Verze 3.2 – Průvodce dopadem Genshin – IGN, Akasha pulzy, plamen Kalpa stoupá verze 3.2 Aktualizace podrobností

Genshin Impact 3.2

4. Přidává některé výzvy k načítání obrazovek.

Verze 3.2

Dopad Genshin

Genshin Impact 3.2 Vydáno 2. listopadu 2022 a obsahuje závěr Sumeru Archon Quest. Cesta cestovatele v Sumeru však pokračuje ve verzi 3.3 a dále. Zde je vše obsaženo ve 3.2, včetně nových postav, událostí a informací o příběhu.

Genshin Impact 3.2 znaky

Nahida Winking.png

Genshin Impact verze 3.2 představeno 2 nové znaky:

 • Nahida – také známý jako menší lord Kusanali, Nahida je konečně hratelný!
  • Nahida má také svůj vlastní příběh s názvem SAPIENTIA Oromasdis.

  Zájem je zkontrolovat? Klikněte na tyto odkazy!

  Genshin Impact 3.2 bannery

  Verze 3.2 má dvě fáze; The první fáze představil Nahidu a také představoval opakování Yoimiya. Druhá fáze představoval dvojitý opakovaný banner Childe a Yae Miko. Představena také druhá fáze Layla do seznamu, zatímco jí dává sazbu!

  Pro banner zbraně, fáze 1 obsahovala novou zbraň: tisíc plovoucích snů. Toto je katalyzátor pro Nahidu. Spolu s ní byla zahrnuta Yoimiyina zbraň, hromový puls. Druhou fází je Kagura’s Verity and Polar Star.

  Genshin Impact 3.2 Archon Quest and Story

  Akasha pulzy, plamen Kalpa stoupá

  Verze 3.2 viděl konec sumeru archon quest. Cestovatel, Paimon a přátelé čelili proti Akademiya a známé tváři, aby osvobodili Dendro Archon z jejich rukou. Zatímco tento úkol je konec Sumeru Archon Quest, nebude to konec cestovního dobrodružství v zemi Sumeru. Je třeba se těšit!

  Genshin Impact 3.2 nové šéfy

  Balladeer - Boss Fight 2.jpg Dendro hypostasis.jpg
  Balladeer Hypostáza Dendro
  Scaramouche Boss: Balladeer Guide Průvodce Dendro Hypostasis

  Stejně jako mluvíme o šéfových, v této verzi máme 2 nové! Balladeer a konečný člen hypostázy, Dendro Hypostasis! Balladeer je šéf se dvěma fázemi, z nichž každá představuje boji novou herní mechaniku! Zůstaňte na nohou a vyhledejte, jak je tento šéf opravdu obrovský.

  Dalším novým šéfem je hypostáza Dendro! Tento šéf je šéfem otevřeného světa stejně jako ostatní hypostazy.

  Genshin Impact 3.2 události

  Genshin Impact verze 3.2 Events.png

  Genshin Impact verze 3.2 má čtyři celkové události, z nichž jedna z nich byla znovu opakování. Tyto události vás budou činit primos, vzestupné materiály, hrdinné rozum, stejně jako Dori!

  Vydejte se k našemu plnému dopadu Genshin 3.2 stránka událostí pro více podrobností a tipů!

  Skvělá houba šílenství

  Skvělá houba šílenství 1.jpg

  Tato událost je jako Pokemon, ale v reálném čase a v dopadu Genshin! Můžete chytit houby a trénovat je, aby pracovali na jejich schopnostech. V tomto případě nebude cestovatel bojovat. Fungis Will!

  Tato událost má Dori jako jednu ze svých odměn a také obvyklé odměny Primohems, Hero’s Wit a Crown of Insight!

  Adventurerovy zkoušky

  Adventing Trials Event.png

  Nový je na palubě, tento je docela zábavný. K dokončení cíle můžete použít zkušební postavy v výzvách. Postavy, které můžete použít, jsou předem určeny a můžete si vybrat mezi postavami, které jsou vám prezentovány. Co-op je také podporováno.

  Hypostatická symfonie: Disonantní verš

  Hypostasis Symphony Dissonant verš.png

  Znovu opakováním první hypostatické symfonie, ale tentokrát se nejnovější přírůstek do rodiny hypostas připojí k fray: Dendro hypostáza. Cestovatelé budou čelit výzvám a před vstupem do dungeonu budou moci používat buffy. Co-op je podporováno.

  Mimo plátno, uvnitř objektivu: Kapitola zeleně

  Mimo akci Canvas.png

  V této události budete znovu pracovat s úžasným zbožím. V této události byly také provedeny optimalizace, jako je schopnost vybrat si z přednastavených úhlů.

  Aktualizace Pot Serenitea

  Replikace hrnce Serenitea.png

  Pot Serenitea bude konečně mít replikační systém! Tato aktualizace bude brzy k dispozici a díky tomu budete moci replikovat konvici jiného hráče, pokud máte jejich replikační ID a oni to dovolí!

  Genshin Impact 3.2

  Níže jsou uvedeny podrobnosti verze 3.2 Aktualizace „Akasha pulzy, plamen Kalpa stoupá.”

  1. Nové postavy: Nahida a Layla

  2. Nový systém: „Replikace“

  3. Nové vybavení: tisíc plovoucích snů

  4. Nové hlavní příběhy: Archon Quest Kapitola III: Act V a Nahida’s Story Quest

  5. Noví nepřátelé: nový šéf, Dendro Hypostasis

  Další podrobnosti naleznete v následujícím textu.

  Na konci článku budou cestovatelé představeni do úprav a optimalizací obsahu ve verzi 3.2, stejně jako vyřešené problémy.

  〓 Podrobnosti o kompenzaci〓

  Kompenzace údržby: Primogems × 300 (60 Primogemů za každou hodinu jsou servery dole)

  Oprava vydání Kompenzace: Primogems × 300 (Další podrobnosti naleznete v příslušné kompenzační poště)

  〓Scope of Compensation〓

  Kompenzace údržby: Cestovatelé, kteří dosáhnou dobrodružství, 5 nebo vyšší před 2022/11/02 06:00 (UTC+8).

  PROSÍM PROSÍM KONCE VERZE 3.2.

  Oprava vydání Kompenzace: Všichni cestovatelé, kteří dosáhli Adventure Rank 5 nebo vyšší do 2022/11/02 06:00 (UTC+8).

  Požádejte o kompenzační poštu před 2022/11/05 06:00 (UTC+8).

  Naši vývojáři distribuují kompenzaci cestujícím prostřednictvím hry ve hře do 5 hodin po dokončení údržby aktualizace. Pošta vyprší po 30 dnech, takže nezapomeňte si včas vyžádat přiloženou kompenzaci.

  〓Update Schedule〓

  Údržba aktualizace začíná na 2022/11/02 06:00 (UTC+8) a odhaduje se, že 5 hodin .

  〓 jak aktualizovat herní klient〓

  PC: Zavřete hru, Otevřete Genshin Impact Launcher a klikněte na Aktualizovat.

  iOS: Otevřete App Store a klepněte na aktualizaci.

  Android: Otevřete hru a sledujte pokyny na obrazovce.

  PS5 ™ a PS4 ™: Zdůrazněte dopad Genshin z domovské obrazovky, stiskněte tlačítko Možnosti a vyberte „Zkontrolujte aktualizaci.”

  Pokud narazíte na nějaké problémy s instalací nové verze, neváhejte kontaktovat zákaznický servis. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom problém vyřešili.

  〓Update Details〓

  I. Nové postavy

  5hvězdičkový charakter „fyzika čistoty“ Nahida (Dendro)

  ◇ Kleaged pták byl odloučen v mezích svatyně Surasthany, který může vidět svět pouze ve svých snech.

  ◆ Elementární dovednost „Všechna schémata k vědět“

  ◆ Když Nahida klepne, posílá z její strany karmické pouta dřeva a stromu, jedná o DMG Aoe Dmg a označení protivníků zasahuje semenem Skandhy. Když je držena, vstoupí do režimu zaměření, který vám umožní vybrat omezený počet protivníků v omezené oblasti. Po cílení režimu cíle se tato dovednost zabývá DMG DMG pro tyto soupeře a označuje je semenem Skandha. Odpůrci, kteří byli poznamenáni semenem Skandhy, budou vzájemně spojeni až do určité vzdálenosti. Poté, co spustíte elementární reakce na soupeře, kteří jsou označeni nebo když berou DMG z jádra Dendro (včetně Burgeon a Hyperbloom DMG), Nahida uvolní Tri-Karma Purification na tohoto soupeře a všechny propojené soupeře a všechny propojené soupeře, a na základě jejího ATK a Elemental a Elemental a Elemental a Elemental Mistrovství.

  ◆ Elementární prasknutí „Iluzorní srdce“

  ◆ Uskuteční soud snů a přináší svatyni Mayů. Svatyně poskytuje různé účinky v závislosti na elementárních typech postav ve straně takto:

  • Pyro: Zatímco Nahida zůstává ve svatyni Mayy, DMG se vydává Tri-Karma Purification z „všech schémat k vědět“.

  • Elektro: Zatímco Nahida zůstává ve svatyni Mayů, interval mezi každým čištění tri-karmy z „všech schémat k vědět“ se sníží.

  • Hydro: Svatyně Mayova doba trvání se zvyšuje.

  Pokud jsou přítomny nejméně 2 členové strany výše uvedených typů elementárních typů, budou výše uvedené účinky dále zvýšeny. I když Nahida není na poli, tyto bonusy se stále projeví, pokud jsou členové strany ve svatyni Maya.

  4hvězdičková postava „Fantastická večerní hvězda“ Layla (Cryo)

  ◇ Rtawahistský student, který se specializuje na teoretickou astrologii. Silně náchylný k somnambulismu a uzamčen v broušené válce s deprivací spánku, problém klidového spánku je pro ni nejnepříjemnější.

  ◆ Elementární dovednost „Noci formálního zaměření“

  ◆ dává štít známý jako opona spánku a jedná se o Aoe Cryo Dmg. Opona absorpce Slumber je založena na Layla’s Max HP a absorbuje kryo DMG s 250% účinností. Zatímco je aktivní opona spánku, vytvoří 1 noční hvězdu, která bude k ní připevněna každý 1 1.5s. Když postava chráněná tímto štítem používá elementární dovednost, vytvoří se 2 noční hvězdy. Noční hvězdy mohou být vytvořeny jednou každý 0.3s tímto způsobem. Maximálně 4 noční hvězdy lze nahromadit najednou. Jakmile se hromadí 4 noční hvězdy a poblíž jsou soupeři, tyto noční hvězdy se proměňují v navádějící střelecké hvězdy, které budou v pořadí vystřeleny a zasáhnou kryo DMG všem soupeřům. Pokud končí opona spánku nebo je zničena, noční hvězdy zmizí. Pokud jsou již vystřeleny jako střelecké hvězdy, tyto střelecké hvězdy vydrží, dokud tato vlna výstřelů nekončí. Nové noční hvězdy nelze vytvořit, dokud nebude úplně propuštěna předchozí vlna střeleckých hvězd.

  ◆ Elemental Burst “Dream of the Star-Stream Shaker”

  ◆ uvolní nebeskou sféru, která neustále střílí hvězdné světlo na soupeře v rámci svého AOE a zabývá kryo DMG. Když zasáhne hvězdné světlo, vygeneruje 1 noční hvězdu pro blízké záclony spánku. Každá opona spánku může získat 1 noční hvězdu tímto způsobem každý 0.5s.

  Nový systém Serenitea Pot: „Replikace“

  V hrnci Serenitea mohou cestovatelé generovat repliky pro zaznamenávání vybavení odpovídající oblasti ve vaší říši prostřednictvím replikačního systému. Každá replika má odpovídající ID repliky. Pomocí sdíleného ID repliky mohou ostatní cestovatelé replikovat uspořádání odpovídajícího nábytku ve své vlastní říši. Pokud použité ID repliky obsahuje vnitřní nábytek, můžete reprodukovat uspořádání těchto zařízení ve stejném sídle.

  Poznámka: Chcete -li používat ID repliky, musíte odemknout odpovídající oblast rozvržení oblasti a mít požadovaný nábytek. Majitel ID Repliky si může kdykoli vybrat, aby povolil nebo deaktivoval funkci sdílení repliky.

  Pokud váš přítel umožňuje sdílení jejich repliky, můžete jít do jejich serenitea hrnce a vygenerovat repliku zaznamenat jejich říši.

  • Odemkněte systém Pot Serenitea a dokončete World Quest „Teapot pro volání domů: část II“, abyste odemkli replikační systém

  Iii. Nové vybavení

  Tisíc plovoucích snů (5hvězdičkový katalyzátor)

  Členové strany jiní než postavu vybavení poskytnou vybavení charakteru s buffy na základě toho, zda je jejich elementární typ stejný jako druhý nebo ne.

  • Pokud jsou jejich elementární typy stejné, zvýšejte elementární mistrovství o 32.

  • Pokud ne, zvýšit bonus DMG postavy z jejich elementárního typu o 10%.

  Každý z výše uvedených efektů může mít až 3 hromádky. Kromě toho budou všichni členové blízké strany jiní než postava vybavení, aby se jejich elementární mistrovství zvýšilo o 40. Mnoho takových účinků z více takových zbraní může naskládat.

  ◆ Během události si přeje „Epitome Invocation“, 5hvězdičková zbraň exkluzivní událost Tisíce plovoucích snů (katalyzátor) obdrží obrovskou podporu s výkonem kapky!

  IV. Nový hlavní příběh

  1. Nový Archon Quest

  Archon Quest Kapitola III: Akt v „Akasha pulzy, plamen Kalpa stoupá“

  ◆ Kritéria pro odemknutí úkolu

  • Reach Adventure Rank 35 nebo vyšší

  • Kompletní Archon Quest Kapitola III: Akt IV „King Deshret a tři Magi“

  ◇ Po verzi 3.2 Aktualizace, Archon Quest Kapitola III: Akt v „Akasha pulzy, Kalpa Flame Rises“ bude trvale k dispozici.

  2. New Story Quest

  Nahida’s Story Quest „Sapientia oromasdis Kapitola: Akt I – přetrvávající teplo“

  Trvale k dispozici po verzi 3.2 Aktualizace

  ◆ Kritéria pro odemknutí úkolu

  • Reach Adventure Rank 40 nebo vyšší

  • Kompletní Archon Quest Kapitola III: Akt v „Akasha pulzy, plamen Kalpa stoupá“

  3. New World Quest

  ◆ Quest New World: „Příště na krále invokací. “

  Útoky tohoto šéfa vytvoří energetické bloky. Vyberte si tyto bloky, abyste dobil terminál Neo Akasha. Jakmile má energii, může být terminál Neo Akasha vydán k různým použití.

  ◇ Hypostáza, která používá inertní skořápku k obraně. Nyní zobrazuje abnormality kvůli tomu, že byly poškozeny nějakým neznámým vlivem.

  Když je v nebezpečí, uvolní restorativní přípravy, které mají vlastnosti stvoření Tri-Lakshana. Použijte Dendro k oživení těchto dřeňů a vyvolávejte v nich normální stav k neustálému očištění hypostázy Dendro a pomocí Electro spustí jejich aktivovaný stav a urychlení procesu čištění a urychlení procesu očištění.

  Nachází se v zemi Lower Setekh

  Vi. Další doplňky

  ○ Sumeru’s Puspa Café: Rose Custard

  Specialita Nahida: „Halvamazd“

  ○ Specialita Layla: „Extravagantní spánek“

  2. Nové úspěchy přidaly do kategorie „Wonders of the World“.

  3. Nové názvy:

  “Nahida: Crescent”: Odměna za dosažení přátelství LV. 10 s Nahida

  “Layla: Daydream”: Odměna za dosažení přátelství LV. 10 s Layla

  “Travel Notes: Fungus Land”: Odměna získaná prostřednictvím systému BP

  4. Přidává některé výzvy k načítání obrazovek.

  5. Nová položka: Platné ovoce přírody

  Zakoupeno od Tubby the Teapot Spirit přes Depot Realm Depot po dokončení Archon Quest „Tajemství spalující pouště“

  6. Nové rozložení sérií Serenitea Pot: „Sublime Spicewood“

  Odemknuté po použití položky „Prued Fruit z přírody“

  7. Na serveru Celestia Server začalo testování funkce „minulé správy zdrojů quest“: Cestovatelé mohou smazat zvukové a video zdroje odpovídající dokončeným úkolům a příběhovým úkolům na mobilu, čímž se zmenšuje velikost hry. Smazání zvukových zdrojů lze po vymazání znovu stáhnout.

  Cestovatelé tak mohou udělat v rozhraní „Nastavení> Zdroje> quest zdroje“. Tato funkce byla testována na jiných serverech v předchozích verzích.

  Poruchy linky podlahy 11 se změnily na:

  • Všichni členové strany mají své elementární mistrovství o 200.

  Aktualizovala sestava monster na podlaze 11 spirály propasti.

  Aktualizovala sestava monster na podlaze 12 spirály propasti.

  Počínaje poprvé, kdy se lunární fáze obnoví po aktualizaci na verzi 3.2, dvě lunární fáze budou následující:

  Když se postavy přidělují DMG soupeři, na pozici soupeře se rozpouští rázová vlna a jedná o skutečné DMG. Každý typ elementárního DMG (včetně fyzického DMG) může tímto způsobem uvolnit rázovou vlnu každých 8s.

  Když postavy spustí pálení, zrychluje, zhoršuje, šíří, kvete, hyperbloom nebo burgeon na soupeři, všichni členové strany získají 10% bonus DMG DMG za 10 s. Tento bonus může být spuštěn jednou za 5s. Max 4 hromádky. Jakmile byly získány 4 hromádky, když postavy dohodnou DMG DMG pro soupeře, bude na pozici soupeře uvolněna rázová vlna, zabývající se skutečným DMG. Shockwave lze uvolnit tímto způsobem jednou za 5s.

  ※ Výše ​​uvedená aktualizace Spiral Abyss vstoupí v platnost od 16. listopadu v 04:00 (čas serveru).

  〓 Adjustments & Optimizations〓

  1. Snižuje poškození způsobené, když je šéf „hypostáza pyro hypostáza“ v hořícím stavu a uvolňuje planoucí údery nebo hadské ohnivé koule, aby nepřetržitě zasáhla postavu.

  1. Optimalizuje funkci anti-aliasingu na PC, PS4 a PS5.

  2. Po optimalizaci funkce anti-aliasingu bude možné vybrat mezi „Žádné“ nebo „FSR 2“ v nastavení> Grafika na PC.

  1. Optimalizuje zvukový výkon knock dolů protivníky a kritických hitů.

  2. Optimalizuje zvukové účinky některých položek a objektů.

  3. Optimalizuje japonský, korejský a anglický hlas pro určité postavy, NPC a úkoly.

  4. Optimalizuje korejský a anglický hlas týkající se určitých položek.

  5. Snižuje objem zvukových efektů Yae Miko při chůzi, běhu a sprintingu.

  1. Rana, Jeht, Jebrael a Habachi jsou nyní správně ovlivněny elementárními efekty.

  2. Aktualizuje materiály, které lze přidat do parametrického transformátoru: přidány některé skliztelné položky a některé položky upuštěné nepřáteli.

  3. Upravuje typy rudy na určitých místech v oblasti Sumeru: Některá magická křišťálová ruda bude upravena na křišťálovou rudu.

  4. Upravuje vizuální efekty zobrazení Dendro Elemental Reactions, aby se snížilo zatížení výkonu systému (včetně infuze Dendro, květu, hyperbloomu, burgeonu, zrychlení, zhoršení a šíření).

  〓Bug opravy〓

  1. Opravuje problém, že nebudete moci přijmout následné úkoly „The Gourmet Supremos: Cleanup“ od The World Quest „Gourmet Supremos: v našich povinnostech“ normálně (po dokončení úkolu můžete získat recepty „Ryba se smetanou omáčkou , “” Potatová loď “a” Tandoori Pečené kuře “).

  2. Opravuje problém s World Quest „Ekvivalentní výměna ještě jednou“, přičemž počet položek požadovaných v textu neodpovídal skutečnému předloženému množství.

  3. Opravuje problém, kdy některé postavy mohou neobvykle vstoupit do určitých oblastí do domény „Tajemné ruiny“ domény Archon Quest “.”

  1. Opravuje problém, přičemž rozsah některých dovedností nepřátelského eremitu byl příliš velký.

  2. Opravuje problém, když nepřátelé vodního slizu a velký hydro sliz aplikovali mokrý stav na okolí, oblast účinku byla neobvykle vysoká.

  3. Opravuje problém, při kterém má šéf Aeonblight Drake malou pravděpodobnost, že za určitých okolností neobvykle opustí boj.

  4. Opravuje problém, přičemž elementární animací některých postav (E.G. Raiden Shogun) mají malou pravděpodobnost abnormálně vystavení při boji proti šéfům Aeonblight Drake a Jadeplume Terrorshroom.

  1. Opravuje problém, kdy by některé postavy za určitých okolností přestaly plavat nebo vznášet se ve vzduchu.

  2. Opravuje problém, kdy speciální efekty a některé účinky dešťových mečů generovaných elementárním dovedností Xingqiu chyběly, když Xingqiu spustil jeho elementární dovednost poté.

  3. Opravuje problém v kooperačním režimu, kdy Diona uvolní její elementární dovednost, pokud Diona opustí pole, zatímco letí ledové tlapky, efekt „vytvoří štít pro další blízké postavy na poli“ z jejího LV.2 konstelace se normálně nevztahuje.

  4. Opravuje problém s Sangonomiya Kokomi, kdy když vrhá svůj elementární výbuch, je pravděpodobné, že by mohla spadnout do vody, když stojí na povrchu vody a pomocí čtyř listů Sigils.

  5. Opravuje problém, kdy Nilou opustí pole poté, co rychle vrhla své elementární dovednosti v krátkém časovém období a vstoupilo do lunárního modlitebního stavu, nelze normálně odstranit status lunární modlitby.

  6. Opravuje problém s Nilou, kdy existuje malá pravděpodobnost, že její elementární výbuch nedokáže v určitých situacích zasáhnout nepřátele.

  7. Opravuje problém za určitých okolností, kdy poté, co Nilou vrhne svůj elementární výbuch, její efekty zbraně se nezobrazí správně.

  8. Opravuje problém, kdy Cyno vrhne svůj elementární prasknutí, pokud je přerušena elementární dovednost, která byla obsazena ve stavu „endseer“, při obsazení další elementární dovednosti, efekt „odsuzování“ spustí abnormálně, i když Cyno není v “ Endseer “Stav.

  1. Opravuje problém v japonštině, přičemž popis názvu „Nilou: Lotus Dance“ byl nesprávný.

  2. Opravuje problém, při kterém by délka některých ikon ve hře by se neobvykle zobrazovala na některých zařízeních iOS.

  3. Opravuje problém na zařízeních iOS, přičemž hráči nemohli použít řadič k posouvání nahoru a dolů na data o atributech znaků v rozhraní postavy vzestupu.

  4. Opravuje problém v kooperačním režimu, kdy když více Cynos uvolnil jejich elementární prasknutí, existuje pravděpodobnost, že indikační účinek endseera by mohl abnormálně zobrazovat (skutečné účinky dovedností fungují jako zamýšlené ve hře).

  5. Opravuje problém, kdy Scarabs musel být na velmi blízkém dosahu, než bude možné detekovat účinku „může zobrazit nedaleké zdroje jedinečné pro Sumeru na mini-mapové.”

  6. Opravuje problém, při kterém skutečný účinek neodpovídá popisu textu pro požehnání Spiral Abyss „znak“ DMG do 8s od sprintu +20%. Může dojít pouze jednou za 15s.„Původní skutečný efekt je“ znak ATK do 8s od sprintu +20%.”

  Po opravě jsou jeho účinky a popis: „Character DMG do 8s od sprintu +20%. Každá postava to může udělat pouze jednou za 15s.”

  1. Opravuje problém, kterým Chongyunovo hlasové linii „When Is Its“ nemohlo být spuštěno, když je v Dragonspine.

  2. Opravuje problém, kterým některé japonské hlasové převahy Candace nelze hrát správně v rozhraní postavy> hlasového rozhraní.

  3. Opravuje problém nesprávné hudby na pozadí v některých oblastech oblasti Sumeru.

  4. Opravuje problém s šéfem “Childe”, přičemž při přepínání bojových fází by jeho hlasová linka byla neobvykle přerušena.

  5. Opravuje problém, přičemž v některých oblastech došlo k neobvyklému přepínání okolních zvukových efektů a hudby na pozadí.

  1. Opravuje problém, přičemž za určitých okolností existuje malá pravděpodobnost, že by se postavy mohly při lezení vznášet abnormálně.

  2. Opravuje problém, při kterém by došlo k krátkým abnormálním změnám jasu.

  3. Opravuje problém, při kterém byly některé modely prostředí zobrazeny abnormálně.

  4. Opravuje problém s abnormální velikostí kolize v některých prostředích.

  5. Opravuje nesprávné popisy některých rybářských bodů v propasti: podzemní doly.

  6. Opravuje problém abnormálního barevného displeje v některých funkcích (jako jsou meteority, které svolávají elementární dovednost Geo Traveler, Paimonův plášť, elementární pohled atd.) v oblastech postižených „uschnutí.”

  7. Opravuje problém za určitých okolností, kdy NPC Aranakula může následovat charakter abnormálně.

  8. Opravuje problém za určitých okolností, kdy poté, co některé postavy opustily rozhraní spirálové propasti, by úhel kamery ve hře nebyl správný.

  9. Opravuje některé textové chyby ve 13 jazycích a optimalizuje text. „Poznámka: Související funkce ve hře se nezměnily.„(Cestovatelé si mohou prohlédnout změny v různých jazycích tím, že přejdete do nabídky Paimon> Nastavení> Jazyk a změnou jazyka hry.)

  Opravy a optimalizace související s textem v angličtině zahrnují:

  ◆ Optimalizoval některé řádky v příběhu Hu Tao v jejím profilu.

  ◆ Optimalizoval některé řádky v příběhu Nilou ve svém profilu.

  ◆ Optimalizoval některé řádky v příběhu Qiqi v jejím profilu.

  ◆ Optimalizovaný příběh Cyna Character.

  ◆ Optimalizoval některé řádky v úkolech a světových úkolech.

  ◆ Optimalizované příklady názvu položky od „kokosového uhlí“ do „Ajilenakh Cake-pečeného dortu pečeného uhlí.„◆ Optimalizované instance názvu položky od„ Redcrest “do„ Henna Berry.”

  *Toto je dílo fikce a nesouvisí s žádnými skutečnými lidmi, událostmi, skupinami nebo organizacemi.

  “PlayStation”, “PS5”, “PS4”, “DualSense”, “Dualshock” jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.