Všechny řady CSGO: Systém hodnocení Matchmakingu vysvětlil a jak se postavit – Dexerto, všechny CS2 Premier & CS: Go Ranks s distribucí 2023 | Celkem CS

CS: Go a CS2 řady

Vše o hodnocení CS a CS2 Premier.

Všechny řady CSGO: Systém žebříčku Matchmakingu vysvětlil a jak se umístit

Ventil

CS: GO, stejně jako mnoho jiných konkurenčních her, má hodnocený systém, který mohou hráči brousit, aby dosáhli nejvyšších pozic. Zde je vše, co potřebujete vědět o pozicích v Counter-Strike: Global Offensive, Jak se hodit a jak je vaše hodnost odhodlaná.

Pořadí v CS: Go není snadný úkol. Existuje celkem 18 řad, i když byste mohli být umístěni někde uprostřed po zápasech o umístění, přeskočit několik řad. Na rozdíl od populárních střelců, jako je Valorant a Rainbow Six Siege, Valve ponechává údaje o Elo získaných nebo ztracených po každém skrytém zápase.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud vás zajímá, jak systém hodnocení funguje a jaké řady jsou Counter-Strike: globální ofenzivní, nebojte se-máme všechny informace, které potřebujete vědět.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Všechny řady CSGO
 • Vysvětleno systém hodnocení
 • Trust Factor

Obrázek všech řad v CS: GO

Pořadí na globální elitu vyžaduje těžkou vytrvalost a trpělivost.

Kolik řad je v CS: GO?

Jak jsme již zmínili, hra má Celkem 18 řad začínající od Stříbro 1 na globální elitu. Úroveň dovedností vašich spoluhráčů a odpůrců by se měla s každou řadou zvýšit. Mnoho hráčů také raději hraje na serverech Faceit, který má svůj vlastní systém hodnocení s 10 úrovněmi, oddělený od dohazování Valve.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je přehled všech řad v CS: jděte ve vzestupném pořadí:

Obrázek teroristy z CS: GO

Dobrý faktor důvěry jde dlouhou cestu v konkurenceschopnosti CSGO.

Trust Factor hraje také hlavní roli

V roce 2017 představil Valve systém známý jako „Trust Factor“. Pomáhá vyrovnat se hráči na základě chování, které zobrazuje v zápasech. To znamená, že čím méně toxického jste v zápasech, měli byste získat spoluhráče a soupeře s podobnou, pozitivní úrovní důvěryhodného faktoru.

Článek pokračuje po reklamě

Valve neodhalil přesné podrobnosti, ale některé faktory kromě chování se také počítají jako vaše Věk účtu páry a Hodiny, které jste hodili v CS: GO. To platí pouze tehdy, pokud nejste v pětičlenném zásobníku.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte – to je vše, co potřebujete vědět o řadách a jak systém funguje v CS: GO. Pro více informací o hře nezapomeňte prozkoumat některé z našich dalších obsahů a průvodců:

CS: Go a CS2 řady

Níže je celkový seznam CS Všechny řady v CS: Go Matchmaking, Všechny řady v premiéru CS2 a informace o Hodnocení CS.

Níže zahrnují níže je také CS: Go’s Rank Distributions and Procents. Naše údaje o procentech pořadí jsou automaticky aktualizovány každou hodinu. Kliknutím na název pozice zobrazíte další informace, včetně jiných jmen, které se nazývají, jak dobré je a další.

Skupina pořadí, která v současné době obsahuje nejvíce hráčů v CS: Go je Gold Nova III.

 • Řady CS2
 • Jak funguje systém hodnocení
 • Seznam všech řad
 • Distribuce hodnocení
 • CS2 Premier Leadersboards

Všechny řazení CS: Go & CS2

Podívejte se, které řady jste překonali!

stříbrný

Silver I CS: Go Rank

Stříbrné i

Silver II CS: Go Rank

Stříbrné ii

Silver III CS: Go Rank

Stříbrné iii

Silver IV CS: Go Rank

Stříbrné IV

Silver Elite CS: Go Rank

Stříbrná elita

Silver Elite Master CS: Go Rank

Silver Elite Master

Gold Nova

Gold Nova I CS: Go Rank

Gold Nova i

Gold Nova II CS: Go Rank

Gold Nova II

Gold Nova III CS: Go Rank

Gold Nova III

Gold Nova Master CS: Go Rank

Gold Nova Master

Master Guardian

Master Guardian I CS: Go Rank

Master Guardian i

Master Guardian II CS: Go Rank

Master Guardian II

Master Guardian Elite CS: Go Rank

Master Guardian Elite

Distinguished Master Guardian CS: Go Rank

Distinguished Master Guardian

Čtyři nejlepší

Legendární Eagle CS: Go Rank

Legendární orel

Legendární Eagle Master CS: Go Rank

Legendární Eagle Master

Supreme Master First Class CS: Go Rank

Nejvyšší hlavní třída

Global Elite CS: Go Rank

Globální elita

Jak se v CS2 mění řady

Vše o hodnocení CS a CS2 Premier.

Pokud jste to ještě neslyšeli, do CS přichází velká aktualizace: GO. Aktualizace je ve skutečnosti tak velká, vývojáři ji samy o sobě klasifikují jako novou hru: Counter-Strike 2. CS2 přináší masivní vylepšení do herního motoru, grafiky a samozřejmě. Systém hodnocení. Ale co přesně se mění? Níže jsme vysvětlili.

Matchaking CS2 (konkurenceschopné) řady

18 hodností dohazování, které jsme všichni milovali, nikam nevede. Pokud jste tedy ještě nezasáhli globální elitu, CS2 nebude zmařit vaše šance, ale je tu jedna velká změna, kterou byste si měli uvědomit: Pořadí dohazování je nyní přiděleno na mapu. To znamená, že teoreticky, pokud jste hráli spoustu jedné mapy (a byli jste opravdu dobří), mohli byste být globální elitou, ale stříbro I na jiné mapě, které moc nehrajete nebo jste opravdu špatní.

Pokud jde o základní systém hodnocení, nemůžeme si být jisti, že se algoritmus Elo nezměnil. Dokonce i informace, které nám vývojáři CS2 poskytují, by se mohly změnit před vydáním, nebo úmyslně vynechat důležité podrobnosti, aby se lidem zabránily v systému „hraní“. To znamená, že i když všechny řady od stříbra I po globální elitu zůstanou v CS2, hodnocení nahoru a dolů by mohlo být mnohem snazší – nebo těžší – v závislosti na mnoha nových faktorech. Vzhledem k tomu, jak byla opatrná chlopně se zavádějícími změnami a přijímáním zpětné vazby komunity, jsme si jisti, že to budou podrobně považovat.

CS2 Premier Matchaking

CS2 Premier je nový typ konkurenčního dohazování, který je navržen tak, aby byl více – pro nedostatek lepšího slova – konkurenceschopné. V módě podobné platformám, jako je Faceit, spíše než ve frontě pro konkrétní mapu, vám budou přiděleni spoluhráči a poté se střídají (s druhým týmem) k „zakázání“ map. Mapa, na které budete hrát, je poslední mapa, která zůstane poté, co byly zakázány všechny ostatní mapy.

Counter-Strike 2 Premier nemá klasické 18 cs: go pozice. Místo toho má nové skóre, že – teoreticky – by mělo být přesnějším měřítkem vaší dovednosti jako hráče Counter -Strike. Říká se tomu „hodnocení CS“, vysvětlili jsme o tom trochu více.

Co je hodnocení CS?

Hodnocení CS je nový „ratingový systém“ CS2 (i.E. Jak jste dobří) v premiéru. V jiných hrách se to označuje jako MMR, což je krátké pro „Matchmaking Aclating“ a v komunitě CS je častěji známá jako Elo. Jednoduše řečeno, je to číslo, které stoupá, pokud vyhrajete a dolů, pokud prohrajete. Čím vyšší je vaše „hodnocení CS“, tím lépe jste. Stejně jako pozice v CS: GO, získáte více hodnocení CS, pokud porazíte tým, který má vyšší celkové hodnocení než váš tým, a ztratíte více, pokud váš tým má vyšší celkové hodnocení než opozice.

Existuje sedm „řad“, které jsou přiřazeny na základě vašeho hodnocení CS. Tyto diktují, jakou barvu se vaše skóre objeví jako ve hře. Zde jsou aktuální závorky pro hodnocení CS:

 • Běžný (šedá) – 0 – 4 999
 • Neobvyklé (světle modrá) – 5 000 – 9 999
 • Vzácné (modrá) – 10 000 – 14 999
 • Mýtický (fialový) – 15 000 – 19 999
 • Legendární (růžová) – 20 000 – 24 999
 • Starověké (červená) – 25 000 – 29 999
 • Neobvyklé (žluté) – 30 000+

Pokud jste nehráli mnoho CS2, čísla výše pro vás pravděpodobně neznamenají moc. Takže pro kontext je v současné době pouze 10-15 hráčů v svět které mají neobvyklé hodnocení, něco přes 100, které mají starověké, a mezi 1 000 a 2 000, které mají legendární. Stačí říct, že horní závorky v CS2 Premier jsou mnohem prestižnější než horní závorky konkurenční dohody CS2 (i.E. SMFC, Global Elite atd.).

Ačkoli v Premier Matchmaking neexistují řady jako Gold Nova nebo Legendary Eagle skutečný rozdíl Mezi hodnocením CS a normálními řadami CS je to, že místo názvu vidíte číslo místo pořadí. Při pravidelném dohazování existuje skryté číslo – vaše „elo“ -, které odpovídá hodnosti. Takže pokud je váš Elo 2 000 – 2 500, můžete být v kategorii Gold Nova, ale nevěděli byste to, protože vám váš „Elo“ nikdy neukázal.