Všechny Mortal Kombat 1 znaky | PCGamesn, Mortal Kombat 1 seznam – každá potvrzená postava – Gamespot

Mortal Kombat 1 seznam – každá potvrzená postava

To jsou zatím všechny znaky Mortal Kombat 1. Pokud jste nadšeni budoucností dlouhodobé série, možná si budete chtít prohlédnout požadavky systému Mortal Kombat 1, abyste zjistili, zda potřebujete upgradovat svůj PC.

Všechny smrtelného Kombat 1 znaky

Dozvíte se, kdo z postav Mortal Kombat 1 je pravidelný bojovník a kdo jsou všichni noví asistenční bojovníci, známý také jako Kameos, vyberete jako svého partnera.

Liu Kang je jednou z nejdůležitějších postav Mortal Kombat 1. Zde stojí poblíž krbu, když jeho tvář osvětlují plameny

Publikováno: 18. září 2023

Kdo jsou smrtelný Kombat 1 znaky? Netherrealm Studios opět restartuje časovou osu MK, jen tentokrát máme Liu Kang, když bůh ohně vede smrtelníky EarthRealmu místo hromu Boha Raiden, protože historie se znovu opakuje. Mortal Kombat 1 však místo toho, aby byl tradiční bojovník.

Viděli jsme kombinaci Mortal Kombat 1 postavy, od dlouho zavedených bojovníků, kteří se často objevují v celé sérii až po několik dlouho zapomenutých bojovníků znovu zavedené do nové časové ose. To znamená, že i některé z klasických postav bojové hry měly vylepšení příběhu o původu, se zdánlivě naživu Scorpionem a vlečku s Lin Kuei, zatímco Kitana se nyní o svou sestru Mileenu skutečně stará, protože její matka je spíše vládcem Outworldu než Shao Kahn. S datem vydání Mortal Kombat 1 jen několik dní pryč, uvádíme všechny bojovníky, které byly dosud potvrzeny.

Thumbnail YouTube

Seznam seznamu Mortal Kombat 1

Seznam pro Mortal Kombat 1 je rozdělen na dva různé typy. Existují postavy, které přímo ovládáte, a postavy Kameo, které působí jako asistence. Pokud jste obeznámeni s původním Marvel vs. Capcom, pak by měl tento mechanik přinést zpět některé vzpomínky. Tyto postavy Kameo fungují buď jako rozšíření vašich komba, nebo k rozbití soupeřova kombo.

Kitana a Mileena jsou potvrzeny hratelným Mortal Kombat 1 postavy, které se střetávají před zahájením boje

Mortal Kombat 1 hratelné postavy

Zde je každý Mortal Kombat 1 Character Io The Game:

Pokud jde o rozdíly v časové ose, zdá se, že Scorpion a Sub-Zero jsou spíše spojenci než nepřátelé s podložnějším cílem, než jen chránit EarthRealm. V nejnovějším přívěsu se k nim kouř spojuje s novým vzhledem a Lin Kuei přichází do úderů s deštěm, který místo toho, aby byl fialovou ninja, je nyní čaroděj s ještě větší energií nad vodou.

Thumbnail YouTube

A co postavy v nové časové ose? No, Liu Kang je nyní strážcem času, vezme si plášť z Kronika v událostech Mortal Kombat 11. Geras, strážce pláště, je jedinou další postavou v současné časové ose, která se zdá být vědoma toho, co přišlo dříve. Poznamenává, že když Liu Kang restartoval časovou osu, provedl klíčové změny, ale jeho „vize míru by již mohla být ohrožena“.

Kung Lao je učitelem poněkud zeleného mnicha Shaolina, Raidena, kterého Liu Kang vybere jako mistr Earthrealm. Zároveň je mystický Samurai Kenshi obtěžován, že se zdá, že jeho meč je ve sbírce zbraní Johnnyho Cagea ve svém přístřeškovém apartmá, což naznačuje, že je vlastně dobrým hercem v této časové ose.

Thumbnail YouTube

Mezitím mají Kitana a Mileena sesterské pouto, které čekají na zlomení, ale v této časové ose však Kitana v současné době zbožňuje její sestru. Mileena se také změnila v tom, že je nyní způsobena nemocí, která ji proměňuje v Tarkatan, než aby se narodila. Jak Baraka zmiňuje v jiném přívěsu, virus „Tarkat“ „znetvoří se, pak oslabuje. Časem nás to změní na krvežíznivé monstra “.

Nejvýznamnější změnou je, že Sindel, který byl původně královnou Edenia a zotročil kouzlo zmrtvé od Shao Kahn, je nyní vládcem Outworld. Spíše než pouštní pustina v předchozí časové ose se zdá, že tato verze vzkvétá s krásnými zahradami a slavnostní náladou mezi lidmi. Sindel má dobrý vztah s Liu Kangem, když vidí Mortal Kombat jako duchaplnou konkurenci než příležitost k dobytí. Shao je nyní nejdůvěryhodnějším generálem a šampionem Sindela a ukazuje některé známky svého tyranského já v jeho postoji k Raidenovi.

Mortal Kombat 1 také vidí návrat postav zřídka se objevuje v hlavních hrách. Tanya poprvé debutovala v Mortal Kombat 4 a v původní časové ose je Edenian, který zradil svůj druh, aby sloužil Outworld Overlord. Zde se zdá, že je jedním z důvěryhodných důvěryhodných Mileeny a loajální vůči královně Sindelu.

Li Mei je dosud nejpřekvapivějším začleněním, protože byla jen hratelná pouze ve 3D Deadly Alliance Trilogy of Games. V původních hrách byla bojovník, který se snažil zachránit osud její vesnice před machinací Quan Chi a Shang Tsung, ale nakonec se setkal s jejím zánikem. V této nové časové ose byla vůdce Umgadi Warriors, kteří přísahali, aby chránili královskou rodinu, ale stal se vyvržencem poté, co Mileenin otec zemřel na její hodinky.

Thumbnail YouTube

Na Evo 2023 došlo k odhalení dalších tří postav. Reptile je klasická postava Mortal Kombat a dlouhodobý protivník pro EarthRealmers. Nyní je však na jejich straně, protože byl vyhoštěn z Outworld kvůli jeho tvarovacím schopnostem transformovat mezi lidskými a plazskými formami. V přívěsu je vidět, jak útočí na princeznu Kitanu a je dokonce odkazován na jeho rodné jméno Syzoth, Liu Kang.

Démon ášrah je vracející se postava, která se poprvé objevila v Mortal Kombat Deception. Vyhozena z Netherrealmu jejími sestrami za očištění většiny zla z její duše, nyní nabývá lidské formy. Liu Kang ji přijme a plazil, aby trénoval s mnichy na válku.

Máme také Havika, další postavu, která se poprvé objevila v Mortal Kombat Deception. V původních hrách je to Cleric of Chaos, který se opravdu nebere, ale tady se zjevně nemrtvý vzhled a chce dobýt další říše, aby osvobodil své vlastní, v tomto procesu šel nahoru proti Ashrah. Na rozdíl od většiny seznamu budete muset odemknout Mortal Kombat 1 Havik prvním dokončením režimu příběhu hry jako první.

Thumbnail YouTube

Zdá se, že Nitara má aktualizovaný příběh, protože se zdá, že upír je zřejmě více zarovnán. Debutování v Mortal Kombat: Deadly Alliance, Nitarův nový design je spíše válečník než její první iterace podobná sukubusu. Nyní správně nenávidí Ashrah a zdá se, že se nakloní více k ideálům NetherRealmu než její původní původní příběh o vysídleném upíři, jehož říše byla absorbována do Outworld. Je také jedinou postavou, která získala hlavního herec hlasové celebrit Megan Fox, relativní nováček k hlasovému hraní mimo pár her Transformers. Nejvýznamnější byla hlavní antagonistkou v Jenniferově těle.

Poslední non-DLC postavou je Reiko, který se poprvé objevil v Mortal Kombat 4 jako generál armády Shao Kahna. Během komiksu jsme ho mnoho neviděli mimo portrét. Pokud víme, je stále loajální k Outworldu, ale víme jen o něco jiného.

Nakonec máme bonusový charakter, Shang Tsung. Záběry režimu příběhu ukazují, že se setkává s Kronika, antagonistou Mortal Kombat 11, který nějak přežil obnovení časové osy a následné vymazání Liu Kang. Shang Tsung je znázorněn jako nic jiného než Conman prodávající falešné léky do obyvatelstva Outworld a je široce zesměšňován lidmi, které se snaží trikovat. Zdá se však, že Kronika vytváří nějaké pouto se Shang Tsungem a přesvědčí ho, že je vázán na velikost, ale ten osud nebyl nikdy na jeho boku.

Klasický sub-Zero je jedním ze speciálních postav Mortal Kombat 1, které působí jako bojovník Kameo. Tady on

Mortal Kombat 1 Kameo znaky

Také jsme zachytili krátký pohled na obrazovku Kameo Character Select, kterou zadáte po výběru svého hlavního bojovníka. Existuje dostatek slotů pro 16 postav Kameo, i když v budoucnu by se mohlo přidat více. Dejte našemu smrtelnému Kombat 1 Kameo odemknutí průvodce čtení a zjistěte, co musíte udělat, abyste odemkli celý seznam postav.

Zdá se, že trik je, že bojovníci Kameo jsou z původní časové ose, kdy je Kronika strážcem času. To je důvod, proč vidíme sub-Zero a Scorpion v jejich klasickém Ninja Gear a Cyrax a Sektor jsou roboti. Vysvětluje také, proč jiné postavy nosí outfity z jejich prvního vystoupení v jiných hrách Mortal Kombat, jako je Jax’s Mortal Kombat 2 outfit s jeho skutečnými zbraněmi nebo Sonya a Kano s původním Mortal Kombat Gear. Když už mluvíme o zařízení, podívejte se na našeho průvodce Mortal Kombat 1 Gear, abyste se dozvěděli, jak funguje systém přizpůsobení kostýmů.

Zde jsou dosud potvrzené postavy Mortal Kombat 1 Kameo:

Thumbnail YouTube

Mortal Kombat 1 DLC znaky

Krátce po oznámení Mortal Kombat 1, VGC informoval o Amazonu, který popisuje obsah první vlny znaků DLC. Zdá se, že někteří se vracejí postavy, zatímco jiní berou superhrdiny z DC, Image Comics a Dynamite Entertainment, kteří nyní mají populární filmy nebo televizní pořady. Tyto postavy byly nyní oficiálně odhaleny a jsou:

  • Quan Chi
  • Ermac
  • Takeda
  • Homelander (chlapci)
  • Mírotvorce (sebevražedná skupina/mírotvorce)
  • Omni-Man (Invincible)

To jsou zatím všechny znaky Mortal Kombat 1. Pokud jste nadšeni budoucností dlouhodobé série, možná si budete chtít prohlédnout požadavky systému Mortal Kombat 1, abyste zjistili, zda potřebujete upgradovat svůj PC.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Mortal Kombat 1 seznam – každá potvrzená postava

Je skvělý čas být fanouškem bojové hry a mezi nedávným spuštěním Street Fighter 6 a Tekken 8 nadcházejícího příchodu v lednu 2024, Mortal Kombat hází svůj smrtící klobouk do ringu. Nyní k dispozici, tento druh rebootu franšízy se odehrává v nové časové ose éry, který vývojář Netherrealm Studios popsal jako nové rotace v sérii. Ikonické postavy byly reimaginovány, je ve hře nový bojový systém a že se franšíza stala neslavným úmrtím.

Přívěs odhalení předvedl několik bojovníků, kteří se ve hře objeví, přičemž aktuální seznam se skládá z vrcholového navijáku známých tváří. Liu Kang, Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kung Lao, Kitana, Mileena, Shang Tsung a Johnny Cage jsou přítomny a odpovídají, zatímco několik nejasných tváří z jiných smrtelných kombat her je také zahrnuto. Postavy, které se většinou objevily jednorázové vzhled dříve, než byly zařazeny do vyplňování davů v pozdějších hrách, jsou nyní opět hratelné.

Na Summer Game Fest předváděl první herní přívěs více nového stavu quo a odhalil Johnny Cage ohýbání vysokých kopů a hollywoodského kouzla a v prvním kombaty Kast Livestream, hluboký ponor do kampaně odhalil návrat kouře a další odhalil návrat kouře a další. Tento seznam jsme aktualizovali se všemi potvrzenými postavami, i když možná budete chtít být na pozoru před spoilery, když je hra venku ve volné přírodě.

Pro více informací si můžete prohlédnout vše, co víme o Mortal Kombat 1, a níže si můžete přečíst níže pro rychlý přehled o tom, kdo bude malovat město Red in Mortal Kombat 1.