Všechny věže prognózy ve Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4, všechna strážní místa ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2 – N4G

Všechna místa pro věž stráže ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2

Prognóza věží lze aktivovat pouze během krátké doby po zahájení zápasu. Je to proto, že hráči budou muset porazit dealera NPC a jeho dvě stráže s nízkými kartami, které se poprvé zmenšují. Po porážce prodejce bude zrušena prognóza přístupové karty. Hráči to musí použít k aktivaci předpovědí věží ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4.

Všechny věže prognózy ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Od aktualizace v26.00, ve Fortnite 4 Sezóna 4 je celkem tři věže prognózy. Jsou rozloženy po celé mapě a v závislosti na tom, kde přistát hráči, nemusí být dosažení snadných nebo možných. Proto s vědomím, kde se nacházejí na mapě.

Jak již bylo řečeno, první předpovědní věž se nachází severně od šílenství. Druhá předpovědní věž se nachází severně od Mega City vedle Mesiova dosahu orientace. Třetí a konečná věž prognózy najdete na památku ledových ostrůvků. Mějte na paměti, že umístění prognózy věže se může v budoucích aktualizacích změnit, ale prozatím jsou tato místa přesná.

Jak aktivovat předpověď věží ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Prognóza věží lze aktivovat pouze během krátké doby po zahájení zápasu. Je to proto, že hráči budou muset porazit dealera NPC a jeho dvě stráže s nízkými kartami, které se poprvé zmenšují. Po porážce prodejce bude zrušena prognóza přístupové karty. Hráči to musí použít k aktivaci předpovědí věží ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Pokud jde o nalezení dealera a jeho strážců nízké karty, nacházejí se v a kolem prognózy věží a jeho okolí. Jejich poloha bude zvýrazněna na mini-mapě, což je usnadní. Upozorňujeme, že zaútočí na dohled. Udržujte od nich vzdálenost, pokud není připravena k zapojení.

To znamená, že není třeba vybírat dva stráže s nízkými kartami. Porážka prodejce bude stačit k získání přístupové karty prognózy. Vzhledem k tomu, že dva stráže s nízkými kartami zůstanou nepřátelští, musí být poraženi, než se hráči mohou dostat dostatečně blízko, aby si vyzvedli přístupovou kartu prognózy věže.

Jakmile je zajištěna přístupová karta prognózy věže, přejděte na jednu ze tří předpovědí věží umístěných na ostrově Fortnite Chapter 4 Season 4 a aktivujte je. Po aktivaci prognózované věže bude další Safezone zvýrazněn na minimapu.

Stojí za to aktivovat předpověď věží v kapitole Fortnite 4 Sezóna 4?

Pro příležitostného hráče nebo těch, kteří právě začínají ve Fortnite, je nejlepší se jim vyhnout. Bez pochopení hry je pokusit se aktivovat předpověď věží je ztráta času. Platí to pro ty, kteří rozumí konceptu časných rotací, aktivace prognózy věží jim poskytne obrovskou výhodu ve strategii a plánování. Být schopen vidět další kruh bouře poskytne taktickou hranu.

To znamená, že to vše záleží na tom, zda jsou hráči v bezpečné zóně nebo blízko předpovědní věže, aby ji aktivovali. V závislosti na těchto faktorech je občas nejlepší se vyhnout pokusu je aktivovat úplně. Hraní hry obvykle bude výhodnější.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Všechna místa pro věž stráže ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2

Fortnite Creative Map for 200+ Levels Castle Deathrun

Pokud jste hráčem Fortnite, který chce dokončit nejnovější sadu výzev v kapitole 4 sezóny 2, musíte navštívit strážní věže rozptýlené po celé mapě, abyste mohli postupovat. Nalezení je však může být samo o sobě výzvou, protože se nacházejí pouze v konkrétních oblastech.

Je to snadné, jakmile víte, kam jít, naštěstí máme mapu níže spolu se seznamem, který z toho do značné míry udělá procházku v parku. Jen mějte na paměti, že se budete muset starat o další hráče a bouři, což znamená, že se musíte pohybovat co nejrychleji.

Níže je vše, co potřebujete.

Kde jsou strážní věže ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2?

Zde je mapa a seznam míst:

Mapa obrázek ukazující, kde jsou strážní věže

  1. Západně od rozbitých desek
  2. Východně od rozbitých desek
  3. Jižně od Citadely
  4. Severně od Citadely
  5. Východně od Citadely
  6. Jihozápadně od Citadely
  7. Jihozápadně od Slappy Shores

Jak vidíte, strážní věže jsou rozprostřeny po mapě, některé se nacházejí blízko sebe, zatímco jiné jsou více izolované. Pokud chcete tuto výzvu rychle dokončit, doporučujeme začít u Citadely, kde najdete poblíž čtyři věže strážců. Odtud se vydejte na rozbité desky poi, která je hned vedle Citadely.

Můžete si vybrat některou z rozbitých desek, ale budete hotovi s pěti, až se tam konečně dostanete. Nezapomeňte použít naši mapu k usnadnění věcí.

Nezapomeňte, že pro dokončení výzvy musíte navštívit nejméně pět věží. Jakmile tak učiníte, výzva bude označena jako dokončená a obdržíte skautský pluk pozdrav jako odměnu.

Je důležité si uvědomit, že se na těchto výzvách mohou účastnit pouze hráče, kteří si koupili Battle Pass Season 2. Pokud nemáte bitevní pas, nedostanete žádný z útoku na Titan Rewards.