Všechny znaky Zen Zen Zen Zone | Načítání, všechny Zenless Zone Zero znaky | PCGamesn

Všechny znaky Zero Zen Zen Bezen

Nicole Demara, zakladatelka mazaných zajíc, je považována. Přestože si nemá nic víc než vůně peněz, zdá se, že nikdy nebude trvat dlouho, když je v držení ..

Všechny znaky zóny beznusové zóny Zen

Zen bez zóny Zero znaky Zen obsahují řadu vzrušujících tváří, díky nimž bude vaše cesta novým Eridu zábavnější.

Zen bez zóny Zero znaky: Belle a Wise

Publikováno: 21. srpna 2023

Kdo jsou Zen bez zóny nulové znaky? Když se Hoyoverse snaží zahájit další zábavnou akci Action RPG-tentokrát s roguelike twist a městskou estetikou-všichni dychtiví vědět, kdo Zen bez zóny nulové znaky jsou to, ať už jsou to ti, kteří již byli představeni v oficiálních záběrech, nebo ti, kteří byli sotva škádlili.

Některé z Zenless Zone Zero znaky již byly odhaleny pro každou z frakcí hry RPG: Belobog Heavy Industries, Gentle House, Obols Squad, Sekce 6 a Victoria Housekeeping. Ostatní však zůstávají zahaleni tajemstvím a mohli by tak dobře zůstat tak, dokud se konečně neuskutečňuje datum vydání Zen Zen Zero. Prozatím jsou zde všechny potvrzené znaky Zero Zen, o kterých víme.

Zen bez zóny nulové znaky

Potvrzené znaky Zen Zen Zen Zone jsou:

Zen bez zóny Zero znaky: Anby

Anby

ANBY DEMARA je bojový specialista na mazaný zajíc, který má zálibu v tom, že bere smyšlená díla příliš doslova – často s komickými důsledky. Anby byla zajata Nicole bez ohledu na to, že její minulost je naprostým tajemstvím.

Zen bez zóny Zero znaky: Anton

Anton

Anton Ivanov je vedoucím zaměstnancem společnosti Belobog Industries, který Hoyo označil za „silné, upřímné a přímočaré.„Jako manažer projektu na místě je Anton ve své práci zjevně usilovně usilovně a je proaktivní ve všem, co dělá.

Zen bez zóny Zero znaky: Belle a Wise

Belle a moudrý

Belle a Wise jsou dvě možnosti, které hráči mají na začátku hry, pokud jde o hlavní postavy. Na rozdíl od étheru a luminu Genshin Impact však a Caelus a Stelle, Belle a Wise jsou Honkai Star Rail, které jsou bojové postavy, které slouží jako proxy známý jako „Phaethon“. Proxyies řídí ty, kteří chtějí vstoupit do interdimenzionálních dutin, které slouží jako hlavní bojiště v rámci ZZZ-to zahrnuje získatelné postavy, které vytvoří vaši party pro portál.

Zen bez zóny Zero znaky: Ben

Ben

Ben Bear of Belobog Heavy Industries má docela prsten, a tento nádherný chlapec je dobrý pro mnohem víc než poražení baddies s jeho sloupem. Jako účetní firmy má Ben docela paměť a „si zapamatoval všech 58 knih účtu ve své kanceláři“, podle Hoyo.

Zen bez zóny Zero znaky: Billy

Billy

Anby není jediným členem mazaných zajíc s fiktivní fixací hrdiny. Billy hezký kyborg se říká, že je „vášnivým fanouškem“ The Fernight Knight Show a často hodí některé z jeho klasických frází do své vlastní lidové lidové řeči.

Zen bez zóny Zero znaky: Corin

Corin

Corin Wickes je pilná, ale plachá služka, která má službu úklid Victoria. Přestože však není nejpohodlnější zónou zóny Zero, Corin více než to vyrovnat s ničivými útoky z její důvěryhodné řetězové pily.

Zen bez zóny Zero znaky: eous

Eous

Eous je Bangboo 01-téměř zajíček-esque mech, který často doprovází Belle a moudrý na jejich dobrodružství. Byli postaveni, aby pomohli s úsilím o evakuaci během dutých katastrof, a také slouží jako maskot Zzz, hodně ve stejném duchu jako Genshin’s Paimon and Star Rail’s Pom-Pom.

Zen bez zóny Zero znaky: Koleda

Koleda

Vůdce Belobog Heavy Industries, Koleda Belobog udeří velmi nad její fyzickou postavou – ale neříkej jí, že jsme to řekli. Navzdory příkladu může Koleda občas nechat svou show mladého věku, což vyžaduje podporu svých následovníků.

Zen bez zóny Zero znaky: Lycaon

Lycaon

Von Lycaon může vypadat strašně, ale je to v srdci skutečný gentlewolf. I když nepřijme jedinou vadu jako obsluhující úklid Victoria, nebojí se zašpinit ruce.

Zen bez zóny Zero znaky: Miyabi

Miyabi

Jako hlava oddílu 6, Hoshimi Miyabi si užívá pořadí v New Eridu téměř stejně jako si užívá čepel. “Nástupce renomované rodiny bojových umění v New Eridu”, dokážeme si představit, že Miyabi má více než dost dovedností, aby zaplatil účty.

Zen Zen Zone Zero znaky: Nekomata

Nekomata

Trickster mazaných zajíc, Nekomiya mana více než žije až do jejího názvu frakce díky její vrozené zlomyslnosti. Chlubit se neomezenou energií a zálibou pro hraní triků, není s ní klidný okamžik.

Zen bez zóny Zero znaky: Nicole

Nicole

Nicole Demara, zakladatelka mazaných zajíc, je považována. Přestože si nemá nic víc než vůně peněz, zdá se, že nikdy nebude trvat dlouho, když je v držení ..

Zen bez zóny Zero znaky: Soldier 11

Voják 11

Identita vojáka 11 byla ze své ruky všechny vyčištěna ze záznamu, i když je popisována jako „modelový voják“. Pro vojáka 11 není nic důležitějšího než po ruce a efektivita je název hry.

Zen bez zóny Zero znaky: Soukaku

Soukaku

Soukaku nemusí být zcela vzdělaná z hlediska výslovnosti, ale určitě ví a miluje své jídlo. Jako jedno z bojových aktiv oddílu 6 je Soukaku jedním nebezpečným dítětem.

A to je prozatím úplný seznam znaků Zen bez zóny. Pokud stále čekáte, zda se hra dostane na PS5 nebo Xbox, nezapomeňte se podívat na naše datum vydání Zen Zen Zen Zero PS5 a průvodce vydáním Zon Zen Zone Zero Xbox. Tam hodně lotta zs.

Všechny znaky Zero Zen Zen Bezen

Nová zóna zóny Zero Zen, bílá vlasy dívka s googles

První pohled jsme měli z nové hry společnosti Hoyoverse nulové znaky Zenless Zone Zone. Je okamžitě jasné, že se jedná o jiný styl anime hry než dopad Genshin s zbraněmi, antropomorfními zvířaty a moderním městským panoráma, které se prominentně objevuje v přívěsu. O tomto novém dobrodružství „Urban Fantasy“ toho moc nevíme, ale jeho nadšené obsazení postav bylo předvedeno v mnoha detailech.

Nejprve, malý kontext. V Zen Beless Zone Zero hrají hráči roli „proxy“, osoby, která je jedinečně schopna vstoupit a prozkoumat „dutiny“, což jsou rozměrové trhliny, které způsobily ničení širšího světa. Dutiny jsou také obývány roamingovými příšerami zvanými Ethereals a jako proxy můžete vytvořit skupinu z rozmanitého obsazení Zen bez zóny nulové znaky pustit se do výpravy do těchto riftů.

Proč? Tato část je prozatím záhadou, ale jedna věc, kterou víme, je, že poslední přežívající město lidstva – New Eridu – přežilo částečně proto, že se jí podařilo najít způsob, jak využít dutiny pro cenné zdroje a existuje spousta frakcí a existuje spousta frakcí v novém Eridu, které chtějí tyto příležitosti maximalizovat. V zásadě je tedy odpověď kořist. Prozatím se podívejme na vše, co víme o postavách Zenless Zone Zero.

Zen bez zóny Zero znaky belle a moudrý

Belle a moudrý

Naše původní teorie byla taková, že tito dva byli hráči avatary, ale pár byl od té doby jmenován oficiálním účtem Zenless Zone Zero Twitter. Nazývali Belle a Wise, provozují obchod s náhodným přehrávačem. Nejsme si jisti, jakou roli tento obchod ve hře hraje, ale může to být centrální rozbočovač nebo prodejce nebo nějaký druh.

Belle je popisována jako „veselá a lehká mladá dívka. Vnímavá a ostražitá, nebojí se protivenství.„Moudrý je„ jemný a vyhrazený mladý muž “, který je„ promyšlený a uklidňující “. Je možné, že jsou také proxy.První část úvodního mini-Video ukazuje sillouette lidí, kteří vypadají jako Belle a Wise, se slovem „proxy“ velkými písmeny.

Níže je uvedeno jméno – Phaethon – který se jedná o kodenární jméno pro „dobře známý“ proxy v New Eridu, který má „extrémně vysokou míru úspěšnosti provize“. Oficiální web uvádí proxy „živé duální identity, dvě protichůdné osoby“, která by vyhovovala myšlence, že by byla identita proxy tajná.

Čtyři znaky zóny Zen Zen bez

Jemný dům / mazaný zajíci

Největší frakce, kterou vidíme v přívěsu, jejich logo ukazuje, co vypadá jako králík s hrozivým úsměvem. Podle série tweetů týkajících se jedné postavy je tato frakce známá jako „lichý job“ frakce mazaných zajíc, také nazývaná Gentle House. V této skupině máme:

  • Billy The Kid – Kyborg, který ovládá duální pistole a má bezstarostnou osobnost
  • Nicole Demara -Zakladatelka Gentle House má Nicole zařízení, které vypadá jako kufřík, který se rozšiřuje na zbraň typu zbraně
  • ANBY DEMARA – „Náhodně“ přijatá Nicole, Anby nemá minulost. Má hustou zbraň podobnou čepeli
  • Nekomiya mana – Krátká dívka s kočičími ušima, která ovládá další druhovou zbraň

Skupina tří Zen Bezen Zone Zero znaky vystupující z indstriální frakce

Průmyslová frakce

Další seskupení frakcí, které vidíme v přívěsu, vypadá, že vystoupili z továrny na anime a jsou připraveni namísto skál prasknout hlavy. Zakryté jméno končí v „průmyslových odvětvích“, což naznačuje téma stavby nebo těžby a logo ukazuje řvoucího medvěda na sobě hardhatu. V této skupině máme:

  • Muž s černými a červenými vlasy, který nosí kabát přes ramena a má vrtáky na paži pro zbraně
  • Malá žena s dlouhými rudými vlasy, oční náplast a velké kladivo
  • Velký medvěd s černou kožešinou ovládající masivní kovovou desku, která by mohla být raketomet, nebo jen kovovou deskou

Démonová dívka a samurajská dáma jsou dvě možné zóny Zen Zero

Samuraj a démon

Tato dvojice postav je nejzáhadnější, protože nevidíme žádné částečné frakční jméno a dokonce i logo je zakryté. V této skupině máme:

  • „Unagi“ -Žena, která nosí roucho nad formální kancelářskou uniformou, má velkou sci-fi katanu
  • Žena s modrou pletí s rohy a kovovou maskou. Má na sobě krátkou bundu a má velmi, velmi velký fanoušek na pólu

Pózující výstřel dvou Zen Zen Zone Zero znaky z vedení Victoria House

VICTORIA HOUSE

Jediná skupina, jejíž název frakce můžeme vidět v plném rozsahu, je to další pár postav, Corin Wickes A Von Lyacon. Corin je žena popisovaná jako „služba vázaná na povinnost“, která „nevěděla o své vlastní síle.„Lyacon je mužský liška, která je oblečená jako sluha. Kukuřice ovládá nějakou zbraň na plearmové zbraně, která má na konci rotační čepel, zatímco Lyacon se zdá, že jeho ruce a nohy používají pouze jako zbraně, styl bojových umění.

Nový zónový znak a logo frakce zóny bez Zen

Voják 11 a obranné síly

Hoyoverse předváděl nový přívěs Zonless Zero Zenless během letního herního festiva. Nová postava je známá pouze jako Soldier 11 a její frakce je v současné době nepotvrzená, i když logo, které můžete vidět.

Voják 11 je dívka s bílými vlasy s oranžovou a černou uniformou a ona má krátký blokový meč. 11 se podobá jemných domů ANBY DEMARA v mnoha ohledech-zdá se, že oba ovládají podobné sady a potenciálně dokonce používají stejný styl boje.

Potenciální znak Zen Zen Zen Zone, robotická dáma se zelenými vlasy na židli

Další znaky zóny beznusové zóny Zen

Zatímco přívěs je velmi zaměřen na frakce hlavní postavy, existují prchavé pohledy na jiné postavy. Hlavně existuje několik malých tvorů, kteří vypadají jako králíky medvídci, kromě toho, že nemají jinou tvář než zářící kulaté oči. Vidíme také robota ve stylu krabů obsluhujícího obchod a robota se zelenými vlasy a zářící zelené oči sedící na židli.

A tady to máte, všechno, co víme o Zenless Zone Zero znaky. Tento průvodce budeme aktualizovat, jakmile zjistíme více. Mezitím si přečtěte vše, co potřebujete vědět o požadavcích na nulovou zónu Zen Zen. Beta registrace jsou také otevřené.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.