Všechny zbraně Battlefield 2042 odemkněte v multiplayeru | Gamesradar, оружие, тника и снаряжение в Battlefield V

Оружие, техника и снаряжение в Battlefield V

PP-29

Všechny zbraně Battlefield 2042 odemknout v multiplayeru

Battlefield 2042 Guns zbraně sezóna 1

Nakonec vám bude k dispozici široká škála zbraní Battlefield 2042, ale jakmile začnete. Jak postupujete, postupně odemknete přístup ke všem 22 zbraním a jak budete i nadále používat konkrétní zbraň. Aktualizovaný systém přizpůsobení znamená, že nyní můžete během bitvy vypínat přílohy, upravit vaši optiku, munici a typ časopisu, plus barel a podřízené přílohy, abyste nejlépe vyhovovali situaci, ve které jste v současné době. Pokud chcete vědět, co je k dispozici, pak jsou zde všechny zbraně, které můžete odemknout v Battlefield 2042.

Battlefield 2042 Typy zbraní

Ve svých nakládkách můžete vybavit některou z níže uvedených zbraní pro své odborníky na Battlefield 2042. Všechny níže uvedené zbraně jsou odemkli v Battlefield 2042 a jsou organizovány podle typu zbraně. Zbraně v každém typu jsou poté tříděny podle úrovně, na které je odemknete, přičemž výchozí odemknutí se objeví jako první. Tyto kategorie zbraní jsou:

 • Útočné pušky – všestranné pušky, které jsou užitečné pro různé rozsahy
 • SMGS -Zbraně zblízka s vysokou mírou ohně a rychlou manipulací
 • LMGS – Těžké zbraně s velkými časopisy a dobré potlačující schopnosti
 • Střelec – Pušky s velkým dosahem, které překlenují mezeru mezi puškou na útok a odstřelovací pušku
 • Odstřelovač – Přesné pušky vyrobené pro výběr cílů v extrémních rozsazích
 • Nástroj -brokovnice pro boje s blízkým dosahem, ale kdo ví, co jiného by se v této kategorii mohl hodit
 • Pistole – Snappy boční zbraně, které mohou rychle dokončit nepřátele

Rovněž stojí za zmínku, že existuje spousta dalších zbraní z minulých her Battlefield jako součást portálu Battlefield 2042, jako jsou AN-94, M60 a M1 Garand. Všechny tyto historické zbraně jsou okamžitě k dispozici všem hráčům a lze je použít pouze v režimech portálu.

Battlefield 2042 Assault Rifles

M5A3

M5A3 je Battlefield 2042 nejvyšší zbraň. Skutečný všestranný s slušnou rychlostí ohně a snadno kontrolovatelným svislým zpětným rázím, což je užitečné při bližších zakázkách a přiměřeným rozsahem a dobrým připoutáním, aby se zlepšilo pro další cíle.

AK-24

AK-24 stojí jako standardní zbraň pro ruské síly a ve srovnání s M5A3 a má lepší dosah a má lepší rozsah a má lepší rozsah. Jeho nižší manipulace a pomalejší rychlost střelby znamenají, že se zbije jinými útočnými puškami a jakýmkoli SMG v blízkém dosahu, takže je nejlepší specifikovat AK-24 pro delší boje s přiblíženou optikou a prodlouženou hlaveň. Všimněte si, že tato zbraň může být vypálena v režimech jednoho ohně a prasknutí a také v plném automobilu!

SFAR-M GL

Vezměte místo vysoce výkonné útočné pušky v Battlefield 2042 je SFAR-M. Tato zbraň se může pochlubit nejvyšší poškození z útočných pušek a přichází s pevným rozsahem a přesností. Je to však manipulace ponechává hodně, které je třeba požadovat. Tato útočná puška je také vybavena launcher underBarrel Grenade hned od pálky.

AC-42

AC-42 je vysoká rychlost ohně, kulka hadice z bojiště 2042 Assault Rifle Family. Dodává se s pevnými základními statistikami, jako je M5A3, ale s mírně lepší přesností a rozsahem a mnohem lepší rychlostí ohně při 1200 ot / min – M5A3 je pouze 750 ot / min a SFAR je pouhých 600. Tato zbraň může být devastující ve správných rukou, za předpokladu, že můžete ovládat zpětný ráz a udržovat rychlý spouštěcí prst.

Battlefield 2042 SMGS

PBX-45

Pokud hledáte snadné Battlefield 2042 SMG, je pro vás PMX-45. Je to vysoká rychlost ohně znamená, že má mírný zpětný ráz, ale je tak vertikální, že se ukáže, že je snadné ovládat. Jako SMG to zjevně zpracovává velmi rychle a je skvělé pro zametání těsnými interiéry poblíž dobytí bodů.

PP-29

PP-29 je další dobrý SMG, která má pouze okrajově slabší přesnost a manipulační statistiky ve srovnání s PBX-45. Její míra ohně je pouze 650 ot / min, ale může se pochlubit obrovským 53-koloním časopisem-největší z SMG dlouhou cestou. Může to docela tvrdě kopat, takže k usnadnění ovládání PP-29 může být zapotřebí čenichové brzdy.

MP9

MP9 je spíše pistole stroje než SMG. Vzhledem k jeho malé velikosti je zjevně manipulace ve srovnání s ostatními SMG, kontrolovatelným zpětným rázem a rychlou rychlostí palby 900 ot / min, ale postrádá téměř všechny ostatní aspekty. Tato zbraň vyhovuje extrémně mobilním specialistům, jako je Mackay, pro agresivní běh a kulomety nebo tajnější hry.

K30

Pokud byl MP9 zbraň dobrá pro agresivní herny, pak je K30 vyhrazena pouze pro agresi. Má nejvyšší míru ohně v kategorii SMG 1150 ot / min, což mu dává skvělé DPS a jeho nižší zpětný ráz a rychlejší manipulaci je v dobrých rukou silným. Uvědomte si, že jeho obzvláště nízký rozsah znamená plížení se kolem a dokonce i použití supresoru je vhodné.

Battlefield 2042 LMGS

LCMG

LCMG je vše, co byste očekávali od lehkého kulometu. Jeho rychlost požáru je na nízké straně, ale vypuluje spoustu střel s vysokým poškozením s překvapivě nízkým zpětným. S 100-kořenovým časopisem je to skvělé pro potlačení vašich nepřátel. Můžete to dokonce vybavit anti-materiálními koly, která způsobují více poškození vozidel v Battlefield 2042.

PKP-BP

Pokud jste na Battlefield 2042 na něčem těžší, nabízí LMG PKP-BP více palebné síly, a to z velké části díky 200-roundovému časopisu a rychlosti ohně 800 ot / min, ve srovnání s LCMG 600 ot / min RPM. PKP je konečná potlačující zbraň, ale může být smrtelná, pokud dokážete obejít svou špatnou přesnost a manipulaci.

Battlefield 2042 Marksman Rifles

DM7

DM7 se cítí jako upravená verze útočné pušky M5A3. Má veškerou spolehlivost a dobře zaoblenost této útočné pušky, ale ve formě dlouhého doletu, s mnohem delší hlaveň, kulky s vysokým poškozením a schopností vybavit vyšší optiku zoomu. Tato zbraň je dostatečně flexibilní, že vám umožní vyzvednout nepřátele na dosah, jako je odstřelovač, a zároveň vám umožní snadněji přemístit.

SVK

SVK se chová mnohem více jako odstřelovací puška, má ve srovnání s DM7 vyšší poškození a rozsah, ale postrádá manipulaci, rychlost požáru a velikosti časopisu. S neschopností rychle vystřelit po sobě jdoucí záběry, budete se spoléhat na svou přesnost mnohem více s SVK. Pokud chcete zbraň s dlouhou vzdáleností, ale nechcete se zavázat k odstřelovací pušce, SVK je pro vás.

VCAR

VCAR je trochu zvláštností pro zbraň Marksman. Je to poměrně malá zbraň s velmi nízkou palebnou silou, ale nahradí ji s velkým 20-kulatým časopisem a 450 ot / min. VCAR je ve skutečnosti spíše jako pistole s delší délkou, což znamená. Tuto zbraň však používáte, přesnost je klíčová, protože chybí vaše záběry, bude to znamenat, že vás snadno překonají všemi ostatními typy zbraní.

Battlefield 2042 Sniper Rifles

SWS-10

SWS-10 je odstřelovací puška s bolt-akcí, která se překvapivě zpracovává. S osmi-koloním časopisem a rychlým cyklem šroubů můžete snadno dodat rychlé výstřely pro dobré potlačení nebo snadné zabíjení. Můžete dokonce jít na vysoce výkonné nakreslení pušky Marksman opuštěním optiky a držením železných památek.

DXR-1

Jediný způsob, jak pro ostatní odstřelovací pušky jít z SWS-10, pokud jde o palebnou sílu, je nahoře. DXR-1 min-maxes statistiky SWS ještě více s pomalejší rychlostí ohně, 5-kulatý časopis a chudší manipulaci výměnou za větší poškození, rozsah a přesnost. DXR také přichází s 8x rozsahem zoomu ve výchozím nastavení ve srovnání s výchozím rozsahem zoomu SWS, takže se budete moci přesně zaměřit dále od začátku této zbraně.

NTW-50

NTW-50 je do značné míry stejně silný, jak se dostane ze základní zbraně v Battlefield 2042. Zatímco NTW je technicky odstřelovací puška a může si vzít nepřátele v extrémně dlouhých rozsazích, je to také anti-Materielská puška, která může způsobit slušné poškození vozidel. Pokud se rozhodnete vytáhnout NTW ve svém načítání, buďte připraveni převzít podpůrnější roli zabijáka vozidla. Extrémně nízká rychlost střelby 24 ot / min, 3-kulatý časopis a velmi pomalá manipulace znamenají, že to není dobrá odstřelovací puška pro porážku vojáků.

Battlefield 2042 brokovnice

MCS-880

MCS-880 je Battlefield 2042 je standardní čerpací akční brokovnice. Poskytuje obvyklou rozpětí pelet, které byste očekávali z brokovnice s dobrou rychlostí ohně pro rychlé sledování výstřelů. Styl hry s run-and-gun je nezbytný pro to, aby se brokovnice v Battlefieldu 2042 kvůli velikosti map, ale vybavení slimáků přidá do vašeho MCS-880 větší rozsah.

GVT 45-70

Nyní pro zcela bizarní zbraň Battlefield 2042 je GVT 45-70 brokovnice páky. To znamená, že vypálí velké, přesné kolo místo obvyklého rozprostření pelety a jeho páka musí být nabita po každém výstřelu, aby naložila další slimák. Toto nastavení poskytuje GVT velký rozsah a přesnost brokovnice a dokonce přichází s rozsahem 2x Zoon na pomoc. Přestože relativně nízká rychlost palby 92 ot / min pro tuto brokovnici znamená, že vás snadno odstraní dalšími zbraněmi blízkého dosahu, pokud nejste dostatečně přesní.

12m auto

12m, který slouží jako Battlefield 2042 pouze plná automobilová brokovací. Neměl to docela dosah nebo poškození, které odpovídá MCS-880, ale je to větší časopis a rychlý oheň znamená agrese s touto zbraní je často odměněna. Budete chtít mobilního specialistu a možná i nějaké zbrojní talíře, aby vám poskytli další zdravotní posílení pro zběsilé bitvy z blízkého dosahu.

Battlefield 2042 Pistole

G57

Battlefield 2042 Počáteční postranní zbraň je G57. Je to nejzákladnější pistole, ale to neznamená, že je to špatné. Snímky s nízkým poškozením jsou vyváženy pevnou rychlostí ohně a velkým časopisem. Pokud jste v čelním boji zachyceni, přechod na váš G57 bude vždy rychlejší než opětovné načtení.

MP28

Výchozí akcie, přilnavost a obal Gizmos na MP28 znamenají, že je to víc než jen standardní pistole jako G57. Jeho manipulace v důsledku toho trpí trochu, ale pistole je přesná a má lepší dosah, což z ní činí přesný boční pam. Je to skvělá zbraň, na kterou se rychle přepne, pokud potřebujete trochu zblízka, přesný oheň při používání plné automobilové zbraně jako SMG.

M44

Revolver nějakého druhu je téměř zákonným požadavkem ve střelcových videohrách a M44 vyplňuje, že slot v Battlefield 2042. Má malý šestikolový časopis, ale každá z těchto kulek má dobrý dosah, přesnost a balí vážný úder. Bohužel také nesete také sílu každého výstřelu, protože manipulace je neuvěřitelně špatná, s pomalým opětovným načtením a vysokou rekopem. Buďme upřímní, pravděpodobně to používáte pro stylové body, i když je to mocné.

Оружие, техника и снаряжение в Battlefield V

Зз už свой арсенал – к в у už список боевых средств, доступных номент.

Врывных и д д «п которыми всегда я Battlefield ™, крайне важно знать. И игре есть оружие для a.

Ы э статье мы раскажем, что ы с с с с с с с с с уп уп у уп у у у у у у и и и и и и и и ч ч че Žor Battlefield ™ v. Центром доступного вам арсенала бдут ваши личные вййй бойц и и и и и и и и и и и и rážnictví койц и ойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойцойц и ойцойцойц и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и ая и улучшаемая.

Н а тепеерь давайте посмотрим, каки боевыми средствами ы б к к п к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к » битвах новой части игры.

30 единиц основного оружия
Battlefield v вас ждёт оружие самых разных воступ к которым будут и už классов. Н недавно опубликованных статьях к к и б б ролях мы рассказывали, к о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о о к к о о к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к р р р р р р рvo овики, медики, бойцы подděржки и разведчики.

Пистолеты-the or už nějaké с одного ыыстрела. Штурмовые винтовки-старшие родственники пистолетов-anля т у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у с с с с у у с у с с с с с с. чему это оружие лучше подходит для.

Ручные пулемёты предназначены для. Они менее мобильны, чем штурмовые ви п в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в dob зованием сошек. Универсальные пулеметы позволяют. Это оружие имет наименшшую мобильность, так чо из него лучше вси утаношки утаношки уташши у с пош starostí.

И и также буд полуавтоматические винтовки, дальность огнн provedení в в в в в в в в в в в в е в е е е ч у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у да очень ыыока. Самозарядные винтовки имеют схожую конструкцию, но при этом обладают меньшей скорострельностью и большей убойной силой, а также заметно меньшей вместимостью магазина. Винтовки с продольно-the-the ск už. У них низкая скорострельность, но при этом врага можно убить всего одним в.

На момент ыхода Battlefield v и и г будет 30 единиц основного оружия.

Штурмовые винтовки

 • STG 44: многие считали это оружие первой н шшурмовой вионоч с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с и с с с с с и и и и и и и и и и и и и и останавливающей силой огня.
 • Sturmgewehr 1-5: модифráždaní п с с п преключателелення с п пеключателем релелел реключавтоматической.
 • M1907 SF: эта шшурмовая винтовка.

Полуавтоматические винтовки

 • SELBSTLADER 1916: одна из первых немецких полуавтоматических винтовок, весь капризз у п п п п п п п п п п п п п п п п п ччики, чем пехотинцы. Всего ыыла произведена лиш ыысяча единиц этого оружиц.
 • GEWEHR 43: эту винтовку, благодаря.
 • Gewehr 1-5: в ээ полуавтоматической винтовке исползовался тот.
 • Карабин M1A1: винтовка с огромной скорострельностю, но довольно малой. Рекомендуется исползовать.
 • Smle тернера: эта винтовка опережает gewehr 43 в скорострельности, но и и и и и и и и и и и и и и.

Винтовки с продольно-Tor-byо už

 • Gewehr M95/30: „. и широко исползовалась.
 • Krag-Jörgensen: это оружие спроектировали конце xix. Основной его особенносdělá.
 • Lee-enfield č. 4 Mk I: снайперская винтовка с огромной скострельностююю. Скорость полёта её пуль ниже, у mauser kar 98k, поэтому lee-enfield лчше исползовать.
 • Mauser Kar 98K: самая распространенная.

Самозарядные винтовки

 • Model 8: эту винтовку, ыпущенную в 1900 годvo вот на вооружение армии она оициально не поступала.
 • ZH-29: крайне мощная самозарядная винтовка, уolивающая.
 • RSC: данная модель, призвананананаnát заменить ви к и ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф slí оизво část, однако от солдат поступали жалобы н неудобс т т тм т т т т т т т т т т т т т т и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и.

Пистолеты-пулемёты

 • Sten: это оружие почти во вёё и его гораз л при этом контролировать.
 • Suomi KP/-31: данный пистолет-the očekávání о už už о с с с с н н н непросто. Поначалу он нем слабе аналогичного оружия, однако по возможději.
 • EMP: это разработанное на территории германии оружие снискало огромную п и ззз и ззз и ззз в.
 • MP40: союзники называли этот поп už už už už nějalivost пх х ш х х х ш н х ч д н н н х х н н н н н х х х хх н х х н х х х х хх н хх н х х х х х х х х хх х хх н х н н х х х х х х х х х х х х х х х х х х х х х х х х х х н х х х х х н н н н н н н н н н н н н н н н н н н вовал.
 • MP28: после первой мировой войны хуго шмайсер произвел серию модикаций ко з з з з з с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. анного магазина коробчатыы. Результате получилась модель mp28, которую, помимо прочего, поставлялонию.
 • MP34: пистолет-ehlílemлё mp34 ďыл создан н основе более ранней модели-mp18-и и исполз г г г г г г г г г г г г г г г г. Это оружие ďыло невероятно качественным, но при этом очень дорогим в произз.
 • M1928A1: чикагские гангстеры прославили «томи-ган» в 1920-годы. Американская армия приняла его на вооруженlání. Этот пистолет-the orлемёт ползовался болшой популярностюю у коммандос и рейнджеров союзниковвюзюзников´в dobýt.

Ручные пулемёты

 • KE-7: этот ручной пулемёт обладает уменой скорострелностюю. Он был разработан в шшйцарии, армия этой страны.
 • Пулемёт Bren: прототипом данного ручного rání а аналогичное чехословац starostí. Благодаря расположеномjet сверху магазин provede.
 • FG-42: автоматическая винтовка с неболшином и чудовищным темпом огння. Это самое смертоносное огнестрельие в арсенале бойца подděжи.
 • П užně л люиса: союзники приняrání его на. Годы второй мировой бритнцы начали комплектовать им зенитные установки. Это оружие легко ззнать.

Универсальные пулемёты

 • MG 34: первый с своём роде компактный п už nějaké. Из-за чрезмерной сложности производства его заменили новой моделюю-Mg 42.
 • MG 42: этот пулемет был надёжен, прост и исползовани и обладал невероятню. После принятия. его широко исползовали на вронтах.
 • Трёхстволка m30: это оружие даёт. На ближних дистанцих его можно исползовать овочный ствол – вести огонь п в среднем удалении.
 • 12g automatické: данное оружие исползовали в обеих мировых войнах. Этот полуавтоматический дробовик союзников стал первой в с сооhlí ° ° н н кои н н в к к к к к к к к к к к н н н к к к к к к к к нелел н кон н н кон н н ков н н ков н н кп н н ки н к кп. создание собственной версии.

Базовые версии оружия. Благодаря специализациям с сможете модифrážtné р своё сог с сон с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. Специализации бдут открываться по мере игры в в в в Battlefield v, позволяяяth вам з urенять такие характеристики оружия, как уак у už тл п с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с стростеле ооч с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. сть и другие.

Но учтите: с помощщ данной системы нелзз создать универсальное оружие на жизни жизни. Ыыырав специализацию, повышающую уб силу, ы н п получите, к прес у, у, у, у, у, у у у, у у у п п п д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д. веткой специализации. Концепция, которой мы придерживаемся дизайне такова, чч ни о část д д н н н нече се се ие ие и о о д н н н н н о о д н н о о о о о о о о. щества над другими.
Следите за наши новосття4 – до ыхода игры мы подробнее расскажем оонализац restauraci оруж restauraci.

7 пистолетов
Напряжённых перестрелках на перезаря основного оружия д д п п п п л л л л л л л л л л л л л л л зни. Таких случаях ыыручает пистолет. Ыыыирать себе фаворита вам предстоит из перечисленных ниже моделей.

 • Пистолет P38
 • Rubín
 • Пистолет P08
 • Repetierpistole M1912
 • M1911
 • Liberátor FP-45
 • Револьвер Mk VI

9 воло dob холодного оружия
С užчаях, когда приходитс ч ч и и и ч ч и и ч ч ~ з ~ з ~ ч ~ з ч ~ з з ч ч ~ з н н не альтернативного оружия. Хходитесь с в в рагом врукопашную, исползуя зззи к už д už д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д. Уolив противника холодны ještě moje.

 • Складной нож бритнской
 • Дубинка
 • Бита для крикета
 • Топорик
 • Кукри
 • Кирка
 • Нож разведчика
 • Лопата
 • Нож сольвейг

16 устройств
Помогайте бойцам своего отряда, раздавая и медикаменты и у у с б б б с с б б с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с б б б с с с с с с б б б б б б с б с с с с с н н н н н вражеским солдатам и тнике, испо už. Применя ot устройства с youмом, ы смете заработать кучу чков – и и д м м к к к к м м м м к к к к к к д к к к к д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д.

 • Ящик с боеприпаса4
 • Подсумок с боеприпаса4
 • Ракетница
 • Винтовный гранатомет
 • Зрительная труба m49
 • Медицинский ящик
 • Медицинский подсумок
 • Panzerfaust 100
 • Piat
 • Ыпрыгивающая мина S 35
 • Гранатомет с ыымовыми гранатами для smle
 • Снайперская принка
 • Маяк дислокации
 • Липкая зрыыатка
 • Sturmpistole
 • Мина TellirMine

7 средств поčovy .жки
Т тжелой ситуци ы сможете ызыызывать мощные средства подерж staroří „. Вастности, д грозных тжё танка и ракетные удары станут кнаввв п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п ~ ков опыта. Ы т тае можете проявить де медикаментами и патронами.

 • Ракета «фа y-1»
 • Ракета JB-2
 • Sturmtiger
 • Churchill krokodýl
 • Сбрасываемый контейнер с п п припасами
 • Противотанковая самоходная устаноspo
 • Самоходная установка Pakwagen SD. KFZ. 251

5 видов стационарных и буксируемых орудий
Ы можете не ďолько подстраиваться под п б и и и и и и и и и и. Буксируйте противотанковые орудии ключевые точки карты и и и в в в в в в в ~ в в ~ в в в ~ в в в в в в в в ~ в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в ~.

 • Flak 38
 • Pak 40
 • 6–унтовое противотанковое орудие
 • Тяжёлый п už Vickers
 • Mg 34 на треноге

24 единицы техники
Battlefield v будет масса легендарнráž. С сможете исползовать ён, наводя ужас на врага.

Правда, каким ы могущественным н ыы в ан он вв н н з в з в з з з з з з з з з в в з в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в р в в в в в в в р р р р р р р р р в р рмовиков с их мощным оружием и коварством 16. Итак, ззучайте список ниже и щщё своих будущих.

 • Churchill A22d
 • Churchill Mk VII
 • Flakpanzer IV
 • PZKPFW 38 (T)
 • T -IV
 • Staghound T17e1
 • «Тигр-i»
 • Valentine Mk I (зенитный)
 • Valentine Mk VIII
 • Kettenkrad
 • Kubelwagen
 • Бронетранспортёр M3
 • Бронетранспортёр sd.KFZ 251
 • Универсальный транспортёр
 • Bf.109 G-2
 • Bf.109 G-6
 • Blenheim Mk, pokud
 • Blenheim MKi
 • JU 87 Stuka B-1
 • JU 87 Stuka B-2
 • JU 88A
 • Mosquito f Mk II
 • Spitfire Mk Va
 • Spitfire Mk VB

Гранаты и метательное оружие

 • Осколочная граната ne. 36
 • Ыымовая граната m18
 • Зажигательная граната ne. 76
 • Липкая граната ne. 74
 • Свка гранат
 • Уарная граната ne. 69
 • Метательный нож

Надеемся, что вже не терпится испытать Battlefield v. „. Пvovyшествуя по фронтам в Battlefield v и преодолевая. Мы очень ждёё этого момента, чтобы понабulюдать.

– жжонас элфвинг

Ччаствуйте крупнейшем. Полная версия игры станет доступна 9 ноября ых »**). С 15 ноября в бой смогутBojištěPROTI – издание deluxe), а 20 ноября – стандартного издания Battlefield ™ V.

Следите за новостями Bojiště в Twitter и Instagram, нажимйе «нравится »ашей странице в Facebook и подп4ыыыыййй н наш youtube -канал. Составьте нам компанию – присоединяйтесь к сообществу на форуме Bojiště и ччаствуйте в наших беседах на reddit и Discord.

*Действуют условия и ограничения. С. https: // www.ea.com/hry/bojiště/vyloučení odpovědnosti.
**Действуют определённые условия, ограничения. Дополнительные сведения см. На страницах ea.com/ea-Access/Termín и Původ.com/obchod/původ-přístup/podmínky. Для одной чёчётной записи ea. По истечении срока деййтвия вйи годв г г г г г г г г г г г г гоовов гоовй. Отмена доступна бесплатно в период действия пробной.

Пожалуйста, учтите, что описанные этой стать материлы, механики и э už э už э už э už э už ээенты Battlefield v могут претерпеть изменения моменrání.