevhodnou vlastní hru, nahlaste ji! .

  Režim streameru a zlepšení dostupnosti

  Představujeme také ochranu přívěsů od třetí sezóny, kterou všichni hráči budou moci najít a přepínat v sociálních možnostech v nabídce Nastavení. . Další informace o režimu Streamer také naleznete v nedávné aktualizaci obranné matice.

  • Vylepšené možnosti titulků, které umožňují škálovatelnost textu, ikony portrétu znaků, název reproduktoru, změny barvy textu, změny barvy pozadí a náhled titulků.
  • Přidána schopnost změnit velikost kurzoru myši na PC.
  • Přidáno nastavení pro výběr vlastních barev pro skupinu a upozornění v uživatelském rozhraní, které lze zobrazit před uložením pro snadnější nastavení.

  Náhled obrazovky nastavení možností změny barvy uživatelského rozhraní v nabídce dostupnosti

  . Doufáme, že jste z této sezóny stejně nadšeni jako my! Dejte nám vědět, co si myslíte o změnách, a my budeme i nadále iterovat a učinit Overwatch 2 nejlepší hru, kterou může být.