Veškerý útok na Titan Skins in Dead za denního světla – Dot esports, Attack on Titan Collection opouští mrtvý za denní světlo: plné podrobnosti | Mrtvý za denního světla

Útok na kolekci Titan opouští mrtvý za denní světlo: plné podrobnosti

Jake Park – Leviho uniforma

Veškerý útok na Titan Skins přicházející na mrtvé za denního světla

Během Mrtvý za denního světlaSheet Stream, Behavior Interactive, odhalil první anime spolupráci s masivně populární sérií Anime a Manga, který odhalil první anime spolupráci hry Útok na titána. Koláž bude obsahovat sadu 10 oblečení pro stávající přeživší a zabijáky a brzy bude k dispozici pro hráče „.“

Interactive Behavior Interactive odhalila, že hlavní protagonista Eren Yaeger se objeví jako outfit pro Dwight, vůdce skautského pluku Hange Zoë se ukáže jako kůže pro Zarinu, a Oni bude lovit přeživší jako obrněný Titan.

Zde je 10 outfitů, které bylo potvrzeno, že jsou uvedeny v Útok na titána spolupráce.

Dwight jako Eren

Hlavní postava z Útok na titána Setká se Dwight Fairfield. Z koncepčního umění je zřejmé, že Mrtvý za denního světla Tým se chtěl ujistit, že fanoušci mohou stále rozpoznat milovaného přeživšího, jak ukazují jeho vlasy a brýle.

Zarina jako Hange

Během proudu, Mrtvý za denního světla Umělecký ředitel Xavier Etchepare vysvětlil, že se rozhodli dát ikonickou Eyepatch Zarina Kassir Hange, ale rozhodl se odvrátit od svých brýlí, protože pozůstalost vydaná v kapitole 15 ve hře nikdy nenosí brýle.

Yui jako Mikasa

Mikasu z útoku na Titan jako Yui z mrtvého za denního světla

Hráči budou mít možnost hrát jako jeden z dalších hlavních protagonistů Útok na titána S oblečením Mikasa pro Yui Kimura. Postava má stejný ikonický outfit postavy, doplněný veškerým vybavením člena průzkumného sboru.

Jake jako Levi

Jake Parker z mrtvých za denního světla v oblečení Levi Ackerman

Levi je kapitánem týmu pro Special Operations Squad of the Survey Corps, zvyklý přiblížit se a osobní s nejhoršími Titany. Byl znovu vytvořen v Jake Parker, doplněný o výstroj pro průzkum sboru.

Meg jako Annie

Meg Thomas z mrtvého za denního světla v outfitu Annie Leonheart

Annie Leonhart, také známá jako ženský titan, je jedinečná postava v Útok na titána. Její dovednost v boji a rychlé reflexy se pravděpodobně hodí proti novým Titanům v DBD. Meg Thomas věrně obnovuje Annieho vzhled.

Felix jako Armin

Felix Richter z mrtvého za denního světla v outfitu Armin Arlert z útoku na Titan

Erenův dětský přítel Armin se také vstoupí do mlhy Mrtvý za denního světla S kosmetickou sadou pro Felix Richter. Hráči budou moci převzít roli současného velitele průzkumného sboru, když se snaží přežít zabijáka.

Kate jako historia

Kate Denson z mrtvého za denního světla jako historia reiss z útoku na Titan

Kate Denson převezme roli Historia, nejmenšího člena 104. tréninkového sboru a současné královny zdí. Hráči budou moci převzít roli posledního zbývajícího potomka královské rodiny Reiss.

Ace jako Kenny

Ace Viscotti z mrtvých za denního světla oblečeného jako Kenny Ackerman z útoku na Titan

Ace převezme roli Leviho mentora, Kennyho Rippera. Zatímco ostatní postavy jsou v uniformách průzkumu sboru, Ace jako Kenny má svůj vlastní jedinečný styl, který hráči Mrtvý za denního světla bylo by moudré vyzvednout.

Oni jako obrněný titan

Schopnost kalení nalezená v Útok na titána Anime série se objeví na ultra vzácné kosmetice Oni. Režim Oni’s Blood Fury způsobí, že modré krystaly vylíhnou z obrněného Titanu a na základě konceptu umění odhaleného během vysílání bude zabijáka nahrazena také křišťálově podobným mečem.

Duch jako válečný kladivo Titan

Duch z mrtvých za denního světla oblečený jako válečný kladivo Titan z útoku na Titan

Válečný kladivo Titan má jedinečnou schopnost stavět struktury z tvrzeného titanova masa, díky čemuž je Duch ještě více impozantní nepřítel. Zatímco hráči nemusí tuto schopnost získat, stále mohou vypadat strašně a zároveň ovládat jejich zápasy.

Spisovatel na volné noze pro dot eSports. Vyplavený nesmrtelný batoh a milovník jednoho klepnutí. Chtěl být jednou a teď o nich píše.

Útok na kolekci Titan opouští mrtvý za denní světlo: plné podrobnosti

Útok na kolekci Titan oficiálně opouští mrtvý den 18. července, 14:00 ET. Pro evropská území a na Novém Zélandu/Austrálii kolekce odchází v 11:59.17:00 Místní čas.

I když jsme smutní, když to vidíme, bylo nekonečně zábavné vidět některé z našich oblíbených útoků na postavy Titan pobíhající kolem mlhy. Kdo nemiluje vidět obrněného Titana, který pronásledoval Dwighta zdobeného v uniformě Erena Jeagera?

Dobrá zpráva je, že je stále čas, abyste se ujistili, že máte každý útok na outfit Titan, než opustí obchod ve hře. V případě, že potřebujete obnovení, zde je ve všech outfitch dostupných ve sbírce:

Survivor (velmi vzácný)

 • Dwight Fairfield – Erenova uniforma
 • Yui Kimura – Mikasova uniforma
 • Jake Park – Leviho uniforma
 • Meg Thomas – Annieho uniforma
 • Felix Richter – Arminova uniforma
 • Kate Denson – Uniforma Historia
 • Zarina Kassir – Hangeova uniforma
 • Ace Visconti – Kennyho uniforma

Zabiják (ultra vzácný)

 • Oni – obrněný titan
 • The Spirit – War Hammer Titan

Pokud chcete dokončit své sbírky dříve, než bude příliš pozdě, nabízíme dva jedinečné balíčky s 5 oblečením pro 29.99 $: Obrněný balíček a Válečný kladivo. Všimněte si, že tyto balíčky zahrnují pouze uvedené oblečení a mrtvé znaky denního světla musí být zakoupeny samostatně.

The Obrněný balíček obsahuje následující oblečení:

 • Oni – obrněný titan – ultra vzácný
 • Dwight Fairfield – Erenova uniforma – velmi vzácná
 • Yui Kimura – Mikasova uniforma – velmi vzácná
 • Jake Park – Leviho uniforma – velmi vzácné
 • Meg Thomas – Annie’s Uniform – velmi vzácné

Rez_aot_armored_pack_keyart_v3.png

Balíček válečných kladiv obsahuje následující oblečení:

 • The Spirit – War Hammer Titan – Ultra Rare
 • Felix Richter – Arminova uniforma – velmi vzácná
 • Kate Denson – Uniforma Historia – velmi vzácná
 • Zarina Kassir – Hangeova uniforma – velmi vzácná
 • Ace Visconti – Kennyho uniforma – velmi vzácné

Rez_aot_warhammer_pack_keyart_v3.png

Outfity lze zakoupit jednotlivě v mrtvém obchodě s denním světlem za diskontovanou cenu do 18. července 2023, 14:00 ET. Poté již nebude k dispozici kolekce útoku na Titan, ale nebojte se – stále budete moci používat jakékoli oblečení, které již vlastníte, kdykoli chcete.

Uvidíme se v mlze,

Mrtvý tým denního světla

Útok na Titan | Vydání kolekce Store Den -Light Store Collection

Eren. Mikasa. Armin. Obrněný titan. Válečný kladivo Titan. Oni – a mnoho dalších – tvoří základ této kolosální sbírky, která reimaginuje originál Mrtvý za denního světla Pozůstalí a zabijáci jako Útok na titána postavy.

Při vytváření této sbírky bylo důležité, aby vybraní mrtví přežili denního světla přesně odráželi jejich útok na protějšky Titan způsobem mimo estetické podobnosti. S tak bohatým tapiserem, z nichž lze čerpat a hledat paralely mezi postavami z obou sérií vytvořené pro vzrušující proces.
“Hořili jsme do příběhů našich postav, abychom zajistili, že jejich oblečení představuje původní útok na emoce nebo hodnoty Titan Character,” vysvětluje Rose Li, mrtvý produktový manažer Daylight – Live Ops. “Historia’s plášť, jak je vidět na Kate Denson, má odrážet její laskavost – nosí jeden, aby navštívil sirotčinec v anime.”.„Dávalo smysl spárovat historii s Kate, postavou, která ztělesnila laskavost během své vlastní cesty.

Nakonec se tým rozhodl, že následující seznam pozůstalých obdrží VELMI VZÁCNÉ Outfits je zobrazující je oblečený jako útok na postavy Titan:

Dwight Fairfield tak jako Eren. Yui Kimura tak jako Mikasa. Felix Richter tak jako Armin. Meg Thomas tak jako Annie. Zarina Kassir tak jako Hange. Jake Park tak jako Levi. Kate Denson tak jako Historia. Ace Visconti tak jako Kenny.

Stejně jako Titani jsou zabijáci mrtvých podle denního světla stálým zdrojem nebezpečí pro přeživší. Abychom je efektivně oživili v této sbírce, rozhodli jsme se zdůraznit dvě generace krevní linie Yamaoka. Kazan Yamaoka – Oni – byl reimaginován jako Obrněný Titan, a Rin Yamaoka – Duch – byl reimaginován jako Válečný kladivo Titan.

Protože síla Oni’s Blood Fury má výrazný vizuální efekt, tým se postaral o to, aby zajistil, že bude věrný útoku na Titan Universe. V této poznámce je jeho tělo poseté také rozbitými hromovými kopími – což, jak fanoušci vědí, bylo vyvinuto tak, aby odlivy obrátily proti obrněnému Titanu.
The Attack on Titan Collection je zatím snadno jednou z našich největších sbírek, takže se vydejte do obchodu ve hře pro následující oblečení:

Survivor (velmi vzácný):

Dwight Fairfield – Erenova uniforma

Yui Kimura – Mikasova uniforma

Jake Park – Leviho uniforma

Meg Thomas – Annieho uniforma

Felix Richter – Arminova uniforma

Kate Denson – Uniforma Historia

Zarina Kassir – Hangeova uniforma

Ace Visconti – Kennyho uniforma

Zabiják (ultra vzácný):

Oni – obrněný titan

The Spirit – War Hammer Titan

Nákup oblečení z kolekce útoku na Titan vám získá až pět kouzel, s různými kritérii pro odemknutí každého z nich. Podívejte se na další podrobnosti níže:

Kouzlo CADET CORPS CREST: Přihlášení během vydání střední kapitoly*

Skautský pluk sbor Crest Charm: Odemknutí jakéhokoli 3 útoku na outfity Titan

Vojenské policejní pluk Crest Charm: Odemknutí jakéhokoli 2 útoku na outfity Titan

Garrison Regiment Crest Charm: Odemknutí jakéhokoli útoku na outfit Titan Survivor Outfit

Kouzlo zdi Titan: Odemknutí jakéhokoli útoku na outfit zabijáka Titan

*Po vydání kapitoly 25 bude toto kouzlo odemčeno nákupem jakéhokoli útoku na Titan Outfit

Vytvořte svou cestu jako přeživší nebo způsobíte zmatek jako Titan – volba je vaše. Doufáme, že se vám bude líbit útok na kolekci Titan, nyní k dispozici v mrtvém světle.

Uvidíme se v mlze,

Mrtvý tým denního světla