Velký mor dildo Cyberpunk 2077 je skončit | Thesixthaxis, sir John Pallustiff | Cyberpunk wiki | Fandom

Cyberpunk wiki

Později následoval spoluzakladatel Marcin Iwiński, řekl: „Je to spíše o nás, jak bylo dříve uvedeno-na PC a výkonu příští generace spíše než na současný gen. Rozhodně jsme na to nestrávili dost času.“

Velký mor dildo Cyberpunk 2077 je skončit

V Cyberpunk 2077 je fenomenální množství dildas, zdá se, že jsou rozptýleny téměř v každém rohu hry, včetně míst, která by dilda neměla být, pulzující tajně zpožděné pro pult mnoha kaváren. CD Projekt Red nyní vysvětlila, proč hra obsahuje tolik falešných falusů: „Kde by něco podle dnešních standardů mohlo být tabu, nebo je velmi normální a běžně do roku 2077 standardů.“

Dilda nejsou tabu a určitě nejsou kinky. Gumové potěšení z potěšení existují od 30. let 20. století a první známá sexuální hračka byla vytvořena asi před 30 000 lety a v roce 2016 měli Phil a Holly během dnešního rána funkci na nejlepších vibrátorech, kde diskutovali o vibraci „Lovehorny Clitoral Desire Vibe“. Velký disketový křemík Wang ztratil jakoukoli hodnotu šoku před mnoha lety.

Není jasné, proč je rozptyl obrovské množství chvění jackammerů po celém městě, aby ukázal sexuální osvobození, ale zjevně ano. Dildos se vynoří jako součást náhodných kořistí ve hře a zdá se, že algoritmus, který vybírá, kdy a kde je umístěna sexy hračka, nefunguje velmi dobře.

“Stále jsme tyto nastavení vylepšili, takže zejména během prvních recenzí bylo množství dilda ve světě herního světa docela vysoké. Upravíme je tak, aby se dilda nezdála příliš na místě/kontextu a rušivé a více tam, kde by měli být za návrhu, “vysvětlil vedoucí návrhář Quest Philipp Weber na Kotaku.

Toto bude první a doufejme, že jen čas dostane hra hotfix, aby vyplatila mor plastových penisů.

Navzdory rekordním přerušení předobjednávek a spuštění prodeje pro Cyberpunk 2077, CD Projekt Red se ocitli v horké vodě při spuštění hry. S nesčetnými chybami, špatným výkonem na PlayStation 4 a Xbox One a společnost vydává veřejné prohlášení, že neuspokojení uživatelé by mohli hledat náhrady, všichni přicházejí po revizním cyklu, který představoval pouze PC verzi hry, je bezpečné říci, že veřejnost je říci vnímání společnosti se ponořilo.

V pohotovostní radě, aby odpověděli na otázky, byly nejvyšší mosazi společnosti grilovány o startu, nadcházejících aktualizacích, o tom, jak upustili míč a spad, který v současné době vidí.

V první řadě jsme ve svém úvodním prohlášení připustili společný generální ředitel Adam Kiciński, že „Po 3 zpoždění jsme se my jako správní rada příliš zaměřila na uvolnění hry. Podceňovali jsme rozsah a složitost problémů, ignorovali jsme signály o potřebě dalšího času na zdokonalení hry na základních konzolech posledního generace.“

Později následoval spoluzakladatel Marcin Iwiński, řekl: „Je to spíše o nás, jak bylo dříve uvedeno-na PC a výkonu příští generace spíše než na současný gen. Rozhodně jsme na to nestrávili dost času.“

Cyberpunk wiki

Kvůli nedávnému vydání Patch 2.0 pro Cyberpunk 2077 a brzy bude vydána expanze, Phantom Liberty, články ještě nebyly aktualizovány tak, aby odrážely rozsáhlé provedené změny.

Nemáte účet?

Cyberpunk wiki

Sir John Pallustiff

Sir John Pallustiff

Všeobecné

Typ

OTUPIT
Nemusí být smrtící, ale vaši nepřátelé si to přejí.

Rarita

jiný

Prameny)

Hmotnost

Technický

ID základu (s)
Preset_Dildo_stout

Sir John Pallustiff je ikonický jednoruční klub v Cyberpunk 2077.

Obsah

Přehled []

Tento konkrétní jednoruční klub je vibrační zařízení pro potěšení.

Kromě svého jedinečného vzhledu má jedinečný modifikátor, který mu umožňuje vypořádat další fyzické a elektrické poškození a mít vyšší šanci na aplikaci krvácení a/nebo šoku.

Recenze expertů GameSpot

7. prosince 2020

Akvizice []

 • Venuše v kožešinách – zanechala Meredith Stout na posteli po dokončení.
  • Když je zapnutá cenzor nahoty, dildo nebude k dispozici a místo toho lze vyloučit elektrický obušek Alpha.

  Sir John Pallustiff | Cyberpunk 2077 Wiki

  Sir John Pallustiff je ikonická zbraň melee v Cyberpunk 2077. Je to v podstatě elektrická obušek z reskinned, nyní se objevuje jako dildo. Kultovní zbraně mají jedinečné výhody, které je často dělají lepší než jejich běžné protějšky. Kultovní zbraně v Cyberpunk 2077 jsou speciální zbraně s jedinečnými výhodami, které se k nim připojí, které nelze najít na žádné jiné zbrani a jsou specifické pro každou z nich. Většina Kultovní zbraně lze získat dokončením určitých pracovních míst a vyhledáváním v konkrétních oblastech místa.

  Ideální, když někdo žádá, aby se dostal **** ed.

  Kde najít sira Johna Phalustiffa v Cyberpunk 2077

  Sir John Phalustiff Map Umístění Cyberpunk2077 Wiki Guide 300px

  Nabízí Stout po jedné noci s ní (Venuše v kožešinách). Musíte s ní spolupracovat při vyzvednutí, abyste získali tuto vedlejší práci.

  Informace o zbrani sir John Phalustiff

  • Základní zbraň: Elektrická obušek gaton
  • Vysoké poškození.

  Sir John Pallustiff zbraně upgrady

  Sir John Pallustiff má následující sloty pro upgrade

  Poznámky a tipy sir John Pallustiff zbraně

  • S vydáním Patch 1.6, teď Sir John Pallustiff mít nový ikonický efekt, zvyšuje se poškození při zasažení NPC do obličeje.
  • Bude také mít šanci omráčit nepřátele silnými útoky.
  • GamePads nyní budou neustále vibrovat, zatímco drží zbraň.